2344 virius 2010-01-20 21:48:36 [Válasz erre: 2291 álmodó 2010-01-19 22:23:18]
Hogy a metró mikor készül el, az még persze kérdés, de kérlekalássan, az előrébb haladó déli pajzs a múlt héten betört a Rákóczi térre, egy héten belül a másik pajzs is odaér, jó eséllyel akár Húsvétra elérik az Erkel mögötti állomást - merthogy a sorban az a következő. Nomármost lehet fogadásokat kötni: melyik készül el előbb, az Erkel vagy a 4-es metró???
Hogy a metró mikor készül el, az még persze kérdés, de kérlekalássan, az előrébb haladó déli pajzs a múlt héten betört a Rákóczi térre, egy héten belül a másik pajzs is odaér, jó eséllyel akár Húsvétra elérik az Erkel mögötti állomást - merthogy a sorban az a következő. Nomármost lehet fogadásokat kötni: melyik készül el előbb, az Erkel vagy a 4-es metró???
2343 Napsugaracska 2010-01-20 20:28:57 [Válasz erre: 2338 Eri 2010-01-20 16:36:38]
Megígérem, ha ez a 81 nap letelik, újrakezdem a számlálást, s az idők végezetéig kakukkolok neked! :-))))
Megígérem, ha ez a 81 nap letelik, újrakezdem a számlálást, s az idők végezetéig kakukkolok neked! :-))))
2342 Eri 2010-01-20 18:51:38 [Válasz erre: 2341 zuniga 2010-01-20 18:11:29]
Jó ötlet, minden harmadik nap után kapjon egy szabadot. Bőven lesz más aki ilyenkor helyettesíti.
Jó ötlet, minden harmadik nap után kapjon egy szabadot. Bőven lesz más aki ilyenkor helyettesíti.
2341 zuniga 2010-01-20 18:11:29 [Válasz erre: 2338 Eri 2010-01-20 16:36:38]
Mondjuk 72 óránál meg kellene állni egy kicsit elmélkedni....
Mondjuk 72 óránál meg kellene állni egy kicsit elmélkedni....
2340 WiseGentleman 2010-01-20 17:04:59 [Válasz erre: 2334 Napsugaracska 2010-01-20 08:58:25]
Vágod a centit, táposkám??
Vágod a centit, táposkám??
2339 álmodó 2010-01-20 16:47:02 [Válasz erre: 2338 Eri 2010-01-20 16:36:38]
:-)))) jó a humorod, Eri! Jókat mulatok, szellemes! :-)))))))
:-)))) jó a humorod, Eri! Jókat mulatok, szellemes! :-)))))))
2338 Eri 2010-01-20 16:36:38 [Válasz erre: 2334 Napsugaracska 2010-01-20 08:58:25]
Végre valami értelmes dologgal tetszett jelentkezni! Lehetne ezt az önzetlen szolgáltatást a hátra lévő idő minden napjára rendszeresíteni? Elég csak annyi, hogy KAKUKK 81, 80, 79, stb.
Végre valami értelmes dologgal tetszett jelentkezni! Lehetne ezt az önzetlen szolgáltatást a hátra lévő idő minden napjára rendszeresíteni? Elég csak annyi, hogy KAKUKK 81, 80, 79, stb.
2337 Spangel Péter 2010-01-20 15:39:09 [Válasz erre: 2334 Napsugaracska 2010-01-20 08:58:25]
De messze van még... Sajnos.
De messze van még... Sajnos.
2336 álmodó 2010-01-20 15:28:40 [Válasz erre: 2335 zuniga 2010-01-20 10:01:20]
Fontos neki a dolgot tupírozni, mondjuk megértem... Csak kicsit kilóg a lóláb...:-)))
Fontos neki a dolgot tupírozni, mondjuk megértem... Csak kicsit kilóg a lóláb...:-)))
2335 zuniga 2010-01-20 10:01:20
Hogyan bánjunk (szabadon) a számokkal? http://comment.blog.hu/2010/01/14/pava_zsolt_esete_a_nezettseggel
Hogyan bánjunk (szabadon) a számokkal? http://comment.blog.hu/2010/01/14/pava_zsolt_esete_a_nezettseggel
2334 Napsugaracska 2010-01-20 08:58:25
Már csak 82 nap!!!! :-))))
Már csak 82 nap!!!! :-))))
2333 Kúp Flóris 2010-01-20 04:17:02
Hamász ám máglya! 20100120 :) (persze a jan kettő igazibb, de aktuáljasabb a mái): Éljen soká Fischer ! (az Ájvi )
Hamász ám máglya! 20100120 :) (persze a jan kettő igazibb, de aktuáljasabb a mái): Éljen soká Fischer ! (az Ájvi )
2332 Kúp Flóris 2010-01-20 04:02:30
2332 :) Elnézést kérek Annyira vicze,s "fity-Mózes" r/t éma all topp on Áron (Közben Kőbányát megvették a "csájnok") A franz mávag területén kötelező viselet a metszett tekintet
2332 :) Elnézést kérek Annyira vicze,s "fity-Mózes" r/t éma all topp on Áron (Közben Kőbányát megvették a "csájnok") A franz mávag területén kötelező viselet a metszett tekintet
2331 Kúp Flóris 2010-01-20 03:51:48 [Válasz erre: 2307 álmodó 2010-01-19 22:57:37]
A momót tecczik kérdenyi? Csak nem Ő a tyitkos szagszervi (kór): Ohm - busz - man ?
