1090 virius 2009-08-08 19:52:32 [Válasz erre: 1071 SzJ 2009-07-31 12:08:22]
II. János Pál is énekelt lemezre, az is bestseller volt...
II. János Pál is énekelt lemezre, az is bestseller volt...
1089 virius 2009-08-08 19:51:05 [Válasz erre: 1067 nibelung 2009-07-30 20:47:25]
Méghogy Dózsa...? Le vagy maradva egy brosúrával. Most már UTE, a stadion neve pedig Szusza Ferenc Stadion...
Méghogy Dózsa...? Le vagy maradva egy brosúrával. Most már UTE, a stadion neve pedig Szusza Ferenc Stadion...
1088 WiseGentleman 2009-08-07 22:40:01 [Válasz erre: 1082 nibelung 2009-08-06 10:55:30]
Jómagam nem veszekszem, maximum incselkedem, és helyreigazítom unicornist, ha indulattól vezérelve elszalad vele a keyboard...
Jómagam nem veszekszem, maximum incselkedem, és helyreigazítom unicornist, ha indulattól vezérelve elszalad vele a keyboard...
1087 eccerű 2009-08-07 22:29:23
Én azért szeretem Magyarországot, mert nálunk mindenki mindenhez ért, sőt, mindenhez jobban ért, és rögtön tanácsokat is ad, rosszabb esetben fikáz.
Én azért szeretem Magyarországot, mert nálunk mindenki mindenhez ért, sőt, mindenhez jobban ért, és rögtön tanácsokat is ad, rosszabb esetben fikáz.
1086 álmodó 2009-08-07 21:22:46 [Válasz erre: 1085 nibelung 2009-08-07 18:04:12]
Szerintem ezeket vagy feldobja valaki a pénzért, vagy a Columbot is felkérhetik. Hm...Izzókészlet-ellenőrzés? Még "Zsanettben" is jók. :-)
Szerintem ezeket vagy feldobja valaki a pénzért, vagy a Columbot is felkérhetik. Hm...Izzókészlet-ellenőrzés? Még "Zsanettben" is jók. :-)
1085 nibelung 2009-08-07 18:04:12 [Válasz erre: 1084 álmodó 2009-08-07 17:15:55]
Hát talán az FBI-nak nagyobb tapasztalata van úgy általában az ilyen sorozatgyilkosságok felderítésében. A mieink inkább az izzókészlet ellenőrzésében jók.
Hát talán az FBI-nak nagyobb tapasztalata van úgy általában az ilyen sorozatgyilkosságok felderítésében. A mieink inkább az izzókészlet ellenőrzésében jók.
1084 álmodó 2009-08-07 17:15:55
"Külföldi szakértők bevonásával" folytatódik a nyomozás a kislétai gyilkosság ügyében. De mit tud a külfödi szakértő ebben jobban szakérteni? Megmondja hány faluszéli házban laknak még romák? "30-al növelték a különleges" nyomozók számát az ügyben. Aha. Nem 28-al, és nem 31-el. Ez épp annyi amennyi ahhoz kell, hogy pontosan ott tartsanak, ahol eddig. Csak most különlegesebben.
"Külföldi szakértők bevonásával" folytatódik a nyomozás a kislétai gyilkosság ügyében. De mit tud a külfödi szakértő ebben jobban szakérteni? Megmondja hány faluszéli házban laknak még romák? "30-al növelték a különleges" nyomozók számát az ügyben. Aha. Nem 28-al, és nem 31-el. Ez épp annyi amennyi ahhoz kell, hogy pontosan ott tartsanak, ahol eddig. Csak most különlegesebben.
1083 zuniga 2009-08-06 13:50:03 [Válasz erre: 1079 WiseGentleman 2009-08-05 22:53:35]
Megvallom, nem igazán mérvadó, hogy x vagy y mit irogat ide... Viszont azt hiszem, ha valamelyik dimenzióban alkalmam lesz elbeszélgetni Neumann Jánossal, nagyon fog égni a pofám, hogy nem tudtam többet tenni az ő találmánya alapján létrejött internetes fórumokon egyre jobban eluralkodó mocsokkal szemben!
