Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


637 janomano 2006-01-06 21:15:41 [Válasz erre: 636 Richter János 2006-01-06 21:12:36]
szevasz kapa! :-)

636 Richter János 2006-01-06 21:12:36 [Válasz erre: 635 Momo 2006-01-06 13:55:43]
Annak sem örülünk! :-) Csak vicceltem; alig várjuk, hogy ide is bemásold. van itt néhány másolós kolléga már. Van aki a teljes magyar sajtót képes bemásolni.

635 Momo 2006-01-06 13:55:43 [Válasz erre: 633 Magai Ferkó 2006-01-04 23:03:22]
Persze. Ha több helyen érintett a téma, mások is megteszik...

634 kapa 2006-01-06 09:48:07 [Válasz erre: 633 Magai Ferkó 2006-01-04 23:03:22]
Nem!

633 Magai Ferkó 2006-01-04 23:03:22
B.U.É.K. Csak egy kérdés, ha irtam egy hozzászolást egy másik fÓrumon, bemásolhatom pld, ide is minden következmény nélkül? kösz..

632 kiràlylàny 2006-01-04 22:25:52 [Válasz erre: 631 Momo 2006-01-03 18:36:53]
Sziasztok, màr elöbb is jelentkeztem volna - ha a rendszer hagyott volnan belépni... Ezek a dilis à-k!! a jobbra dölöket nem vette be a gép... :-))) Nna, akkor viszont MOST kìvànok Mindenkinek egészséget, bölcsességet, fényt és szeretetet az idei évre! Ès üdvözlet! :-)))))))))))

631 Momo 2006-01-03 18:36:53 [Válasz erre: 630 álmodó 2006-01-03 18:31:22]
Ibolya úr... :-))) ez jó...!

630 álmodó 2006-01-03 18:31:22 [Válasz erre: 625 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-03 18:16:49]
Drága Ibolya Úr, kérem nézze el Momo labdaszedőnek végtelen modortalanságát, és bocsásson meg neki! Mi mindíg szeretettel várjuk ide a golf clubba... :-)

629 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-03 18:30:26 [Válasz erre: 628 Momo 2006-01-03 18:28:54]
\"Főszerkesztő\", maga suttyó. (Mármint, nem a Dauner Főszerkesztő Úr a suttyó.)

628 Momo 2006-01-03 18:28:54 [Válasz erre: 627 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-03 18:26:37]
Én nem hagyom, hogy a szerkesztő urat ilyesmivel csesztesd.

627 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-03 18:26:37 [Válasz erre: 626 Momo 2006-01-03 18:24:28]
Kérem, ne szójon hozzám.

626 Momo 2006-01-03 18:24:28 [Válasz erre: 625 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-03 18:16:49]
Azt nem tudom, öreg, hogy Te mért nem tudsz olyan tisztességes, egyszerű, és rövid néven írni, mint mondjuk a sphynx...

625 von Hause aus Kannibal und Menschenfresser 2006-01-03 18:16:49
Tisztelt Dauner Főszerkesztő Úr! Sajnos, az Ön által indított komolyzenei internetes magazint ellepték az olyan \"fórumozók\", akiknek sem a zenéhez, sem a kultúrált viselkedéshez semmi közük sincs. Ezért kérem Önt, hogy magamat ezektől a \"jöttmentektől\" megkülönböztethessem, engedélyezze kivételesen nekem, hogy 63 karakternél hosszabb, és valamilyen eltérő (piros, mályva, ibolya) színű nicket használhassak. Megértését előre is köszönöm, Indianerhäuptling Murru, gefangen auf der Insel Bummerang, hunderttausen Meilen weg von hier entfernt, waschecht und braun in Sonnenschein und in der Regen, von Hause aus Kannibal und Menschenfresser

624 Cavaradossi 2006-01-02 16:33:17 [Válasz erre: 623 kapa 2006-01-02 13:50:36]
Lukács Gyöngyi gyönyörű hangú, nagy művész. Teljesen mindegy, hogy szereti-e a finom parfűmöket vagy sem. Azért szeretjük, amit tud. Olyat pedig, amilyet ő tud, kevesen tudnak. Hagyjuk a pocskondiázást - próbáljunk valami pozitívat is mondani egymásról és a művészekről. Úgy mindannyiunknak könnyebb lesz. Itt az Újesztendő, remek alkalom az újrakezdéshez. Mindenkinek BUÉK 2006-ra!

