487 kapa 2005-10-08 19:23:32
Ne ingerkedjünk szegénnyel! Van elég baja. Születésnap, haláli évforduló, Budapest, New York, éjjel-nappal. Csak a Balaton hiányzik.:-)
Ne ingerkedjünk szegénnyel! Van elég baja. Születésnap, haláli évforduló, Budapest, New York, éjjel-nappal. Csak a Balaton hiányzik.:-)
486 dreboot 2005-10-07 21:56:58 [Válasz erre: 485 kapa 2005-10-07 10:06:31]
Sajna a szülinapok ingerszegények manapcság:-) Köztünk pedig nincs helye a reakciónak !:-)
Sajna a szülinapok ingerszegények manapcság:-) Köztünk pedig nincs helye a reakciónak !:-)
485 kapa 2005-10-07 10:06:31 [Válasz erre: 484 janomano 2005-09-28 23:15:34]
Jellemző, hogy milyen nagyszámú reakció érkezett:-)
Jellemző, hogy milyen nagyszámú reakció érkezett:-)
484 janomano 2005-09-28 23:15:34 [Válasz erre: 483 Dávidov 2005-09-28 23:12:02]
Akkor olvasd el ezt mégegyszer figyelmesen.
Akkor olvasd el ezt mégegyszer figyelmesen.
483 Dávidov 2005-09-28 23:12:02
Mihez gratulálsz?Te tudsz aludni?Jó neked
Mihez gratulálsz?Te tudsz aludni?Jó neked
482 kapa 2005-09-27 08:05:23
Tegnap a következőt hallottam a Hír Tv-ben: Virrasztást tartottak Bartók Béla halálának hatvanadik napján. Gratulálok!!!
Tegnap a következőt hallottam a Hír Tv-ben: Virrasztást tartottak Bartók Béla halálának hatvanadik napján. Gratulálok!!!
481 kapa 2005-09-26 08:27:27 [Válasz erre: 477 Cilike 2005-09-25 20:25:53]
Ó, igen. ön nyert. Egy ezüst szelencét. \"Asztalomon fekszik egy ezüst szelence. Enyém. Ki merné tagadni? Senki? Még szerencse!\"
Ó, igen. ön nyert. Egy ezüst szelencét. \"Asztalomon fekszik egy ezüst szelence. Enyém. Ki merné tagadni? Senki? Még szerencse!\"
480 dreboot 2005-09-25 21:54:44 [Válasz erre: 479 janomano 2005-09-25 20:58:36]
Erre viszont \"Kakadukál\":-)))
Erre viszont \"Kakadukál\":-)))
479 janomano 2005-09-25 20:58:36 [Válasz erre: 476 kapa 2005-09-25 20:22:42]
kis madár kis pötyögtető kis pöttyöket pötyögtet ő
kis madár kis pötyögtető kis pöttyöket pötyögtet ő
478 janomano 2005-09-25 20:57:36 [Válasz erre: 477 Cilike 2005-09-25 20:25:53]
a többire nem. szép, mondhatom! :-)
a többire nem. szép, mondhatom! :-)
477 Cilike 2005-09-25 20:25:53
Ez Laár, emlékszem.
Ez Laár, emlékszem.
476 kapa 2005-09-25 20:22:42
Gondolkodtam egyszer milyen is a lábam. Megnéztem később; majdnem eltaláltam.
Gondolkodtam egyszer milyen is a lábam. Megnéztem később; majdnem eltaláltam.
475 frushena 2005-09-24 15:19:54
Forrás folyóba ömlik, folyó az óceánba; az egeknek folyton özönlik vegyülő suhogása; magány sehol; isteni jel s rend, hogy minden tünemény keveredjék valamivel - Mért ne veled én? A hegy csókolva tör égbe, habot hab ölel, szorit, átfog; egymást ringatva, becézve hajlonganak a virágok; a földet a nap sugara, a hold a tengereket: minden csókol... - S te soha engemet?
Forrás folyóba ömlik, folyó az óceánba; az egeknek folyton özönlik vegyülő suhogása; magány sehol; isteni jel s rend, hogy minden tünemény keveredjék valamivel - Mért ne veled én? A hegy csókolva tör égbe, habot hab ölel, szorit, átfog; egymást ringatva, becézve hajlonganak a virágok; a földet a nap sugara, a hold a tengereket: minden csókol... - S te soha engemet?
