Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


737 frushena 2006-10-19 22:37:07 [Válasz erre: 736 Florestan 2006-10-19 22:36:08]
Én úgy tudom, hogy bizonyos hozzászólásszám után. A szerkesztők viszont majd segítenek szívesen. Szerintem egyenlőre még nem tudsz nyitni!

736 Florestan 2006-10-19 22:36:08
Kedves Mindenki! Még csak most regisztráltam. Elárulná valaki, hogy hogyan nyithatok új topicot? Köszönöm.

735 dreboot 2006-08-22 08:51:46 [Válasz erre: 734 eccerű 2006-08-22 01:04:57]
Minek füzér,olvasó, ha \"momus\" sorba írott is forgatható Itt kap kábé 100 helyet e kávéház \"dörzsközönszeánsz)\"

734 eccerű 2006-08-22 01:04:57 [Válasz erre: 733 frushena 2006-08-21 20:40:30]
De az, csak ahhoz minek ennyi topic?

733 frushena 2006-08-21 20:40:30 [Válasz erre: 731 eccerű 2006-08-21 20:34:15]
Az nem vélemény ha különböző énekesről leírják ugyanazt? Vélemény az is, max. egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény! egyforma vélemény!

732 eccerű 2006-08-21 20:36:11 [Válasz erre: 730 mimi59 2006-08-21 16:13:21]
Ez engem is idegesít, nem is olvasom és ki is maradok belőlük. Kérdés, az az ennyire valójában mennyire?

731 eccerű 2006-08-21 20:34:15 [Válasz erre: 729 frushena 2006-08-21 12:53:11]
Arra jók a fórumok, hogy az emberek leírhassák véleményüket. Arra jók a fórumok, hogy az emberek leírhassák véleményüket. Arra jók a fórumok, hogy az emberek leírhassák véleményüket. Arra jók a fórumok, hogy az emberek leírhassák véleményüket. Arra jók a fórumok, hogy az emberek leírhassák véleményüket. Arra jók a fórumok, hogy az emberek leírhassák véleményüket.

730 mimi59 2006-08-21 16:13:21 [Válasz erre: 726 eccerű 2006-08-20 19:15:59]
Üdv. Mindenkinek! Kedves eccerű! Valóban, erre semmi szükség:\" úgy énekelte stb.\"... . Engem meg az idegesít,hogy zeneileg ennyire művelt emberek minden topic-ban gyalázzák, földbe döngölik a másikat. Valószínű, hogy ezeket élvezetesebb olvasni, mint azt, hogy milyen nagy előadások részesei lehettünk. További jó \"szórakozást\"!

729 frushena 2006-08-21 12:53:11
Mi szükség van a fórumokra?

728 Búbánat 2006-08-21 10:59:56 [Válasz erre: 726 eccerű 2006-08-20 19:15:59]
Alternatíva: ki-ki készítsen a neten kedvencének egy weboldalt! És szépen felépítheti azt - akár több nyelven is. És csináljon neki hírverést, hadd látogassák minél többen. Fórum is megoldható ott. Az látogat oda, aki akar. Így senkit nem fog irritálni itt a Momuson, hogy ott ki, mit, mikor, hányszor és miért ír a kedvence lapjára. Az pedig, hogy valaki itt éli ki magát - hát tegye. Miért is ne? Sok összetevője van annak, ki kit miért favorizál, s miért nyit neki topicot; lehet, hogy egyszerre több kedvence is van. Van akinek csak egy. Ez a ritkább eset. Egyetértek, kissé gyanús,hogy valakik ismételgetik önmagukat, illetve egy valaki százegy felé leírja ugyanazt. Valószínűleg egyszerűbb kedvenc énekesnő-topicot létrehozni, mint annak - szakértelem híján - egy oldalt készíteni. Bár meg lehet fizetni, vannak szolgáltatók, akik erre vállalkoznak. Ja, még blogot is lehet írni, s ott is szabadon kifejthetjük, hogy kik a kedvenc énekesnőink; regényt is írhatunk róluk, ha kedvünk és annyi időnk van hozzá...

