888 eccerű 2009-04-28 20:43:27
888
888
887 eccerű 2009-04-28 20:43:20 [Válasz erre: 885 unicornis 2009-04-28 10:05:38]
Dehogy, gyújtósnak még pont jó...
Dehogy, gyújtósnak még pont jó...
886 Megén 2009-04-28 11:50:16 [Válasz erre: 883 Sándor cár 2009-04-27 16:03:50]
Tudod engem Szokolay nem érdekel. A 90-es évek elején sokat jártunk a tisztiház éttermébe. Ott a különteremben ülésezett szerdánként a Nemzeti Kaszinó, ahol iszogatós, nótázós, politizálós, néha verekedős jelenetek voltak, az éttermi vendégek és a pincérek nagy derültségére. Néha ők választották szét a vehemens parlamenti képviselőket. Nakéremszépen idejárt Csurka István társaságában, (együtt jöttek, együtt távoztak) említett személy. Azóta én zenei munkássáágával kapcsolatban nem vagyok érdeklődő személy. Bocsánat, lehet, hogy ez más topic témája, de hát csak el kellett mondanom, higy miért nem válaszolok. Egyébként üdv a fedélzeten, de régen nem dumáltunk már egyet!
Tudod engem Szokolay nem érdekel. A 90-es évek elején sokat jártunk a tisztiház éttermébe. Ott a különteremben ülésezett szerdánként a Nemzeti Kaszinó, ahol iszogatós, nótázós, politizálós, néha verekedős jelenetek voltak, az éttermi vendégek és a pincérek nagy derültségére. Néha ők választották szét a vehemens parlamenti képviselőket. Nakéremszépen idejárt Csurka István társaságában, (együtt jöttek, együtt távoztak) említett személy. Azóta én zenei munkássáágával kapcsolatban nem vagyok érdeklődő személy. Bocsánat, lehet, hogy ez más topic témája, de hát csak el kellett mondanom, higy miért nem válaszolok. Egyébként üdv a fedélzeten, de régen nem dumáltunk már egyet!
885 unicornis 2009-04-28 10:05:38 [Válasz erre: 884 eccerű 2009-04-28 09:53:19]
tessék talán feljelenteni a Helyi Támát a 168 óránál... ez ilyen egyszerű.
tessék talán feljelenteni a Helyi Támát a 168 óránál... ez ilyen egyszerű.
884 eccerű 2009-04-28 09:53:19
két megjegyzést fűzök hozzá. Ami az újságra vonatkozik, már az is meglep, hogy a Helyi témában helyi témával foglalkoznak, amit mifelénk szoktak bedobni, abban valami más szokott lenni, és majdnem olyan stílusban, mint ami az itteni egyik inkriminált és végre elsüllyesztett topikban volt szokás... Szokolay pedig írt egy újabb patetikus kulimászt. Egy tehetséges zeneszerző lehetne, de általában képtelen megzabolázni magát, szanaszét spricceli az ötleteit sokszor mindenfajta kontroll, vagy önfegyelem nélkül.
két megjegyzést fűzök hozzá. Ami az újságra vonatkozik, már az is meglep, hogy a Helyi témában helyi témával foglalkoznak, amit mifelénk szoktak bedobni, abban valami más szokott lenni, és majdnem olyan stílusban, mint ami az itteni egyik inkriminált és végre elsüllyesztett topikban volt szokás... Szokolay pedig írt egy újabb patetikus kulimászt. Egy tehetséges zeneszerző lehetne, de általában képtelen megzabolázni magát, szanaszét spricceli az ötleteit sokszor mindenfajta kontroll, vagy önfegyelem nélkül.