474 janomano 2005-09-23 21:08:25 [Válasz erre: 473 janomano 2005-09-23 21:04:26]
Nemes Nagy Ágnes : Között A levegő nagy ruhaujjai. A levegő, amin szilárdan támaszkodik madár s madártan, az érvek foszló szélein a szárny, egy percnyi ég beláthatatlan következményű lombjai, az élő pára fái, felkanyarodva akár a vágy, a fenti lombba, percenként hússzor lélegezni a zúzmarás, nagy angyalokat. És lent a súly. A síkon röghegyek nagy, mozdulatlan zökkenései, amint feküsznek, térdenállnak az ormok és a sziklahátak, a földtan szobrai, a völgy egy percnyi figyelem-lazulás, aztán megint a tömbök és a formák, meszes csonttól körvonalig kővé gyűrődött azonosság. Az ég s a föld között. A sziklák roppanásai. Amint a nap átlátszó ércei már-már magukba, fémmé a követ, ha állat járja, körme füstölög, s köröznek fent a sziklafal fölött az égo paták füstszalagjai, aztán az éj a sivatagban, az éj, amint kioltja s kőmivolta magváig ér, fagypont alatti éj, s amint hasadnak és szakadnak a porcok, forgók, kőlapok, amint feszítik véghetetlen, széthasgató önkívületben a fehér s a fekete mindennapos néma villámcsapásai -- A nap s az éj között. A szaggatások, hasgatások, a víziók, a vízhiányok, a tagolatlan feltámadások, a függőlegesek tűrhetetlen feszültségei fent és lent között -- Éghajlatok. Feltételek. Között. Kő. Tanknyomok. Egy sáv fekete nád a puszta-szélen, Két sorba írva, tóban, égen, két sötét tábla jelrendszerei, csillagok ékezetei -- Az ég s az ég között.
Nemes Nagy Ágnes : Között A levegő nagy ruhaujjai. A levegő, amin szilárdan támaszkodik madár s madártan, az érvek foszló szélein a szárny, egy percnyi ég beláthatatlan következményű lombjai, az élő pára fái, felkanyarodva akár a vágy, a fenti lombba, percenként hússzor lélegezni a zúzmarás, nagy angyalokat. És lent a súly. A síkon röghegyek nagy, mozdulatlan zökkenései, amint feküsznek, térdenállnak az ormok és a sziklahátak, a földtan szobrai, a völgy egy percnyi figyelem-lazulás, aztán megint a tömbök és a formák, meszes csonttól körvonalig kővé gyűrődött azonosság. Az ég s a föld között. A sziklák roppanásai. Amint a nap átlátszó ércei már-már magukba, fémmé a követ, ha állat járja, körme füstölög, s köröznek fent a sziklafal fölött az égo paták füstszalagjai, aztán az éj a sivatagban, az éj, amint kioltja s kőmivolta magváig ér, fagypont alatti éj, s amint hasadnak és szakadnak a porcok, forgók, kőlapok, amint feszítik véghetetlen, széthasgató önkívületben a fehér s a fekete mindennapos néma villámcsapásai -- A nap s az éj között. A szaggatások, hasgatások, a víziók, a vízhiányok, a tagolatlan feltámadások, a függőlegesek tűrhetetlen feszültségei fent és lent között -- Éghajlatok. Feltételek. Között. Kő. Tanknyomok. Egy sáv fekete nád a puszta-szélen, Két sorba írva, tóban, égen, két sötét tábla jelrendszerei, csillagok ékezetei -- Az ég s az ég között.
473 janomano 2005-09-23 21:04:26 [Válasz erre: 472 frushena 2005-09-23 20:59:16]
Kicsit könnyítettem... :-)
Kicsit könnyítettem... :-)
471 janomano 2005-09-23 20:53:12 [Válasz erre: 470 frushena 2005-09-23 20:48:08]
Tessék, itt van cserébe egy kép... [url]http://www.janomano.tar.hu/agi.bmp;Ki ő?[/url]
Tessék, itt van cserébe egy kép... [url]http://www.janomano.tar.hu/agi.bmp;Ki ő?[/url]
470 frushena 2005-09-23 20:48:08 [Válasz erre: 469 janomano 2005-09-23 20:46:50]
Ugye, ugye! Eszelősen szép fotó!
Ugye, ugye! Eszelősen szép fotó!
469 janomano 2005-09-23 20:46:50 [Válasz erre: 468 frushena 2005-09-23 20:44:50]
Hát ezen elmerengtem volna egy darabig... :-)
Hát ezen elmerengtem volna egy darabig... :-)
466 frushena 2005-09-23 20:15:55
[url]http://www.szinhaz.hu/data/files/forum/147514.jpg;Nagyon szép![/url] Lássam! Ki ŐŐŐ?? :)))
[url]http://www.szinhaz.hu/data/files/forum/147514.jpg;Nagyon szép![/url] Lássam! Ki ŐŐŐ?? :)))
465 café momus 2005-09-23 19:27:20
Sok szeretettel üdvözlök mindenkit!
Sok szeretettel üdvözlök mindenkit!