Megvallom, nem igazán mérvadó, hogy x vagy y mit irogat ide... Viszont azt hiszem, ha valamelyik dimenzióban alkalmam lesz elbeszélgetni Neumann Jánossal, nagyon fog égni a pofám, hogy nem tudtam többet tenni az ő találmánya alapján létrejött internetes fórumokon egyre jobban eluralkodó mocsokkal szemben!
1082 nibelung 2009-08-06 10:55:30
Ne aggódj, csak WiseGentleman között üt szét. A kollégák ugyanis szeretnek veszekedni egymással.
Ne aggódj, csak WiseGentleman között üt szét. A kollégák ugyanis szeretnek veszekedni egymással.
1081 zuniga 2009-08-06 09:26:42 [Válasz erre: 1079 WiseGentleman 2009-08-05 22:53:35]
"Szétüt"?.... Azt hittem, itt érveket, gondolatokat cserélünk...
"Szétüt"?.... Azt hittem, itt érveket, gondolatokat cserélünk...
1080 nibelung 2009-08-06 08:26:33 [Válasz erre: 1079 WiseGentleman 2009-08-05 22:53:35]
Miért, ő hívő katolikus, vagy csak Ratzinger párti?
Miért, ő hívő katolikus, vagy csak Ratzinger párti?
1079 WiseGentleman 2009-08-05 22:53:35 [Válasz erre: 1078 zuniga 2009-08-05 13:56:53]
Addig szórakozunk, amíg nem jön unicornis és szét nem üt közöttünk...
Addig szórakozunk, amíg nem jön unicornis és szét nem üt közöttünk...
1078 zuniga 2009-08-05 13:56:53 [Válasz erre: 1077 WiseGentleman 2009-08-04 20:08:38]
És akkor majd Lukács 22, 36 így módosul: "De most, a kinek erszénye van elővegye, hasonlóképen a táskát; és a kinek nincs, adja el a CD-met, és vegyen szablyát."
És akkor majd Lukács 22, 36 így módosul: "De most, a kinek erszénye van elővegye, hasonlóképen a táskát; és a kinek nincs, adja el a CD-met, és vegyen szablyát."
1077 WiseGentleman 2009-08-04 20:08:38 [Válasz erre: 1076 nibelung 2009-08-02 10:09:17]
Just in case: arra az esetre, ha a pápa új szólólemeze nem hoz elég pénzt, hehehe...
Just in case: arra az esetre, ha a pápa új szólólemeze nem hoz elég pénzt, hehehe...
1076 nibelung 2009-08-02 10:09:17
Ez is érdekes: http://index.hu/gazdasag/vilag/2009/08/01/ovszergyartoba_fektetett_a_katolikus_bank/
Ez is érdekes: http://index.hu/gazdasag/vilag/2009/08/01/ovszergyartoba_fektetett_a_katolikus_bank/
1075 eccerű 2009-08-01 17:09:31
Kíváncsian várom, mikor lesz belőle rap-esített változat.
Kíváncsian várom, mikor lesz belőle rap-esített változat.
1074 Pancoletti 2009-07-31 13:50:11 [Válasz erre: 1071 SzJ 2009-07-31 12:08:22]
ez már- komolyan mondom- nemcsak szánalmas (mint, amilyen eddig volt), hanem most már tragikus és gyalázatos... :(
ez már- komolyan mondom- nemcsak szánalmas (mint, amilyen eddig volt), hanem most már tragikus és gyalázatos... :(
1073 macskás 2009-07-31 13:17:14 [Válasz erre: 1072 nibelung 2009-07-31 12:28:47]
Majd Cilike megmondja:))) BOCS!!!!:)
Majd Cilike megmondja:))) BOCS!!!!:)
1072 nibelung 2009-07-31 12:28:47 [Válasz erre: 1071 SzJ 2009-07-31 12:08:22]
Kurtág kompozíció van a lemezen?
