4167 Heiner Lajos 2010-12-30 19:30:25 [Válasz erre: 4165 sphynx 2010-12-30 19:17:30]
A Momo le van innet most tiltva. De ahogy látom, olyan betegesnek és öregesnek tűnik.
A Momo le van innet most tiltva. De ahogy látom, olyan betegesnek és öregesnek tűnik.
4166 Heiner Lajos 2010-12-30 19:28:43 [Válasz erre: 4164 sphynx 2010-12-30 19:10:50]
Hol tanátad fiam ezt a fiatalkori képemet? Emlékszem, Manhattanben kaptak fotóvégre, amikó' a Karúzó elöször danolászta a Kalafot.
Hol tanátad fiam ezt a fiatalkori képemet? Emlékszem, Manhattanben kaptak fotóvégre, amikó' a Karúzó elöször danolászta a Kalafot.
4165 sphynx 2010-12-30 19:17:30
Szegény [url]http://www.mastiff-dog-breed-store.com/images/large/cane-corso-mastiff-leather-dog-muzzle-big-mastiff-muzze-cane_LRG.jpg;Momo[/url].
Szegény [url]http://www.mastiff-dog-breed-store.com/images/large/cane-corso-mastiff-leather-dog-muzzle-big-mastiff-muzze-cane_LRG.jpg;Momo[/url].
4164 sphynx 2010-12-30 19:10:50 [Válasz erre: 4163 Heiner Lajos 2010-12-30 19:04:07]
[url]http://www.untoldentertainment.com/blog/img/2009_05_07/oldMan.jpg;Lajos bácsi[/url] humora utolérhetetlen.
[url]http://www.untoldentertainment.com/blog/img/2009_05_07/oldMan.jpg;Lajos bácsi[/url] humora utolérhetetlen.
4163 Heiner Lajos 2010-12-30 19:04:07 [Válasz erre: 4162 sphynx 2010-12-30 19:01:09]
Mán minkettő férjhez ment, a kisebb lassan tejelni fog! Fiút várnak. A harmadik ükonokám, azzal nem bírok, dehát kamaszodik.
Mán minkettő férjhez ment, a kisebb lassan tejelni fog! Fiút várnak. A harmadik ükonokám, azzal nem bírok, dehát kamaszodik.
4162 sphynx 2010-12-30 19:01:09 [Válasz erre: 4161 Heiner Lajos 2010-12-30 18:45:13]
Azért ne igya el a finom tejecskét, Lajos bácsi, a dédunokák elől.
Azért ne igya el a finom tejecskét, Lajos bácsi, a dédunokák elől.
4161 Heiner Lajos 2010-12-30 18:45:13 [Válasz erre: 4160 sphynx 2010-12-30 18:33:13]
Mútkor otthon hagytam a járókeretemet, meg a szemüvegemet, oszt amikor bekúsztam a sörözőbe, kiderült, hogy tejivó, ráadásul a protkóm is otthon maradt, nem tudtam szétharapni a tejbegrízt!
Mútkor otthon hagytam a járókeretemet, meg a szemüvegemet, oszt amikor bekúsztam a sörözőbe, kiderült, hogy tejivó, ráadásul a protkóm is otthon maradt, nem tudtam szétharapni a tejbegrízt!
4160 sphynx 2010-12-30 18:33:13
Úgy szeretem a Lajos bácsi történeteit ezekről a recsegő lemezekről, meg a régi, régi énekesekről, meg a fiatalságáról (Lajos bácsi nagy kujon lehetett, ugye?), csak mindig félek, nehogy valami baja legyen... leáll a pacemaker, kiesik a katéter a nagy izgalomtól...
Úgy szeretem a Lajos bácsi történeteit ezekről a recsegő lemezekről, meg a régi, régi énekesekről, meg a fiatalságáról (Lajos bácsi nagy kujon lehetett, ugye?), csak mindig félek, nehogy valami baja legyen... leáll a pacemaker, kiesik a katéter a nagy izgalomtól...
4159 Heiner Lajos 2010-12-30 18:28:43 [Válasz erre: 4157 sphynx 2010-12-30 18:25:19]
Ja, már tudom, még a Daunerni is magázott.