A momót tecczik kérdenyi? Csak nem Ő a tyitkos szagszervi (kór): Ohm - busz - man ?
2330 Kúp Flóris 2010-01-20 03:45:47 [Válasz erre: 2318 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:30:15]
Kedves Ohm ! Mielőtt gyön az antifaszistaurológus, felhínám a figyuszját a kedves Spanglee ártatlan "máós" kérdésire: Mijen vót a tennapi Don? Káros? :):(:)?
Kedves Ohm ! Mielőtt gyön az antifaszistaurológus, felhínám a figyuszját a kedves Spanglee ártatlan "máós" kérdésire: Mijen vót a tennapi Don? Káros? :):(:)?
2329 tiramisu 2010-01-20 00:48:55 [Válasz erre: 2263 unicornis 2010-01-19 19:37:24]
Kizárólag Neked szólt! :-)
Kizárólag Neked szólt! :-)
2328 álmodó 2010-01-19 23:53:09 [Válasz erre: 2327 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:52:06]
Jó éjt :-)
Jó éjt :-)
2327 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:52:06
hm... "semmi sem az, ami fénylik". (vagy hogyis vanez :-) na, elmegyek... jó éjt. :-)
hm... "semmi sem az, ami fénylik". (vagy hogyis vanez :-) na, elmegyek... jó éjt. :-)
2326 álmodó 2010-01-19 23:48:57 [Válasz erre: 2323 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:42:18]
ne írjál ilyet...Büzölögve is lehet olvasni
ne írjál ilyet...Büzölögve is lehet olvasni
2325 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:48:25 [Válasz erre: 2324 álmodó 2010-01-19 23:47:42]
naugye... :-)
naugye... :-)
2324 álmodó 2010-01-19 23:47:42 [Válasz erre: 2322 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:41:13]
Ja hogy úgy érted! Hát persze, hogy az vagyok! Egy nagy antifaszista!
Ja hogy úgy érted! Hát persze, hogy az vagyok! Egy nagy antifaszista!
2323 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:42:18 [Válasz erre: 2320 álmodó 2010-01-19 23:35:11]
Kérem, én nem alakulok szagszervezetet, mert ott valami bűzlik.
Kérem, én nem alakulok szagszervezetet, mert ott valami bűzlik.
2322 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:41:13 [Válasz erre: 2321 álmodó 2010-01-19 23:36:40]
dehogynem... maga is vitatkozik itten az összessel... :-)))) Olyan harcos, mint egy Kapisztrán.
dehogynem... maga is vitatkozik itten az összessel... :-)))) Olyan harcos, mint egy Kapisztrán.
2321 álmodó 2010-01-19 23:36:40 [Válasz erre: 2319 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:34:31]
Nem mondhatnám... Nem vagyunk antifaszisták olyan nagyon...Egy kicsit talán.
Nem mondhatnám... Nem vagyunk antifaszisták olyan nagyon...Egy kicsit talán.
2320 álmodó 2010-01-19 23:35:11 [Válasz erre: 2318 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:30:15]
:-))) Hát...az utóbbi érthető. Ma mindenki szakszervezetet alakít, vagy sztrájkol a meglévőben, vagy szolidaritásból nem dolgozik... Én például a múlt héten a bérletemmel üldöztem egy ellenőrt a földalattiban... Semmiképp nem akarta megnézni, mert szolidáris volt a BKV-sokkal. Folyton azt hajtogatta "Nem érdekel, nem érdekel."
:-))) Hát...az utóbbi érthető. Ma mindenki szakszervezetet alakít, vagy sztrájkol a meglévőben, vagy szolidaritásból nem dolgozik... Én például a múlt héten a bérletemmel üldöztem egy ellenőrt a földalattiban... Semmiképp nem akarta megnézni, mert szolidáris volt a BKV-sokkal. Folyton azt hajtogatta "Nem érdekel, nem érdekel."
