685 eccerű 2006-02-15 11:06:58 [Válasz erre: 681 csont 2006-02-15 08:13:41]
Kedveském, később kell kelni, és ezek a problémák megszűnnek...
Kedveském, később kell kelni, és ezek a problémák megszűnnek...
683 tépé 2006-02-15 10:52:27 [Válasz erre: 680 dreboot 2006-02-15 00:15:20]
Ez esetben a kissebbségen nagyjából a többséget kell érteni:-)
Ez esetben a kissebbségen nagyjából a többséget kell érteni:-)
682 yeti 2006-02-15 10:21:41
Miért? Nincs? Tisztelt...
Miért? Nincs? Tisztelt...
681 csont 2006-02-15 08:13:41
Kurtágról miért nincs semmi, tisztelt Szerkesztőség????
Kurtágról miért nincs semmi, tisztelt Szerkesztőség????
680 dreboot 2006-02-15 00:15:20 [Válasz erre: 675 macskás 2006-02-14 10:14:01]
A Tépé nem zeneszerző ! Eszt kikérem neki! A Mester ZENEFELTALÁLÓ ! A szerzés csak kissebbségi körökben megengedett,ahol a szellemi magántulajdon szocializált fogalom (közös):-)
A Tépé nem zeneszerző ! Eszt kikérem neki! A Mester ZENEFELTALÁLÓ ! A szerzés csak kissebbségi körökben megengedett,ahol a szellemi magántulajdon szocializált fogalom (közös):-)
679 macskás 2006-02-14 19:24:06 [Válasz erre: 678 macskás 2006-02-14 18:25:58]
Ez csak kamikáze lehet. Túlélted?
Ez csak kamikáze lehet. Túlélted?
678 macskás 2006-02-14 18:25:58 [Válasz erre: 677 tépé 2006-02-14 16:57:30]
Karaoki, vagy harakiri? :)
Karaoki, vagy harakiri? :)
677 tépé 2006-02-14 16:57:30 [Válasz erre: 675 macskás 2006-02-14 10:14:01]
A tudatalattimban lefordítom japánra Bozóki szavait. :-)
A tudatalattimban lefordítom japánra Bozóki szavait. :-)
676 -zéta- 2006-02-14 10:28:11 [Válasz erre: 674 tépé 2006-02-14 09:50:40]
Bizony, nagy magyarázkodás volt :-)
Bizony, nagy magyarázkodás volt :-)
675 macskás 2006-02-14 10:14:01 [Válasz erre: 674 tépé 2006-02-14 09:50:40]
Nagyon átmentél japánba:) Zenszerzők. Csak nem a tudatalattid? :)
Nagyon átmentél japánba:) Zenszerzők. Csak nem a tudatalattid? :)
674 tépé 2006-02-14 09:50:40
Bozóki sajttájhoz. Hollós Máté, úgyis mint a Magyar Zenszerzők Egyesületének elnöke megkérdezte a miniszter urat, hogy miért csak a meglehetősen szűk szerzői berkeket/izlést/stílust játszó ÚMZE-t támogatják, miért nem kap pénzt a Componansamble, az Intermodulácio, az EAR stb. A válasz az volt, hogy a pénz igaz, hogy nekik adják, de senki sem tiltja, hogy ők (ÚMZE) tovább adja azt. :-)
Bozóki sajttájhoz. Hollós Máté, úgyis mint a Magyar Zenszerzők Egyesületének elnöke megkérdezte a miniszter urat, hogy miért csak a meglehetősen szűk szerzői berkeket/izlést/stílust játszó ÚMZE-t támogatják, miért nem kap pénzt a Componansamble, az Intermodulácio, az EAR stb. A válasz az volt, hogy a pénz igaz, hogy nekik adják, de senki sem tiltja, hogy ők (ÚMZE) tovább adja azt. :-)
673 kiràlylàny 2006-02-13 22:44:25 [Válasz erre: 672 Tóth Péter 2006-02-13 08:07:03]
Nem rossz ötlet :-) Szerintem a jàték a kreativitàst fejlesztök közé tartozik. Alaposan nézzétek meg a tartozékokat s alkossatok ötletes szabàlyokat. Közben egyetek, mondjuk, palacsintàt, engedjétek el a fantàziàtokat - baromi sokat lehet - együtt - nevetni. Remek szòrakozàs apàknak és fiùknak. :-)) Kell ennél több? :-))))
Nem rossz ötlet :-) Szerintem a jàték a kreativitàst fejlesztök közé tartozik. Alaposan nézzétek meg a tartozékokat s alkossatok ötletes szabàlyokat. Közben egyetek, mondjuk, palacsintàt, engedjétek el a fantàziàtokat - baromi sokat lehet - együtt - nevetni. Remek szòrakozàs apàknak és fiùknak. :-)) Kell ennél több? :-))))
672 Tóth Péter 2006-02-13 08:07:03 [Válasz erre: 671 daunerni 2006-02-12 20:14:26]
Érdemes lenne egy fordítóprogrammal visszafordíttatni japánra. Röhöghessenek ők is!