Kurtág kompozíció van a lemezen?
1071 SzJ 2009-07-31 12:08:22
[url]http://index.hu/kultur/zene/2009/07/31/xvi._benedek_papa_lemezt_ad_ki/;XVI. Benedek pápa lemezt ad ki[/url] A lemezen, melyen az egyházfő énekel és imákat recitál, nyolc kortárs kompozíció is helyet kap.
[url]http://index.hu/kultur/zene/2009/07/31/xvi._benedek_papa_lemezt_ad_ki/;XVI. Benedek pápa lemezt ad ki[/url] A lemezen, melyen az egyházfő énekel és imákat recitál, nyolc kortárs kompozíció is helyet kap.
1070 nibelung 2009-07-31 09:36:44 [Válasz erre: 1069 IVA 2009-07-30 23:40:32]
Na, ebből is ki lehet hozni valamit. Akkor Madonnát digózni lehet.
Na, ebből is ki lehet hozni valamit. Akkor Madonnát digózni lehet.
1069 IVA 2009-07-30 23:40:32 [Válasz erre: 1067 nibelung 2009-07-30 20:47:25]
Madonna anyukája kanadai francia volt, apukája amerikai olasz. Esetleg az derülhet ki, hogy egyszer vérátömlesztést kapott, és román volt a donor.
Madonna anyukája kanadai francia volt, apukája amerikai olasz. Esetleg az derülhet ki, hogy egyszer vérátömlesztést kapott, és román volt a donor.
1067 nibelung 2009-07-30 20:47:25
Egyre jobban aggódok a Madonna koncert miatt. Én az Újpesti Dózsa stadionját ajánlanám helyszínül. Madonnán kivül lehetne petárda versenyt is rendezni, cigányozni,zsidózni, stb..Nincs abban a Madonnában egy kis román vér esetleg?
Egyre jobban aggódok a Madonna koncert miatt. Én az Újpesti Dózsa stadionját ajánlanám helyszínül. Madonnán kivül lehetne petárda versenyt is rendezni, cigányozni,zsidózni, stb..Nincs abban a Madonnában egy kis román vér esetleg?
1066 Heiner Lajos 2009-07-29 13:43:31 [Válasz erre: 1065 SzJ 2009-07-29 00:36:06]
Nincs kéznél a könyv, de amikor megjelenése után pár hónappal gyűjtögettem belé a pecséteket, a Na Kampé már nem volt meg. Sztem vagy a harmadát már bezárták. Majd megírom - viszont pl. az U Bansetha megvan, és mellette nyílt a hozzá tartozó U Bastu. Én általában a Pinkasban vagy az Ökörben kezdtem, szerencsére utóbbi változatlan, bár tegnapelőtt egy cimborámmal - ő is nagy Prága-imádó - együtt féltünk, túl frekventált helyen van, ebből is valami bár lesz majd. A Kandúr májusban be volt zárva, biztos abból is turistanyúzó giccs lesz (mint a Bonaparte).
Nincs kéznél a könyv, de amikor megjelenése után pár hónappal gyűjtögettem belé a pecséteket, a Na Kampé már nem volt meg. Sztem vagy a harmadát már bezárták. Majd megírom - viszont pl. az U Bansetha megvan, és mellette nyílt a hozzá tartozó U Bastu. Én általában a Pinkasban vagy az Ökörben kezdtem, szerencsére utóbbi változatlan, bár tegnapelőtt egy cimborámmal - ő is nagy Prága-imádó - együtt féltünk, túl frekventált helyen van, ebből is valami bár lesz majd. A Kandúr májusban be volt zárva, biztos abból is turistanyúzó giccs lesz (mint a Bonaparte).
