1140 eccerű 2009-09-09 17:41:55 [Válasz erre: 1139 daunerni 2009-09-09 17:14:26]
Ez az azonosság nagy fejetlenség lenne...
Ez az azonosság nagy fejetlenség lenne...
1139 daunerni 2009-09-09 17:14:26 [Válasz erre: 1138 eccerű 2009-09-09 16:33:36]
De ez ugye nem az a Bónis Ferenc, akit a Wesselényi összeesküvésben való részvételéért 1671-ben lefejeztek?
De ez ugye nem az a Bónis Ferenc, akit a Wesselényi összeesküvésben való részvételéért 1671-ben lefejeztek?
1138 eccerű 2009-09-09 16:33:36
Van másik: [url]http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/alpesi-si-elhunyt-bonis-ferenc-korabbi-szovetsegi-kapitany-1999449;elhunyt Bónis Ferenc[/url]
Van másik: [url]http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/alpesi-si-elhunyt-bonis-ferenc-korabbi-szovetsegi-kapitany-1999449;elhunyt Bónis Ferenc[/url]
1136 tiramisu 2009-09-02 18:54:40 [Válasz erre: 1135 macskás 2009-09-02 18:49:32]
2 találat egyszerre ! :-)
2 találat egyszerre ! :-)
1135 macskás 2009-09-02 18:49:32 [Válasz erre: 1133 nibelung 2009-09-02 17:59:28]
Értelek, vagy leesett, nekem a vomen is nagyon tetszett, hiába, a nyelvi topik így hatott rám:)
Értelek, vagy leesett, nekem a vomen is nagyon tetszett, hiába, a nyelvi topik így hatott rám:)
1132 nibelung 2009-09-02 17:57:07
Hírek:"• Azonnali hatállyal lemondott Pécsett Hamar Zsolt". Nomen est vomen.
Hírek:"• Azonnali hatállyal lemondott Pécsett Hamar Zsolt". Nomen est vomen.
1131 tiramisu 2009-09-02 10:18:16 [Válasz erre: 1130 macskás 2009-09-02 09:44:41]
Az inkább divatos tavaszi opus...
Az inkább divatos tavaszi opus...
1130 macskás 2009-09-02 09:44:41 [Válasz erre: 1128 nibelung 2009-09-01 16:24:37]
A Hársfaversenyt nem adják? :)
A Hársfaversenyt nem adják? :)
1129 eccerű 2009-09-02 09:22:20 [Válasz erre: 1128 nibelung 2009-09-01 16:24:37]
Nem biztos, de lehet.
Nem biztos, de lehet.
1128 nibelung 2009-09-01 16:24:37
A Pécs Nemzeti Szinház mai műsorán feltehetőleg Bartók Violaverseny a program.
A Pécs Nemzeti Szinház mai műsorán feltehetőleg Bartók Violaverseny a program.
1127 Napsugaracska 2009-08-31 21:53:06 [Válasz erre: 1126 daunerni 2009-08-31 18:07:20]
Megértettük, Kim Ir Szen elvtárs!!! :-)))))
Megértettük, Kim Ir Szen elvtárs!!! :-)))))
1126 daunerni 2009-08-31 18:07:20
Azok a fórumok tűntek el időnként az összes közül, ahonnan hozzászólásokat kellett törölnünk. A programhibát kijavítottuk, így az adott téma most már a listán is ott van, de a címoldalon nincs és nem is lesz...
Azok a fórumok tűntek el időnként az összes közül, ahonnan hozzászólásokat kellett törölnünk. A programhibát kijavítottuk, így az adott téma most már a listán is ott van, de a címoldalon nincs és nem is lesz...
1125 WiseGentleman 2009-08-31 17:18:52 [Válasz erre: 1123 Popriscsin 2009-08-30 07:59:40]
Ennyire hiányzik???
Ennyire hiányzik???
1124 virius 2009-08-31 13:41:04 [Válasz erre: 1123 Popriscsin 2009-08-30 07:59:40]
Kattints rá pár hsz-sal alább!
Kattints rá pár hsz-sal alább!
1123 Popriscsin 2009-08-30 07:59:40
Nahát! Miért szűnt meg a Politikai homokozó?
Nahát! Miért szűnt meg a Politikai homokozó?
