4067 Sipi 2010-12-25 11:51:09 [Válasz erre: 4066 sphynx 2010-12-25 11:21:01]
Nekem CD-ket nem mernek venni, mert már annyi van. Jobb is, ha azokat magamnak szerzem be (ahhoz meg nem kell ünnepi alkalom :-). Én a praktikus ajándékokat szeretem. Ruha, borotvahab, dezodor, ilyesmi. :-) Azért vettem egy [url]http://static.libri.hu/cover/53/7/684673_4.jpg;ilyet[/url] magamnak. Csak rövid volt, négy nap elég volt a kiolvasásához. :-)
Nekem CD-ket nem mernek venni, mert már annyi van. Jobb is, ha azokat magamnak szerzem be (ahhoz meg nem kell ünnepi alkalom :-). Én a praktikus ajándékokat szeretem. Ruha, borotvahab, dezodor, ilyesmi. :-) Azért vettem egy [url]http://static.libri.hu/cover/53/7/684673_4.jpg;ilyet[/url] magamnak. Csak rövid volt, négy nap elég volt a kiolvasásához. :-)
4066 sphynx 2010-12-25 11:21:01
Na, milyen cédéket kaptatok karira?
Na, milyen cédéket kaptatok karira?
4065 Steff 2010-11-30 13:16:58
Én csak a Freischützről hallottam. Tudjátok, a szabadlövész.
Én csak a Freischützről hallottam. Tudjátok, a szabadlövész.
4064 zalbarna 2010-11-29 18:35:00 [Válasz erre: 4063 zalbarna 2010-11-29 18:21:09]
Azért nem írtam c-t, mert a tréfában nem a nagy zeneszerző neve szerepel...
Azért nem írtam c-t, mert a tréfában nem a nagy zeneszerző neve szerepel...
4063 zalbarna 2010-11-29 18:21:09 [Válasz erre: 4062 sphynx 2010-11-29 17:46:04]
Mit shütz kis shütz?
Mit shütz kis shütz?
4062 sphynx 2010-11-29 17:46:04
Schütz, tudjátok a Heinrich Schütz. Biztos hallottatok már róla...
Schütz, tudjátok a Heinrich Schütz. Biztos hallottatok már róla...
4061 zalbarna 2010-11-29 16:12:02 [Válasz erre: 4060 jukiguni 2010-11-29 15:48:54]
Nyolcszólamúság. sztem...
Nyolcszólamúság. sztem...
4060 jukiguni 2010-11-29 15:48:54
Már mint hogy nevezük ezt magyarul?
Már mint hogy nevezük ezt magyarul?
4059 jukiguni 2010-11-29 15:48:29
Valaki nem tudja, mi az a 8 part harmony? Mi ennek a magyar megfelelője? Egy ismerősöm a következő oldalon olvasott róla:http://www.gio.gov.tw/taiwan-website/5-gp/culture/music/index.html
Valaki nem tudja, mi az a 8 part harmony? Mi ennek a magyar megfelelője? Egy ismerősöm a következő oldalon olvasott róla:http://www.gio.gov.tw/taiwan-website/5-gp/culture/music/index.html
4058 sphynx 2010-11-28 11:01:13
Szerintetek melyik a legjobb Schütz: Auferstehung?
Szerintetek melyik a legjobb Schütz: Auferstehung?
4057 zalbarna 2010-11-26 16:19:22 [Válasz erre: 4056 álmodó 2010-11-26 15:05:03]
Nem értem, miért mondják, hogy a sportolók nem mindig szellemi emberek...
Nem értem, miért mondják, hogy a sportolók nem mindig szellemi emberek...
