287 Megén 2005-05-20 11:08:44 [Válasz erre: 282 Momo 2005-05-19 21:26:36]
Én meg ide is beírom, nem csak az operás-ra, hogy nélküled kevesebbek (nem kevesebben) leszünk, ne hagyj minket el!
Én meg ide is beírom, nem csak az operás-ra, hogy nélküled kevesebbek (nem kevesebben) leszünk, ne hagyj minket el!
286 kétked 2005-05-20 08:34:29 [Válasz erre: 284 Momo 2005-05-19 22:07:52]
Te honnan tudod, hogy más (Fruzsi) beszólónak mennyi pontja van, mert én nem látom azt. Egyébként nem kell ennyire mellre szívni.
Te honnan tudod, hogy más (Fruzsi) beszólónak mennyi pontja van, mert én nem látom azt. Egyébként nem kell ennyire mellre szívni.
285 janomano 2005-05-19 22:26:05 [Válasz erre: 284 Momo 2005-05-19 22:07:52]
A Fidélióval se jársz jobban. Ott 2-3 \"pap\" osztja az észt, ájult hívei körében. A Zenefórum meg döglött. És akkor mi van még...? Még egyszer mondom: ilyesmin megsértődni nem érdemes! Én a helyedben már \"csakazértis\" írogatnék ide! :-) Arról nem beszélve, hogy Momonak annyiban igaza van, hogy ha valaki reklamál pontjai megfogyatkozása miatt, annak emilben (magánban), vagy nyilvánosan magyarázatot kéne adni. Engem ugyan feszt nem érdekelnek a pontok (nem is fognak), de van akit ez aggaszt, amint a mellékelt ábra is mutatja.
A Fidélióval se jársz jobban. Ott 2-3 \"pap\" osztja az észt, ájult hívei körében. A Zenefórum meg döglött. És akkor mi van még...? Még egyszer mondom: ilyesmin megsértődni nem érdemes! Én a helyedben már \"csakazértis\" írogatnék ide! :-) Arról nem beszélve, hogy Momonak annyiban igaza van, hogy ha valaki reklamál pontjai megfogyatkozása miatt, annak emilben (magánban), vagy nyilvánosan magyarázatot kéne adni. Engem ugyan feszt nem érdekelnek a pontok (nem is fognak), de van akit ez aggaszt, amint a mellékelt ábra is mutatja.
284 Momo 2005-05-19 22:07:52 [Válasz erre: 283 janomano 2005-05-19 21:40:48]
De gondoltam rá, hogy valami személyes is lehet a dolog mögött. És alighanem igazad van az önérzettel is. Csak hát nem vagyok az a fajta, aki vidáman vigyorog akkor is, ha fejbeverik a véleményéért. És nem vagyok felszabadult, ha érzem, hogy csak azért is bántanak, mert levegőt veszek. Az is egy csoda volt, hogy a Fruzsinak beszólótól nem vontak, de tőlem igen, amikor megvédtem. Na neeeeem….. Az elmúlt napokban jó párszor előfordult, hogy nem írtam le a Momusra a véleményemet, mert gyanítottam, hogy büntetnének érte. Ez pedig így egyoldalú társasjáték. Ebben a közegben nem érzem jól magam. A pontozás ellen lázadva, csakazértis beírogató szerepére pedig nem vágyom. Ha nem érzem jól magam egy társaságban, odébb állok. Felhívom a kedves veszettül lepontozó(k) figyelmét arra a tényre, hogy a Café Momuson kívül is van élet! Döntésem végleges, ha ez volt a cél, sikerült eltakarítani.