883 Sándor cár 2009-04-27 16:03:50
Sziasztok! Belinkelem az egész [url]http://www.helyitema.hu/Sopron/Szokolay-maga-vezenyli-majd-Nyitany-Fantaziajat.html;Szokolay-cikket[/url]. Érdekel a fórumozók véleménye :))
Sziasztok! Belinkelem az egész [url]http://www.helyitema.hu/Sopron/Szokolay-maga-vezenyli-majd-Nyitany-Fantaziajat.html;Szokolay-cikket[/url]. Érdekel a fórumozók véleménye :))
882 Momo von Hofmannsthal 2009-04-23 23:16:47 [Válasz erre: 881 tiramisu 2009-04-23 22:54:55]
nekem is
nekem is
881 tiramisu 2009-04-23 22:54:55 [Válasz erre: 879 Momo von Hofmannsthal 2009-04-22 22:22:45]
Ez nem vita, ez a véleményem .
Ez nem vita, ez a véleményem .
880 daunerni 2009-04-23 08:10:04 [Válasz erre: 879 Momo von Hofmannsthal 2009-04-22 22:22:45]
Nem lesz!
Nem lesz!
879 Momo von Hofmannsthal 2009-04-22 22:22:45
Szerintem nem kell belefogni a vitába Monyókkal. Rövidesen itt is az lesz, mint a homokozóban volt.
Szerintem nem kell belefogni a vitába Monyókkal. Rövidesen itt is az lesz, mint a homokozóban volt.
878 tiramisu 2009-04-22 21:40:08 [Válasz erre: 872 Hétszünyű Kapanyányimonyók 2009-04-22 14:22:34]
Nem mondod ? Imponál, hogy mindig ott vagy , ahol a dolgok történnek! Nyilván nem is akármilyen helyen. Szerencse, hogy te nem félsz! Van még időd... Én sem félek, így már ketten vagyunk...
Nem mondod ? Imponál, hogy mindig ott vagy , ahol a dolgok történnek! Nyilván nem is akármilyen helyen. Szerencse, hogy te nem félsz! Van még időd... Én sem félek, így már ketten vagyunk...
877 sphynx 2009-04-22 21:39:56 [Válasz erre: 876 -zéta- 2009-04-22 21:03:39]
Azt mondja, hogy te írtad a 168 óra cikkét, hogy leállíthassátok a politikai homokozót, és provokáció az egész. Egy világméretű összeesküvés áldozatának érzi magát.
Azt mondja, hogy te írtad a 168 óra cikkét, hogy leállíthassátok a politikai homokozót, és provokáció az egész. Egy világméretű összeesküvés áldozatának érzi magát.
876 -zéta- 2009-04-22 21:03:39 [Válasz erre: 872 Hétszünyű Kapanyányimonyók 2009-04-22 14:22:34]
Részleteznéd, hogy értsük is?
Részleteznéd, hogy értsük is?
875 yeti 2009-04-22 19:28:26 [Válasz erre: 873 Sándor cár 2009-04-22 16:39:38]
Hát, ebből még bármi is lehet.
Hát, ebből még bármi is lehet.
874 tiramisu 2009-04-22 16:44:05 [Válasz erre: 873 Sándor cár 2009-04-22 16:39:38]
Nagyon kíváncsi vagyok .
Nagyon kíváncsi vagyok .