1065 SzJ 2009-07-29 00:36:06 [Válasz erre: 1064 SzJ 2009-07-29 00:34:19]
"Sajnos, oly sok már nincs meg a könyvben bemutatott sörözők közül." Kíváncsi vagyok, mesélj: Emlékezetből idézem, hol jártunk, követve a Polgár-könyvet (sokat kihagyok, mert ugyan bekarikáztuk a tartalomjegyzékben, ami megvolt, csak a könyvet most nem tudom előkeresni): A régi városrészben Pinkas - ott nyitottunk mindig reggel, amikor beért az Amicus. Ráadásul a Polgár-könyvben szereplő Hrabal idézetet követve: 1 korsó sör, gulyás, 1 korsó sör. U Medvidku, a Két Macska, meg persze a Tigris, ahol szintén a Polgár-könyv alapján sörsajtot ettünk akárhányszor ott jártunk (tényleg zseniális), és amilyen szerencsénk volt, betotyogott különtermébe kék mackóban a Mester, úgyhogy kockáztatva az üvöltözést és a kizavarást, dedikáltattunk vele - a Véres történetek... miatt megorrolt, mert pirossal volt szedve a könyv, de aztán meglátta a Sörgyárit, amiből az a kiadás volt nálam, amelyiken egy korsó sör van, nőt formázó habbal, úgyhogy atrocitás nélkül megúsztuk :-) Meg persze az obligát Kehely és az U Fleku, de ezek valami miatt nem okoztak maradandó élményt, persze a Kehelyben jók a falrajzok. Északabbra a Strossmayerka környékén a Pilseni Udvar, meg egy másik az utca túloldalán, ahol a falon söröskupákból van kirakva egy nagy falióra. Mala Stranán a Két szív ugrik be, fentebbről meg a Fekete Ökör. Ja meg a Régi városháza, ahol piszkosul túlszámláztak, cserébe elhoztuk a kerámia hamu-, bors-, és sótartókat.
"Sajnos, oly sok már nincs meg a könyvben bemutatott sörözők közül." Kíváncsi vagyok, mesélj: Emlékezetből idézem, hol jártunk, követve a Polgár-könyvet (sokat kihagyok, mert ugyan bekarikáztuk a tartalomjegyzékben, ami megvolt, csak a könyvet most nem tudom előkeresni): A régi városrészben Pinkas - ott nyitottunk mindig reggel, amikor beért az Amicus. Ráadásul a Polgár-könyvben szereplő Hrabal idézetet követve: 1 korsó sör, gulyás, 1 korsó sör. U Medvidku, a Két Macska, meg persze a Tigris, ahol szintén a Polgár-könyv alapján sörsajtot ettünk akárhányszor ott jártunk (tényleg zseniális), és amilyen szerencsénk volt, betotyogott különtermébe kék mackóban a Mester, úgyhogy kockáztatva az üvöltözést és a kizavarást, dedikáltattunk vele - a Véres történetek... miatt megorrolt, mert pirossal volt szedve a könyv, de aztán meglátta a Sörgyárit, amiből az a kiadás volt nálam, amelyiken egy korsó sör van, nőt formázó habbal, úgyhogy atrocitás nélkül megúsztuk :-) Meg persze az obligát Kehely és az U Fleku, de ezek valami miatt nem okoztak maradandó élményt, persze a Kehelyben jók a falrajzok. Északabbra a Strossmayerka környékén a Pilseni Udvar, meg egy másik az utca túloldalán, ahol a falon söröskupákból van kirakva egy nagy falióra. Mala Stranán a Két szív ugrik be, fentebbről meg a Fekete Ökör. Ja meg a Régi városháza, ahol piszkosul túlszámláztak, cserébe elhoztuk a kerámia hamu-, bors-, és sótartókat.
1064 SzJ 2009-07-29 00:34:19
Áthozatal a Plácido Domingo topikból. 69 • Heiner Lajos Előzmény 66 2009-07-28 07:47:56 Ami vicces: pár éve - akkor még a Sörmentén sorozat Prága-kötetének első verziója sem jelent meg - a prágai Óvárostéren egy könyvesboltban cseh sörkalauz iránt érdeklődtem - és Polgár Laciék Általad belinkelt kötetének angol fordítását tették elém... Sajnos, oly sok már nincs meg a könyvben bemutatott sörözők közül. Viszont pl. a Bansetha mellett nyílt a Basta (18-as villamos, Nuslei Városháza megálló), most az az egyik kedvencem. 66 • SzJ Előzmény 64 • Válasz erre • Szerk. Törl. 2009-07-27 20:23:08 Na, minek linkelget, aki nem ért hozzá... A régi sörkalauzról [url]http://futrinka.hu/memories/2339-pragai-sorkalauz;itt[/url].