Ja, már tudom, még a Daunerni is magázott.
4158 Heiner Lajos 2010-12-30 18:27:50 [Válasz erre: 4157 sphynx 2010-12-30 18:25:19]
Nemtomfiacskám, mer azaz alcheimmer nevü alak el dugdossa a születési anyakönyvi kivonatot, aszt mongyák el is adta mert sokat ért rajta a Ferencjózsef szignója.
Nemtomfiacskám, mer azaz alcheimmer nevü alak el dugdossa a születési anyakönyvi kivonatot, aszt mongyák el is adta mert sokat ért rajta a Ferencjózsef szignója.
4157 sphynx 2010-12-30 18:25:19 [Válasz erre: 4156 Heiner Lajos 2010-12-30 18:23:31]
Kb. hány évesnek tetszik lenni?
Kb. hány évesnek tetszik lenni?
4156 Heiner Lajos 2010-12-30 18:23:31 [Válasz erre: 4155 sphynx 2010-12-30 18:14:38]
Fiacskám, az én koromban inkább maradjunk a vén faszi megtisztelő titulusnál.
Fiacskám, az én koromban inkább maradjunk a vén faszi megtisztelő titulusnál.
4155 sphynx 2010-12-30 18:14:38
Lajos bácsi egy igazi, aranyos idős úr.
Lajos bácsi egy igazi, aranyos idős úr.
4154 Heiner Lajos 2010-12-30 17:59:31 [Válasz erre: 4152 macskás 2010-12-30 17:33:06]
A gondolatok obstipációját a szavak diaorrheája követi. Vagyis, ha valaki bedugul agyilag, fos.a a szót.
A gondolatok obstipációját a szavak diaorrheája követi. Vagyis, ha valaki bedugul agyilag, fos.a a szót.
4153 Heiner Lajos 2010-12-30 17:57:45 [Válasz erre: 4151 sphynx 2010-12-30 17:26:21]
Nem kő reggel műzlit enni.
Nem kő reggel műzlit enni.
4152 macskás 2010-12-30 17:33:06 [Válasz erre: 4143 Heiner Lajos 2010-12-30 12:31:44]
Édesjólajosom, mi ez a bőbeszédűség újabban?
Édesjólajosom, mi ez a bőbeszédűség újabban?
4151 sphynx 2010-12-30 17:26:21
Én meg azt hittem, a Lajos bácsi példáján, hogy a sör konzervál. Olvastam Lajos bácsi gonorrheáról szóló cikkét, ami 1925-ben jelent meg. Azért ez nem semmi életkor...
Én meg azt hittem, a Lajos bácsi példáján, hogy a sör konzervál. Olvastam Lajos bácsi gonorrheáról szóló cikkét, ami 1925-ben jelent meg. Azért ez nem semmi életkor...
4150 Heiner Lajos 2010-12-30 16:49:29 [Válasz erre: 4145 Spangel Péter 2010-12-30 13:38:46]
Igen. Utána.
Igen. Utána.
4149 macskás 2010-12-30 16:43:12 [Válasz erre: 4148 Heiner Lajos 2010-12-30 16:30:51]
Ezé nem köll orvosi folyóiratokat olvasni:)
Ezé nem köll orvosi folyóiratokat olvasni:)
4148 Heiner Lajos 2010-12-30 16:30:51 [Válasz erre: 4147 sphynx 2010-12-30 14:24:49]
A mai Lancet-ben jelent meg, hogy az Arany Ászok gyomor-, és veserákot okoz, meg impotenciát. De lehet, hogy utóbbitól már nem kell tartanod.
A mai Lancet-ben jelent meg, hogy az Arany Ászok gyomor-, és veserákot okoz, meg impotenciát. De lehet, hogy utóbbitól már nem kell tartanod.
4147 sphynx 2010-12-30 14:24:49 [Válasz erre: 4142 Heiner Lajos 2010-12-30 12:30:18]
Lajos bácsi zsír jófej. Megittam az egészségére egy Arany Ászokat.
Lajos bácsi zsír jófej. Megittam az egészségére egy Arany Ászokat.