1121 nizajemon 2009-08-28 20:48:01 [Válasz erre: 1120 macskás 2009-08-28 20:36:03]
Sztem még dzs vs q-t esh előzi((((((((
Sztem még dzs vs q-t esh előzi((((((((
1120 macskás 2009-08-28 20:36:03 [Válasz erre: 1118 Parlando 2009-08-28 12:31:31]
:))) Népszerűségi indexem csúcsot dönget:)))))) Vetekszik X. Y-éval (megfelelő név igény szerint) :))
:))) Népszerűségi indexem csúcsot dönget:)))))) Vetekszik X. Y-éval (megfelelő név igény szerint) :))
1119 manrico 2009-08-28 16:58:45 [Válasz erre: 1113 Napsugaracska 2009-08-27 16:42:34]
[url]http://www.momus.hu/forum.php?forumcat=283;Politikai homokozó[/url]
[url]http://www.momus.hu/forum.php?forumcat=283;Politikai homokozó[/url]
1118 Parlando 2009-08-28 12:31:31 [Válasz erre: 1117 macskás 2009-08-27 18:57:31]
Mi az, hogy? Nagyon is!!!
Mi az, hogy? Nagyon is!!!
1117 macskás 2009-08-27 18:57:31 [Válasz erre: 1115 sphynx 2009-08-27 17:52:28]
Ne kábíts, hogy hiányoztam!
Ne kábíts, hogy hiányoztam!
1116 Kanteletar 2009-08-27 18:24:44 [Válasz erre: 1112 -zéta- 2009-08-26 21:12:39]
Az ügyben illetékes hölgy tette a kijelentést. Még ha nem is zenei szakértő...
Az ügyben illetékes hölgy tette a kijelentést. Még ha nem is zenei szakértő...
1115 sphynx 2009-08-27 17:52:28
Hol a macskás? Megint megsértettem valamivel?
Hol a macskás? Megint megsértettem valamivel?
1114 sphynx 2009-08-27 17:50:55 [Válasz erre: 1113 Napsugaracska 2009-08-27 16:42:34]
Át kell iratkoznod egy másik oviba. Vagy fel is lehet nőni.
Át kell iratkoznod egy másik oviba. Vagy fel is lehet nőni.
1113 Napsugaracska 2009-08-27 16:42:34
Tisztelt Szerkesztőség, ugye nem mondjátok komolyan, hogy napok óta nem találjátok a Politikai homokozót? Egyenesebb volna megmondani, ha megszüntettétek! Üdv, Napsugár
Tisztelt Szerkesztőség, ugye nem mondjátok komolyan, hogy napok óta nem találjátok a Politikai homokozót? Egyenesebb volna megmondani, ha megszüntettétek! Üdv, Napsugár
1112 -zéta- 2009-08-26 21:12:39 [Válasz erre: 1110 Kanteletar 2009-08-26 19:09:51]
Szerintem valaki nagyon outsider mondhatta ezt, komoly ember nemigen mond ilyet...
Szerintem valaki nagyon outsider mondhatta ezt, komoly ember nemigen mond ilyet...
1111 sphynx 2009-08-26 20:18:38
1111
1111
1110 Kanteletar 2009-08-26 19:09:51
A mai vezércikk a pécsi Mahler-előadásról szól. Tegnap egy - amúgy roppant unalmas - konferencián többek között a pécsi Európa kulturális fővárosa programsorozatról és előkészületeiről is hallhattam ismertetőt. Fel is kaptam a fejemet a következő kijelentésre: "Ezt a művet (mármint az Ezrek szimfóniáját) egyébként elég nehéz hallani Európában." Megpróbálná valaki értelmezni ezt a megjegyzést???
A mai vezércikk a pécsi Mahler-előadásról szól. Tegnap egy - amúgy roppant unalmas - konferencián többek között a pécsi Európa kulturális fővárosa programsorozatról és előkészületeiről is hallhattam ismertetőt. Fel is kaptam a fejemet a következő kijelentésre: "Ezt a művet (mármint az Ezrek szimfóniáját) egyébként elég nehéz hallani Európában." Megpróbálná valaki értelmezni ezt a megjegyzést???
1109 -zéta- 2009-08-26 14:20:02 [Válasz erre: 1108 Napsugaracska 2009-08-26 13:55:14]
Lásd még "Olvasói levelek" 7151.bj...
Lásd még "Olvasói levelek" 7151.bj...
1108 Napsugaracska 2009-08-26 13:55:14
Hát a Politikai homokozó hová tűnt Polgár László mellől, kedves elvtársak????
Hát a Politikai homokozó hová tűnt Polgár László mellől, kedves elvtársak????
1107 unicornis 2009-08-15 20:18:51 [Válasz erre: 1088 WiseGentleman 2009-08-07 22:40:01]
- gondolja Herr Mekkmester.
- gondolja Herr Mekkmester.
1106 sphynx 2009-08-13 13:33:32 [Válasz erre: 1105 Licht Alberich 2009-08-13 13:20:00]
Köszi, nekem is így rémlett. De mostanában láttam egy 33 db tokos válatozatot is.
Köszi, nekem is így rémlett. De mostanában láttam egy 33 db tokos válatozatot is.
