3074 Zsolt 2003-11-20 11:57:23
Minek? Van nekünk! : [url]http://www.lap.szinhaz.hu/html/2003aprilis/plussmaci.shtml;PLÜSSMACI VISSZAVÁG[/url]
Minek? Van nekünk! : [url]http://www.lap.szinhaz.hu/html/2003aprilis/plussmaci.shtml;PLÜSSMACI VISSZAVÁG[/url]
3073 Szilgyo 2003-11-20 11:42:35
[url]http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=144404&DocID=125766#125766;Ez kellene nekünk is![/url]
[url]http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=144404&DocID=125766#125766;Ez kellene nekünk is![/url]
3072 babilon 2003-11-20 10:13:51
Meglep a Budapest Concert Orchestra név Sümegi lemezen. Ők legfeljebb New Budapest Concert Orchestra lehetnek, tekintettel arra, hogy BCO név alatt már volt bejegyezett magyar zenekar. Bartók 1938-ban eljátszotta velük a II. zongoraversenyt, erről felvétel is van Ernest Ansermet-vel.
Meglep a Budapest Concert Orchestra név Sümegi lemezen. Ők legfeljebb New Budapest Concert Orchestra lehetnek, tekintettel arra, hogy BCO név alatt már volt bejegyezett magyar zenekar. Bartók 1938-ban eljátszotta velük a II. zongoraversenyt, erről felvétel is van Ernest Ansermet-vel.
3071 cintula 2003-11-20 10:12:37
Előzetes és folyamatos műszaki-technikai kontroll ott ahol semmit semmi sem megy folyamatosan? Hol élsz Búbánat? Tervezni és ellenőrizni az olyan izé... Majd ha jönnek a mecénások, a függöny is felmegy.
Előzetes és folyamatos műszaki-technikai kontroll ott ahol semmit semmi sem megy folyamatosan? Hol élsz Búbánat? Tervezni és ellenőrizni az olyan izé... Majd ha jönnek a mecénások, a függöny is felmegy.
3070 Dezső 2003-11-20 09:45:28
MÁV Szimf. Zenekar hála Istennek rálépett a Bti Filh. Társ. Zenekarának útjára: Szépen lefordították nevüket külföldire, és gondosan ügyeltek arra, hogy a nevük ne legyen a magyar név fordítása, viszont a két zenekar jól összekeverhető legyen. BPO, Budapest Philharmonic Orchestra (=Bti Filh. Társ. Z.kar) BCO, Budapest Concert Orchestra (=MÁV Szimf. Z.kar). A BCO olcsóbb mint BPO, de még nem jobb nála. A lemezt kis pénzből kellett csinálni. Ha jó magyar zenekart akartak volna, akkor Kocsisékat hívják.
MÁV Szimf. Zenekar hála Istennek rálépett a Bti Filh. Társ. Zenekarának útjára: Szépen lefordították nevüket külföldire, és gondosan ügyeltek arra, hogy a nevük ne legyen a magyar név fordítása, viszont a két zenekar jól összekeverhető legyen. BPO, Budapest Philharmonic Orchestra (=Bti Filh. Társ. Z.kar) BCO, Budapest Concert Orchestra (=MÁV Szimf. Z.kar). A BCO olcsóbb mint BPO, de még nem jobb nála. A lemezt kis pénzből kellett csinálni. Ha jó magyar zenekart akartak volna, akkor Kocsisékat hívják.
3069 Búbánat 2003-11-20 09:02:59
Szegény, szegény Operaház. Még az ág is húzza, pontosbbban a függönyt is hiába huzogatták (az első szünet végén) tegnap este, csak nem sikerült felhúzni. Végülis, vagy húsz percnyi türelmetlen várakozás után a függöny előtt egy úr bejelentette a műszaki problémát a technika ördögére hivatkozva. Aztán nagysokára felment a függöny, s folytatódhatódott az előadás. Elég nagy blmamázs volt. Későb már csak a vasfüggönynek volt funkciója az óvatosság elve alapján. Szóval, a megemelt apanázsból jó lenne, időnként karbantartásra is valamit félretenni. Nem beszélve az előzetes és folyamatos műszaki-technikai kontrollokról.