873 Sándor cár 2009-04-22 16:39:38
Kedves Fórumozók! Az alábbiakat Szokolay Sándor nyilatkozta készülő művéről a Helyi Téma soproni kiadásának. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. "– Készülő műveimet igyekszem mindig megálmodni, és így volt ez a befejezés előtt lévő Nyitány-Fantázia szimfonikus zenekarra, a sopronpusztai határáttörés huszadik évfordulójának emlékére írott darabommal is, amely az Op.185 jelzést viseli ─ avat be Szokolay Sándor. ─ A mű az egytételes, nagyobb formátumú, egy kőből kifaragott csajkovszkiji ötlet építménye szeretne lenni. Nem az időszerűség aktualizált dátumhoz kötöttsége inspirált, hanem egyfajta költői metaforikusság, ez pedig a magyar sors örök problematikája. Úgy gondolom, napjainkban nemzeti létünk került veszélybe! Másfél évtizede élek Sopronban, és ezt a tizenöt évet életemben az ötvözés időszakának nevezném. Elszánt törekvésem szakrális és profán mondandóim egybegyúrása, mely e művemben is fellelhető, hisz látható és érzékelhető, hogy az ebben a csodálatos városban élő polgárok honszerelmükről semmi áron nem szoktathatók le! "
Kedves Fórumozók! Az alábbiakat Szokolay Sándor nyilatkozta készülő művéről a Helyi Téma soproni kiadásának. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. "– Készülő műveimet igyekszem mindig megálmodni, és így volt ez a befejezés előtt lévő Nyitány-Fantázia szimfonikus zenekarra, a sopronpusztai határáttörés huszadik évfordulójának emlékére írott darabommal is, amely az Op.185 jelzést viseli ─ avat be Szokolay Sándor. ─ A mű az egytételes, nagyobb formátumú, egy kőből kifaragott csajkovszkiji ötlet építménye szeretne lenni. Nem az időszerűség aktualizált dátumhoz kötöttsége inspirált, hanem egyfajta költői metaforikusság, ez pedig a magyar sors örök problematikája. Úgy gondolom, napjainkban nemzeti létünk került veszélybe! Másfél évtizede élek Sopronban, és ezt a tizenöt évet életemben az ötvözés időszakának nevezném. Elszánt törekvésem szakrális és profán mondandóim egybegyúrása, mely e művemben is fellelhető, hisz látható és érzékelhető, hogy az ebben a csodálatos városban élő polgárok honszerelmükről semmi áron nem szoktathatók le! "
872 Hétszünyű Kapanyányimonyók 2009-04-22 14:22:34
Megmondjam mi van? "Fortélyos félelem igazgat". Most főleg, ekkora válság közepette, ki meri megkockáztatni, hogy a főnök, a gazda berágjon. Senki nem szeretne utcára kerülni. Hatalmas a félelem, sőt, rettegés. S ki is ítélné el ezért az embert? Nem? Ígyhát belép az öncenzúra. Egy figyelmeztetés volt az a 168 órás "olvasói" levél. Nem is akármilyen helyről.
Megmondjam mi van? "Fortélyos félelem igazgat". Most főleg, ekkora válság közepette, ki meri megkockáztatni, hogy a főnök, a gazda berágjon. Senki nem szeretne utcára kerülni. Hatalmas a félelem, sőt, rettegés. S ki is ítélné el ezért az embert? Nem? Ígyhát belép az öncenzúra. Egy figyelmeztetés volt az a 168 órás "olvasói" levél. Nem is akármilyen helyről.
871 Megén 2009-04-22 08:14:16 [Válasz erre: 860 unicornis 2009-04-21 16:16:29]
Nincs nagyon igazad. Jó ideje itt még nagy élet volt. Csak aztán bejöttek a "hideg szelek". Egy kicsit csitítottuk őket, de aztán elment a kedvünk mindentől, és csak játszottunk, vagy olvastuk az írásokat a hangversenyekről, lemezekről. Ha szorgalmasan jársz ide mostanában, rájössz, hogy majd visszatérnek a jó dumálós időszakok, mert a törzsközönséget a zene szeretet tartja össze, és ha más nem akarja egyéb "szeretetekre" kisajátítani a fórumokat, akkor itt megint jó idők lesznek.
Nincs nagyon igazad. Jó ideje itt még nagy élet volt. Csak aztán bejöttek a "hideg szelek". Egy kicsit csitítottuk őket, de aztán elment a kedvünk mindentől, és csak játszottunk, vagy olvastuk az írásokat a hangversenyekről, lemezekről. Ha szorgalmasan jársz ide mostanában, rájössz, hogy majd visszatérnek a jó dumálós időszakok, mert a törzsközönséget a zene szeretet tartja össze, és ha más nem akarja egyéb "szeretetekre" kisajátítani a fórumokat, akkor itt megint jó idők lesznek.