De gondoltam rá, hogy valami személyes is lehet a dolog mögött. És alighanem igazad van az önérzettel is. Csak hát nem vagyok az a fajta, aki vidáman vigyorog akkor is, ha fejbeverik a véleményéért. És nem vagyok felszabadult, ha érzem, hogy csak azért is bántanak, mert levegőt veszek. Az is egy csoda volt, hogy a Fruzsinak beszólótól nem vontak, de tőlem igen, amikor megvédtem. Na neeeeem….. Az elmúlt napokban jó párszor előfordult, hogy nem írtam le a Momusra a véleményemet, mert gyanítottam, hogy büntetnének érte. Ez pedig így egyoldalú társasjáték. Ebben a közegben nem érzem jól magam. A pontozás ellen lázadva, csakazértis beírogató szerepére pedig nem vágyom. Ha nem érzem jól magam egy társaságban, odébb állok. Felhívom a kedves veszettül lepontozó(k) figyelmét arra a tényre, hogy a Café Momuson kívül is van élet! Döntésem végleges, ha ez volt a cél, sikerült eltakarítani.
283 janomano 2005-05-19 21:40:48 [Válasz erre: 282 Momo 2005-05-19 21:26:36]
Pontozni nem sok emberke tud! Nem gondoltál arra, hogy valaki személyesen is ismer téged és azért...? Egyébként meg szerintem hülyeség ilyen dolgon megsértődni! Túl önérzetes vagy. :-) Kérem az illetékeseket, hogy pontjaimból 100-at utaljanak át Momonak! :-)))
Pontozni nem sok emberke tud! Nem gondoltál arra, hogy valaki személyesen is ismer téged és azért...? Egyébként meg szerintem hülyeség ilyen dolgon megsértődni! Túl önérzetes vagy. :-) Kérem az illetékeseket, hogy pontjaimból 100-at utaljanak át Momonak! :-)))
282 Momo 2005-05-19 21:26:36
Ide is beírom, hátha valakit elkerül az opera topicon: Méltatlannak és szégyellnivalónak találom, ami itt folyik pontozás címén. Tisztelettel elköszönök mindenkitől. Ezután nem írok a Café Momusra.
Ide is beírom, hátha valakit elkerül az opera topicon: Méltatlannak és szégyellnivalónak találom, ami itt folyik pontozás címén. Tisztelettel elköszönök mindenkitől. Ezután nem írok a Café Momusra.
281 daunerni 2005-05-19 16:58:43 [Válasz erre: 280 kétked 2005-05-19 15:58:36]
Kedves barátaim, Nagyon kérek mindenkit, hogy próbáljanak meg a topik tárgyánál maradni, és a beszélgetést folytassák a [url]forum.php?cat=100;\"Hol érdemes zenét venni?\"[/url] címû rovatban!
Kedves barátaim, Nagyon kérek mindenkit, hogy próbáljanak meg a topik tárgyánál maradni, és a beszélgetést folytassák a [url]forum.php?cat=100;\"Hol érdemes zenét venni?\"[/url] címû rovatban!
280 kétked 2005-05-19 15:58:36 [Válasz erre: 279 morc 2005-05-18 21:47:54]
www.zenebona.hu, szerintem a legkedvezőbb és széles a választék.
www.zenebona.hu, szerintem a legkedvezőbb és széles a választék.
279 morc 2005-05-18 21:47:54
Budapesten tudna nekem valaki CD-boltot ajánlani? Szempontok: ár/választék... Köszönöm előre is!
Budapesten tudna nekem valaki CD-boltot ajánlani? Szempontok: ár/választék... Köszönöm előre is!
278 Popriscsin 2005-05-18 13:00:35 [Válasz erre: 277 Búbánat 2005-05-18 12:41:02]
Húúú! Én tegnap ereszkedtem le a harmadik emeleti kórterem ablakából összekötött lepedőkön... Máris kitudódott????
Húúú! Én tegnap ereszkedtem le a harmadik emeleti kórterem ablakából összekötött lepedőkön... Máris kitudódott????