4146 Spangel Péter 2010-12-30 13:41:00 [Válasz erre: 4142 Heiner Lajos 2010-12-30 12:30:18]
Hullámzó domborzatok tetején, emlékszel kicsikém, de csuda volt. A lankák álomba ringattak, utána Durr-Moll-tam.
Hullámzó domborzatok tetején, emlékszel kicsikém, de csuda volt. A lankák álomba ringattak, utána Durr-Moll-tam.
4145 Spangel Péter 2010-12-30 13:38:46 [Válasz erre: 4143 Heiner Lajos 2010-12-30 12:31:44]
Ne feledd, van Dur-Moll is, szerintem az a legjobb...
Ne feledd, van Dur-Moll is, szerintem az a legjobb...
4144 macskás 2010-12-30 13:11:40 [Válasz erre: 4142 Heiner Lajos 2010-12-30 12:30:18]
Lajosom, légy nyugodt, mi sem értjük:))
Lajosom, légy nyugodt, mi sem értjük:))
4143 Heiner Lajos 2010-12-30 12:31:44 [Válasz erre: 4140 macskás 2010-12-30 12:10:41]
Nem értem, persze mert dunsztom sincs a zenéhez. Ha van Kan-Dúr, miért nincs Kan-moll?
Nem értem, persze mert dunsztom sincs a zenéhez. Ha van Kan-Dúr, miért nincs Kan-moll?
4142 Heiner Lajos 2010-12-30 12:30:18 [Válasz erre: 4138 zalbarna 2010-12-30 12:02:48]
Egy barátom, ifjúkorában, csak Éva keresztnevű nőket szedett össze, mondván, ne keverje. Én pedig elmagyaráztam neki, hogy hülye, és túlbonyolítja a dolgokat. Mindegyiknek azt kell mondani, hogy aranyos pütyüli-mütyülim. Bár a holnapi nap második részében pont egy Évával találkozok - aki nem csak igen vonzó geográfiai tulajdonságokkal (t. i. kellemes domborzatok és lankák) rendelkezik, hanem hihetetlen kortikális szubsztanciával is. Nem is értem, miért rám pazarolja az idejét meg...
Egy barátom, ifjúkorában, csak Éva keresztnevű nőket szedett össze, mondván, ne keverje. Én pedig elmagyaráztam neki, hogy hülye, és túlbonyolítja a dolgokat. Mindegyiknek azt kell mondani, hogy aranyos pütyüli-mütyülim. Bár a holnapi nap második részében pont egy Évával találkozok - aki nem csak igen vonzó geográfiai tulajdonságokkal (t. i. kellemes domborzatok és lankák) rendelkezik, hanem hihetetlen kortikális szubsztanciával is. Nem is értem, miért rám pazarolja az idejét meg...
4141 sphynx 2010-12-30 12:14:14
Gyúrtok szilveszterre?
Gyúrtok szilveszterre?
4140 macskás 2010-12-30 12:10:41 [Válasz erre: 4139 zalbarna 2010-12-30 12:03:41]
Tejet köll inni, ha már macskás néven írogatsz ide!
Tejet köll inni, ha már macskás néven írogatsz ide!
4139 zalbarna 2010-12-30 12:03:41 [Válasz erre: 4138 zalbarna 2010-12-30 12:02:48]
Ezért iszom ritkán sört... és mindig csak pohárral...
Ezért iszom ritkán sört... és mindig csak pohárral...
4138 zalbarna 2010-12-30 12:02:48 [Válasz erre: 4137 Heiner Lajos 2010-12-30 11:54:52]
Éva..., az a hatodik sör után csak, mint általános gyűjtőfogalom, nem?
Éva..., az a hatodik sör után csak, mint általános gyűjtőfogalom, nem?
4137 Heiner Lajos 2010-12-30 11:54:52 [Válasz erre: 4135 zalbarna 2010-12-30 11:40:03]
Utánagondolva, lehet, az egyik Éva volt... A magamfajta vénember memóriája mán likacsos. De biztos, hogy nem lóri.
Utánagondolva, lehet, az egyik Éva volt... A magamfajta vénember memóriája mán likacsos. De biztos, hogy nem lóri.