Szegény, szegény Operaház. Még az ág is húzza, pontosbbban a függönyt is hiába huzogatták (az első szünet végén) tegnap este, csak nem sikerült felhúzni. Végülis, vagy húsz percnyi türelmetlen várakozás után a függöny előtt egy úr bejelentette a műszaki problémát a technika ördögére hivatkozva. Aztán nagysokára felment a függöny, s folytatódhatódott az előadás. Elég nagy blmamázs volt. Későb már csak a vasfüggönynek volt funkciója az óvatosság elve alapján. Szóval, a megemelt apanázsból jó lenne, időnként karbantartásra is valamit félretenni. Nem beszélve az előzetes és folyamatos műszaki-technikai kontrollokról.
3068 Tudatlan 2003-11-20 08:49:36
Sümegivel kapcsolatban: a MÁO zenekara olyan árat szabott hogy nem lehetett megfizetni, ezért lett MÁV, visszakoztak volna a potyerások de már későn. Bizony a MÁV is tud jó lenni! Ezt magától Sümitől hallottam.Egyébként szerintem is világszínvonalú a hangja, az értelmi képességeiről pedig nem ildomos beszélni, nem atomkutató. ÉNEKES.
Sümegivel kapcsolatban: a MÁO zenekara olyan árat szabott hogy nem lehetett megfizetni, ezért lett MÁV, visszakoztak volna a potyerások de már későn. Bizony a MÁV is tud jó lenni! Ezt magától Sümitől hallottam.Egyébként szerintem is világszínvonalú a hangja, az értelmi képességeiről pedig nem ildomos beszélni, nem atomkutató. ÉNEKES.
3067 zti 2003-11-19 21:09:30
Teltházas filharmóniai hangversenyek az Erkel színházban. (1914.) „A Berliner Tageblatt egyik okt. számának hirdetései között, ugyanott, ahol oldalszámra sötétednek a csatában elesettek gyászjelentései, jó néhány oldalt tettek ki a tervbe vett hangversenyek hirdetései. Kemény elszántság, mindenen való felülkerekedés dacos öntudata érzik ki a hirdetések tömkelegéből. Száz meg százezer testvér, apa, fiú lövőárkokban, sáncokban, várakban, hajókon, idegen országok területén verekedik, vérét ömleszti, ezalatt odahaza egyetlen csavarnak, szegnek sem szabad kihullni a nagy gépezetből. A komoly napokat munkában töltik az otthonmaradottak, dolgoznak a harcolók helyett is, orfeumok, mulatóhelyek üresek, léha mulatsággal, pénzfecsérléssel tölteni az időt mindenki ellen való vétek, de a művészet az hozzátartozik – érzésük szerint – a mindennapi élethez (nem luxus, szükséglet) éppen úgy, mint az alvás, ruha, tisztálkodás, mint a szén, cukor, vasút, kövezet, világítás. Ez Berlin. Budapest az más. Máskor bosszantó mód torlódik hangversenyre hangverseny. Nem gyászoljuk halottainkat mi sem mélyebben, komolyabban, mint a németek, de élni nem tudunk. Ha a filharmóniai társaság hetenként nem hangversenyezne, a zenekultúrába belekóstolt pesti ember tökéletesen meg lenne fosztva a muzsikától. Kétszeresen fontos most a filharmonikusok szereplése. Zaklatott nappalainkra boldog esték fátylát teregeti, hetenként legalább egyszer visszaálmodhatjuk a békés időket. A Népopera óriási nézőtere megtelik minden péntek este közönséggel. ....” (1914. november)
Teltházas filharmóniai hangversenyek az Erkel színházban. (1914.) „A Berliner Tageblatt egyik okt. számának hirdetései között, ugyanott, ahol oldalszámra sötétednek a csatában elesettek gyászjelentései, jó néhány oldalt tettek ki a tervbe vett hangversenyek hirdetései. Kemény elszántság, mindenen való felülkerekedés dacos öntudata érzik ki a hirdetések tömkelegéből. Száz meg százezer testvér, apa, fiú lövőárkokban, sáncokban, várakban, hajókon, idegen országok területén verekedik, vérét ömleszti, ezalatt odahaza egyetlen csavarnak, szegnek sem szabad kihullni a nagy gépezetből. A komoly napokat munkában töltik az otthonmaradottak, dolgoznak a harcolók helyett is, orfeumok, mulatóhelyek üresek, léha mulatsággal, pénzfecsérléssel tölteni az időt mindenki ellen való vétek, de a művészet az hozzátartozik – érzésük szerint – a mindennapi élethez (nem luxus, szükséglet) éppen úgy, mint az alvás, ruha, tisztálkodás, mint a szén, cukor, vasút, kövezet, világítás. Ez Berlin. Budapest az más. Máskor bosszantó mód torlódik hangversenyre hangverseny. Nem gyászoljuk halottainkat mi sem mélyebben, komolyabban, mint a németek, de élni nem tudunk. Ha a filharmóniai társaság hetenként nem hangversenyezne, a zenekultúrába belekóstolt pesti ember tökéletesen meg lenne fosztva a muzsikától. Kétszeresen fontos most a filharmonikusok szereplése. Zaklatott nappalainkra boldog esték fátylát teregeti, hetenként legalább egyszer visszaálmodhatjuk a békés időket. A Népopera óriási nézőtere megtelik minden péntek este közönséggel. ....” (1914. november)
3066 Megén 2003-11-19 17:21:48
Oscar is tudja......
