Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


587 Momo 2005-12-26 00:15:07 [Válasz erre: 585 tiktak 2005-12-26 00:13:10]
Mondom szeretlek... (Nem tudom miért, de te úgy döntöttél, hogy jóban vagyunk, úgyhogy ez van... :-)))

586 tiktak 2005-12-26 00:14:24 [Válasz erre: 585 tiktak 2005-12-26 00:13:10]
És,ha nem,miért nem? :-))

585 tiktak 2005-12-26 00:13:10 [Válasz erre: 582 Momo 2005-12-26 00:11:14]
Egyébként mi bajod velem? Bántottalak?

584 tiktak 2005-12-26 00:11:48 [Válasz erre: 582 Momo 2005-12-26 00:11:14]
Na azért!

583 tiktak 2005-12-26 00:11:23 [Válasz erre: 573 daunerni 2005-12-25 21:46:10]
Ez király,egy igazi Monty Python-rajongó?

582 Momo 2005-12-26 00:11:14 [Válasz erre: 581 tiktak 2005-12-26 00:09:31]
Szia \'tiktak\'... Téged mindenki szeret. Én meg különösen... :-)))

581 tiktak 2005-12-26 00:09:31 [Válasz erre: 580 Momo 2005-12-26 00:03:57]
Szia! Hiányoztam? Ismét itthon vagyok,miről maradtam le? Érdemes visszaolvasni azt a pár hetet,vagy elmeséled pár szóban,ki kit utál?

580 Momo 2005-12-26 00:03:57 [Válasz erre: 579 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 23:54:20]
Igen... ez nehéz időszak volt mindnyájunk számára, (de azt hiszem, látszik a fény az alagút végén... :-)

579 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 23:54:20 [Válasz erre: 578 Momo 2005-12-25 23:31:37]
Ennyi nevem lett volna?

578 Momo 2005-12-25 23:31:37 [Válasz erre: 577 daunerni 2005-12-25 23:21:31]
Hadd találjam ki: \'Ich bin der Schneider sphynx\'...? \'Der berühmte Träumesphynx\'...? \'Auch ich war einst ein feiner Csárdássphynx...?\' Ha nem megy, akkor marad a Zsuzsi...

577 daunerni 2005-12-25 23:21:31 [Válasz erre: 576 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 22:21:40]
Esetleg próbálj meg azon a - jóval rövidebb - néven bejelentkezni, amin mindenki ismer!

576 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 22:21:40
Megpróbáltam 63-assal, azzal se megy.

575 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 22:00:30 [Válasz erre: 573 daunerni 2005-12-25 21:46:10]
Köszönöm a választ, gondolkodni fogok 63 karakteres nicken.

574 janomano 2005-12-25 21:52:58 [Válasz erre: 573 daunerni 2005-12-25 21:46:10]
A végén még latin mondásokra fanyalodik, lévén azok tömörebbek. :-)

573 daunerni 2005-12-25 21:46:10 [Válasz erre: 570 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 13:03:08]
Kedves Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier! Lehet, hogy csak városi legenda, de állítólag az Egyesült Államokban sikeresen pereltek egy mikrosütõ-gyártót, mert a használati utasítás nem szögezte le, hogy élõ állatot a sütõben szárítani nem tanácsos... Sajnos mi sem készültünk fel minden hülyeségre, például nem rögzítettük az alapszabályban, hogy egy név maximum 63 karakter hosszú lehet. Mulasztásunkat ezúton pótoljuk! Hibaüzenetet nem kapott, hiszen a rendszer tudomásul vette a nick nevet, csak egyszerûen a 63 karakter utáni részt levágta. Szívélyes üdvözlettel: daunerni (valójában Johann Gambleputtydevonausfernschpledenschlittcrasscrenbonfriedigger- dingledangledonglebursteinvonknackerthrasherapplebangerhorowitz- ticolensicgranderknottyspelltinklegrandlichgrumblemeyerspelter- wasserkurstlichhimbleeisenbahnwagengutenabendbitteeinnurnburger- bratwurstlegerspurtenmitzweimacheluberhundsfutgumberaberschonend- ankerkalbsfleischmittleraucher Von Hauptkopf of Ulm)

572 gorittole 2005-12-25 13:39:51 [Válasz erre: 571 Momo 2005-12-25 13:14:30]
Én igazán szeretek idegen nyelveken beszélni (na jó, csak hármat tudok), de azért Csárdást rábeszélhetnénk, válasszon már magyar nevet. Mondjuk Csárdalovag, Rózsakirály, Limbócsászár, Prémkirály,vagy valami hasonló egyszerűt....