464 Sok szeretettel üdvözlök mindenkit! 2005-09-23 18:56:14
café momus komolyzenei magazin
café momus komolyzenei magazin
463 Efraim Singer 2005-09-23 18:38:31 [Válasz erre: 462 café momus komolyzenei magazin 2005-09-23 17:47:11]
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
462 café momus komolyzenei magazin 2005-09-23 17:47:11
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
461 Búbánat 2005-09-22 10:16:38 [Válasz erre: 460 Búbánat 2005-09-22 10:14:24]
Nem ide akartam tenni, betettem a \"helyére\" a Gruberova-topicba.
Nem ide akartam tenni, betettem a \"helyére\" a Gruberova-topicba.
460 Búbánat 2005-09-22 10:14:24
-Zeta-elemzése igen figyelemre méltó. Köszönet érte. Szombatra elkészülnek az én fotóim is, majd elektronikus úton beküldöm a szerkesztőségnek.
-Zeta-elemzése igen figyelemre méltó. Köszönet érte. Szombatra elkészülnek az én fotóim is, majd elektronikus úton beküldöm a szerkesztőségnek.
458 kapa 2005-09-22 09:46:49 [Válasz erre: 457 Megén 2005-09-22 07:20:51]
A szórásnak vagy az x-elésnek? Egyébként nálunk sincs semmi eredmény szombat esténként. Igaz, ez más estékre is:-) Ezért Momusozok inkább!
A szórásnak vagy az x-elésnek? Egyébként nálunk sincs semmi eredmény szombat esténként. Igaz, ez más estékre is:-) Ezért Momusozok inkább!
457 Megén 2005-09-22 07:20:51 [Válasz erre: 455 kapa 2005-09-21 21:26:25]
Ez igaz, semmi eredménye szombat esténként.....;-D
Ez igaz, semmi eredménye szombat esténként.....;-D
456 janomano 2005-09-21 21:28:44 [Válasz erre: 455 kapa 2005-09-21 21:26:25]
Látom, te is \"megszórod\" időnként a topikokat... Sűrübben is tehetnéd...
Látom, te is \"megszórod\" időnként a topikokat... Sűrübben is tehetnéd...
455 kapa 2005-09-21 21:26:25 [Válasz erre: 454 Megén 2005-09-21 15:56:41]
Nagyon belejöhettél a lottózásba-totózásba. Ez a hiba. Nem szabad x-et nyomni!
Nagyon belejöhettél a lottózásba-totózásba. Ez a hiba. Nem szabad x-et nyomni!
454 Megén 2005-09-21 15:56:41
Eddig úgy volt, hogy reggel bejelentkeztem, aztán ide mentem, oda mentem, emileztem, excelleztem, Lotusoztam, kiléptem, visszajöttem, és mindig megvoltam, nem kellett újra regisztrálni magam. Most két napja azonnal leesem a Momusról, ahogy megnyomom jobbra fent az X-et. Szomorú vagyok. De azért még megvagyok, itt vagyok.
Eddig úgy volt, hogy reggel bejelentkeztem, aztán ide mentem, oda mentem, emileztem, excelleztem, Lotusoztam, kiléptem, visszajöttem, és mindig megvoltam, nem kellett újra regisztrálni magam. Most két napja azonnal leesem a Momusról, ahogy megnyomom jobbra fent az X-et. Szomorú vagyok. De azért még megvagyok, itt vagyok.
453 eccerű 2005-08-28 17:21:00 [Válasz erre: 451 daunerni 2005-08-27 22:02:01]
Köszönöm, valóban most már működik. :)))
Köszönöm, valóban most már működik. :)))
452 Ich bin der Schneider Kakadu 2005-08-27 22:13:17 [Válasz erre: 451 daunerni 2005-08-27 22:02:01]
Nekem is elküldhetné a sphynx jelszavát, kedves mester.
Nekem is elküldhetné a sphynx jelszavát, kedves mester.
451 daunerni 2005-08-27 22:02:01 [Válasz erre: 450 daunerni 2005-08-27 19:33:57]
Kedves eccerű készen vagyok, most már menni fog. Elnézést kérek a kényelmetlenségért!
Kedves eccerű készen vagyok, most már menni fog. Elnézést kérek a kényelmetlenségért!
450 daunerni 2005-08-27 19:33:57 [Válasz erre: 446 kéccerű 2005-08-26 09:39:38]
Kedves eccerű, Emlékszem, volt már hasonló gond a hosszú \"ű\" betű miatt... Rajta vagyunk a problémán!
Kedves eccerű, Emlékszem, volt már hasonló gond a hosszú \"ű\" betű miatt... Rajta vagyunk a problémán!
