Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


487 kapa 2005-10-08 19:23:32
Ne ingerkedjünk szegénnyel! Van elég baja. Születésnap, haláli évforduló, Budapest, New York, éjjel-nappal. Csak a Balaton hiányzik.:-)

486 dreboot 2005-10-07 21:56:58 [Válasz erre: 485 kapa 2005-10-07 10:06:31]
Sajna a szülinapok ingerszegények manapcság:-) Köztünk pedig nincs helye a reakciónak !:-)

485 kapa 2005-10-07 10:06:31 [Válasz erre: 484 janomano 2005-09-28 23:15:34]
Jellemző, hogy milyen nagyszámú reakció érkezett:-)

484 janomano 2005-09-28 23:15:34 [Válasz erre: 483 Dávidov 2005-09-28 23:12:02]
Akkor olvasd el ezt mégegyszer figyelmesen.

483 Dávidov 2005-09-28 23:12:02
Mihez gratulálsz?Te tudsz aludni?Jó neked

482 kapa 2005-09-27 08:05:23
Tegnap a következőt hallottam a Hír Tv-ben: Virrasztást tartottak Bartók Béla halálának hatvanadik napján. Gratulálok!!!

481 kapa 2005-09-26 08:27:27 [Válasz erre: 477 Cilike 2005-09-25 20:25:53]
Ó, igen. ön nyert. Egy ezüst szelencét. \"Asztalomon fekszik egy ezüst szelence. Enyém. Ki merné tagadni? Senki? Még szerencse!\"

480 dreboot 2005-09-25 21:54:44 [Válasz erre: 479 janomano 2005-09-25 20:58:36]
Erre viszont \"Kakadukál\":-)))

479 janomano 2005-09-25 20:58:36 [Válasz erre: 476 kapa 2005-09-25 20:22:42]
kis madár kis pötyögtető kis pöttyöket pötyögtet ő

478 janomano 2005-09-25 20:57:36 [Válasz erre: 477 Cilike 2005-09-25 20:25:53]
a többire nem. szép, mondhatom! :-)

477 Cilike 2005-09-25 20:25:53
Ez Laár, emlékszem.

476 kapa 2005-09-25 20:22:42
Gondolkodtam egyszer milyen is a lábam. Megnéztem később; majdnem eltaláltam.

475 frushena 2005-09-24 15:19:54
Forrás folyóba ömlik, folyó az óceánba; az egeknek folyton özönlik vegyülő suhogása; magány sehol; isteni jel s rend, hogy minden tünemény keveredjék valamivel - Mért ne veled én? A hegy csókolva tör égbe, habot hab ölel, szorit, átfog; egymást ringatva, becézve hajlonganak a virágok; a földet a nap sugara, a hold a tengereket: minden csókol... - S te soha engemet?

474 janomano 2005-09-23 21:08:25 [Válasz erre: 473 janomano 2005-09-23 21:04:26]
Nemes Nagy Ágnes : Között A levegő nagy ruhaujjai. A levegő, amin szilárdan támaszkodik madár s madártan, az érvek foszló szélein a szárny, egy percnyi ég beláthatatlan következményű lombjai, az élő pára fái, felkanyarodva akár a vágy, a fenti lombba, percenként hússzor lélegezni a zúzmarás, nagy angyalokat. És lent a súly. A síkon röghegyek nagy, mozdulatlan zökkenései, amint feküsznek, térdenállnak az ormok és a sziklahátak, a földtan szobrai, a völgy egy percnyi figyelem-lazulás, aztán megint a tömbök és a formák, meszes csonttól körvonalig kővé gyűrődött azonosság. Az ég s a föld között. A sziklák roppanásai. Amint a nap átlátszó ércei már-már magukba, fémmé a követ, ha állat járja, körme füstölög, s köröznek fent a sziklafal fölött az égo paták füstszalagjai, aztán az éj a sivatagban, az éj, amint kioltja s kőmivolta magváig ér, fagypont alatti éj, s amint hasadnak és szakadnak a porcok, forgók, kőlapok, amint feszítik véghetetlen, széthasgató önkívületben a fehér s a fekete mindennapos néma villámcsapásai -- A nap s az éj között. A szaggatások, hasgatások, a víziók, a vízhiányok, a tagolatlan feltámadások, a függőlegesek tűrhetetlen feszültségei fent és lent között -- Éghajlatok. Feltételek. Között. Kő. Tanknyomok. Egy sáv fekete nád a puszta-szélen, Két sorba írva, tóban, égen, két sötét tábla jelrendszerei, csillagok ékezetei -- Az ég s az ég között.