Érdemes lenne egy fordítóprogrammal visszafordíttatni japánra. Röhöghessenek ők is!
671 daunerni 2006-02-12 20:14:26 [Válasz erre: 670 Tóth Péter 2006-02-12 14:07:39]
Szerintem ez túl jó ahhoz, hógy \"valódi\" legyen. Nem lehet, hogy ez már paródia? :-)
Szerintem ez túl jó ahhoz, hógy \"valódi\" legyen. Nem lehet, hogy ez már paródia? :-)
670 Tóth Péter 2006-02-12 14:07:39
\" Csak kell ellenfél lehet művelet. Lehet híves egyes és kikeresni ellenfél szörny van ugyanaz vizszint, nemzetséy, támadni erő, tartozni, őr erő \'tükörben van dirny\', Jelenet vég, sok kártyak tönkreteron.\"
\" Csak kell ellenfél lehet művelet. Lehet híves egyes és kikeresni ellenfél szörny van ugyanaz vizszint, nemzetséy, támadni erő, tartozni, őr erő \'tükörben van dirny\', Jelenet vég, sok kártyak tönkreteron.\"
669 Tóth Péter 2006-02-12 14:03:34 [Válasz erre: 668 -zéta- 2006-02-12 13:51:05]
Köszönöm a segítséget! Most már kinn vagyok a vízből! :-)
Köszönöm a segítséget! Most már kinn vagyok a vízből! :-)
668 -zéta- 2006-02-12 13:51:05 [Válasz erre: 667 Tóth Péter 2006-02-12 13:30:23]
Szerintem tök világos: vesztettél! Agresszív egy játék, brrrr!
Szerintem tök világos: vesztettél! Agresszív egy játék, brrrr!
667 Tóth Péter 2006-02-12 13:30:23
Segítség!!!!!!!!! Fiaimmal Yu-Gi-Oh nevű játékot játszanék. Az egyik lap leírása a következő: \"Maga mezőn fennállás 5 kellős arculat mutatni fok 2 alóláltalában sz örny, lehet m üvelet egymás játék ember kéz kártya mind abbahagyni kívül fok2 alól általában szörny. Mezőn mind kárty minden t önkretenni.\" Ha valaki érti, érteni véli, ismer valakit, aki esetleg meg tudja fejteni, kérem segítsen egy kétségbeesett apának!!!!! Köszönöm!
Segítség!!!!!!!!! Fiaimmal Yu-Gi-Oh nevű játékot játszanék. Az egyik lap leírása a következő: \"Maga mezőn fennállás 5 kellős arculat mutatni fok 2 alóláltalában sz örny, lehet m üvelet egymás játék ember kéz kártya mind abbahagyni kívül fok2 alól általában szörny. Mezőn mind kárty minden t önkretenni.\" Ha valaki érti, érteni véli, ismer valakit, aki esetleg meg tudja fejteni, kérem segítsen egy kétségbeesett apának!!!!! Köszönöm!