870 Momo von Hofmannsthal 2009-04-21 22:38:48
Szerintem ne kezdjünk vitát itt arról, hogy kell-e a politikai topic. Aztán ugyanis folytathatjuk akár politizálással is, és ott tartunk, ahol eddig. Aki mindenkit leugatott, és ezért nagyon jól érezte magát a homokozóban, az nyilván azt akarja, hogy ezután is legyen, a többiek, meg akik korántsem élvezték annyira, azt, hogy ne. Egyébként CSAK EGYESEK SZÁMÁRA SZÓL MA IS MINDEN A POLITIKÁRÓL, nem mindenki ilyen.
Szerintem ne kezdjünk vitát itt arról, hogy kell-e a politikai topic. Aztán ugyanis folytathatjuk akár politizálással is, és ott tartunk, ahol eddig. Aki mindenkit leugatott, és ezért nagyon jól érezte magát a homokozóban, az nyilván azt akarja, hogy ezután is legyen, a többiek, meg akik korántsem élvezték annyira, azt, hogy ne. Egyébként CSAK EGYESEK SZÁMÁRA SZÓL MA IS MINDEN A POLITIKÁRÓL, nem mindenki ilyen.
869 zuniga 2009-04-21 21:25:14 [Válasz erre: 867 unicornis 2009-04-21 18:42:50]
Művészet <-> politika... Néhány évvel ezelőtt valamivel megpróbálkoztam a nyaralónkban. A környéken nem sok újgazdag található - régi is alig. És hát arrafelé nincs igazán nagy kultúrális élet. Kitaláltam, hogy a kertben - rossz idő esetén másnap! :-)) - CD-esteket tartunk. Korra nemre (igenre), politikai hozzá(nem)állásra való tekintet nélkül mindenki eljöhetett. Természetesen az alkalomhoz illő viszonylag könnyebb művek hangzottak el. (Ami nagyon meglepett, hogy Mozart: Fuvola & hárfa versenye aratta talán a legnagyobb sikert!!) Nem részletezem, a kezdeményezés nem lett hosszú életű. A harmadik-negyedik alkalommal mindenféle politikai toborzás szintere lett a mi kis kertünk... (Még mielőtt bárkinek beindulna a fantáziája: NEM ÉN kezdtem ügyködésbe...) És ezzel egészen közel kerültünk a gilisztákhoz is....
Művészet <-> politika... Néhány évvel ezelőtt valamivel megpróbálkoztam a nyaralónkban. A környéken nem sok újgazdag található - régi is alig. És hát arrafelé nincs igazán nagy kultúrális élet. Kitaláltam, hogy a kertben - rossz idő esetén másnap! :-)) - CD-esteket tartunk. Korra nemre (igenre), politikai hozzá(nem)állásra való tekintet nélkül mindenki eljöhetett. Természetesen az alkalomhoz illő viszonylag könnyebb művek hangzottak el. (Ami nagyon meglepett, hogy Mozart: Fuvola & hárfa versenye aratta talán a legnagyobb sikert!!) Nem részletezem, a kezdeményezés nem lett hosszú életű. A harmadik-negyedik alkalommal mindenféle politikai toborzás szintere lett a mi kis kertünk... (Még mielőtt bárkinek beindulna a fantáziája: NEM ÉN kezdtem ügyködésbe...) És ezzel egészen közel kerültünk a gilisztákhoz is....
868 unicornis 2009-04-21 18:43:51 [Válasz erre: 862 álmodó 2009-04-21 17:10:07]
ma tessék- íme egy bélyeg-osztogató.
ma tessék- íme egy bélyeg-osztogató.