Áthozatal a Plácido Domingo topikból. 69 • Heiner Lajos Előzmény 66 2009-07-28 07:47:56 Ami vicces: pár éve - akkor még a Sörmentén sorozat Prága-kötetének első verziója sem jelent meg - a prágai Óvárostéren egy könyvesboltban cseh sörkalauz iránt érdeklődtem - és Polgár Laciék Általad belinkelt kötetének angol fordítását tették elém... Sajnos, oly sok már nincs meg a könyvben bemutatott sörözők közül. Viszont pl. a Bansetha mellett nyílt a Basta (18-as villamos, Nuslei Városháza megálló), most az az egyik kedvencem. 66 • SzJ Előzmény 64 • Válasz erre • Szerk. Törl. 2009-07-27 20:23:08 Na, minek linkelget, aki nem ért hozzá... A régi sörkalauzról [url]http://futrinka.hu/memories/2339-pragai-sorkalauz;itt[/url].
1063 virius 2009-07-11 21:36:10 [Válasz erre: 1054 eccerű 2009-07-09 08:32:06]
A "magát rendezőnek tituláló egyén" korábban az Opera rendezőasszisztense volt, egy időben pedig ügyelője is (lefokozták).
A "magát rendezőnek tituláló egyén" korábban az Opera rendezőasszisztense volt, egy időben pedig ügyelője is (lefokozták).
1062 virius 2009-07-11 21:32:41 [Válasz erre: 1039 Pancoletti 2009-07-07 14:29:42]
Megvan a régi is, csak a "Fórumok teljes listája" menüpontra kell kattintanod,utána az 5. oldalra a "P" betűhöz... :)
Megvan a régi is, csak a "Fórumok teljes listája" menüpontra kell kattintanod,utána az 5. oldalra a "P" betűhöz... :)
1061 virius 2009-07-11 21:30:38 [Válasz erre: 1043 unicornis 2009-07-07 22:39:27]
Hát persze, az utolsó két szardíniáskonzerven vezsekednek, egyébként ezt nem én találtam ki... :)
Hát persze, az utolsó két szardíniáskonzerven vezsekednek, egyébként ezt nem én találtam ki... :)
1060 virius 2009-07-11 21:28:54 [Válasz erre: 1034 Safranek 2009-07-07 12:21:23]
Mint azt a "Magyar politikusok zenei ízlése" topikban leírtam volt: egy 2%-os pártocskának már tökmindegy, ki az elnöke, oda elmegy Retkes is. Az mno.hu-ban is megjegyeztem, hogy a szadi már bizony csak pártOCSKA... :)
Mint azt a "Magyar politikusok zenei ízlése" topikban leírtam volt: egy 2%-os pártocskának már tökmindegy, ki az elnöke, oda elmegy Retkes is. Az mno.hu-ban is megjegyeztem, hogy a szadi már bizony csak pártOCSKA... :)
1059 unicornis 2009-07-10 18:36:33 [Válasz erre: 1057 nibelung 2009-07-10 09:00:16]
kedves N- eléggé szembeötlő hogy w nem erre vágyik hiszen fel is hívhatna hogy cseszegessen, de ez valószínűleg nem nyújtana számára kellő kielégülést. Nb- én is megtehetném ezt ahelyett hogy itt vesztegetem az időmet rá.
kedves N- eléggé szembeötlő hogy w nem erre vágyik hiszen fel is hívhatna hogy cseszegessen, de ez valószínűleg nem nyújtana számára kellő kielégülést. Nb- én is megtehetném ezt ahelyett hogy itt vesztegetem az időmet rá.