Oscar is tudja......
3065 kalahari 2003-11-19 16:58:44
Szerintem nem csak ő tudja. Lenne tippem, de nem mondom.
Szerintem nem csak ő tudja. Lenne tippem, de nem mondom.
3064 Megén 2003-11-19 16:53:05
Búbánat, ez olyan képszerű volt, hogy szerintem Te tudod azt is, hogy melyik típusnál kire gondoltál?!
Búbánat, ez olyan képszerű volt, hogy szerintem Te tudod azt is, hogy melyik típusnál kire gondoltál?!
3063 Búbánat 2003-11-19 16:28:56
Kicsit off: Kétféle művészfélét ismerek. A (magyar) ember már csak olyan, kell, hogy valakit kiemeljen, sztároljon. S ha csak közepes képességűek közül választhat, akkor azok közül választ magának csillagocskákat. Akkor jövünk igazán kellemes zavarba, amikor az illető nem hagyja magát mások tenyerén hordoztatni: „nem szorulok rá.” Ugyanis, aki az átlagból az önerejéből, tehetségével, szorgalmával képes kiemelkedni, az már nem kér az ajnározásból. Tisztában van saját képességeivel, értékeivel, és szerényen örül a tapsoknak, a dicséreteknek, a jó kritikáknak, a várt kitüntetéseknek, elismeréseknek, lemezeknek, videóknak, külföldi felkéréseknek. Elindul egy – a szó jó értelmében vett – ígéretes karrier. Ennek örülnünk kell, de nem kell az udvartartásába szegődnünk. Sztárolásra már nincs szüksége. A siker állandósul(hat)…Vele együtt örülhetünk magunk is. Drukkolhatunk neki tisztes távolból. A közvetlen közelség ugyanis sokszor csalódásokhoz vezethet…Visszazökkentheti mindkét felet a józan racionalizmusba. S most törhetjük a fejünket, hogy ki legyen a következő „áldozat”, aki nem akar magasabbra törni, neki pontosan megfelel az, hogy valakik rá felfigyeltek, és éltetik. A kellő tömjénezés megteszi a hatást, ebből egy darabig „megélhet”, s általa ideig-óráig tündökölhet (hagyjuk most, hogy megérdemelten vagy sem). Ő kielégül ebben a várakozásban és tartásban. Biztosan létezik még több típus, vannak öszvérek is. Vannak kényszerpályán mozgók, vannak kényszer megoldások. Kérdés, hogy nálunk hogyan alakul(t)nak ezek a besorolások, tipizálások…Mennyire segíti vagy nem segíti a pályája kezdetén, majd a feltörekvő szakaszában, később a zeniten és azon túl őt a közönség szeretete vagy ellenszenve, esetleg közömbössége. És hogyan, mennyire kap – ha kap egyáltalán – törődést, odafigyelést, támogatást, szeretetett az őt foglalkoztató anyaintézménytől, annak vezetőitől. Azonban, végső soron a közönség ás a jó szemű menedzserek ítélete a mérvadó. Ők törnek pálcát felette, illetve ők tesznek képletesen babérkoszorút is a fejére. Reménykedem, hogy ez utóbbi cselekedet lesz egyre gyakoribb nálunk, s nem kell utólag szégyenpírt viselnie sem a kiválasztott művészfélének, sem nekünk, az őt éltetőinek, hódolóinak, mecénásainak. És az idő is mindent a helyére tesz, csak legyen időnk kivárni...