867 unicornis 2009-04-21 18:42:50 [Válasz erre: 861 daunerni 2009-04-21 16:49:07]
értem én kedves István hogy sterilen szeparálni kellene a magas művészetet a környező világtól (elefántcsonttorony)-csakhogy akár az Operai zenekari leépítésről, akár Kossuth díjról, Alföldiről vagy Kerényiről esik szó, a politika mindenben benne van. Ennyit a gilisztatenyészetről. A megjegyzésem pedig főként -és célzottan- arra vonatkozott hogy az ominózus átrendezés óta a bejegyzések száma az egyéb topicocban is látványosan lecsökkent. Ez lehet apátia, lehet érdektelenség, mindenesetre a cezúra a 168 óra levelénél húzható meg. És nem csak én vettem észre. Továbbra is kellemes bélyeggyűjtés- de inkább gyűjtögessétek, mint osztogassátok! :) :(
értem én kedves István hogy sterilen szeparálni kellene a magas művészetet a környező világtól (elefántcsonttorony)-csakhogy akár az Operai zenekari leépítésről, akár Kossuth díjról, Alföldiről vagy Kerényiről esik szó, a politika mindenben benne van. Ennyit a gilisztatenyészetről. A megjegyzésem pedig főként -és célzottan- arra vonatkozott hogy az ominózus átrendezés óta a bejegyzések száma az egyéb topicocban is látványosan lecsökkent. Ez lehet apátia, lehet érdektelenség, mindenesetre a cezúra a 168 óra levelénél húzható meg. És nem csak én vettem észre. Továbbra is kellemes bélyeggyűjtés- de inkább gyűjtögessétek, mint osztogassátok! :) :(
866 álmodó 2009-04-21 18:01:11 [Válasz erre: 865 daunerni 2009-04-21 17:22:27]
Nem a próbarend megvitatására gondoltam, hanem igyekeztem (volna) kifejezni, hogy lehetne sokkal belterjesebb is, konkrétabban szakmázó a Momus. Egyébként van az Operának próbakiírása a neten. Igaz, ennek megvitatására nincs mód...De érdekes gondolatfelvetés. :-)
Nem a próbarend megvitatására gondoltam, hanem igyekeztem (volna) kifejezni, hogy lehetne sokkal belterjesebb is, konkrétabban szakmázó a Momus. Egyébként van az Operának próbakiírása a neten. Igaz, ennek megvitatására nincs mód...De érdekes gondolatfelvetés. :-)
865 daunerni 2009-04-21 17:22:27 [Válasz erre: 862 álmodó 2009-04-21 17:10:07]
A próbarend megvitatásának lehetősége elég speciális igénynek tűnik. Éppen meg lehetne oldani, de gondolom, leginkább magának az Operaháznak kellene ilyen felületet biztosítania...
A próbarend megvitatásának lehetősége elég speciális igénynek tűnik. Éppen meg lehetne oldani, de gondolom, leginkább magának az Operaháznak kellene ilyen felületet biztosítania...
864 Momo von Hofmannsthal 2009-04-21 17:20:23
Én nem bánom, hogy itt ilyen nyugi lett... és egyébként is, idővel mindig születik új élet a romokon...
Én nem bánom, hogy itt ilyen nyugi lett... és egyébként is, idővel mindig születik új élet a romokon...
863 Momo von Hofmannsthal 2009-04-21 17:15:47 [Válasz erre: 861 daunerni 2009-04-21 16:49:07]
tessék mondani, van itt olyan topic, ahol letehetem a kukacaimat...?
tessék mondani, van itt olyan topic, ahol letehetem a kukacaimat...?
862 álmodó 2009-04-21 17:10:07 [Válasz erre: 860 unicornis 2009-04-21 16:16:29]
Nagyon zavar téged, hogy nem olvassuk naponta a Politikai homokozót kénytelen-kelletlen. Tudod, akkor lenne igazán belterjes és számodra érdektelen ez az oldal, ha tényleg elkezdenénk szakmázni. A világon semmi közöd nem lenne pl ahhoz, hogy hol ls mikor van valamilyen próba, stb. Viszont az igaz, hogy itt a "zárt klubban" nincs is olyan topic jelenleg, ahol ezt meg lehetne vitatni. Sok topic hiányzik ide még. Neked viszont csak egy hiányzik a megelégedésedhez, hogy állandóan irhass. Hát, sajnos...