571 Momo 2005-12-25 13:14:30 [Válasz erre: 570 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 13:03:08]
Szőrősszívű a rendszer kedves sphynx. (Lehet, hogy ha szerényen Beethoven néven regisztrálsz, azt hagyja...)

570 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-25 13:03:08
Tisztelt Szerkesztőség! Az ünnephez méltó nicket szerettem volna választani, de miután sikeresen regisztráltam (megkaptam a válasz e-mailt), sehogyan sem tudok bejelentkezni. Többször próbáltam, hátha én vagyok a hibás, de úgy tűnik, minden hiába. Kérem segítségüket. Nickem: Froh, wie seine Sonne fliegen Durch des Himmels prächt\'gen Plan, Laufet, Brüder, Eure Bahn, Freudig, wie ein Held zum Siegen

565 Richter János 2005-12-18 20:21:02 [Válasz erre: 568 ma 2005-12-16 13:25:57]
Feliratozzanak mindent! És mindenkit! Éljenek az írástudók! És az írást olvasni tudók! Éljen mindenki!

567 daunerni 2005-12-18 11:22:13
Én viszont nem nagyon értem, mit kéne feliratoznom, de szívesen megteszem...

566 kapa 2005-12-18 10:19:52 [Válasz erre: 566 kapa 2005-12-18 10:19:52]
Na, végre egy szellemes beírás, amit én is értek!!! :-)

564 dreboot 2005-12-18 01:01:45 [Válasz erre: 564 dreboot 2005-12-18 01:01:45]
Bátorkodnám nem zavarni a házigazdiékat. Magai Ferkóra talán hatni lehetne ez ügyben,merd mégiscsak hallatlan,hogy az ember kirándulás közben,a madárfütty koncertből - a feliratozás hiánya miatt - egy (ka)kukkot sem ért:-)

563 dreboot 2005-12-18 00:46:55 [Válasz erre: 563 dreboot 2005-12-18 00:46:55]
Nademámé ? Munkára fognád ? Látom amint Csá..(lé)lovag - urbanizálódásának okán - drótszamárra cseréli pejpaciját ! A csere során, a kösz-világítási problémájára - megoldásként alkalmazna,monnyuk:kerékpárdinamói feladatkörre,oszt az alkony beálltával,szürkeállományom dörzsölődhetne 3 wattért,a lovagunk megvilágosodásának érdekében :-)

562 Hétszünyű Kapanyányimonyók 2005-12-17 15:28:47 [Válasz erre: 561 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-17 14:28:51]
Magyar nyelvű feliratozást kérünk! Beszéld meg daunerniékkel, hátha megoldható!

561 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-17 14:28:51
Hát, ez az. Csak úgy.

560 ma 2005-12-17 14:17:38 [Válasz erre: 561 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-17 14:28:51]
Hátc ez nagggyon jóó:-) Csak úgy pörög az agyad:-))

559 dreboot 2005-12-17 11:36:29 [Válasz erre: 560 ma 2005-12-17 14:17:38]
SZe (-rvusz)Ma (-ntika):-))) Pontatlanul - Ma gyarázom a mechanizmust : Vagyon az \"Omnia vincit amor\" nevű latinos szólás, amiből az omnia (minden) kifelejtődött. Azután szójátékszinten egy 5-ös nyakatekert: \"Cleopátra\"; egy haza (patria);egy momuslátogató Cleof...; vini;(győz)és az ad -adott (cedo,cette), (pun)szójáték-ja,no + az ám -és orr variácziója, Egyszóval (nyakatekert) baromság :-)

569 ma 2005-12-16 13:32:57
8068. dreboot Előzmény - 8065 2005-12-12 11:16:21 Ezek szerint már \"Önjár\"? vagy inkább \"önszalad\"? Gratula :-))(a maradandó alkotásodhoz) Sz\'tem opuszod - az életed igazi értelme - kell,hogy legyen a legfőbb energia itókád(mozdulatai,mosolya,visszajelzései stb;):-) Kérlek ne hagyd - a pásztorkodás közben - elromolni az ízlésvilágát-mutass neki jó és tanulságos ellenpéldát is mint pl Cleo- pátria vincent ámor:-) Igen,kedves dreboot már önjár:-))) És valóban életem értelme... Tanácsodat megfogadom;-),de mit is értesz pontosan a Cleo- pátria vincent ámor alatt?