623 kapa 2006-01-02 13:50:36
Nekem mindegy mit írok, csak eltűnjön végre a L.Gy. topic!

622 kapa 2006-01-01 20:32:23 [Válasz erre: 621 eccerű 2006-01-01 20:18:46]
Őt én is!

621 eccerű 2006-01-01 20:18:46 [Válasz erre: 620 kapa 2006-01-01 19:50:21]
vagyot szeretem.

620 kapa 2006-01-01 19:50:21
És Lukács Gyöngyit? Vagy Rost Andreát? Vagy Ágay Karolát vagy Kovács Piroskát? Vagy vagy vagy vagy?

619 kapa 2006-01-01 19:41:31 [Válasz erre: 618 kapa 2006-01-01 19:38:53]
És a dadaizmust?

618 kapa 2006-01-01 19:38:53
Szeretitek Szentkuthy Miklóst?

617 kapa 2006-01-01 12:30:35
Na.

616 dreboot 2005-12-26 13:46:39 [Válasz erre: 604 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:31:28]
Má mé? Sokba kerül ? Nem van + ?:-)

615 dreboot 2005-12-26 13:39:43 [Válasz erre: 614 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 12:59:50]
Vogon a blogon?:-D

614 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 12:59:50
Nem azt mondta, hogy te is Vogon vagy?

613 dreboot 2005-12-26 12:57:31 [Válasz erre: 603 tiktak 2005-12-26 00:28:53]
Hogy Te mivel \"ketyegtecc\" ! Legyek \"vikipedofil\":-) Holtángluspoentátus rajongó:-) Ez jó !:-D

612 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:42:44 [Válasz erre: 611 tiktak 2005-12-26 00:41:18]
Szia! (Nem Zsuzsi vagy Wienből?)

611 tiktak 2005-12-26 00:41:18
Na,most borulok fel,szasztok...

610 tiktak 2005-12-26 00:38:50
Akkor jó úton haladsz,ne add fel!

609 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:37:55 [Válasz erre: 608 tiktak 2005-12-26 00:35:30]
Azt láttam, és az jobban tetszett. A könyv blőőőőőőőőőőd.

608 tiktak 2005-12-26 00:35:30 [Válasz erre: 604 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:31:28]
Első lépésként nézd meg a filmet,bár az halovány mása a könyv misztériumának

607 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:35:22
606 6om

606 tiktak 2005-12-26 00:33:56 [Válasz erre: 604 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:31:28]
Olvassad úgy,hogy nem próbálod megérteni. Ne az értelmedre,az érzelmedre bízzad magad.

605 tiktak 2005-12-26 00:32:14 [Válasz erre: 604 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:31:28]
Sajnál6od...

604 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:31:28
Na, ez az a könyv, amit képtelen voltam elolvasni.