2319 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:34:31 [Válasz erre: 2317 álmodó 2010-01-19 23:28:11]
maguk is?
maguk is?
2318 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:30:15 [Válasz erre: 2317 álmodó 2010-01-19 23:28:11]
Mink kérem, mind ellenállók, és antifaszisták vagyunk.
Mink kérem, mind ellenállók, és antifaszisták vagyunk.
2317 álmodó 2010-01-19 23:28:11 [Válasz erre: 2316 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:25:01]
nem lehet neked jót tenni...Mindig csak az ellenállás. Nem volt valaki partizán nálatok? Alakíts egy szakszervezetet és osztódjál 90 felé, aztán ellenállhatsz.
nem lehet neked jót tenni...Mindig csak az ellenállás. Nem volt valaki partizán nálatok? Alakíts egy szakszervezetet és osztódjál 90 felé, aztán ellenállhatsz.
2316 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:25:01 [Válasz erre: 2315 álmodó 2010-01-19 23:23:08]
nemmegyek... :-( :-)
nemmegyek... :-( :-)
2315 álmodó 2010-01-19 23:23:08 [Válasz erre: 2314 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:18:39]
Most mér vagy ilyen telhetetlen? Ha lehet Kulturális főváros, neked miért nem jó? Mehetsz oda szolgálatban ...:-)
Most mér vagy ilyen telhetetlen? Ha lehet Kulturális főváros, neked miért nem jó? Mehetsz oda szolgálatban ...:-)
2314 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:18:39 [Válasz erre: 2313 álmodó 2010-01-19 23:15:14]
sztem versenyezzünk Budakeszivel... na...?
sztem versenyezzünk Budakeszivel... na...?
2313 álmodó 2010-01-19 23:15:14 [Válasz erre: 2312 álmodó 2010-01-19 23:11:28]
De ne legyünk pesszimisták. Majd leszünk versenyben mással. Pécs? Kultúrális főváros...
De ne legyünk pesszimisták. Majd leszünk versenyben mással. Pécs? Kultúrális főváros...
2312 álmodó 2010-01-19 23:11:28 [Válasz erre: 2311 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:07:34]
az erkelferenc Szinház? Hát igen...Ott ment a Par-Baj, Fauszt, Rómeó és Júlia..
az erkelferenc Szinház? Hát igen...Ott ment a Par-Baj, Fauszt, Rómeó és Júlia..
2311 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 23:07:34 [Válasz erre: 2310 álmodó 2010-01-19 23:03:31]
Egyébként, Szinetár idején, 2005-tájt még versenyben voltunk Béccsel. Pesten 73, Bécsben 76 darabos volt a repertoár (a balettekkel együtt). Persze akkor még játszott az Erkel.
Egyébként, Szinetár idején, 2005-tájt még versenyben voltunk Béccsel. Pesten 73, Bécsben 76 darabos volt a repertoár (a balettekkel együtt). Persze akkor még játszott az Erkel.
2310 álmodó 2010-01-19 23:03:31 [Válasz erre: 2306 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:51:54]
Nekünk nem lehet Bécs a minta.. Ez teljesen irreális.
Nekünk nem lehet Bécs a minta.. Ez teljesen irreális.
2309 álmodó 2010-01-19 23:00:59 [Válasz erre: 2308 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:59:09]
Az nem elég... Valami eleonóra-szerű kielégítő-bajnok kellene.
Az nem elég... Valami eleonóra-szerű kielégítő-bajnok kellene.
2308 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:59:09 [Válasz erre: 2307 álmodó 2010-01-19 22:57:37]
De... egy csomó ellenőrt. .-)
De... egy csomó ellenőrt. .-)
2307 álmodó 2010-01-19 22:57:37 [Válasz erre: 2306 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:51:54]
Azt hiszem, tudom a megoldást. A BKV az, aki tud itt pénzt szerezni...Kéne valami kapcsolat. Nem ismersz valakit?
Azt hiszem, tudom a megoldást. A BKV az, aki tud itt pénzt szerezni...Kéne valami kapcsolat. Nem ismersz valakit?
2306 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:51:54 [Válasz erre: 2305 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:48:34]
Nekünk persze nyilván a bécsi nagy repertoár a minta, csak az meg (ott) 8x-10x ennyibe kerül. Na erre kéne pénzt adni a politikusoknak. Én nagyon pártolnám. (Mi megoldanánk sztem 2x ennyiből is.)
Nekünk persze nyilván a bécsi nagy repertoár a minta, csak az meg (ott) 8x-10x ennyibe kerül. Na erre kéne pénzt adni a politikusoknak. Én nagyon pártolnám. (Mi megoldanánk sztem 2x ennyiből is.)