4056 álmodó 2010-11-26 15:05:03
Felháborodást váltott ki Szingapúrban, hogy a kínai Kantonban zajló Ázsiai Játékokon a férfivízilabda-válogatott tagjai országuk zászlaját szimbolizáló ilyen nadrágban játszottak....: http://www.origo.hu/i/1011/20101126vizilabda1.jpg Hát, izé... :-)
Felháborodást váltott ki Szingapúrban, hogy a kínai Kantonban zajló Ázsiai Játékokon a férfivízilabda-válogatott tagjai országuk zászlaját szimbolizáló ilyen nadrágban játszottak....: http://www.origo.hu/i/1011/20101126vizilabda1.jpg Hát, izé... :-)
4055 virius 2010-11-25 12:36:55
[url]http://hetivalasz.hu/itthon/nem-hiszek-a-semlegessegben-33558/;Nem hiszek a semlegességben[/url] Interjú Ókovács Szilveszterrel a Heti Válasz 47. számában
[url]http://hetivalasz.hu/itthon/nem-hiszek-a-semlegessegben-33558/;Nem hiszek a semlegességben[/url] Interjú Ókovács Szilveszterrel a Heti Válasz 47. számában
4054 zalbarna 2010-11-25 00:00:26 [Válasz erre: 4053 WiseGentleman 2010-11-24 23:29:45]
Sajna nem értek az operához...
Sajna nem értek az operához...
4053 WiseGentleman 2010-11-24 23:29:45
Remélem, azért a jövőben operáról is lesz szó, nemcsak egymás személyazonosságának találgatásáról... A Remény Korszakában...
Remélem, azért a jövőben operáról is lesz szó, nemcsak egymás személyazonosságának találgatásáról... A Remény Korszakában...
4052 álmodó 2010-11-24 15:58:36
Kedves ZBarna, köszönöm a privát választ. Szia
Kedves ZBarna, köszönöm a privát választ. Szia
4051 álmodó 2010-11-24 15:44:03 [Válasz erre: 4050 zalbarna 2010-11-24 15:26:16]
Kedves ZBarna Az imént tettél egy kijelentést, miszerint kitaláltad ki vagyok. Elég valószínűtlen, hiszen jócskán vannak még rajtam kívül dolgozók a Házban. Bár előfordulhat, de kicsi a valószínűsége, hogy kitalálj. Azt inkább el tudom képzelni, hogy valaki elküldte neked a képemet és /vagy a nevemet. Sokszor volt ez már téma. A korrektségedre apellálva arra kérlek nevet ne írj ha nem akarsz, csupán arra válaszolj: elküldték neked a nevemet itt, hogy tudd ki vagyok?
Kedves ZBarna Az imént tettél egy kijelentést, miszerint kitaláltad ki vagyok. Elég valószínűtlen, hiszen jócskán vannak még rajtam kívül dolgozók a Házban. Bár előfordulhat, de kicsi a valószínűsége, hogy kitalálj. Azt inkább el tudom képzelni, hogy valaki elküldte neked a képemet és /vagy a nevemet. Sokszor volt ez már téma. A korrektségedre apellálva arra kérlek nevet ne írj ha nem akarsz, csupán arra válaszolj: elküldték neked a nevemet itt, hogy tudd ki vagyok?
4050 zalbarna 2010-11-24 15:26:16 [Válasz erre: 4049 álmodó 2010-11-24 14:58:16]
s marad, mi volt, a puszta lég... meg én... :)
s marad, mi volt, a puszta lég... meg én... :)
4049 álmodó 2010-11-24 14:58:16
Hát, úgy néz ki, csak sikerült elüldözni innen a T. fórumozókat!
Hát, úgy néz ki, csak sikerült elüldözni innen a T. fórumozókat!
4048 álmodó 2010-11-23 23:27:33
Mindenkit ki lehet rúgni kedves Momo. Találni lehet okot, tudod te is. Tök mindegy, írt-e valaha ide bármit is. Ne legyél gyerek. Félni lehet, nótoriusan, rémeket látni, de minek? Szerintem nem kell kelteni a feszültséget, mert kel az maqától is. Mindenkinek lehet egy egészséges véleménye, nem bántva meg személyében senkit. Ha nem merne senki semmit írni, behalna a fórumozás a neten. Ha félted önmagad, ne írj semmit, de ne szabd meg másoknak hogy mit tehetnek.