448 nyáridő 2005-08-27 15:26:50 [Válasz erre: 447 janomano 2005-08-26 20:57:55]
köszönöm. [url]http://www.channel1.com;users/gsilvis/mids/bjssmg.mid[/url] így?
köszönöm. [url]http://www.channel1.com;users/gsilvis/mids/bjssmg.mid[/url] így?
447 janomano 2005-08-26 20:57:55 [Válasz erre: 443 nyáridő 2005-08-24 12:49:19]
[url]http://www.momus.hu;Café Momus[/url Ez lent van a szövegbox alatt, amikor üzenetet írsz. Az utolsó szögletes zárójelet direkt vettem ki, mert akkor nem látnád ezt, csak a \"linket\". A http://www.momus.hu helyére beírod, vagy bemásolod az internetes címet, a pontosvessző után pedig azt, amit látni szeretnél, mint link címet, pl Café Momus... Próba, szerencse... :-)
[url]http://www.momus.hu;Café Momus[/url Ez lent van a szövegbox alatt, amikor üzenetet írsz. Az utolsó szögletes zárójelet direkt vettem ki, mert akkor nem látnád ezt, csak a \"linket\". A http://www.momus.hu helyére beírod, vagy bemásolod az internetes címet, a pontosvessző után pedig azt, amit látni szeretnél, mint link címet, pl Café Momus... Próba, szerencse... :-)
446 kéccerű 2005-08-26 09:39:38
Kedves Dauerni! Kénytelen voltam új néven regisztrálni, mert az \"eccerű\"-vel nem enged fel a rendszer, pedig a jelszó stimmel. Ha vissza lehetne állítani a régi állapotot, megköszönném! Üdv: eccerű
Kedves Dauerni! Kénytelen voltam új néven regisztrálni, mert az \"eccerű\"-vel nem enged fel a rendszer, pedig a jelszó stimmel. Ha vissza lehetne állítani a régi állapotot, megköszönném! Üdv: eccerű
445 Megén 2005-08-24 12:59:06 [Válasz erre: 441 engé 2005-08-24 12:41:54]
Nekem erre Not found jön fel. Biztosan az én készülékemben van a hiba:-)
Nekem erre Not found jön fel. Biztosan az én készülékemben van a hiba:-)
444 Megén 2005-08-24 12:56:47
Szép ez a 3X4!
Szép ez a 3X4!
443 nyáridő 2005-08-24 12:49:19 [Válasz erre: 441 engé 2005-08-24 12:41:54]
tetszés szerinti szöveg?? És hogy másolok? Nekem léccike lépésről-lépésre mondd el, mert hüle vagyok ehhő. kössz!
tetszés szerinti szöveg?? És hogy másolok? Nekem léccike lépésről-lépésre mondd el, mert hüle vagyok ehhő. kössz!
442 engé 2005-08-24 12:42:22 [Válasz erre: 441 engé 2005-08-24 12:41:54]
na ezt jól megcsináltam .-))))
na ezt jól megcsináltam .-))))
441 engé 2005-08-24 12:41:54 [Válasz erre: 440 nyáridő 2005-08-24 12:29:14]
Kedves nyáridő, emígy: [url]URL cím;tetszés szerinti szöveg[/url]
Kedves nyáridő, emígy: [url]URL cím;tetszés szerinti szöveg[/url]
440 nyáridő 2005-08-24 12:29:14 [Válasz erre: 439 frushena 2005-08-24 12:03:44]
köszi, megpróbáltam, de nem sikerül....a honlap címét(amit másolni akarok ) azt kell bepötyögni ?
köszi, megpróbáltam, de nem sikerül....a honlap címét(amit másolni akarok ) azt kell bepötyögni ?
439 frushena 2005-08-24 12:03:44
Bonyolultnak tűnhet én is nagyon sokáig nem voltam képbe vele, pedig nem tegnap óta írogatok ide. Szerintem itt gyakorolhatsz is, talán nem esznek meg érte! :)
Bonyolultnak tűnhet én is nagyon sokáig nem voltam képbe vele, pedig nem tegnap óta írogatok ide. Szerintem itt gyakorolhatsz is, talán nem esznek meg érte! :)
438 frushena 2005-08-24 12:02:30
nyáridő! Ha linket szeretnél idetenni egy másik site-ról azt így tedd : [url]http://www.momus.hu;Café Momus[/url] Viszont ha épp hozzászólást írsz látod a segítséget a fehér ablak alatt amibe írsz. pl: [url]http://www.miksike.ee/referaadid/barokk20.jpg;Link[/url]
nyáridő! Ha linket szeretnél idetenni egy másik site-ról azt így tedd : [url]http://www.momus.hu;Café Momus[/url] Viszont ha épp hozzászólást írsz látod a segítséget a fehér ablak alatt amibe írsz. pl: [url]http://www.miksike.ee/referaadid/barokk20.jpg;Link[/url]