Kicsit off: Kétféle művészfélét ismerek. A (magyar) ember már csak olyan, kell, hogy valakit kiemeljen, sztároljon. S ha csak közepes képességűek közül választhat, akkor azok közül választ magának csillagocskákat. Akkor jövünk igazán kellemes zavarba, amikor az illető nem hagyja magát mások tenyerén hordoztatni: „nem szorulok rá.” Ugyanis, aki az átlagból az önerejéből, tehetségével, szorgalmával képes kiemelkedni, az már nem kér az ajnározásból. Tisztában van saját képességeivel, értékeivel, és szerényen örül a tapsoknak, a dicséreteknek, a jó kritikáknak, a várt kitüntetéseknek, elismeréseknek, lemezeknek, videóknak, külföldi felkéréseknek. Elindul egy – a szó jó értelmében vett – ígéretes karrier. Ennek örülnünk kell, de nem kell az udvartartásába szegődnünk. Sztárolásra már nincs szüksége. A siker állandósul(hat)…Vele együtt örülhetünk magunk is. Drukkolhatunk neki tisztes távolból. A közvetlen közelség ugyanis sokszor csalódásokhoz vezethet…Visszazökkentheti mindkét felet a józan racionalizmusba. S most törhetjük a fejünket, hogy ki legyen a következő „áldozat”, aki nem akar magasabbra törni, neki pontosan megfelel az, hogy valakik rá felfigyeltek, és éltetik. A kellő tömjénezés megteszi a hatást, ebből egy darabig „megélhet”, s általa ideig-óráig tündökölhet (hagyjuk most, hogy megérdemelten vagy sem). Ő kielégül ebben a várakozásban és tartásban. Biztosan létezik még több típus, vannak öszvérek is. Vannak kényszerpályán mozgók, vannak kényszer megoldások. Kérdés, hogy nálunk hogyan alakul(t)nak ezek a besorolások, tipizálások…Mennyire segíti vagy nem segíti a pályája kezdetén, majd a feltörekvő szakaszában, később a zeniten és azon túl őt a közönség szeretete vagy ellenszenve, esetleg közömbössége. És hogyan, mennyire kap – ha kap egyáltalán – törődést, odafigyelést, támogatást, szeretetett az őt foglalkoztató anyaintézménytől, annak vezetőitől. Azonban, végső soron a közönség ás a jó szemű menedzserek ítélete a mérvadó. Ők törnek pálcát felette, illetve ők tesznek képletesen babérkoszorút is a fejére. Reménykedem, hogy ez utóbbi cselekedet lesz egyre gyakoribb nálunk, s nem kell utólag szégyenpírt viselnie sem a kiválasztott művészfélének, sem nekünk, az őt éltetőinek, hódolóinak, mecénásainak. És az idő is mindent a helyére tesz, csak legyen időnk kivárni...
3062 Topi 2003-11-19 15:15:28
Én \"csak\" a hangját, a színészi játékát kapom Sümegi Eszternek, amivel maximálisan meg is vagyok elégedve. Láttam jópárszor, jópár szerepben, de egyet nem nagyon láttam, hogy a súgólyukat leste volna, mindig tökéletesen felkészülten, remek formában, igazi élményt nyújtott. Akkor azért a memóriájával talán túl sok baj nem lehet. Az, hogy filozófiai értekezéseket nem ír, megbocsátandó, de így azért még vannak mások is az operaházban. Nemde?
Én \"csak\" a hangját, a színészi játékát kapom Sümegi Eszternek, amivel maximálisan meg is vagyok elégedve. Láttam jópárszor, jópár szerepben, de egyet nem nagyon láttam, hogy a súgólyukat leste volna, mindig tökéletesen felkészülten, remek formában, igazi élményt nyújtott. Akkor azért a memóriájával talán túl sok baj nem lehet. Az, hogy filozófiai értekezéseket nem ír, megbocsátandó, de így azért még vannak mások is az operaházban. Nemde?