1058 WiseGentleman 2009-07-10 14:42:43 [Válasz erre: 1057 nibelung 2009-07-10 09:00:16]
Ha sokat ugrálsz, téged is cseszegetünk majd :). De viccen kívül, unicornis sajnos minden fórumos beírásomra ugrik, s a végén még azt képzeli, hogy én koslatok utána...
Ha sokat ugrálsz, téged is cseszegetünk majd :). De viccen kívül, unicornis sajnos minden fórumos beírásomra ugrik, s a végén még azt képzeli, hogy én koslatok utána...
1057 nibelung 2009-07-10 09:00:16 [Válasz erre: 1056 unicornis 2009-07-10 08:45:10]
Kedves Unicornis és WiseGentleman! Nem lehetne, hogy a továbbiakban PM-ben, vagy E-mail-ben cseszegetitek egymást?
Kedves Unicornis és WiseGentleman! Nem lehetne, hogy a továbbiakban PM-ben, vagy E-mail-ben cseszegetitek egymást?
1056 unicornis 2009-07-10 08:45:10 [Válasz erre: 1055 WiseGentleman 2009-07-09 23:51:01]
a "nem vagy formában" valami freudi elszólás Gábris? Átlátszó ahogy koslatsz utánam.
a "nem vagy formában" valami freudi elszólás Gábris? Átlátszó ahogy koslatsz utánam.
1055 WiseGentleman 2009-07-09 23:51:01 [Válasz erre: 1053 unicornis 2009-07-09 07:35:08]
Károly, ne erőlködj, inkább ismerd el, hogy nem vagy formában...
Károly, ne erőlködj, inkább ismerd el, hogy nem vagy formában...
1054 eccerű 2009-07-09 08:32:06
Az egyik ismerősöm részt vett [url]http://www.musicianswho.hu/cikkek.php?mailr_code=465-f12f3efee78cbe5dd51d74939f8a0ca7&cikkid=5100;ezen[/url], úgy is mondhatnám, hogy elszenvedője volt a meghallgatásnak nevezett izének. Énekelnie alig kellett, de nem is volt jelentősége, mert mindenkit felvettek, az egész a magát rendezőnek tituláló egyén (akinek valszeg nem lehetett gyerekszobája) zavaros lázálma. A feltételek borzalmasak voltak, szóval a szervezés, az elképzelés nagyon amatőr, nem értem Csányi Valit, hogy adhatja a nevét ehhez. Neki annyi dolga volt, hogy egy szintetizátoron (!!) lekísérte a Kandidäteket. Nem stílusom antireklámot csinálni, de ez tényleg felháborító aki elmegy ide, és még majd fizet is érte, megérdemli...
Az egyik ismerősöm részt vett [url]http://www.musicianswho.hu/cikkek.php?mailr_code=465-f12f3efee78cbe5dd51d74939f8a0ca7&cikkid=5100;ezen[/url], úgy is mondhatnám, hogy elszenvedője volt a meghallgatásnak nevezett izének. Énekelnie alig kellett, de nem is volt jelentősége, mert mindenkit felvettek, az egész a magát rendezőnek tituláló egyén (akinek valszeg nem lehetett gyerekszobája) zavaros lázálma. A feltételek borzalmasak voltak, szóval a szervezés, az elképzelés nagyon amatőr, nem értem Csányi Valit, hogy adhatja a nevét ehhez. Neki annyi dolga volt, hogy egy szintetizátoron (!!) lekísérte a Kandidäteket. Nem stílusom antireklámot csinálni, de ez tényleg felháborító aki elmegy ide, és még majd fizet is érte, megérdemli...
1053 unicornis 2009-07-09 07:35:08 [Válasz erre: 1052 WiseGentleman 2009-07-08 22:21:17]
gondolom a tiedre pedig a (melan)kólikád.
gondolom a tiedre pedig a (melan)kólikád.
1052 WiseGentleman 2009-07-08 22:21:17 [Válasz erre: 1051 unicornis 2009-07-08 22:09:53]
E bejegyzésedre egyetlen mentséget a magyar építőipar válsága miatt érzett melankóliád adhat...
