3045 tiramisu 2010-06-06 10:56:57 [Válasz erre: 3040 zuniga 2010-06-06 09:58:12]
Legalább megtudják a világban, hogy Magyarország létezik! Kétes hírnév! :-(
Legalább megtudják a világban, hogy Magyarország létezik! Kétes hírnév! :-(
3044 WiseGentleman 2010-06-06 10:40:04 [Válasz erre: 3041 zuniga 2010-06-06 10:03:10]
Már előre látom, ahogy Károly a lövetők ódáját zengi...
Már előre látom, ahogy Károly a lövetők ódáját zengi...
3043 WiseGentleman 2010-06-06 10:39:34 [Válasz erre: 3042 sphynx 2010-06-06 10:31:19]
"Ham-handed" - ez jó...
"Ham-handed" - ez jó...
3042 sphynx 2010-06-06 10:31:19 [Válasz erre: 3039 unicornis 2010-06-06 08:15:18]
[url]http://www.nytimes.com/2010/06/05/world/europe/05hungrary.html;...a senior Hungarian government official said the previous government had manipulated budget figures and lied about the state of the economy, but most financial experts dismissed the remarks as a ham-handed negotiating ploy. ...the comments appeared to have been politically motivated to tarnish the previous Socialist government and to give Mr. Orban a stronger negotiating position with the I.M.F.[/url]
[url]http://www.nytimes.com/2010/06/05/world/europe/05hungrary.html;...a senior Hungarian government official said the previous government had manipulated budget figures and lied about the state of the economy, but most financial experts dismissed the remarks as a ham-handed negotiating ploy. ...the comments appeared to have been politically motivated to tarnish the previous Socialist government and to give Mr. Orban a stronger negotiating position with the I.M.F.[/url]
3041 zuniga 2010-06-06 10:03:10 [Válasz erre: 3040 zuniga 2010-06-06 09:58:12]
"Május 5-i keltezésű bejegyzésében az Egyenlítő TV már egyenesen olyan forgatókönyvet vázol, amelyben ismét állandósulnak a Kossuth téri tüntetések, ám a népharag ezúttal az Orbán-kormány ellen irányulna. A blogbejegyzés végén felteszik a kérdést: „És Önnek ez mennyibe is került idáig?”"
"Május 5-i keltezésű bejegyzésében az Egyenlítő TV már egyenesen olyan forgatókönyvet vázol, amelyben ismét állandósulnak a Kossuth téri tüntetések, ám a népharag ezúttal az Orbán-kormány ellen irányulna. A blogbejegyzés végén felteszik a kérdést: „És Önnek ez mennyibe is került idáig?”"
3040 zuniga 2010-06-06 09:58:12 [Válasz erre: 3039 unicornis 2010-06-06 08:15:18]
"Az elmúlt két napban fellázadt az internet a Fidesz-kormány böszmesége ellen. Valamennyi fórumon, portálon és blogok százain alázták-gyalázták Orbánékat azért, mert vezető politikusaik megfontolatlan és rosszul célzott nyilatkozatai miatt bedőlt a forint, a budapesti tőzsde, sőt, a nemzetközi piacok is zuhanni kezdtek."
"Az elmúlt két napban fellázadt az internet a Fidesz-kormány böszmesége ellen. Valamennyi fórumon, portálon és blogok százain alázták-gyalázták Orbánékat azért, mert vezető politikusaik megfontolatlan és rosszul célzott nyilatkozatai miatt bedőlt a forint, a budapesti tőzsde, sőt, a nemzetközi piacok is zuhanni kezdtek."
3039 unicornis 2010-06-06 08:15:18 [Válasz erre: 3023 violentino 2010-06-05 13:11:47]
[url]http://www.magyarhirlap.hu/online/varga_mihaly_nem_felelnek_meg_a_valosagnak_a_koltsegvetes_szamai.html;Nem felelnek meg a valóságnak a költségvetés számai[/url]
[url]http://www.magyarhirlap.hu/online/varga_mihaly_nem_felelnek_meg_a_valosagnak_a_koltsegvetes_szamai.html;Nem felelnek meg a valóságnak a költségvetés számai[/url]
3038 WiseGentleman 2010-06-06 03:40:18 [Válasz erre: 3031 Momo von Hofmannsthal 2010-06-05 16:30:34]
Tudom, tudom, Magyar! Legyen hited, s Lészen árvized... Még rímel is, aszta...