3061 Megén 2003-11-19 14:41:10
Vadászkürt, hallgatod, vagy fújod?
Vadászkürt, hallgatod, vagy fújod?
3060 Fityisz 2003-11-19 14:23:40
Mai aforizmák: Muzsikus muzsikusnak farkasa. Állami muzsik állami muzsiknak is farkasa. Ha van zsozsó, akad hang is. Ha van sok suska, attól még nincs hang. Itt tartunk....
Mai aforizmák: Muzsikus muzsikusnak farkasa. Állami muzsik állami muzsiknak is farkasa. Ha van zsozsó, akad hang is. Ha van sok suska, attól még nincs hang. Itt tartunk....
3059 vadászkürt 2003-11-19 14:21:02
Mi az hogy a fúvósok rosszak? A hegedűt meg a csellót kéne végre kipucálni!!!
Mi az hogy a fúvósok rosszak? A hegedűt meg a csellót kéne végre kipucálni!!!
3058 Caligula 2003-11-19 14:11:09
Az, de szerencsére nem fáj. És még senki sem halt bele. :-(
Az, de szerencsére nem fáj. És még senki sem halt bele. :-(
3057 zizi 2003-11-19 14:08:07
Hazaszeretet az aztán buzog bennem, leginkább amikor újságírók is vannak a közelben, akkor majd szétvet. Viszont ha nem hallja a sajtó, akkor meg csak a pénz érdekel. Ez valami betegség?
Hazaszeretet az aztán buzog bennem, leginkább amikor újságírók is vannak a közelben, akkor majd szétvet. Viszont ha nem hallja a sajtó, akkor meg csak a pénz érdekel. Ez valami betegség?
3056 pattaya 2003-11-19 14:04:39
Hülye vagy Jack! Az a Horthy-fasiszta-tőkés-Klébeszberg idején volt hogy minden énekest egy kalap alá vehettek és megreguláztak. Azok az idők elmúltak. Duplázás, triplázás, beugrás –nemrég még ebből lehetett igazán jól keresni.
Hülye vagy Jack! Az a Horthy-fasiszta-tőkés-Klébeszberg idején volt hogy minden énekest egy kalap alá vehettek és megreguláztak. Azok az idők elmúltak. Duplázás, triplázás, beugrás –nemrég még ebből lehetett igazán jól keresni.
3055 cintula 2003-11-19 14:02:08
Szanyikám, te csak ne nyúkálj a szervhez, ez itt nem a balettiroda!
Szanyikám, te csak ne nyúkálj a szervhez, ez itt nem a balettiroda!
3054 Megén 2003-11-19 14:01:16
Ki száll be?
Ki száll be?
3053 szanyi 2003-11-19 14:00:08
A II. emeleti WC-be ócsóért megszervezem.
A II. emeleti WC-be ócsóért megszervezem.
3052 Megén 2003-11-19 14:00:07
És a hazaszeretet? Forintért már nincs nóta?
És a hazaszeretet? Forintért már nincs nóta?
3051 zizi 2003-11-19 13:57:59
Mi? Hogy? Milyen nyelv van beszélve? Csak a dollár zizigését értem!!
Mi? Hogy? Milyen nyelv van beszélve? Csak a dollár zizigését értem!!
3050 Megén 2003-11-19 13:57:20
Mikor és hol hallható így együtt?
Mikor és hol hallható így együtt?
3049 szanyi 2003-11-19 13:56:31
Három tenor? Albert-Kecskés-Kúnsági. Világszám!!
Három tenor? Albert-Kecskés-Kúnsági. Világszám!!
3048 Megén 2003-11-19 13:55:01
Szeretném és a dalodat hallgatni, Zizi?
Szeretném és a dalodat hallgatni, Zizi?
3047 zizi 2003-11-19 13:53:55
Sóherek, én mindennap világsztárt hallgatok a fürdőszobában...
Sóherek, én mindennap világsztárt hallgatok a fürdőszobában...