E bejegyzésedre egyetlen mentséget a magyar építőipar válsága miatt érzett melankóliád adhat...
1051 unicornis 2009-07-08 22:09:53 [Válasz erre: 1050 WiseGentleman 2009-07-08 12:26:45]
megható hogy mennyire igyekszel utánam nyargalni, Gábris...
megható hogy mennyire igyekszel utánam nyargalni, Gábris...
1050 WiseGentleman 2009-07-08 12:26:45 [Válasz erre: 1048 nibelung 2009-07-08 09:00:13]
Károly definíciója szerint: Hassliebe...
Károly definíciója szerint: Hassliebe...
1049 WiseGentleman 2009-07-08 12:26:24 [Válasz erre: 1046 unicornis 2009-07-08 07:01:07]
Háát, Himmelkukucksheim biztosan nem, maximum HimmelkuCkucksheim... Speer azért csak tudott helyesen írni...
Háát, Himmelkukucksheim biztosan nem, maximum HimmelkuCkucksheim... Speer azért csak tudott helyesen írni...
1048 nibelung 2009-07-08 09:00:13 [Válasz erre: 1047 Ritus 2009-07-08 08:02:37]
Ugyan, látszik, hogy kedvelik egymást, csak egy kis ugratás az egész.
Ugyan, látszik, hogy kedvelik egymást, csak egy kis ugratás az egész.
1047 Ritus 2009-07-08 08:02:37
Fiúk, fiúk, már itt is csak a politika és a kötözködés egymással?
Fiúk, fiúk, már itt is csak a politika és a kötözködés egymással?
1046 unicornis 2009-07-08 07:01:07 [Válasz erre: 1045 WiseGentleman 2009-07-07 22:51:07]
felhívom nb figyelmedet arra, hogy emellett még létezik a Himmelkukucksheim változat is (zB. Speer használja Hitlerrel kapcsolatban) - Herr Mekkmester.
felhívom nb figyelmedet arra, hogy emellett még létezik a Himmelkukucksheim változat is (zB. Speer használja Hitlerrel kapcsolatban) - Herr Mekkmester.
1045 WiseGentleman 2009-07-07 22:51:07 [Válasz erre: 1041 unicornis 2009-07-07 22:01:02]
Mi az a Nebelkukucksheim? Ilyen kifinomult dolgokat én nem szoktam érteni... Arisztophanész ideáját egyébként "Wolkenkuckucksheim" néven ismerik... Herr Beckmesser irrt, wie dort, so hier...
Mi az a Nebelkukucksheim? Ilyen kifinomult dolgokat én nem szoktam érteni... Arisztophanész ideáját egyébként "Wolkenkuckucksheim" néven ismerik... Herr Beckmesser irrt, wie dort, so hier...
1044 macskás 2009-07-07 22:48:36 [Válasz erre: 1043 unicornis 2009-07-07 22:39:27]
Vigyázz, mert az zen észes lesz:)
Vigyázz, mert az zen észes lesz:)
1043 unicornis 2009-07-07 22:39:27 [Válasz erre: 1042 macskás 2009-07-07 22:04:53]
ugyan, már csak 2%- az is szakad .)
ugyan, már csak 2%- az is szakad .)
1042 macskás 2009-07-07 22:04:53
Párbaj nem lesz?
Párbaj nem lesz?
1041 unicornis 2009-07-07 22:01:02 [Válasz erre: 1040 WiseGentleman 2009-07-07 20:28:38]
Szokás szerint szelektíven olvasol és a Nebelkukucksheimed rabja vagy. Ha neked MGP Páger-könyve a tényszerű és Szeleczkyről írt minősíthetetlen mondataidra vagy büszke, akkor nem csoda.
Szokás szerint szelektíven olvasol és a Nebelkukucksheimed rabja vagy. Ha neked MGP Páger-könyve a tényszerű és Szeleczkyről írt minősíthetetlen mondataidra vagy büszke, akkor nem csoda.
