537 kapa 2005-11-25 20:40:12
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
536 Megén 2005-11-21 10:22:42
Na, csak hogy ne múljon ki. :-))
Na, csak hogy ne múljon ki. :-))
535 bukméker 2005-11-19 22:55:01
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
534 kapa 2005-11-19 20:30:45
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
(Nincs ilyen sorszámú üzenet.)
533 Der berühmte Träumeschmied 2005-11-03 13:27:10
[url]http://www.du.edu/~bamundso/heifetz.jpg;Jascha Heifetz[/url]
[url]http://www.du.edu/~bamundso/heifetz.jpg;Jascha Heifetz[/url]
532 dreboot 2005-10-12 00:57:29 [Válasz erre: 531 dreboot 2005-10-11 23:21:42]
Galéria: Éjfélt ütött már a Zolka ! Térjetek hát nyugovóra ! Készülődtök tán a múltra? S vár ott egy csendes akolka ? Miért is kelnétek birokra ? Vagy a \"Nótaphanteonra\" Fáj fogatok, s talapzatra Ácsingóz fajod,s a falka, Ó mily\' rettenetes balga, Virtuálisan: magyarka !
Galéria: Éjfélt ütött már a Zolka ! Térjetek hát nyugovóra ! Készülődtök tán a múltra? S vár ott egy csendes akolka ? Miért is kelnétek birokra ? Vagy a \"Nótaphanteonra\" Fáj fogatok, s talapzatra Ácsingóz fajod,s a falka, Ó mily\' rettenetes balga, Virtuálisan: magyarka !
531 dreboot 2005-10-11 23:21:42 [Válasz erre: 528 őszike 2005-10-11 17:24:31]
csak rövid kikapcs-t off - short :-))))
csak rövid kikapcs-t off - short :-))))
530 dreboot 2005-10-11 23:03:55 [Válasz erre: 527 kiràlylàny 2005-10-11 14:15:57]
Csak oroszul.-))) (fűtyőtyest)
Csak oroszul.-))) (fűtyőtyest)
529 kiràlylàny 2005-10-11 19:52:36 [Válasz erre: 528 őszike 2005-10-11 17:24:31]
:::-)))))))))))))) !
:::-)))))))))))))) !
527 kiràlylàny 2005-10-11 14:15:57 [Válasz erre: 522 dreboot 2005-10-11 13:28:39]
Radiàtort is tudsz? Mert az enyém gyengél-kedd. Ma még hagyjàn, DE!! Mi lesz szerdàn?!
Radiàtort is tudsz? Mert az enyém gyengél-kedd. Ma még hagyjàn, DE!! Mi lesz szerdàn?!
526 dratta 2005-10-11 13:52:50
aha!
aha!
525 dreboot 2005-10-11 13:48:37 [Válasz erre: 523 dratta 2005-10-11 13:35:02]
Szerelem - szerelem megszerelem :-)))) Bocs
Szerelem - szerelem megszerelem :-)))) Bocs
524 nyáridő 2005-10-11 13:47:39 [Válasz erre: 523 dratta 2005-10-11 13:35:02]
SZERELNI (a vízcsapot )
SZERELNI (a vízcsapot )
523 dratta 2005-10-11 13:35:02 [Válasz erre: 522 dreboot 2005-10-11 13:28:39]
\"(Nekem a vizcsapot kő!)\" ezt nem tudom értelmezni asszem
\"(Nekem a vizcsapot kő!)\" ezt nem tudom értelmezni asszem
522 dreboot 2005-10-11 13:28:39 [Válasz erre: 521 dratta 2005-10-11 13:25:51]
Szerelem. (Nekem a vizcsapot kő!) .-)))
Szerelem. (Nekem a vizcsapot kő!) .-)))
521 dratta 2005-10-11 13:25:51 [Válasz erre: 507 frushena 2005-10-09 23:20:13]
miért, ha igaz akkor mi van?
miért, ha igaz akkor mi van?
520 dreboot 2005-10-11 13:23:14 [Válasz erre: 517 Megén 2005-10-11 08:46:16]
Akkor én: \"Szeretem az APEH és egyébb hivatalok adósságkezelő\" intézményeit:-))))
Akkor én: \"Szeretem az APEH és egyébb hivatalok adósságkezelő\" intézményeit:-))))
519 Megén 2005-10-11 12:30:14 [Válasz erre: 518 kapa 2005-10-11 08:56:31]
Azzal már vigyáznék. Nagyon szubjektív \"műfaj\".
Azzal már vigyáznék. Nagyon szubjektív \"műfaj\".
518 kapa 2005-10-11 08:56:31 [Válasz erre: 517 Megén 2005-10-11 08:46:16]
Vagy a lenyűgözés szeretetét? :-))
Vagy a lenyűgözés szeretetét? :-))
517 Megén 2005-10-11 08:46:16 [Válasz erre: 507 frushena 2005-10-09 23:20:13]
Igaz azért, mert pozitív és negatív eredménye is lehet. Én ezért jobban szeretem a \"szeretet legyőző erejét\".
Igaz azért, mert pozitív és negatív eredménye is lehet. Én ezért jobban szeretem a \"szeretet legyőző erejét\".