4136 zalbarna 2010-12-30 11:42:24 [Válasz erre: 4134 Heiner Lajos 2010-12-30 11:39:33]
Na, ebből biztos, hogy rokonlelkek vagyunk... Nálam az Ágnes névnél kis piros figyelmeztető lámpák gyúlnak az agyban...
Na, ebből biztos, hogy rokonlelkek vagyunk... Nálam az Ágnes névnél kis piros figyelmeztető lámpák gyúlnak az agyban...
4135 zalbarna 2010-12-30 11:40:03 [Válasz erre: 4132 zalbarna 2010-12-30 11:27:26]
Johanna vagyok Lajosom ! Megint sok leánykát emlegetsz, de miért nem adsz személyleírást is ? Így nem tudjuk, igaz-e amit mondasz...:-)))
Johanna vagyok Lajosom ! Megint sok leánykát emlegetsz, de miért nem adsz személyleírást is ? Így nem tudjuk, igaz-e amit mondasz...:-)))
4134 Heiner Lajos 2010-12-30 11:39:33 [Válasz erre: 4132 zalbarna 2010-12-30 11:27:26]
Valamennyi Ágnes keresztnevű érdekeltségemmel jól megjártam. El is küldtem őket - no nem kolostorba...
Valamennyi Ágnes keresztnevű érdekeltségemmel jól megjártam. El is küldtem őket - no nem kolostorba...
4133 Heiner Lajos 2010-12-30 11:37:44 [Válasz erre: 4129 zalbarna 2010-12-30 11:14:57]
Magamon kívül vagyok.
Magamon kívül vagyok.
4132 zalbarna 2010-12-30 11:27:26
Heiner vagyok fejezd be légyszíves az ökörködést és engedd szabadon a szerkesztőt a szerverszobában. Most átmegyek a Szt Ágnes Kolostorba ( ebéd után mindig ott vagyok, a múzeumban remek lócák vannak és az apácák söre hm... jobb az átagosnál ), ha valaki keres, ott megtalál fél háromig, (azután Károly-híd, budai hídfő)
Heiner vagyok fejezd be légyszíves az ökörködést és engedd szabadon a szerkesztőt a szerverszobában. Most átmegyek a Szt Ágnes Kolostorba ( ebéd után mindig ott vagyok, a múzeumban remek lócák vannak és az apácák söre hm... jobb az átagosnál ), ha valaki keres, ott megtalál fél háromig, (azután Károly-híd, budai hídfő)
4131 zalbarna 2010-12-30 11:21:58
Macskás vagyok, miért nem tudok rendesen bejelentkezni???? Valaki monnyamá meeeg !!!! Addig marháskodtok, hogy Budapest nem fog válaszolni a kérdésemre, pedig jól kitaláltam véletlenül.?!?!?! Lehet pedig, hogy zavarában küldene egy kis édes rózsaszín talpú cicumicust :)))
Macskás vagyok, miért nem tudok rendesen bejelentkezni???? Valaki monnyamá meeeg !!!! Addig marháskodtok, hogy Budapest nem fog válaszolni a kérdésemre, pedig jól kitaláltam véletlenül.?!?!?! Lehet pedig, hogy zavarában küldene egy kis édes rózsaszín talpú cicumicust :)))
4130 macskás 2010-12-30 11:20:00 [Válasz erre: 4129 zalbarna 2010-12-30 11:14:57]
Cseréld le a gépet:)
Cseréld le a gépet:)
4129 zalbarna 2010-12-30 11:14:57
Most is zalbarnának jelentkezik be Na mindegy Heiner Lajos vagyok Állítólag csinos felesége van zb-nek, de nem ezt akarom mondani, hanem hogy a múlt hét elején pénteken vagy szombaton, tudjátok a kedvenc kis utcámban a zsidó-negyedben IGAZI stojnovicát lehetett kapni( félig buggyantott árpamelasz, isteni..), mellé fatányérok, és ahogy a pincérlány a szoknyáját lesimította, és aztmondta zaplácsi, hát ne éljek, ha holnap is oda nem megyek..(csak a Spanglert kell valahogy lerázni..)