Nagyon zavar téged, hogy nem olvassuk naponta a Politikai homokozót kénytelen-kelletlen. Tudod, akkor lenne igazán belterjes és számodra érdektelen ez az oldal, ha tényleg elkezdenénk szakmázni. A világon semmi közöd nem lenne pl ahhoz, hogy hol ls mikor van valamilyen próba, stb. Viszont az igaz, hogy itt a "zárt klubban" nincs is olyan topic jelenleg, ahol ezt meg lehetne vitatni. Sok topic hiányzik ide még. Neked viszont csak egy hiányzik a megelégedésedhez, hogy állandóan irhass. Hát, sajnos...
861 daunerni 2009-04-21 16:49:07 [Válasz erre: 860 unicornis 2009-04-21 16:16:29]
Egy horgásznak a bélyeggyűjtés unalmas és belterjes - és fordítva. Szívesen vállaljuk, sőt, úgy gondolom, hogy ha egy horgász mindenáron a a filatéliai közlönyben szeretné közszemlére tenni legszebb gilisztatenyészetét, azt udvariasan el kell onnan tessékelni.
Egy horgásznak a bélyeggyűjtés unalmas és belterjes - és fordítva. Szívesen vállaljuk, sőt, úgy gondolom, hogy ha egy horgász mindenáron a a filatéliai közlönyben szeretné közszemlére tenni legszebb gilisztatenyészetét, azt udvariasan el kell onnan tessékelni.
860 unicornis 2009-04-21 16:16:29 [Válasz erre: 859 eccerű 2009-04-21 08:11:52]
hogyne, ugyanaz a belterjesség és érdektelenség majd minden fórumon. A momus magát herélte ki -azért a napi három-négy bejegyzésért nem érdemes gyakran benézni. Hogy lesz-e kárpótlás a 168 órától, nem tudom, de nem is érdekel különösebben.
hogyne, ugyanaz a belterjesség és érdektelenség majd minden fórumon. A momus magát herélte ki -azért a napi három-négy bejegyzésért nem érdemes gyakran benézni. Hogy lesz-e kárpótlás a 168 órától, nem tudom, de nem is érdekel különösebben.
859 eccerű 2009-04-21 08:11:52 [Válasz erre: 857 Napsugaracska 2009-04-21 06:43:42]
Mi van, hiányzik...? Mert így csak azok írnak ide, akik nem mocskolódni akarnak. Ha ezt akarták elérni, akkor sikerült.
Mi van, hiányzik...? Mert így csak azok írnak ide, akik nem mocskolódni akarnak. Ha ezt akarták elérni, akkor sikerült.
858 Pancoletti 2009-04-21 06:52:04 [Válasz erre: 857 Napsugaracska 2009-04-21 06:43:42]
Hát... ebben van valami!... :(
Hát... ebben van valami!... :(
857 Napsugaracska 2009-04-21 06:43:42
Tisztelt szerkesztők! Ugye észrevettétek, hogy a Politikai homokozó eldugásától mennyire visszaesett a többi fórum forgalma is?
Tisztelt szerkesztők! Ugye észrevettétek, hogy a Politikai homokozó eldugásától mennyire visszaesett a többi fórum forgalma is?
856 álmodó 2009-04-17 18:50:06 [Válasz erre: 855 macskás 2009-04-16 21:56:36]
:-) Sose lehet tudni mi-, mire jó.
:-) Sose lehet tudni mi-, mire jó.