3046 cintula 2003-11-19 13:52:21
Jucikám, nem sokáig áll neki a zászló, bukott ember, te se fektess bele! **
Jucikám, nem sokáig áll neki a zászló, bukott ember, te se fektess bele! **
3045 Selyem 2003-11-19 13:49:50
Zizi! Három tenor, négy tenor...... Nekem egy is elég lenne, ha végre hallhatnánk!
Zizi! Három tenor, négy tenor...... Nekem egy is elég lenne, ha végre hallhatnánk!
3044 Caligula 2003-11-19 13:49:44
Mily szerencse, hogy Megén nem fizet, ez meg nem hangos fórum :-))) Szinetárnak én nem kellenék szerintem, de hidd el, van az a pénz :-)
Mily szerencse, hogy Megén nem fizet, ez meg nem hangos fórum :-))) Szinetárnak én nem kellenék szerintem, de hidd el, van az a pénz :-)
3043 Juci 2003-11-19 13:48:54
Szinetár nótáját nem tudnátok elhúzni?
Szinetár nótáját nem tudnátok elhúzni?
3042 zizi 2003-11-19 13:47:26
Megén, nem vagy abban a helyzetben, hogy diktálj. Fizetsz vagy nem énekelek...
Megén, nem vagy abban a helyzetben, hogy diktálj. Fizetsz vagy nem énekelek...
3041 cintula 2003-11-19 13:46:11
Caligula, Szinetárból mennyiér csinálnál világsztárt?
Caligula, Szinetárból mennyiér csinálnál világsztárt?
3040 Megén 2003-11-19 13:44:33
Ez nem az a kategória, hogy: ..........és ha megfizetem?
Ez nem az a kategória, hogy: ..........és ha megfizetem?
3039 zizi 2003-11-19 13:43:50
Ha van elég pénzed...
Ha van elég pénzed...
3038 Megén 2003-11-19 13:40:31
Zizi, szeretnél az egyikük lenni?
Zizi, szeretnél az egyikük lenni?
3037 Megén 2003-11-19 13:38:14
Teheti, mert állami.......
Teheti, mert állami.......
3036 Fityisz 2003-11-19 13:34:17
A MÁV zenekar dinamikus, kíválóan képzett muzsikusokból áll. Ugyanez a MÁO zenekaráról már jóval kevésbé mondható el, a fúvósoktól például különösen kell tartania a közönségnek. Emellett nem lehet mindent lenyúlni. Szolidaritás!!! Leben und leben lassen. Jöhet még nívós potyerásra fény, s akkor - ha színvonalas - a MÁV zkr.-ben találhatja magát. Ezért se tessék a másik államit simpfelni....
A MÁV zenekar dinamikus, kíválóan képzett muzsikusokból áll. Ugyanez a MÁO zenekaráról már jóval kevésbé mondható el, a fúvósoktól például különösen kell tartania a közönségnek. Emellett nem lehet mindent lenyúlni. Szolidaritás!!! Leben und leben lassen. Jöhet még nívós potyerásra fény, s akkor - ha színvonalas - a MÁV zkr.-ben találhatja magát. Ezért se tessék a másik államit simpfelni....
3035 aktuű 2003-11-19 13:16:28
A menedzsment túltette magát azon a problémán, hogy a kevésbé kelendő bérletek tulajdonosai esetleg becsapva érezhetik magukat, hiszen az előadásokra most 50%kal olcsóbban is megkapnák a jegyet. Jó, ez egy döntés. De ha már ezt így megcsinálták, miért nem bővítik rugalmasan az akciót? Látja a vezetés, hogy pl november végéig van négy előadás ami kong az ürességtől. Vásárlóra vár 1364, 1394, 803 meg 1088 jegy a Don Pasqualékra, Zorbára, Hamupipőkére. Miért nem csinálnak valami ösztönző akciót? Miért nem hirdetnek gyorsan? Miért jobb az üres nézőtér mint akár egy 40-50-60%kos árengedmény? Nem az a cél, hogy az előadásokat megnézzék, hogy közönség legyen?