666 Momo 2006-02-10 20:13:33
666.
666.
665 hópehely 2006-02-10 19:35:18
[url]http://magazin.go.hu/20060210jotanacsok.html;Jótanácsok iszlám országba utazóknak[/url]
[url]http://magazin.go.hu/20060210jotanacsok.html;Jótanácsok iszlám országba utazóknak[/url]
664 kapa 2006-01-12 09:00:49 [Válasz erre: 663 Heiner Lajos 2006-01-11 21:18:53]
Ezért nyilván érdemes hangversenytermet építeni!
Ezért nyilván érdemes hangversenytermet építeni!
663 Heiner Lajos 2006-01-11 21:18:53 [Válasz erre: 657 kapa 2006-01-08 19:37:58]
Nincs. De majd fellép Győzike és nem lesz unrentábilis.
Nincs. De majd fellép Győzike és nem lesz unrentábilis.
662 kapa 2006-01-11 15:54:38 [Válasz erre: 657 kapa 2006-01-08 19:37:58]
Igen ez egy jó kérdés. Már magam is gondoltam rá.
Igen ez egy jó kérdés. Már magam is gondoltam rá.
661 Megén 2006-01-11 12:26:34
Most aztán benne vagyok, én is benne, benne vagyok a Momusbe..........:-) Rendben, van nem vagyok eldobva!
Most aztán benne vagyok, én is benne, benne vagyok a Momusbe..........:-) Rendben, van nem vagyok eldobva!
660 Megén 2006-01-11 12:08:50 [Válasz erre: 659 daunerni 2006-01-11 11:47:23]
Rengeteg sütim van folyton, biztosan nincs megtiltva. Most megint jöttem, meglátom mit művelek :)?
Rengeteg sütim van folyton, biztosan nincs megtiltva. Most megint jöttem, meglátom mit művelek :)?
659 daunerni 2006-01-11 11:47:23 [Válasz erre: 658 Megén 2006-01-11 10:43:03]
Ezt én nem tapasztalom, tehát lehetséges. Esetleg ellenőrizd, hogy a böngésződben nincs-e megtiltva a \"sütik\" elfogadása, illetve annak az élettartamát akceptálja-e.
Ezt én nem tapasztalom, tehát lehetséges. Esetleg ellenőrizd, hogy a böngésződben nincs-e megtiltva a \"sütik\" elfogadása, illetve annak az élettartamát akceptálja-e.
658 Megén 2006-01-11 10:43:03
Kb. 10 perce léptem be, és ahogy szörfölgettem, folyton azt vettem észre, hogy kiestem. Háromszor jelentkeztem be újra egy \"bentlét\" alkalmával. A hiba az én készülékemben van?
Kb. 10 perce léptem be, és ahogy szörfölgettem, folyton azt vettem észre, hogy kiestem. Háromszor jelentkeztem be újra egy \"bentlét\" alkalmával. A hiba az én készülékemben van?
657 kapa 2006-01-08 19:37:58
Tetszik a Hamar interjú, de azért megkérdezném a karnagy úrtól, ugyan ki fogja megtölteni estéről estére azt a bizonyos 1000-1200 férőhelyes hangversenytermet? Évente négyszer ugyanis még csak-csak be lehet csábítani az embereket a MüPá-ba (jelzem ott sincs teltház a Pannon-bérleten) de van-e 1200 rendszeresen hangversenyre járó Pécsett és környékén?
Tetszik a Hamar interjú, de azért megkérdezném a karnagy úrtól, ugyan ki fogja megtölteni estéről estére azt a bizonyos 1000-1200 férőhelyes hangversenytermet? Évente négyszer ugyanis még csak-csak be lehet csábítani az embereket a MüPá-ba (jelzem ott sincs teltház a Pannon-bérleten) de van-e 1200 rendszeresen hangversenyre járó Pécsett és környékén?