516 frushena 2005-10-11 07:39:49 [Válasz erre: 513 Ich bin der Schneider Kakadu 2005-10-10 23:28:05]
Már több napja!
Már több napja!
515 kiràlylàny 2005-10-11 01:39:26 [Válasz erre: 512 dreboot 2005-10-10 21:16:36]
Vagy ùgy. Aztàn ö ìrt elöszòt a màsodik kiadàshoz... ;-)
Vagy ùgy. Aztàn ö ìrt elöszòt a màsodik kiadàshoz... ;-)
514 Momo 2005-10-10 23:31:49 [Válasz erre: 513 Ich bin der Schneider Kakadu 2005-10-10 23:28:05]
Most írtam neked. :-)
Most írtam neked. :-)
513 Ich bin der Schneider Kakadu 2005-10-10 23:28:05
Na, mi van? Kihalt a grund?
Na, mi van? Kihalt a grund?
512 dreboot 2005-10-10 21:16:36 [Válasz erre: 507 frushena 2005-10-09 23:20:13]
Vergílius olvasta a \"Rómeó és Júliát\".-)
Vergílius olvasta a \"Rómeó és Júliát\".-)
510 Momo 2005-10-10 00:39:44 [Válasz erre: 509 kiràlylàny 2005-10-10 00:31:57]
Az egy csuda volt. Véletlenül is kerek számot lövök... .-) Csak segíteni akartam Singer testvérnek, ahogy lépegetett az 500-as felé, és tessék, pont belelőttem neki.
Az egy csuda volt. Véletlenül is kerek számot lövök... .-) Csak segíteni akartam Singer testvérnek, ahogy lépegetett az 500-as felé, és tessék, pont belelőttem neki.
509 kiràlylàny 2005-10-10 00:31:57 [Válasz erre: 500 Momo 2005-10-08 19:54:32]
:-))))))))))))))))))))
:-))))))))))))))))))))
508 kiràlylàny 2005-10-10 00:31:32 [Válasz erre: 507 frushena 2005-10-09 23:20:13]
Persze. sokszor épp a partnert... ;-) Kicsit komolyabban: igen, azt hiszem, igaz. a kérdés az, hogy mi az alapja a szerelemnek. Ui. a \"szerelmesnek lenni\"-érzés egy idö utàn àtalakul. Jò esetben szeretetté, ragaszkodàssà(nem hozzàragadàssà!), bizalommà... S akkor, immàron a \"szeretet mindent legyöz\"- mondatnàl jàrunk. Ami szintén megàllja a helyét.
Persze. sokszor épp a partnert... ;-) Kicsit komolyabban: igen, azt hiszem, igaz. a kérdés az, hogy mi az alapja a szerelemnek. Ui. a \"szerelmesnek lenni\"-érzés egy idö utàn àtalakul. Jò esetben szeretetté, ragaszkodàssà(nem hozzàragadàssà!), bizalommà... S akkor, immàron a \"szeretet mindent legyöz\"- mondatnàl jàrunk. Ami szintén megàllja a helyét.
507 frushena 2005-10-09 23:20:13
Vergilius szerint : \"A szerelem mindent legyőz.\" Szerintetek igaz?
Vergilius szerint : \"A szerelem mindent legyőz.\" Szerintetek igaz?
506 dreboot 2005-10-09 14:50:45 [Válasz erre: 502 Momo 2005-10-08 19:54:43]
Milyen a tartalmas számtamomóra ) A tom DDD
Milyen a tartalmas számtamomóra ) A tom DDD
505 kapa 2005-10-09 10:18:30
Még ezt a fórumot is jobban szeretem, mint a politikait. (Tegyük politika mentessé a Momust mozgalom.)
Még ezt a fórumot is jobban szeretem, mint a politikait. (Tegyük politika mentessé a Momust mozgalom.)
504 Momo 2005-10-08 19:56:28 [Válasz erre: 503 Efraim Singer 2005-10-08 19:55:22]
Bocsáss meg, elvtárs. Ezek a marxista reflexek... :-))) (Amúgy véletlen volt.)
Bocsáss meg, elvtárs. Ezek a marxista reflexek... :-))) (Amúgy véletlen volt.)
503 Efraim Singer 2005-10-08 19:55:22 [Válasz erre: 500 Momo 2005-10-08 19:54:32]
Hát ez nem igaz! Na várjál csak!
Hát ez nem igaz! Na várjál csak!
501 Efraim Singer 2005-10-08 19:54:41
500!
500!
500 Momo 2005-10-08 19:54:32
12
12
499 Efraim Singer 2005-10-08 19:54:31
11
11
498 Efraim Singer 2005-10-08 19:54:25
10
10
497 Efraim Singer 2005-10-08 19:54:18
9
9
496 Momo 2005-10-08 19:54:16
5.
5.
495 Efraim Singer 2005-10-08 19:54:13
8
8
494 Efraim Singer 2005-10-08 19:54:07
7
7
493 Efraim Singer 2005-10-08 19:54:00
6
6
492 Efraim Singer 2005-10-08 19:53:53
5
5
491 Efraim Singer 2005-10-08 19:53:46
4
4
490 Efraim Singer 2005-10-08 19:53:40
3
3
489 Efraim Singer 2005-10-08 19:53:23
2
2
488 Efraim Singer 2005-10-08 19:53:17
1
1