Tudom, tudom, Magyar! Legyen hited, s Lészen árvized... Még rímel is, aszta...
3037 eccerű 2010-06-06 00:04:50 [Válasz erre: 3027 Heiner Lajos 2010-06-05 13:33:00]
Jó. Ilyenkor utólag az ember mindig megnyugszik, de jó, hogy a magyar válogatott nem jutott ki.(uppsz, hazaáruló vagyok?). Mert ha két sima barátságos meccsen kapnak 9 gólt, mi lenne tétmeccsen... Meg azon is el szoktam gondolkodni, hogy az ügyeletes ász (tavaly Ch. Ronaldo) soktízmillió eurós átigazolási díjából hány magyar zenekart lehetne finanszírozni. Na ennyit a fociról.
Jó. Ilyenkor utólag az ember mindig megnyugszik, de jó, hogy a magyar válogatott nem jutott ki.(uppsz, hazaáruló vagyok?). Mert ha két sima barátságos meccsen kapnak 9 gólt, mi lenne tétmeccsen... Meg azon is el szoktam gondolkodni, hogy az ügyeletes ász (tavaly Ch. Ronaldo) soktízmillió eurós átigazolási díjából hány magyar zenekart lehetne finanszírozni. Na ennyit a fociról.
3036 tiramisu 2010-06-05 22:32:56 [Válasz erre: 3035 Heiner Lajos 2010-06-05 22:13:27]
No, de Dottore! :-)
No, de Dottore! :-)
3035 Heiner Lajos 2010-06-05 22:13:27 [Válasz erre: 3034 Cilike 2010-06-05 17:45:23]
Igen, sőt, quadro, kérsz-e Te is egy mintát, dedikáljam?
Igen, sőt, quadro, kérsz-e Te is egy mintát, dedikáljam?
3034 Cilike 2010-06-05 17:45:23
Mármint hogy "sztereobban"?:-)))
Mármint hogy "sztereobban"?:-)))
3033 Heiner Lajos 2010-06-05 16:51:05 [Válasz erre: 3032 Heiner Lajos 2010-06-05 16:50:46]
+ egy "b"-t.
+ egy "b"-t.
3032 Heiner Lajos 2010-06-05 16:50:46 [Válasz erre: 3028 sphynx 2010-06-05 13:34:34]
Inkáb küldök neked egy színes, szélesvásznú, szagosított mintát sztereoban.
Inkáb küldök neked egy színes, szélesvásznú, szagosított mintát sztereoban.
3031 Momo von Hofmannsthal 2010-06-05 16:30:34 [Válasz erre: 3030 WiseGentleman 2010-06-05 16:15:57]
Az a baj veletek idegenszívűekkel, hogy nincsen hitetek. Én megnyugodtam... tegnap elhittem, hogy államcsőd lesz, ma meg elhiszem, hogy minden rendben. A lényeg az, hogy foglalkoznak odafent az ország sorsával. :-)))
Az a baj veletek idegenszívűekkel, hogy nincsen hitetek. Én megnyugodtam... tegnap elhittem, hogy államcsőd lesz, ma meg elhiszem, hogy minden rendben. A lényeg az, hogy foglalkoznak odafent az ország sorsával. :-)))
3030 WiseGentleman 2010-06-05 16:15:57 [Válasz erre: 3029 Momo von Hofmannsthal 2010-06-05 14:39:02]
Pelikán for President!
Pelikán for President!
3029 Momo von Hofmannsthal 2010-06-05 14:39:02
és lőn... "egyszeri, nagyarányú..." árvíz.
és lőn... "egyszeri, nagyarányú..." árvíz.
3028 sphynx 2010-06-05 13:34:34 [Válasz erre: 3027 Heiner Lajos 2010-06-05 13:33:00]
Cserébe te is beszélhetsz az emésztésedről.
Cserébe te is beszélhetsz az emésztésedről.