Most is zalbarnának jelentkezik be Na mindegy Heiner Lajos vagyok Állítólag csinos felesége van zb-nek, de nem ezt akarom mondani, hanem hogy a múlt hét elején pénteken vagy szombaton, tudjátok a kedvenc kis utcámban a zsidó-negyedben IGAZI stojnovicát lehetett kapni( félig buggyantott árpamelasz, isteni..), mellé fatányérok, és ahogy a pincérlány a szoknyáját lesimította, és aztmondta zaplácsi, hát ne éljek, ha holnap is oda nem megyek..(csak a Spanglert kell valahogy lerázni..)
4128 Heiner Lajos 2010-12-30 11:08:23 [Válasz erre: 4127 zalbarna 2010-12-30 10:58:01]
Kőbánya-Alsó vagyok, csak a hülye gép így jelentkezik be, és ha a Margit-hídról belenézek a Dunába, északra és délre egyaránt, egész Budapesten, kipusztulnak a halak, sörmérgezési decibelek miatt.
Kőbánya-Alsó vagyok, csak a hülye gép így jelentkezik be, és ha a Margit-hídról belenézek a Dunába, északra és délre egyaránt, egész Budapesten, kipusztulnak a halak, sörmérgezési decibelek miatt.
4127 zalbarna 2010-12-30 10:58:01 [Válasz erre: 4126 macskás 2010-12-30 10:43:41]
Budapest vagyok, csak a hülye gép így jelenkezik be. ( ez is olyan, mind ti mind, meg az egész világ) - Szóval a zenének olajzöld színe van, és akkor még finom voltam, olyan, mint a Dunának, mikor a legmagasabb a szennyezettsége. Tudom, hogy ez bizonyos embereknek itt nem fog tetszeni, de akkor is. Aki akar az meg fulladjon meg...
Budapest vagyok, csak a hülye gép így jelenkezik be. ( ez is olyan, mind ti mind, meg az egész világ) - Szóval a zenének olajzöld színe van, és akkor még finom voltam, olyan, mint a Dunának, mikor a legmagasabb a szennyezettsége. Tudom, hogy ez bizonyos embereknek itt nem fog tetszeni, de akkor is. Aki akar az meg fulladjon meg...
4126 macskás 2010-12-30 10:43:41 [Válasz erre: 4125 Budapest 2010-12-30 09:32:28]
Budapest, elmesélnéd, milyen a zene színe?
Budapest, elmesélnéd, milyen a zene színe?
4125 Budapest 2010-12-30 09:32:28
Két dolgból áll a világ szerintetek: zene és alkohol. Pedig a világ színesebb.
Két dolgból áll a világ szerintetek: zene és alkohol. Pedig a világ színesebb.
4124 Kúp Flóris 2010-12-30 07:14:14 [Válasz erre: 4123 Spangel Péter 2010-12-29 22:28:37]
Ejh nyet ! ! ! ! Milyen is az mikó', Loui Bátyjó asszonypraczlit nyálaz? /ez is 1 "Kóda" (igaz gonosz-), ne csak a mozgony füstje csapja/
Ejh nyet ! ! ! ! Milyen is az mikó', Loui Bátyjó asszonypraczlit nyálaz? /ez is 1 "Kóda" (igaz gonosz-), ne csak a mozgony füstje csapja/
4123 Spangel Péter 2010-12-29 22:28:37 [Válasz erre: 4122 Heiner Lajos 2010-12-29 22:03:10]
TÜNDÉRI FELESÉGEM VAN, DE A LÁNGOLÓ FÜL NEM AZ ÖVÉ... MESÉLTEM NEKI A SZTORIT, DE TUDTA, HOGY A CIMBORÁVAL VOLTUNK, ÍGY CSAK LEGYINTETT ÉS MOSOLYOGVA AZT MONDTA: CSIBÉSZ HŐSCINCÉREK VAGYTOK, MAJD ADOK ÉN NEKTEK... .-))) Egyébként remélem, egyszer eljutunk Prágába, és akkor feloldom fogadalmam és sörözni fogok...