656 dreboot 2006-01-08 14:35:22 [Válasz erre: 655 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-08 12:59:52]
Kizárt,hogy mindent Handel-mond el! Ki manót figyel- Mást nem üzent.:-)
Kizárt,hogy mindent Handel-mond el! Ki manót figyel- Mást nem üzent.:-)
655 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-08 12:59:52 [Válasz erre: 648 janomano 2006-01-08 01:26:25]
Jano minden könyvet felolvastat magának.
Jano minden könyvet felolvastat magának.
654 Heiner Lajos 2006-01-08 03:17:46 [Válasz erre: 645 dreboot 2006-01-08 01:10:43]
Mert szerintem olyan, m. m., mint a legrosszabb és legterjengősebb opera.
Mert szerintem olyan, m. m., mint a legrosszabb és legterjengősebb opera.
651 dreboot 2006-01-08 01:42:07
megyek alunni:-(
megyek alunni:-(
650 dreboot 2006-01-08 01:41:46 [Válasz erre: 648 janomano 2006-01-08 01:26:25]
649 dreboot 2006-01-08 01:39:48 [Válasz erre: 648 janomano 2006-01-08 01:26:25]
648 janomano 2006-01-08 01:26:25 [Válasz erre: 647 dreboot 2006-01-08 01:21:52]
Az ilyen feltételezéseket visszautasítom! :-)
Az ilyen feltételezéseket visszautasítom! :-)
647 dreboot 2006-01-08 01:21:52 [Válasz erre: 646 janomano 2006-01-08 01:16:50]
Elsőkézből vagy.. Second... ?:-)
Elsőkézből vagy.. Second... ?:-)
646 janomano 2006-01-08 01:16:50 [Válasz erre: 644 Heiner Lajos 2006-01-08 01:05:44]
A Handel könyve jó. Szerintem. (gumicsirke) :-)
A Handel könyve jó. Szerintem. (gumicsirke) :-)
645 dreboot 2006-01-08 01:10:43 [Válasz erre: 644 Heiner Lajos 2006-01-08 01:05:44]
Én is ! Mér is ?:-)
Én is ! Mér is ?:-)
643 dreboot 2006-01-07 00:56:18 [Válasz erre: 641 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-07 00:35:05]
A társalgólya kaszálja kapát vasuti pá-ja szólja \"gőzdumát\"
A társalgólya kaszálja kapát vasuti pá-ja szólja \"gőzdumát\"
642 dreboot 2006-01-07 00:50:31 [Válasz erre: 641 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-07 00:35:05]
Hát az nem van, viszont a rem én nyelem be:-D
Hát az nem van, viszont a rem én nyelem be:-D
641 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-07 00:35:05 [Válasz erre: 638 dreboot 2006-01-06 21:31:46]
Kaszáld meg a kapát. Paraszolvenciát az orvosnak adnak, nem? Orvosnál voltál? És mit mondott? Van remény?
Kaszáld meg a kapát. Paraszolvenciát az orvosnak adnak, nem? Orvosnál voltál? És mit mondott? Van remény?
640 dreboot 2006-01-07 00:32:57 [Válasz erre: 639 janomano 2006-01-06 21:56:40]
Látom nem gomboltad tovább! Kapa kasza sikalécz Nyél lóg itt ki nem a lóláb ! S nemi élet hová létcz ?
Látom nem gomboltad tovább! Kapa kasza sikalécz Nyél lóg itt ki nem a lóláb ! S nemi élet hová létcz ?
639 janomano 2006-01-06 21:56:40 [Válasz erre: 638 dreboot 2006-01-06 21:31:46]
Majd kaszálgathatsz a kies belvárosi réteken... :-)
Majd kaszálgathatsz a kies belvárosi réteken... :-)
638 dreboot 2006-01-06 21:31:46 [Válasz erre: 637 janomano 2006-01-06 21:15:41]
szevasztopol manó ! Nem fogod elhinni! paraszolvenc kaptam egy Kaszát !:-D
szevasztopol manó ! Nem fogod elhinni! paraszolvenc kaptam egy Kaszát !:-D