A menedzsment túltette magát azon a problémán, hogy a kevésbé kelendő bérletek tulajdonosai esetleg becsapva érezhetik magukat, hiszen az előadásokra most 50%kal olcsóbban is megkapnák a jegyet. Jó, ez egy döntés. De ha már ezt így megcsinálták, miért nem bővítik rugalmasan az akciót? Látja a vezetés, hogy pl november végéig van négy előadás ami kong az ürességtől. Vásárlóra vár 1364, 1394, 803 meg 1088 jegy a Don Pasqualékra, Zorbára, Hamupipőkére. Miért nem csinálnak valami ösztönző akciót? Miért nem hirdetnek gyorsan? Miért jobb az üres nézőtér mint akár egy 40-50-60%kos árengedmény? Nem az a cél, hogy az előadásokat megnézzék, hogy közönség legyen?
3034 Jack 2003-11-19 12:55:14
Nem idevág, csak eszembe jut az egyik szerény, kedves, szeretetreméltó énekesnőnk. Ő nem pénzéhes. Adandó alkalommal viszont úgy megvágta a színházat amikor beugrásra kérték, hogy arról kódult. Kódult egymilliót fél estéért.
Nem idevág, csak eszembe jut az egyik szerény, kedves, szeretetreméltó énekesnőnk. Ő nem pénzéhes. Adandó alkalommal viszont úgy megvágta a színházat amikor beugrásra kérték, hogy arról kódult. Kódult egymilliót fél estéért.
3033 Caligula 2003-11-19 12:40:18
Elég lóvéval bárkiből. Várom a lóvét és a jelentkezőket :-)))
Elég lóvéval bárkiből. Várom a lóvét és a jelentkezőket :-)))
3032 megő 2003-11-19 12:35:41
Elég lóvéd van akkor még a MÁV zenekaból is világsztárt csinálhatsz.
Elég lóvéd van akkor még a MÁV zenekaból is világsztárt csinálhatsz.
3031 Zsolt 2003-11-19 12:30:51
[url]http://www.allspirit.co.uk/blood.html;I am in love and blood and fire[/url]
[url]http://www.allspirit.co.uk/blood.html;I am in love and blood and fire[/url]
3030 cintula 2003-11-19 12:24:25
XY világsztár, magyar állami közalkalmazott. Ez jól hangzik! :-)
XY világsztár, magyar állami közalkalmazott. Ez jól hangzik! :-)
3029 rino 2003-11-19 12:19:21
Akkor lehet hogy az 50%os MÁV igazolvány az ő kabalája azért ragaszkodik annyira a közalkalmazottsághoz.
Akkor lehet hogy az 50%os MÁV igazolvány az ő kabalája azért ragaszkodik annyira a közalkalmazottsághoz.
3028 Caligula 2003-11-19 12:08:16
Nem ismerem \"Sümi\"-t, nemtom pénzéhes potyerás-e. Viszont biztosra veszem, hogy az opera zenekara többet kért volna. Még az is meglehet, hogy erről a T.Zenészek nem is tudtak volna, csak a \"szokásos\" gázsiért ültek volna be. Node nem ők játszottak végül, hanem a MÁV. És mi van akkor, ha ők jobbak? Nehéz elviselni?
Nem ismerem \"Sümi\"-t, nemtom pénzéhes potyerás-e. Viszont biztosra veszem, hogy az opera zenekara többet kért volna. Még az is meglehet, hogy erről a T.Zenészek nem is tudtak volna, csak a \"szokásos\" gázsiért ültek volna be. Node nem ők játszottak végül, hanem a MÁV. És mi van akkor, ha ők jobbak? Nehéz elviselni?
3027 zizi 2003-11-19 12:05:10
a három tenor az ám valami, ennél már csak a négy tenor lehet jobb
a három tenor az ám valami, ennél már csak a négy tenor lehet jobb
3026 Megén 2003-11-19 11:57:25
Nem \"fekete ló\", csak nem sztárolják őket úgy, mint akár a BFZ-t, akár a NFZ-t. Aztán meglepődnek, amikor a három tenorral lépnek fel stb.
Nem \"fekete ló\", csak nem sztárolják őket úgy, mint akár a BFZ-t, akár a NFZ-t. Aztán meglepődnek, amikor a három tenorral lépnek fel stb.
3025 cintula 2003-11-19 11:53:44
Sümi is pénzéhes potyerás?
Sümi is pénzéhes potyerás?