Mindenkit ki lehet rúgni kedves Momo. Találni lehet okot, tudod te is. Tök mindegy, írt-e valaha ide bármit is. Ne legyél gyerek. Félni lehet, nótoriusan, rémeket látni, de minek? Szerintem nem kell kelteni a feszültséget, mert kel az maqától is. Mindenkinek lehet egy egészséges véleménye, nem bántva meg személyében senkit. Ha nem merne senki semmit írni, behalna a fórumozás a neten. Ha félted önmagad, ne írj semmit, de ne szabd meg másoknak hogy mit tehetnek.
4047 álmodó 2010-11-23 23:17:08
Gyáva népség. :-)
Gyáva népség. :-)
4046 álmodó 2010-11-23 23:15:08
Aki minden bokor mögött rémeket lát, idegbeteg, vagy valami más baja van.
Aki minden bokor mögött rémeket lát, idegbeteg, vagy valami más baja van.
4045 álmodó 2010-11-23 23:13:16
Mi ez a beszarás?? Nanemá.... :)
Mi ez a beszarás?? Nanemá.... :)
4042 macskás 2010-11-23 23:09:49 [Válasz erre: 4041 álmodó 2010-11-23 23:08:13]
...és legyetek jók, ha... :))
...és legyetek jók, ha... :))
4041 álmodó 2010-11-23 23:08:13
Gyerekek, ne féljetek.
Gyerekek, ne féljetek.
4040 zalbarna 2010-11-23 15:47:45 [Válasz erre: 4038 Radics-Radics 2010-11-23 13:42:14]
Hello, engem úgy neveltek, hogy másról véleményt csak akkor mondjak, ha ő is ott van, szemtől szembe. Így elkerülhető az a romantikus ( és kicsit hamis ) bújócska, amiről itt szó van. Igaz, vannak hátulütői az egyenes viselkedésnek, de állítólag ezeket vállalni kell. Miért is találkozom egyre kevesebb ilyen emberrel??
Hello, engem úgy neveltek, hogy másról véleményt csak akkor mondjak, ha ő is ott van, szemtől szembe. Így elkerülhető az a romantikus ( és kicsit hamis ) bújócska, amiről itt szó van. Igaz, vannak hátulütői az egyenes viselkedésnek, de állítólag ezeket vállalni kell. Miért is találkozom egyre kevesebb ilyen emberrel??
4039 álmodó 2010-11-23 14:35:23
Kicsit thriller-es amit írtok. :-)))
Kicsit thriller-es amit írtok. :-)))
4038 Radics-Radics 2010-11-23 13:42:14 [Válasz erre: 4034 der 2010-11-22 20:51:03]
A fickó szerintem is szerethető volt. Ma más a helyzet... Figyelmeztetését (4035) ne vedd a szívedre. Kemény szavak, de hálásak lehetünk, hogy kimondta őket. Konkrétan te voltál a címzett, de mindenkinek szól, mos hangzott el, de régi dologról van szó. Amióta csak él a Momus, kinek-kinek van ötlete arról, ki rejtőzik egy-egy megmondós nick mögött. Operaházas témák esetén ez a vezetést is érdekli, ha nem is beszélnek róla. A „lebukáshoz” elég szisztematikusan figyelni, elemezni egy-egy nick posztjait, vagy elég egy „jóakaró”, hogy igazul (vagy igaztalanul) elterjedjen róla a "hír". Ez az egyik út. Aki biztosra akar menni, más módszert választ. Szakemberhez fordul. Hidd el, volt és van olyan potentát a dalszínház környékén, aki biztosra mehet(ett). Azt hiszed, rejtve vagy, pedig nincs védelem. Ha akarnak, megtalálnak. Lesből keménykedni, vezetőt, kollégát, munkatársat bírálni egyébként sem érdemdús dolog. A megmondások előtt érdemes a családra gondolni. Ahogy tanult barátunk ajánlotta. Gondolkozz el az üzeneten!