1105 Licht Alberich 2009-08-13 13:20:00 [Válasz erre: 1102 sphynx 2009-08-12 17:47:16]
33 papírtokos CD egy dobozban.
33 papírtokos CD egy dobozban.
1104 nibelung 2009-08-13 12:33:51 [Válasz erre: 1103 zuniga 2009-08-12 22:11:04]
Udvarias, vagy őszinte véleményt szeretnél?
Udvarias, vagy őszinte véleményt szeretnél?
1103 zuniga 2009-08-12 22:11:04
Kiváncsi vok a véleményekre: http://index.hu/tech/2009/08/12/operat_irnak_a_twitteren/
Kiváncsi vok a véleményekre: http://index.hu/tech/2009/08/12/operat_irnak_a_twitteren/
1102 sphynx 2009-08-12 17:47:16
A Haydn/Fischer Brilliant Classics szimfónia-sorozat kartondobozban sok kis papírtokos CD-t jelent, vagy mindegyik CD külön műanyagtokban van?
A Haydn/Fischer Brilliant Classics szimfónia-sorozat kartondobozban sok kis papírtokos CD-t jelent, vagy mindegyik CD külön műanyagtokban van?
1101 macskás 2009-08-08 22:42:54 [Válasz erre: 1099 pszí 2009-08-08 22:38:21]
Csak azért nem küldelek a sarokba, mert én már galád módon emlegettelek:)
Csak azért nem küldelek a sarokba, mert én már galád módon emlegettelek:)
1100 virius 2009-08-08 22:41:33
1100. :)))
1100. :)))
1099 pszí 2009-08-08 22:38:21 [Válasz erre: 1098 macskás 2009-08-08 22:34:35]
Vagy, annyira nincs kereslet iránta, hogy a gyártónál is három hétig tart, mire a raktáros megtalálja... :-)
Vagy, annyira nincs kereslet iránta, hogy a gyártónál is három hétig tart, mire a raktáros megtalálja... :-)
1098 macskás 2009-08-08 22:34:35 [Válasz erre: 1097 pszí 2009-08-08 22:32:25]
Három hetet írtak a megérkezére, de múltkor is késtek, hiába, MH-t annyian keresik, hogy lehetetlen időre beszerezni:)
Három hetet írtak a megérkezére, de múltkor is késtek, hiába, MH-t annyian keresik, hogy lehetetlen időre beszerezni:)
1097 pszí 2009-08-08 22:32:25 [Válasz erre: 1096 macskás 2009-08-08 22:29:00]
Igen, nagylelkűségednek köszönhetően, holnaptól MAHLER-t is hallgathatok végre! :-)
Igen, nagylelkűségednek köszönhetően, holnaptól MAHLER-t is hallgathatok végre! :-)
1096 macskás 2009-08-08 22:29:00 [Válasz erre: 1094 pszí 2009-08-08 22:25:40]
Holnap lesz a nagy nap?
Holnap lesz a nagy nap?
1094 pszí 2009-08-08 22:25:40
Kedveskétmacskás, megérkezett már a MAHLER II.?
Kedveskétmacskás, megérkezett már a MAHLER II.?
1093 pszí 2009-08-08 22:06:40 [Válasz erre: 1074 Pancoletti 2009-07-31 13:50:11]
Nem hiszem, egyáltalán nem az.
Nem hiszem, egyáltalán nem az.
1091 virius 2009-08-08 19:56:58 [Válasz erre: 1077 WiseGentleman 2009-08-04 20:08:38]
Elég pénzt hoz az a konyhára, hidd el. Amúgy XVI. Benedek nemreég eltörte a csuklóját és ilyenkor a média rögtön elkezdett találgatni, ki az esélyes az ő utódlására. A "papabile" személyek között sorrendben ötödik helyen Erdő Péter magyar prímás neve is felbukkant. Na ővele aztán nem fognak szólólemezt készíteni, mert nem tud énekelni, minden főpapi miséjét makacsul végig prózában mondja. Úgy ám! (Vö. a Fidelio "Fontos-e a papságnak az egyházzene" c. topikja...)
Elég pénzt hoz az a konyhára, hidd el. Amúgy XVI. Benedek nemreég eltörte a csuklóját és ilyenkor a média rögtön elkezdett találgatni, ki az esélyes az ő utódlására. A "papabile" személyek között sorrendben ötödik helyen Erdő Péter magyar prímás neve is felbukkant. Na ővele aztán nem fognak szólólemezt készíteni, mert nem tud énekelni, minden főpapi miséjét makacsul végig prózában mondja. Úgy ám! (Vö. a Fidelio "Fontos-e a papságnak az egyházzene" c. topikja...)