473 janomano 2005-09-23 21:04:26 [Válasz erre: 472 frushena 2005-09-23 20:59:16]
Kicsit könnyítettem... :-)

472 frushena 2005-09-23 20:59:16 [Válasz erre: 471 janomano 2005-09-23 20:53:12]
Ági! :)))

471 janomano 2005-09-23 20:53:12 [Válasz erre: 470 frushena 2005-09-23 20:48:08]
Tessék, itt van cserébe egy kép... [url]http://www.janomano.tar.hu/agi.bmp;Ki ő?[/url]

470 frushena 2005-09-23 20:48:08 [Válasz erre: 469 janomano 2005-09-23 20:46:50]
Ugye, ugye! Eszelősen szép fotó!

469 janomano 2005-09-23 20:46:50 [Válasz erre: 468 frushena 2005-09-23 20:44:50]
Hát ezen elmerengtem volna egy darabig... :-)

468 frushena 2005-09-23 20:44:50 [Válasz erre: 467 janomano 2005-09-23 20:43:06]
Honthy Hanna

467 janomano 2005-09-23 20:43:06 [Válasz erre: 466 frushena 2005-09-23 20:15:55]
?

466 frushena 2005-09-23 20:15:55
[url]http://www.szinhaz.hu/data/files/forum/147514.jpg;Nagyon szép![/url] Lássam! Ki ŐŐŐ?? :)))

465 café momus 2005-09-23 19:27:20
Sok szeretettel üdvözlök mindenkit!

464 Sok szeretettel üdvözlök mindenkit! 2005-09-23 18:56:14
café momus komolyzenei magazin

463 Efraim Singer 2005-09-23 18:38:31 [Válasz erre: 462 café momus komolyzenei magazin 2005-09-23 17:47:11]
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)

462 café momus komolyzenei magazin 2005-09-23 17:47:11
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)

461 Búbánat 2005-09-22 10:16:38 [Válasz erre: 460 Búbánat 2005-09-22 10:14:24]
Nem ide akartam tenni, betettem a \"helyére\" a Gruberova-topicba.

460 Búbánat 2005-09-22 10:14:24
-Zeta-elemzése igen figyelemre méltó. Köszönet érte. Szombatra elkészülnek az én fotóim is, majd elektronikus úton beküldöm a szerkesztőségnek.

459 Megén 2005-09-22 10:02:41 [Válasz erre: 458 kapa 2005-09-22 09:46:49]
A lottózásnak ;-)

458 kapa 2005-09-22 09:46:49 [Válasz erre: 457 Megén 2005-09-22 07:20:51]
A szórásnak vagy az x-elésnek? Egyébként nálunk sincs semmi eredmény szombat esténként. Igaz, ez más estékre is:-) Ezért Momusozok inkább!

457 Megén 2005-09-22 07:20:51 [Válasz erre: 455 kapa 2005-09-21 21:26:25]
Ez igaz, semmi eredménye szombat esténként.....;-D

456 janomano 2005-09-21 21:28:44 [Válasz erre: 455 kapa 2005-09-21 21:26:25]
Látom, te is \"megszórod\" időnként a topikokat... Sűrübben is tehetnéd...

455 kapa 2005-09-21 21:26:25 [Válasz erre: 454 Megén 2005-09-21 15:56:41]
Nagyon belejöhettél a lottózásba-totózásba. Ez a hiba. Nem szabad x-et nyomni!

454 Megén 2005-09-21 15:56:41
Eddig úgy volt, hogy reggel bejelentkeztem, aztán ide mentem, oda mentem, emileztem, excelleztem, Lotusoztam, kiléptem, visszajöttem, és mindig megvoltam, nem kellett újra regisztrálni magam. Most két napja azonnal leesem a Momusról, ahogy megnyomom jobbra fent az X-et. Szomorú vagyok. De azért még megvagyok, itt vagyok.