727 dreboot 2006-08-20 19:23:43
727 ! Bőing:-)

726 eccerű 2006-08-20 19:15:59
Nem tépé 95. nickje vagyok, de azért engem is idegesít, hogy már a 634. operaénekesről nyílik új topic, ahol ugyanazok elmondják ugyanazt, mint a másik 633-ban, nevezetesen, hogy úgy énekelte Fütyeszt, hogy csak no, meg emlékszem, hogy ott voltam az Erkelben, és úgy állt ott, mint egy isten. Persze ehhez bárkinek joga van, de mégis, mi szükség van erre?

725 sphynx 2006-08-06 12:42:15 [Válasz erre: 724 Momo 2006-08-06 12:37:54]
Köpködők kíméljenek!

724 Momo 2006-08-06 12:37:54 [Válasz erre: 723 sphynx 2006-08-06 12:28:39]
Most mért vagy ilyen alpári? Nem gondolod, hogy abba kéne hagyni ezt a komolyzenéhez méltatlan mocskolódást?

723 sphynx 2006-08-06 12:28:39
Kedves István! Kérlek küldd el nekem privátban a Lukács Göngyi fórum 534. beírását, amelyet életem egyik legjobb hozzászólásának tartok. Nyelvtanilag is nagyon a toppon voltam benne, kétszer is leírtam, hogy \"muszáj\", és csak egyszer \"ly\"-nal. A családom váltig unszol, hogy ezt a beírást, ha lehet, bekeretezve, valahová kilógatnánk idehaza. Barátod, Károj.

722 Momo 2006-08-06 12:08:26 [Válasz erre: 721 janomano 2006-08-06 12:06:36]
Ne játszd meg magad! Tessék röfögni... :-)

721 janomano 2006-08-06 12:06:36
varty-varty-varty

720 Tarantella 2006-08-06 12:01:34 [Válasz erre: 716 daunerni 2006-08-06 10:28:55]
Nagyon bízom benne, hogy a Lukács Gyöngyi fórum újra vissza kerül, ahogy ezt ön ígérte. Egyrészt, mert sokan ezt szeretnénk, és azért is, mert ez a művésznő nagyon megérdemli, hogy legyen egy róla szóló oldal, ahol fellépéseiről, ill. kritikáiról, sikereiről beszámolhatnak. Arról sem a művésznő, sem a rajongói nem tehetnek, hogy az őt halálosan irigyelőknek nagyon nagy szálka a szemükben. A kedélyek csak akkor fognak lecsillapodni, ha ön mint főszerkesztő nem fogja a továbbiakban megengedni sem a Lukács Gyöngyi fórumban, sem a többiben, hogy ilyen drasztikusan elharapódzanak a dolgok. Mivel ez egy komolyzenei fórum, ezért a muzsikáról, a tehetségről, az előadásokról kéne szólnia, és ennek kéne felemelkednie. Ehhez azonban az ön segítségére is szükség lenne!

719 sphynx 2006-08-06 11:43:16
Kedves Daiurneri Főigazgató Úr! Arról értesültem, hogy haldoklik a Café Mamut. Én letörölt topik ügyben írok Önnek. Én letörlött topikokkal foglalkozok már rég, nagyon jó referenciám vannak. Kiválogatom a letörölt tpoikokból a jó részeket és újra összeállítva őket értékesíteni tudom. Kérem ha van letörölt topikja, vagy olyan ami már nem kell, értesítsen. Jó árat fizetek. Tiszetlettel, Mamut Rehabilitatio

718 telramund 2006-08-06 10:55:51 [Válasz erre: 714 daunerni 2006-08-06 10:26:14]
Kedves Danueri! No comment!már ami a provokációt és az erőszakosságot illeti

717 telramund 2006-08-06 10:52:56 [Válasz erre: 715 Búbánat 2006-08-06 10:26:35]
Kedves Búbánat! Mit vársz a következő az lesz hogy én leszek likvidálva.A szerkesztő úr sértve ézi magát mert felhivtam a figyelmet,hogy könnyebb az egész topicot törölni mint egy-egy hozzászólást. Reménykedjünk,hogy meggondolja magát és visszahelyezi. Provokációról ir és ahelyett hogy nekem válaszolt volna mint a topic létrehozójának közkincsé tette az irásom.Remélem nekem is válaszol. De azt hiszem lassan átmegyek egy másik fórumra,hiszem másutt is van Lukács Gyöngyi fórum.Békés, norm hangnemben. Mindensetre most dörzsölhetik a tenyerüket azok akik nem szerették ezt a fórumot.Pfuj rajongók látjátok ezt érdemlitek.Hajrá sárbadöngölők!!!!!!!