603 tiktak 2005-12-26 00:28:53
Ja,Dreebootnak ajánlom eme sorokat

602 tiktak 2005-12-26 00:28:09 [Válasz erre: 600 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:23:47]
Ez annál messzebről jön,Vogonia,vagy Vogária a szülőhazája,jobb,ha nem ismered. „Magától értetődik, hogy a Vogon költészet a harmadik legrosszabb a világegyetemben. A második legrosszabb Kria Azgótjaié. Amikor az Azgót Költők Nagymestere, Dagályos Morrogh előadta Óda a Kis Csomó Zöld Dagadékhoz, Melyet A Hónom Alatt Leltem Egy Nyári Reggelen című poémáját, a hallgatóságból négyen a helyszínen kimúltak belső vérzés következtében, és a Közép-Galaktikus Művészet-Manipuláló Tanács elnöke is csak úgy menekült meg, hogy lerágta a saját lábát. Morrogh mint jelentették, »csalódottan értesült« a költemény fogadtatásáról, és Kedvenc Fürdőszobai Gargarizálásaim című, tizenkét kötetes eposzának felolvasására készült, amikor is a saját vastagbele elkeseredett gesztusra szánta el magát az élet és a civilizáció védelmében. Egyenesen keresztül szökkent Morrogh nyakán, és kiszorította agyából a szuszt. A világ legrosszabb költészete megsemmisült alkotójával, a redbridge-i Paul Neil Milne Johnstone-nal együtt amikor a Föld bolygó megsemmisült. A Vogon költészet ezekhez képest enyhe.” A Vogon költészetet hallgatni megfelel egy inkvizóciós vallatásnak, mint azt Arthur Dent és Ford Prefect tapasztalta, amikor a Vogon kapitány versét kellett meghallgatniuk azelőtt, hogy kidobták őket a zsilipkapun át a világűrbe. Részlet: Ó, pirsönő morgolosta Vizelevényeid mint a többözös rejtjeméh hátán a szederjes gennyekély. Huss, fohászom száll feléd kedvelátos zümmögényem! Abroncskodón körbesarj suhogó pettyeleveddel, mert szétmarcangolom takonybibircsókjaidat pacagánycsökömmel, meglásd! ––Prostatikus Vogon Jeltz, Vogon Tisztviselő A lap eredeti címe \"http://hu.wikipedia.org/wiki/Vogon_k%C3%B6lt%C3%A9szet\"

601 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:27:45
odané! 600

600 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:23:47 [Válasz erre: 599 tiktak 2005-12-26 00:21:39]
Ja, rajongunk az angol abszurd humorért.

599 tiktak 2005-12-26 00:21:39 [Válasz erre: 592 Momo 2005-12-26 00:18:45]
A Vogon nyelvet preferálom,isteni verseim vannak,felolvassak párat?

598 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:21:25
Majd én ketyegek veled.

597 Momo 2005-12-26 00:21:07 [Válasz erre: 596 tiktak 2005-12-26 00:20:32]
viccvót... :-)

596 tiktak 2005-12-26 00:20:32 [Válasz erre: 591 Momo 2005-12-26 00:18:33]
Nye má,nyem lehecc ijjen

595 Momo 2005-12-26 00:20:00 [Válasz erre: 592 Momo 2005-12-26 00:18:45]
Na, majd az én barátom beszélget veled... (ezt megúsztam) megyek tévézni...

594 tiktak 2005-12-26 00:19:59 [Válasz erre: 589 Momo 2005-12-26 00:17:08]
Nyugi,az átállás miatt midjárt elájulok,de addig is örülök Neked,ha nem baj.

592 Momo 2005-12-26 00:18:45 [Válasz erre: 590 tiktak 2005-12-26 00:17:49]
Miről?

593 Auch ich war einst ein feiner Csárdáskavalier 2005-12-26 00:18:45 [Válasz erre: 590 tiktak 2005-12-26 00:17:49]
Mért, egyébként milyen nyelven ketyegsz?

591 Momo 2005-12-26 00:18:33 [Válasz erre: 590 tiktak 2005-12-26 00:17:49]
Beszélgessen veled a fene... nem vagyok én logopédus...

590 tiktak 2005-12-26 00:17:49 [Válasz erre: 587 Momo 2005-12-26 00:15:07]
Beszélgess velem!! Végre magyar szó,értik amit mondok!!!

589 Momo 2005-12-26 00:17:08 [Válasz erre: 588 tiktak 2005-12-26 00:16:23]
navazze... túlreagáltam... :-)))

588 tiktak 2005-12-26 00:16:23 [Válasz erre: 587 Momo 2005-12-26 00:15:07]
Jóban éppen nem vagyunk,de rosszban sem,szrenietm.





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.