A fickó szerintem is szerethető volt. Ma más a helyzet... Figyelmeztetését (4035) ne vedd a szívedre. Kemény szavak, de hálásak lehetünk, hogy kimondta őket. Konkrétan te voltál a címzett, de mindenkinek szól, mos hangzott el, de régi dologról van szó. Amióta csak él a Momus, kinek-kinek van ötlete arról, ki rejtőzik egy-egy megmondós nick mögött. Operaházas témák esetén ez a vezetést is érdekli, ha nem is beszélnek róla. A „lebukáshoz” elég szisztematikusan figyelni, elemezni egy-egy nick posztjait, vagy elég egy „jóakaró”, hogy igazul (vagy igaztalanul) elterjedjen róla a "hír". Ez az egyik út. Aki biztosra akar menni, más módszert választ. Szakemberhez fordul. Hidd el, volt és van olyan potentát a dalszínház környékén, aki biztosra mehet(ett). Azt hiszed, rejtve vagy, pedig nincs védelem. Ha akarnak, megtalálnak. Lesből keménykedni, vezetőt, kollégát, munkatársat bírálni egyébként sem érdemdús dolog. A megmondások előtt érdemes a családra gondolni. Ahogy tanult barátunk ajánlotta. Gondolkozz el az üzeneten!
4037 virius 2010-11-23 12:13:42
Magam részéről még annyit Ókováccsal kapcsolatban: természetesen nem "Ókovács Újév" lett volna, ha egy nappal később születik, január elsején... :-) Létezik olyan hagyomány, hogy a születendő gyermeket a születésnapjára eső névre keresztelik, ez esetben egyszerre üli név- és születésnapját. Magam is ismertem olyan Erzsébetet, aki azért lett Erzsébet, mert november 19-én született. Isten áldja meg haló poraiban, nagyon rendes asszony volt. Két év múlva lesz sztületésének centenáriuma.
Magam részéről még annyit Ókováccsal kapcsolatban: természetesen nem "Ókovács Újév" lett volna, ha egy nappal később születik, január elsején... :-) Létezik olyan hagyomány, hogy a születendő gyermeket a születésnapjára eső névre keresztelik, ez esetben egyszerre üli név- és születésnapját. Magam is ismertem olyan Erzsébetet, aki azért lett Erzsébet, mert november 19-én született. Isten áldja meg haló poraiban, nagyon rendes asszony volt. Két év múlva lesz sztületésének centenáriuma.
4036 tiramisu 2010-11-23 01:25:14 [Válasz erre: 4013 der 2010-11-22 14:57:39]
Ó, a Boros Pállfy! Mitől olyan nagyfiú ez a -12 egy tucat- bemondó?
Ó, a Boros Pállfy! Mitől olyan nagyfiú ez a -12 egy tucat- bemondó?