716 daunerni 2006-08-06 10:28:55
Temrészetesen az eredeti Lukács Gyöngyi fórumot sem töröltem! Fogalmazzunk úgy, nem érhető el addig, amig át nem nézem, és amíg a kedélyek le nem csillapodnak!

715 Búbánat 2006-08-06 10:26:35 [Válasz erre: 713 telramund 2006-08-06 09:11:21]
Csalódnod kell, lám, már az \"új\" is törlésre került! Kellett ez nekünk?!

714 daunerni 2006-08-06 10:26:14
Az alábbi levelet kaptam privátban: Meg fogom válaszolni, de addig is nagyon kérem az urakat, ne provokáljanak és ne errõszakoskodjanak tovább! \"Jó reggelt! Nem pontosan értem,hogy miért kellet egy jól fungáló fórumot néhány fórumozó mocskolodása miatt megszüntetni.Magam részérrõl nehezményezem,hogy sok jó hozzászólás aminek értéke volt kárbaveszett.Igy meggondolja az ember,hogy hosszabb beszámolókat irjon bármirrõl,bármelyik topicban. És ha már itt tartunk gyakorlatilag a múköddõ fórumok 99 %-ban vannak szemé- lyeskedések.Megnézném, hogy a nemzetközi zenei chat fórumokon csak úgy bezárnak egy topicot pl-egy olasz fórumon.A momus igy is haldoklik.Miért kell még azoknak a kedvét is elvveni akik veszik a fáradtságot és részletes beszámolókat irnak? Ugyanakkor a mocskolódik nagy része egy zenei véleményt le nem ir. Nyilván Lukács múvésznnõ sem örült itt egy két ellenséges bejegyzésnek,de örült ,hogy van egy róla szóló topic. Üdv Telramund

713 telramund 2006-08-06 09:11:21 [Válasz erre: 712 sphynx 2006-08-06 07:40:42]
Pontosan igazad van!Nem foglalkozik az üggyel.Annál sokkal okosabb! De sebaj most már lehet tudni hogy a legegyszerúbb megoldás az egész topicot törölni nehogy operátor úrnak végig kelljen olvasni 2o beirást és azt tartalmai miatt esetleg törölni! De mi a frásznak vettük a fáradtságot,mert azért nemcsak negativumokról szólt a topic hanem jó irások is születtek. De sebaj itt az új fórum remélhetőleg nem lesz szálka az operátor szemébe!?

712 sphynx 2006-08-06 07:40:42 [Válasz erre: 711 gorittole 2006-08-06 02:23:45]
Megint csacsi vagy. A művésznő otthon alszik, és azt se tudja, hogy a világon vagyunk. Mi köze neki ehhez?

711 gorittole 2006-08-06 02:23:45 [Válasz erre: 704 sphynx 2006-08-06 00:00:42]
Nem szereti a művésznő a szólásszabadságot? Ezzel az erővel Kocsis, Fischer, Rost, vagy Schiff is töröltethetné a róla szóló rovatot....

710 frushena 2006-08-06 00:17:53 [Válasz erre: 709 sphynx 2006-08-06 00:15:23]
Tudom!

709 sphynx 2006-08-06 00:15:23 [Válasz erre: 708 frushena 2006-08-06 00:14:15]
Poén.

708 frushena 2006-08-06 00:14:15 [Válasz erre: 707 sphynx 2006-08-06 00:11:58]
Milyen okból?

707 sphynx 2006-08-06 00:11:58
Nem kéne a Dessay-s topikot is törölni? (Csak egy ötlet...)

706 frushena 2006-08-06 00:08:34 [Válasz erre: 704 sphynx 2006-08-06 00:00:42]
Sajnálom, hogy egyáltalán ide jutott a dolog!