3027 Heiner Lajos 2010-06-05 13:33:00
Nem lehetne inkább a foci VB-ről? Vagy legalábbis törölni az utolsó kb. két tucat bejegyzést?
Nem lehetne inkább a foci VB-ről? Vagy legalábbis törölni az utolsó kb. két tucat bejegyzést?
3026 sphynx 2010-06-05 13:31:33 [Válasz erre: 3024 WiseGentleman 2010-06-05 13:21:46]
Orbán nem kezdett túl jól. Kijött már a gyakorlatból. Persze, nehéz lehet átállni a szardobálásból a vályogvetésre.
Orbán nem kezdett túl jól. Kijött már a gyakorlatból. Persze, nehéz lehet átállni a szardobálásból a vályogvetésre.
3025 sphynx 2010-06-05 13:28:48 [Válasz erre: 3023 violentino 2010-06-05 13:11:47]
Nem lehet, hogy ők mozgatják a fideszesek száját?
Nem lehet, hogy ők mozgatják a fideszesek száját?
3024 WiseGentleman 2010-06-05 13:21:46 [Válasz erre: 3022 sphynx 2010-06-05 12:31:20]
Ugye veszed észre, hogy eddig nem nagyon akarták tartani a hiánycélt... Csak Brüsszelből rájuk pirítottak kicsit...
Ugye veszed észre, hogy eddig nem nagyon akarták tartani a hiánycélt... Csak Brüsszelből rájuk pirítottak kicsit...
3023 violentino 2010-06-05 13:11:47
Nyugi,nyugi.Azok a csúnya rossz bácsik akik hazudtak reggel delben este,elmentek már.:)
Nyugi,nyugi.Azok a csúnya rossz bácsik akik hazudtak reggel delben este,elmentek már.:)
3022 sphynx 2010-06-05 12:31:20
Varga Mihály: "a helyzet konszolidált, a hiánycél tartható, de ehhez intézkedések kellenek." Annyira megkönnyebbültem. De akkor meg minek hazudni reggel, délben, este?
Varga Mihály: "a helyzet konszolidált, a hiánycél tartható, de ehhez intézkedések kellenek." Annyira megkönnyebbültem. De akkor meg minek hazudni reggel, délben, este?
3021 WiseGentleman 2010-06-05 11:13:07 [Válasz erre: 3020 tiramisu 2010-06-05 09:33:51]
Most már balzsamos a lég Most már tündöklő az ég Most tudjuk csak milyen szép Lesz a selymes puha rét Ahol hallgatjuk a pásztorok Csöndes énekét... (hehehe)
Most már balzsamos a lég Most már tündöklő az ég Most tudjuk csak milyen szép Lesz a selymes puha rét Ahol hallgatjuk a pásztorok Csöndes énekét... (hehehe)
3020 tiramisu 2010-06-05 09:33:51 [Válasz erre: 3017 Popriscsin 2010-06-04 23:18:31]
Most már ózondús itt a lég, jobb, ha nem jössz vissza! :-)
Most már ózondús itt a lég, jobb, ha nem jössz vissza! :-)
3019 álmodó 2010-06-05 08:36:26 [Válasz erre: 3018 álmodó 2010-06-05 08:34:35]
"Tudod, hogy..." (nem felszólító mód-, bocs)
"Tudod, hogy..." (nem felszólító mód-, bocs)
3018 álmodó 2010-06-05 08:34:35 [Válasz erre: 3017 Popriscsin 2010-06-04 23:18:31]
Tudd, hogy ez nem volt egy szép befejezés a részedről... Nekem "kis gusztustalankodónak tűnik" egy kicsit. Azért "köszönjük a beszélgetést mi is, és szép napot!" Szia :-)
Tudd, hogy ez nem volt egy szép befejezés a részedről... Nekem "kis gusztustalankodónak tűnik" egy kicsit. Azért "köszönjük a beszélgetést mi is, és szép napot!" Szia :-)
3017 Popriscsin 2010-06-04 23:18:31 [Válasz erre: 3013 Momo von Hofmannsthal 2010-06-04 22:18:25]
Na én most pontosan ezért fejezem be a vitát itt. Különben is rossz itt a levegő, szellőztessetek!!!