4035 Momo 2010-11-22 23:22:19 [Válasz erre: 4034 der 2010-11-22 20:51:03]
Tudod, egészen addig vagy itt ilyen nagylegény, amíg nem kezdik el a hátad mögött privátban írogatni és a Színházban mesélgetni egymásnak, hogy a 'der' a nick konkrétan te vagy. Addig jössz az elveiddel, amíg nem vigyorog a szemed közé először valamelyik igazgató pimaszan és gonoszan, akin látod, hogy tudja milyen nicken írsz, (mert valamelyik gerinctelen görény kollégád máris feljelentett, hogy te vagy az a rohadék balos a Momuson, akit ideje lenne kicsinálni). Addig vagy te itt ellenálló, amíg nem érzed először, hogy simán kirúghatnak, csak azért, mert itt rendszeresen megmondod a véleményedet. És arra is nagyon gyorsan rájössz, hogy nem lesz senki, aki megvédene. Na, és akkor majd eszedbe jut a gyereked, akit el kell tartani, meg az, hogy milyen nehezen találtad meg az állásodat, és befogod a szádat. :-)))))
Tudod, egészen addig vagy itt ilyen nagylegény, amíg nem kezdik el a hátad mögött privátban írogatni és a Színházban mesélgetni egymásnak, hogy a 'der' a nick konkrétan te vagy. Addig jössz az elveiddel, amíg nem vigyorog a szemed közé először valamelyik igazgató pimaszan és gonoszan, akin látod, hogy tudja milyen nicken írsz, (mert valamelyik gerinctelen görény kollégád máris feljelentett, hogy te vagy az a rohadék balos a Momuson, akit ideje lenne kicsinálni). Addig vagy te itt ellenálló, amíg nem érzed először, hogy simán kirúghatnak, csak azért, mert itt rendszeresen megmondod a véleményedet. És arra is nagyon gyorsan rájössz, hogy nem lesz senki, aki megvédene. Na, és akkor majd eszedbe jut a gyereked, akit el kell tartani, meg az, hogy milyen nehezen találtad meg az állásodat, és befogod a szádat. :-)))))
4034 der 2010-11-22 20:51:03 [Válasz erre: 4023 Momo 2010-11-22 17:34:36]
Nem szeretnék a te stílusodban válaszolni. Azt azonban nem hagyhatom szó nélkül, hogy az utóbbi időben nagyon sokat változtál, de talán a túlélésed függ ettől. Már régen nem vagy az a szerethető Momo, aki voltál. Nem is szeretnék többet veled és a munkásságoddal foglalkozni, de azt azért szívesen venném, ha idéznél tőlem a két említett úrra (és főleg az utóbbira) vonatkozó gyűlölködő megnyilvánulásokat. Köszönettel: Der, akinek legnagyobb örömedre már nem szerepelsz a telefon-regiszterében.
Nem szeretnék a te stílusodban válaszolni. Azt azonban nem hagyhatom szó nélkül, hogy az utóbbi időben nagyon sokat változtál, de talán a túlélésed függ ettől. Már régen nem vagy az a szerethető Momo, aki voltál. Nem is szeretnék többet veled és a munkásságoddal foglalkozni, de azt azért szívesen venném, ha idéznél tőlem a két említett úrra (és főleg az utóbbira) vonatkozó gyűlölködő megnyilvánulásokat. Köszönettel: Der, akinek legnagyobb örömedre már nem szerepelsz a telefon-regiszterében.
4033 Momo 2010-11-22 18:11:47 [Válasz erre: 4032 zalbarna 2010-11-22 18:08:17]
[url]http://mikepaulrun.files.wordpress.com/2010/03/busterllama.jpg;király[/url]
[url]http://mikepaulrun.files.wordpress.com/2010/03/busterllama.jpg;király[/url]
4030 nizajemon 2010-11-22 18:00:41 [Válasz erre: 4028 Momo 2010-11-22 17:57:34]
csak megihett,ettől enyhe csúnyulás lépett föl nála
csak megihett,ettől enyhe csúnyulás lépett föl nála
4029 zalbarna 2010-11-22 17:59:03 [Válasz erre: 4028 Momo 2010-11-22 17:57:34]
Ugye, a lelkiállapotodat akartad kifejezni?? :)))
Ugye, a lelkiállapotodat akartad kifejezni?? :)))
4027 zalbarna 2010-11-22 17:57:12 [Válasz erre: 4026 zalbarna 2010-11-22 17:56:03]
Hát , ezért megérte, nem tudok vele betelni....
Hát , ezért megérte, nem tudok vele betelni....
4026 zalbarna 2010-11-22 17:56:03 [Válasz erre: 4025 Momo 2010-11-22 17:54:33]
:)))))) ez hatalmas, mi ez?