855 macskás 2009-04-16 21:56:36 [Válasz erre: 843 álmodó 2009-04-16 21:45:29]
Lehet, hogy azzal nagyobb sikere lenne?:)
Lehet, hogy azzal nagyobb sikere lenne?:)
854 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:55:31 [Válasz erre: 853 álmodó 2009-04-16 21:54:05]
Szia... :-))
Szia... :-))
853 álmodó 2009-04-16 21:54:05 [Válasz erre: 852 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:52:39]
...még jó, hogy nem a szó másik felét irtad, te dinnye. Szia
...még jó, hogy nem a szó másik felét irtad, te dinnye. Szia
852 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:52:39 [Válasz erre: 849 álmodó 2009-04-16 21:51:04]
rumba tök... má megin' a pián jár az eszed...
rumba tök... má megin' a pián jár az eszed...
851 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:51:50 [Válasz erre: 848 álmodó 2009-04-16 21:50:19]
Norvég. kicsit hűvös a hangzása
Norvég. kicsit hűvös a hangzása
850 álmodó 2009-04-16 21:51:47
Ej Momó, kimoderálnak, mondom én... Jó éjt
Ej Momó, kimoderálnak, mondom én... Jó éjt
848 álmodó 2009-04-16 21:50:19 [Válasz erre: 847 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:49:23]
Az milyen? Valami komolyzenei témát:komolyzene, komolyzene
Az milyen? Valami komolyzenei témát:komolyzene, komolyzene
847 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:49:23 [Válasz erre: 845 álmodó 2009-04-16 21:47:44]
most nem használok semmit, vettem egy műzongorát
most nem használok semmit, vettem egy műzongorát
846 álmodó 2009-04-16 21:49:21 [Válasz erre: 844 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:46:30]
Miért? A Pillangó zümmögőkórust simán bevállalom vele
Miért? A Pillangó zümmögőkórust simán bevállalom vele
845 álmodó 2009-04-16 21:47:44 [Válasz erre: 840 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:42:48]
Te az már elavult. Tavaly egy pasi állt a zebránál és Alagnául énekelt valamit.
Te az már elavult. Tavaly egy pasi állt a zebránál és Alagnául énekelt valamit.
844 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:46:30 [Válasz erre: 842 álmodó 2009-04-16 21:43:49]
hát, ha érdekel, megvan még a férfi műhang (csak sztem hülyén fogsz kinézni vele...)
hát, ha érdekel, megvan még a férfi műhang (csak sztem hülyén fogsz kinézni vele...)
843 álmodó 2009-04-16 21:45:29 [Válasz erre: 841 macskás 2009-04-16 21:42:55]
Aha,pontosan, jó felismerés! Akkor aztán lehet kezdeni a táncos pályát...
Aha,pontosan, jó felismerés! Akkor aztán lehet kezdeni a táncos pályát...
842 álmodó 2009-04-16 21:43:49 [Válasz erre: 839 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:40:16]
Mert ehhez Callasnak kell lenni? Azon nem akadtál fenn, hogy ezt fiúk szokták énekelni és nem lányok? Ja....
Mert ehhez Callasnak kell lenni? Azon nem akadtál fenn, hogy ezt fiúk szokták énekelni és nem lányok? Ja....
841 macskás 2009-04-16 21:42:55 [Válasz erre: 838 álmodó 2009-04-16 21:36:54]
A csípőjébe rakják? A platinalemezt?
A csípőjébe rakják? A platinalemezt?
840 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:42:48 [Válasz erre: 839 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:40:16]
(hogy őszinte legyek, én egy időben (Domingo) műhangot használtam)
(hogy őszinte legyek, én egy időben (Domingo) műhangot használtam)
839 Momo von Hofmannsthal 2009-04-16 21:40:16 [Válasz erre: 838 álmodó 2009-04-16 21:36:54]
de nyuszika... ez egy dal, amit énekelni kell... csak nem vettél egy (Callas) hangimplantátumot...?
de nyuszika... ez egy dal, amit énekelni kell... csak nem vettél egy (Callas) hangimplantátumot...?