Na én most pontosan ezért fejezem be a vitát itt. Különben is rossz itt a levegő, szellőztessetek!!!
3016 WiseGentleman 2010-06-04 22:59:15 [Válasz erre: 3015 eccerű 2010-06-04 22:38:47]
A komolyzene a legjobbra a közönségtől számítson!! Ez a lényeg!
A komolyzene a legjobbra a közönségtől számítson!! Ez a lényeg!
3015 eccerű 2010-06-04 22:38:47
De ha már itten politizálunk, megjegyezném, hogy a komolyzene továbbra sem számíthat sok jóra. Nincs kultuszminiszter, ellenben van egy kultúráért felelős államtitkár, akinek nem szívügye a komolyzene, a film annál inkább; meg van egy oktatási államtitkár, aki nyelvszakos, és nem mellesleg korábbi munkahelyén szorgosan küldte a hangulatjelentéseket.
De ha már itten politizálunk, megjegyezném, hogy a komolyzene továbbra sem számíthat sok jóra. Nincs kultuszminiszter, ellenben van egy kultúráért felelős államtitkár, akinek nem szívügye a komolyzene, a film annál inkább; meg van egy oktatási államtitkár, aki nyelvszakos, és nem mellesleg korábbi munkahelyén szorgosan küldte a hangulatjelentéseket.
3014 álmodó 2010-06-04 22:29:42 [Válasz erre: 3013 Momo von Hofmannsthal 2010-06-04 22:18:25]
És ez kinek szólt jelen esetben? :-)
És ez kinek szólt jelen esetben? :-)
3013 Momo von Hofmannsthal 2010-06-04 22:18:25
Aszongya Woody Allen: "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."
Aszongya Woody Allen: "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."
3012 eccerű 2010-06-04 22:11:41 [Válasz erre: 3002 álmodó 2010-06-04 15:59:14]
Aki erre spekulált, az most sokat nyert. Ez is egy módja a pártkasszák feltöltésének.
Aki erre spekulált, az most sokat nyert. Ez is egy módja a pártkasszák feltöltésének.
3011 tiramisu 2010-06-04 21:56:00 [Válasz erre: 3008 Steff 2010-06-04 19:39:26]
Van aki még bármit is elhisz? :-)
Van aki még bármit is elhisz? :-)
3010 WiseGentleman 2010-06-04 19:51:06 [Válasz erre: 3005 sphynx 2010-06-04 17:36:43]
Azonnal és radikálisan, hehehe...
Azonnal és radikálisan, hehehe...
3009 WiseGentleman 2010-06-04 19:50:28 [Válasz erre: 3008 Steff 2010-06-04 19:39:26]
Meg kell várni, hogy állig érjen a víz, hogy elhiggyük, süllyedünk?
Meg kell várni, hogy állig érjen a víz, hogy elhiggyük, süllyedünk?
3008 Steff 2010-06-04 19:39:26
Hosszú távon derül ki, melyik kormány jó, melyik nem. A fél ország négy évig elhitte, hogy a Medgyessy–Gyurcsány-kormány jó (persze még most is van, aki azt hiszi...).
Hosszú távon derül ki, melyik kormány jó, melyik nem. A fél ország négy évig elhitte, hogy a Medgyessy–Gyurcsány-kormány jó (persze még most is van, aki azt hiszi...).
3007 tiramisu 2010-06-04 18:33:48 [Válasz erre: 2999 Popriscsin 2010-06-04 15:25:15]
Neked látom sikerült! Bravo! Érted amiket ideírsz? Popriscsin.
Neked látom sikerült! Bravo! Érted amiket ideírsz? Popriscsin.
3006 tiramisu 2010-06-04 18:30:55 [Válasz erre: 2998 Popriscsin 2010-06-04 15:24:40]
Elvakultságodban nem látod a tényeket, megtörtént eseményeket és nem akarod érteni az elhangzott beszédeket! Az egyik felet csak pozitívan látod a másikat meg csak negatívan. Ez ám az ostobaság, a strucc ostobasága!