:)))))) ez hatalmas, mi ez?
4025 Momo 2010-11-22 17:54:33 [Válasz erre: 4024 zalbarna 2010-11-22 17:43:21]
[url]http://itfunnylife.files.wordpress.com/2008/06/fun-animals-img_3-lama.jpg;félreértés...[/url]
[url]http://itfunnylife.files.wordpress.com/2008/06/fun-animals-img_3-lama.jpg;félreértés...[/url]
4024 zalbarna 2010-11-22 17:43:21 [Válasz erre: 4021 Momo 2010-11-22 17:20:50]
Én már 20-nál abbahagytam , egyébként meg a nevemmel az szórakozik, aki csak akar...aki ebben rosszat lát, az nemcsak téved, de téved is.
Én már 20-nál abbahagytam , egyébként meg a nevemmel az szórakozik, aki csak akar...aki ebben rosszat lát, az nemcsak téved, de téved is.
4023 Momo 2010-11-22 17:34:36 [Válasz erre: 4022 der 2010-11-22 17:25:39]
te meg mit okoskodsz itt, olyan kérdésben, amihez semmi közöd...????? Írtam valamit, és nagyon rühellem, hogy mások erre kapcsolódva infantilisen humorizálnak. Te is értenéd, miről beszélek, ha nem gyűlölnél annyira mindenkit Győriványitól Ókovácsig.
te meg mit okoskodsz itt, olyan kérdésben, amihez semmi közöd...????? Írtam valamit, és nagyon rühellem, hogy mások erre kapcsolódva infantilisen humorizálnak. Te is értenéd, miről beszélek, ha nem gyűlölnél annyira mindenkit Győriványitól Ókovácsig.
4022 der 2010-11-22 17:25:39 [Válasz erre: 4015 Momo 2010-11-22 15:31:32]
Ennek volt valami értelme, Momo? Miért nem várunk még valami jópofábbra, miért nálad kell abbahagyni a "vetélkedőt"? De valóban, tegyünk pontot a végére - főleg a jóízlés miatt - de ne azért mert te mondtad!
Ennek volt valami értelme, Momo? Miért nem várunk még valami jópofábbra, miért nálad kell abbahagyni a "vetélkedőt"? De valóban, tegyünk pontot a végére - főleg a jóízlés miatt - de ne azért mert te mondtad!
4021 Momo 2010-11-22 17:20:50 [Válasz erre: 4020 zalbarna 2010-11-22 17:17:02]
Én írtam valamit, aminek még volt valami értelme, és a határokon belül mozgott... ennyi. Ti meg jöttök a fölösleges baromsággal, amin aztán joggal sértődik meg az érintett, mert senki se szereti, ha szórakoznak a nevével. Mért pont ezzel kell jópofáskodni...? Annyi más téma van...
Én írtam valamit, aminek még volt valami értelme, és a határokon belül mozgott... ennyi. Ti meg jöttök a fölösleges baromsággal, amin aztán joggal sértődik meg az érintett, mert senki se szereti, ha szórakoznak a nevével. Mért pont ezzel kell jópofáskodni...? Annyi más téma van...
4020 zalbarna 2010-11-22 17:17:02 [Válasz erre: 4019 Momo 2010-11-22 17:12:20]
Te kezdted, hagyd abba Te...:))))
Te kezdted, hagyd abba Te...:))))
4019 Momo 2010-11-22 17:12:20
egy idő után már nem poén ám ez... sztem abba kéne tudni hagyni.
egy idő után már nem poén ám ez... sztem abba kéne tudni hagyni.
4018 zalbarna 2010-11-22 17:06:30 [Válasz erre: 4017 Heiner Lajos 2010-11-22 16:25:34]
Ókovács Vízkereszt ( vagy amit akartok...)
Ókovács Vízkereszt ( vagy amit akartok...)