568 ma 2005-12-16 13:25:57
Ollé! Már megint hólé:-)

558 frushena 2005-12-05 08:06:26
[url]http://www.filmkultura.hu/2005/articles/films/images/bemu0507/08_viasztestek.jpg;Viasztestek[/url] Tegnap megnéztem ... Érdekes ... Texasi láncfűrészes a sztory fűrész nélkül ... sok,sok viaszbabával kik egykoron emberek voltak. Ritka nagy blődség, de vannak benne komoly jelenetek ...

557 hópehely 2005-12-04 18:37:35
[url]http://www.connect.net/ron/patricia.jpg;Mikulásnéni:)[/url]

556 dreboot 2005-12-02 18:27:55 [Válasz erre: 555 Momo 2005-12-01 14:23:22]
Ezt kapjuk: Momó társalkodó-n ötöl:-)

555 Momo 2005-12-01 14:23:22
555.

554 dreboot 2005-12-01 14:18:42 [Válasz erre: 553 hópehely 2005-12-01 12:06:25]
Jó Pehely ! Az gyilok,ha a nap hátba szúr! Hópehely a napsugártól elmúl, Hagyj mást hát kukacirodábúl Boldogulni,ki aktákban túr! Téged lelked enged szabadon:-)

553 hópehely 2005-12-01 12:06:25 [Válasz erre: 552 dreboot 2005-12-01 12:01:02]
Resztelt+hagymás krumpli+kovi ubi vagy cékla? nyamm,nyamm ;) Én meg itt sülök az irodában,hátamra süt a nap...de ódalas sehol... Na, majd talán koca vagy mangalica jön és megoldja.. :)

552 dreboot 2005-12-01 12:01:02 [Válasz erre: 551 hópehely 2005-12-01 11:33:21]
Én is:) (oldalast)

551 hópehely 2005-12-01 11:33:21 [Válasz erre: 550 Megén 2005-12-01 11:25:16]
kezd sütni a nap! :))

550 Megén 2005-12-01 11:25:16
De azért ezt elkaptam!

549 Megén 2005-12-01 11:25:06 [Válasz erre: 548 hópehely 2005-12-01 09:34:05]
Attól még nem jobb, hogy másnak sem jó :-(

548 hópehely 2005-12-01 09:34:05 [Válasz erre: 547 Megén 2005-12-01 09:17:24]
Ne hidd...hogy jobb, csak úgy teszünk..:-) A tükröt pedig Frushena azonnal cseréltesd ki, a Vidámparkban csodásakat láttam!/ Nem a görbére gondolok./

547 Megén 2005-12-01 09:17:24 [Válasz erre: 546 frushena 2005-12-01 08:50:27]
Mint aki mindent kétszer mond, kétszer mond :-) Ezt a reggelt én sem szeretem, főleg tükörbe nézve. Bújkál benne valami, a torkom már bedagadt, a \"vízcsapok\" elindultak....... Bízzunk abban, másnak jobb! Jó reggel mindenkinek!

546 frushena 2005-12-01 08:50:27
Nem szeretem a reggelt! És főleg tükröt, mert páratlan szépségű arcomat szemtelenül megkettőzi! :)

545 frushena 2005-12-01 08:50:26
Nem szeretem a reggelt! És főleg tükröt, mert páratlan szépségű arcomat szemtelenül megkettőzi! :)

544 kapa 2005-11-26 10:39:32
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)

543 janomano 2005-11-25 21:44:08 [Válasz erre: 538 janomano 2005-11-25 21:10:12]
e-ze(c)k szerint nem...

542 janomano 2005-11-25 21:40:49 [Válasz erre: 541 bukméker 2005-11-25 21:37:00]
Akkor vágod, miről van szó? :-)

541 bukméker 2005-11-25 21:37:00
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)

540 janomano 2005-11-25 21:33:37 [Válasz erre: 539 bukméker 2005-11-25 21:25:52]
ne

539 bukméker 2005-11-25 21:25:52 [Válasz erre: 538 janomano 2005-11-25 21:10:12]
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)

538 janomano 2005-11-25 21:10:12 [Válasz erre: 537 kapa 2005-11-25 20:40:12]
A szánira te írtál? :-)





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.