Elvakultságodban nem látod a tényeket, megtörtént eseményeket és nem akarod érteni az elhangzott beszédeket! Az egyik felet csak pozitívan látod a másikat meg csak negatívan. Ez ám az ostobaság, a strucc ostobasága!
3005 sphynx 2010-06-04 17:36:43
Jézusmária! Ezek tönkre fogják tenni az Országot!
Jézusmária! Ezek tönkre fogják tenni az Országot!
3004 Broadway 2010-06-04 16:15:20 [Válasz erre: 3003 Popriscsin 2010-06-04 16:02:59]
Örökség és "ökörség". Ne szólj szám, nem fáj fejem. Nagy dolog a hit. És egyben veszélyes. No de ne politizáljunk, mert egyhamar indexre kerülünk akárcsak a homokozó :) Szálem, igazhitüek :)
Örökség és "ökörség". Ne szólj szám, nem fáj fejem. Nagy dolog a hit. És egyben veszélyes. No de ne politizáljunk, mert egyhamar indexre kerülünk akárcsak a homokozó :) Szálem, igazhitüek :)
3003 Popriscsin 2010-06-04 16:02:59 [Válasz erre: 3002 álmodó 2010-06-04 15:59:14]
Ez van. Örökség. :-(((
Ez van. Örökség. :-(((
3002 álmodó 2010-06-04 15:59:14
Éves mélypontra lökte Szíjjártó a forintot Index 2010. június 4., péntek 13:14 "Pénteken Szíjjártó Péter, Orbán Viktor szóvivője folytatta a Fidesz-politikusok forint elleni kommunikációs akcióját. Sajtótájékoztatóján azt mondta, nem túlzás államcsődről beszélni, ami elég volt a befektetőknek, hogy meneküljenek a forinttól, ami éves mélypontra került. Az OTP is zuhan, kereskedését fél kettő körül tíz százalékos zuhanás miatt felfüggesztették. Úgy tűnik, mintha Magyarország azzal próbálkozna, hogy a befektetők fókuszába helyezze magát, mint a következő államcsőd előtt álló ország." Tleg most akkor MI VAN?????????????????
Éves mélypontra lökte Szíjjártó a forintot Index 2010. június 4., péntek 13:14 "Pénteken Szíjjártó Péter, Orbán Viktor szóvivője folytatta a Fidesz-politikusok forint elleni kommunikációs akcióját. Sajtótájékoztatóján azt mondta, nem túlzás államcsődről beszélni, ami elég volt a befektetőknek, hogy meneküljenek a forinttól, ami éves mélypontra került. Az OTP is zuhan, kereskedését fél kettő körül tíz százalékos zuhanás miatt felfüggesztették. Úgy tűnik, mintha Magyarország azzal próbálkozna, hogy a befektetők fókuszába helyezze magát, mint a következő államcsőd előtt álló ország." Tleg most akkor MI VAN?????????????????
3001 álmodó 2010-06-04 15:51:27 [Válasz erre: 2994 Popriscsin 2010-06-04 15:12:39]
"A forint mindjárt magához tér." Bárcsak igazad lenne!
"A forint mindjárt magához tér." Bárcsak igazad lenne!
2999 Popriscsin 2010-06-04 15:25:15 [Válasz erre: 2997 tiramisu 2010-06-04 15:18:39]
Mindent megtettek, hogy beájuljon, de nem sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))
Mindent megtettek, hogy beájuljon, de nem sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))
2998 Popriscsin 2010-06-04 15:24:40 [Válasz erre: 2996 tiramisu 2010-06-04 15:18:08]
Ilyen 8 év után nem fogadok el ilyen ostobaságot!!!
Ilyen 8 év után nem fogadok el ilyen ostobaságot!!!
2997 tiramisu 2010-06-04 15:18:39 [Válasz erre: 2995 Popriscsin 2010-06-04 15:16:55]
Miért elájult a lelkünk?
Miért elájult a lelkünk?
2996 tiramisu 2010-06-04 15:18:08 [Válasz erre: 2994 Popriscsin 2010-06-04 15:12:39]
Egyik kutya, másik eb -ami a hazugságot illeti!
Egyik kutya, másik eb -ami a hazugságot illeti!