2305 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:48:34 [Válasz erre: 2304 álmodó 2010-01-19 22:45:59]
ja... :-)))) (és, ha hozzáteszem, hogy nem csak Stockholmban van ám ez így, hanem egy csomó helyen Európai fővárosokban, akkor el is kezdhetnénk örülni, hogy annak ellenére, hogy milyen csórók vagyunk, milyen jó dolgunk van)
ja... :-)))) (és, ha hozzáteszem, hogy nem csak Stockholmban van ám ez így, hanem egy csomó helyen Európai fővárosokban, akkor el is kezdhetnénk örülni, hogy annak ellenére, hogy milyen csórók vagyunk, milyen jó dolgunk van)
2304 álmodó 2010-01-19 22:45:59 [Válasz erre: 2303 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:38:33]
Lehet, de nekik van Jörghe Lupponson kis éjjeliszekrényük (fél óra alatt összeálltható), nekünk meg nincs. Azért ez nyomós érv.
Lehet, de nekik van Jörghe Lupponson kis éjjeliszekrényük (fél óra alatt összeálltható), nekünk meg nincs. Azért ez nyomós érv.
2303 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:38:33
Csak a miheztartás végett: A stockholmi Svéd Királyi Operában ebben az évadban 14 különböző opera van műsoron. A MÁO-ban 34...!!! Még így is, hogy itthon erősen csökkentették a repertoárt.
Csak a miheztartás végett: A stockholmi Svéd Királyi Operában ebben az évadban 14 különböző opera van műsoron. A MÁO-ban 34...!!! Még így is, hogy itthon erősen csökkentették a repertoárt.
2302 nizajemon 2010-01-19 22:33:07 [Válasz erre: 2299 nizajemon 2010-01-19 22:28:30]
25 éves visszabérlésekre van lóvé? "Alig" 70 milliárd....butítsák a népeket,annál könnyebb ellenségeket kerestetni velük...ellenkező esetben úgy hajtanák el az egész(az egész)bagázst mint a szél.
25 éves visszabérlésekre van lóvé? "Alig" 70 milliárd....butítsák a népeket,annál könnyebb ellenségeket kerestetni velük...ellenkező esetben úgy hajtanák el az egész(az egész)bagázst mint a szél.
2301 zuniga 2010-01-19 22:32:47 [Válasz erre: 2297 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:27:14]
"Remélem opera ügyben nem a svéd modellt akarják bevezetni." Ha jók az értesüléseim, a kínai (kommunista) "opera" van mostanában terítéken....
"Remélem opera ügyben nem a svéd modellt akarják bevezetni." Ha jók az értesüléseim, a kínai (kommunista) "opera" van mostanában terítéken....
2300 álmodó 2010-01-19 22:31:22 [Válasz erre: 2297 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:27:14]
Svéd? IKEA-Opera? Saját magad összerakhatod...
Svéd? IKEA-Opera? Saját magad összerakhatod...
2298 WiseGentleman 2010-01-19 22:28:15 [Válasz erre: 2288 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:20:14]
Szóljál fórumunk házi építészének. Majd összeeszkábál egyet...
Szóljál fórumunk házi építészének. Majd összeeszkábál egyet...
2297 Momo von Hofmannsthal 2010-01-19 22:27:14 [Válasz erre: 2289 Spangel Péter 2010-01-19 22:22:09]
jaj... nemár. Hol lesz itt szerinted dózerolás...? :-))) Hát a benzint se veszik meg abba a gépbe, és már nem is lesznek kormányon... De nagyon érdekelnének már a következő kormány elképzelései arról, hogy mennyi operát akarnak játszani Budapesten, mert ez elsősorban pénzkérdés. Ami politikai döntést igényel. Remélem opera ügyben nem a svéd modellt akarják bevezetni. Mert akkor még kisebb lenne a repertoár.
jaj... nemár. Hol lesz itt szerinted dózerolás...? :-))) Hát a benzint se veszik meg abba a gépbe, és már nem is lesznek kormányon... De nagyon érdekelnének már a következő kormány elképzelései arról, hogy mennyi operát akarnak játszani Budapesten, mert ez elsősorban pénzkérdés. Ami politikai döntést igényel. Remélem opera ügyben nem a svéd modellt akarják bevezetni. Mert akkor még kisebb lenne a repertoár.
2296 álmodó 2010-01-19 22:27:02 [Válasz erre: 2295 Spangel Péter 2010-01-19 22:26:12]
sőt, muszáj. :-)
sőt, muszáj. :-)
2295 Spangel Péter 2010-01-19 22:26:12 [Válasz erre: 2294 álmodó 2010-01-19 22:25:36]
Tudom, de álmodni azért csak szabad... -:)))
Tudom, de álmodni azért csak szabad... -:)))