453 eccerű 2005-08-28 17:21:00 [Válasz erre: 451 daunerni 2005-08-27 22:02:01]
Köszönöm, valóban most már működik. :)))

452 Ich bin der Schneider Kakadu 2005-08-27 22:13:17 [Válasz erre: 451 daunerni 2005-08-27 22:02:01]
Nekem is elküldhetné a sphynx jelszavát, kedves mester.

451 daunerni 2005-08-27 22:02:01 [Válasz erre: 450 daunerni 2005-08-27 19:33:57]
Kedves eccerű készen vagyok, most már menni fog. Elnézést kérek a kényelmetlenségért!

450 daunerni 2005-08-27 19:33:57 [Válasz erre: 446 kéccerű 2005-08-26 09:39:38]
Kedves eccerű, Emlékszem, volt már hasonló gond a hosszú \"ű\" betű miatt... Rajta vagyunk a problémán!

449 frushena 2005-08-27 15:29:11 [Válasz erre: 448 nyáridő 2005-08-27 15:26:50]
Pont így! :)

448 nyáridő 2005-08-27 15:26:50 [Válasz erre: 447 janomano 2005-08-26 20:57:55]
köszönöm. [url]http://www.channel1.com;users/gsilvis/mids/bjssmg.mid[/url] így?

447 janomano 2005-08-26 20:57:55 [Válasz erre: 443 nyáridő 2005-08-24 12:49:19]
[url]http://www.momus.hu;Café Momus[/url Ez lent van a szövegbox alatt, amikor üzenetet írsz. Az utolsó szögletes zárójelet direkt vettem ki, mert akkor nem látnád ezt, csak a \"linket\". A http://www.momus.hu helyére beírod, vagy bemásolod az internetes címet, a pontosvessző után pedig azt, amit látni szeretnél, mint link címet, pl Café Momus... Próba, szerencse... :-)

446 kéccerű 2005-08-26 09:39:38
Kedves Dauerni! Kénytelen voltam új néven regisztrálni, mert az \"eccerű\"-vel nem enged fel a rendszer, pedig a jelszó stimmel. Ha vissza lehetne állítani a régi állapotot, megköszönném! Üdv: eccerű

445 Megén 2005-08-24 12:59:06 [Válasz erre: 441 engé 2005-08-24 12:41:54]
Nekem erre Not found jön fel. Biztosan az én készülékemben van a hiba:-)

444 Megén 2005-08-24 12:56:47
Szép ez a 3X4!

443 nyáridő 2005-08-24 12:49:19 [Válasz erre: 441 engé 2005-08-24 12:41:54]
tetszés szerinti szöveg?? És hogy másolok? Nekem léccike lépésről-lépésre mondd el, mert hüle vagyok ehhő. kössz!

442 engé 2005-08-24 12:42:22 [Válasz erre: 441 engé 2005-08-24 12:41:54]
na ezt jól megcsináltam .-))))

441 engé 2005-08-24 12:41:54 [Válasz erre: 440 nyáridő 2005-08-24 12:29:14]
Kedves nyáridő, emígy: [url]URL cím;tetszés szerinti szöveg[/url]

440 nyáridő 2005-08-24 12:29:14 [Válasz erre: 439 frushena 2005-08-24 12:03:44]
köszi, megpróbáltam, de nem sikerül....a honlap címét(amit másolni akarok ) azt kell bepötyögni ?

439 frushena 2005-08-24 12:03:44
Bonyolultnak tűnhet én is nagyon sokáig nem voltam képbe vele, pedig nem tegnap óta írogatok ide. Szerintem itt gyakorolhatsz is, talán nem esznek meg érte! :)

438 frushena 2005-08-24 12:02:30
nyáridő! Ha linket szeretnél idetenni egy másik site-ról azt így tedd : [url]http://www.momus.hu;Café Momus[/url] Viszont ha épp hozzászólást írsz látod a segítséget a fehér ablak alatt amibe írsz. pl: [url]http://www.miksike.ee/referaadid/barokk20.jpg;Link[/url]





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.