705 sphynx 2006-08-06 00:02:55
Én mondtam nektek, hogy legyetek jók, mert jön a csősz és hazazavar mindenkit.

704 sphynx 2006-08-06 00:00:42
Hopp! Volt egy Lukács Gyöngyi topikunk...

703 sphynx 2006-08-05 23:54:14
Ide lehet írni, akinek a problémája van a Momussal.

702 Megén 2006-06-19 10:33:51 [Válasz erre: 698 sphynx 2006-06-16 20:47:15]
Mimi szegény a rossz múltból származóan folyton gyanakvó és éhes volt. Más nem is nagyon érédekelte, csak valami jó falat..........

701 macskás 2006-06-18 19:30:21 [Válasz erre: 699 dreboot 2006-06-17 01:19:51]
Ez má megin a finnigans wake-ből van:)))))). Tucc valamit a Ulyssesből is?:)))) Vagy maradsz Homérnál? Vagy malacnál?:))

700 virius 2006-06-17 13:10:18
Azt a hétszázát!!! :-)))))

699 dreboot 2006-06-17 01:19:51 [Válasz erre: 695 Szilgyo 2006-06-16 09:47:38]
Bush,gyön ! Láss \"-Bokros-Usát\" Mon dieu-t (vagy Át) O/Á-s, Bírd,ha szór ványadt mosolyt, Ad Hallpénzt Ybl e dombra, vagy maradt-le mail bomba Súgják Ők! Legyön török Ungarigó Bin can (dust) -áriát halcan írva vagy a flu alkaidja Foglya madárbajÚSÁ-t Nekünk lesz majd Bushagyó Vizit után \"Hála adó\"

698 sphynx 2006-06-16 20:47:15 [Válasz erre: 697 Megén 2006-06-16 18:32:35]
És a Mimi ennyire megkedvelte a komolyzenét?

697 Megén 2006-06-16 18:32:35 [Válasz erre: 696 frushena 2006-06-16 14:32:17]
Sajnos hazahozni nem tudom, mert az élet-, és munkatempónk mellett napi 12 óránál tovább is magára lenne hagyva. De minden évben sok pénzt adunk a kutyusok orvosi ellátására, és mindenféle kutyus mentésre. Amíg gyerek volt a háznál volt három ilyen hazahozott kutyus is(Bobi, Tyutyu és a Mimi) Mindegyik már más vadászmezőkön lohol a macskák után.

696 frushena 2006-06-16 14:32:17
[url]http://www.szinhaz.hu/data/files/forum/248139.jpg;Közérdekű[/url]

695 Szilgyo 2006-06-16 09:47:38
Gyorshír a CNN-ről: In an attempt to stop the spread of bird flu, President George W. Bush has just bombed the Canary Islands. Turkey is next.

694 Megén 2006-06-14 11:12:02 [Válasz erre: 693 Búbánat 2006-06-14 11:08:56]
Köszi, most megpróbáltam már emilen megírni a válaszomat. Valahogy majd csak rátalál! :-)

693 Búbánat 2006-06-14 11:08:56 [Válasz erre: 692 Megén 2006-06-14 09:24:25]
A hosszút nekem sem engedi át. Van amikor több részletben küldöm el. Bosszantó, az igaz.

692 Megén 2006-06-14 09:24:25
Háttérben üzennék sphynx-nek és már háromszor nyomtam nem mozdult. Lehet, hogy hosszú? Kérek kicsi segítséget.

691 Bice-bóca 2006-02-17 17:38:40 [Válasz erre: 690 daunerni 2006-02-16 23:53:22]
Biztos a Feszt. színházas ráadás miatt késtek. Hiába, a nagyság átka!

690 daunerni 2006-02-16 23:53:22 [Válasz erre: 689 -zéta- 2006-02-16 21:01:58]
Egy kicsit kellett rájuk várni, de megérte! :-)

689 -zéta- 2006-02-16 21:01:58 [Válasz erre: 688 tépé 2006-02-16 20:36:19]
Gyalog is akár :-)

688 tépé 2006-02-16 20:36:19
Kellerék átérnek a Feszt. Színházból a Szt Mihály templomba?





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.