TÜNDÉRI FELESÉGEM VAN, DE A LÁNGOLÓ FÜL NEM AZ ÖVÉ... MESÉLTEM NEKI A SZTORIT, DE TUDTA, HOGY A CIMBORÁVAL VOLTUNK, ÍGY CSAK LEGYINTETT ÉS MOSOLYOGVA AZT MONDTA: CSIBÉSZ HŐSCINCÉREK VAGYTOK, MAJD ADOK ÉN NEKTEK... .-))) Egyébként remélem, egyszer eljutunk Prágába, és akkor feloldom fogadalmam és sörözni fogok...
4122 Heiner Lajos 2010-12-29 22:03:10 [Válasz erre: 4116 Spangel Péter 2010-12-29 19:13:39]
Kedves Péter, Feleségednek ismeretlenül is kézcsókom, ha a Batthyány téren felszálltok a metróra, nincs messze a Keleti pu., onnan megy a vonat Pozsonyba. Bocs, egy kis gonoszkodást sosem hagyok ki...
Kedves Péter, Feleségednek ismeretlenül is kézcsókom, ha a Batthyány téren felszálltok a metróra, nincs messze a Keleti pu., onnan megy a vonat Pozsonyba. Bocs, egy kis gonoszkodást sosem hagyok ki...
4121 sphynx 2010-12-29 21:28:20
Nekem [url]http://www.amazon.com/Tapestry-Carols-Christmas-Traditional/dp/B00000452E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1293654443&sr=8-1;ez[/url] egy kedvencem.
Nekem [url]http://www.amazon.com/Tapestry-Carols-Christmas-Traditional/dp/B00000452E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1293654443&sr=8-1;ez[/url] egy kedvencem.
4120 sphynx 2010-12-29 21:27:05 [Válasz erre: 4119 Spangel Péter 2010-12-29 21:17:44]
Nekem attól mindig előbb fájdult meg a gyomrom, mintsem jókedvem kerekedett. Csak az a legolcsóbb pia Olaszországban.
Nekem attól mindig előbb fájdult meg a gyomrom, mintsem jókedvem kerekedett. Csak az a legolcsóbb pia Olaszországban.
4119 Spangel Péter 2010-12-29 21:17:44 [Válasz erre: 4117 sphynx 2010-12-29 21:15:40]
Pedig utána sokkal szexisebb volt a felszolgálói fül...
Pedig utána sokkal szexisebb volt a felszolgálói fül...
4118 Spangel Péter 2010-12-29 21:16:37 [Válasz erre: 4114 Spangel Péter 2010-12-29 18:44:29]
Olyan szempontból munka, hogy a sok poháremelgetés, és a szervezetet egyre inkább megtöltő, s ennek következtében elnehezítő folyékony kenyér, s annak az agytekervényekre szövődményként kiható tompító hatása következtében, a söröskrigli üzembiztos fellelése, annak stabil megmarkolása, majd a szájhoz emelés kísérlete nem kis fizikai erőfeszítést követel, ráadásul a keresztbe álló szemek szinte lehetetlenné teszi a pontos szájba célzást is. Mindamellett a szaufolást megelőző kézszorítás a barátság egyértelműsítését szolgálja, és az esemény utáni, egymás támogatása is az egységet fejezi ki. Szeretném a kedves olvasókat felháborítani, e sorok leírása előtt egy fél üveg Alföldi kaukázusi kefírt hörpintettem le. Az ágyas törkölyből már alig van, sajnos. Utánpótlásról gondoskodnom kell... :-)))
Olyan szempontból munka, hogy a sok poháremelgetés, és a szervezetet egyre inkább megtöltő, s ennek következtében elnehezítő folyékony kenyér, s annak az agytekervényekre szövődményként kiható tompító hatása következtében, a söröskrigli üzembiztos fellelése, annak stabil megmarkolása, majd a szájhoz emelés kísérlete nem kis fizikai erőfeszítést követel, ráadásul a keresztbe álló szemek szinte lehetetlenné teszi a pontos szájba célzást is. Mindamellett a szaufolást megelőző kézszorítás a barátság egyértelműsítését szolgálja, és az esemény utáni, egymás támogatása is az egységet fejezi ki. Szeretném a kedves olvasókat felháborítani, e sorok leírása előtt egy fél üveg Alföldi kaukázusi kefírt hörpintettem le. Az ágyas törkölyből már alig van, sajnos. Utánpótlásról gondoskodnom kell... :-)))