277 Búbánat 2005-05-18 12:41:02 [Válasz erre: 275 Bodor úr 2005-05-17 23:32:34]
Üdvözöllek Bodor úr ismételten körünkben! Figyelemreméltó a megjegyzésed, néha arra gondolok, időnként az \"ápolók\" boldogan helyet cserélnének velünk, vagy legalábbis szívesen betársulnának hozzánk, ha módjukban állna. Leereszkednének a magaslatról ide, a szegény pórnép - szólamvezetőtől lefelé - közé, ahol álruhában elvegyülve sokkal vidámabb élet zajlik, mint odafenn nyílt sisakosan. Igaz, olykor-olykor leereszkednek közénk, hogy érezzük magunkat megtisztelve. De ki tudja, lehet, hogy valami más néven ezt gyakrabban is megteszik, és mi még csak nem is gyanítjuk, hogy akivel oly’ kedélyesen bájcsevegünk, az nem más, mint az egyik igen tisztelt feljebbvalónk, akinek egyébként itt létünket köszönhetjük, és aki máskülönben - nagyon helyesen - igyekszik kordában tartani alattvalóit, betegeit. Egyáltalán nem biztos, hogy fehér köpenyben…
Üdvözöllek Bodor úr ismételten körünkben! Figyelemreméltó a megjegyzésed, néha arra gondolok, időnként az \"ápolók\" boldogan helyet cserélnének velünk, vagy legalábbis szívesen betársulnának hozzánk, ha módjukban állna. Leereszkednének a magaslatról ide, a szegény pórnép - szólamvezetőtől lefelé - közé, ahol álruhában elvegyülve sokkal vidámabb élet zajlik, mint odafenn nyílt sisakosan. Igaz, olykor-olykor leereszkednek közénk, hogy érezzük magunkat megtisztelve. De ki tudja, lehet, hogy valami más néven ezt gyakrabban is megteszik, és mi még csak nem is gyanítjuk, hogy akivel oly’ kedélyesen bájcsevegünk, az nem más, mint az egyik igen tisztelt feljebbvalónk, akinek egyébként itt létünket köszönhetjük, és aki máskülönben - nagyon helyesen - igyekszik kordában tartani alattvalóit, betegeit. Egyáltalán nem biztos, hogy fehér köpenyben…
276 Popriscsin 2005-05-18 11:20:22 [Válasz erre: 275 Bodor úr 2005-05-17 23:32:34]
Most már értem, drága Bodor Úr! Akkor felfele a szamárlétrán! Ki látta a pizsamámat és a fehér köpenyemet amit a szóló oboás nővérkétől kaptam??
Most már értem, drága Bodor Úr! Akkor felfele a szamárlétrán! Ki látta a pizsamámat és a fehér köpenyemet amit a szóló oboás nővérkétől kaptam??
275 Bodor úr 2005-05-17 23:32:34 [Válasz erre: 264 Popriscsin 2005-05-17 18:15:00]
Itt vagyok, drága Poprickij...! Gátoltatva voltam, de hősies küzdelem után végre kiengedtek a kezelőből. (És lett egy fél fehér köpenyem is a pizsama mellé.) A magunkfajta tuttista nem tud személyes üzenetet küldeni, csak a szólamvezető betegek, meg az ápolók.
Itt vagyok, drága Poprickij...! Gátoltatva voltam, de hősies küzdelem után végre kiengedtek a kezelőből. (És lett egy fél fehér köpenyem is a pizsama mellé.) A magunkfajta tuttista nem tud személyes üzenetet küldeni, csak a szólamvezető betegek, meg az ápolók.
274 sphynx 2005-05-17 20:35:48 [Válasz erre: 273 Caligula 2005-05-17 20:34:07]
A Lipótra. Oda nem lehet csak úgy az utcáról bemenni. Beutaló kell.
A Lipótra. Oda nem lehet csak úgy az utcáról bemenni. Beutaló kell.
273 Caligula 2005-05-17 20:34:07 [Válasz erre: 272 sphynx 2005-05-17 20:32:31]
Különben nem tudna hozzánk szólamlani, hm?!
Különben nem tudna hozzánk szólamlani, hm?!
272 sphynx 2005-05-17 20:32:31 [Válasz erre: 271 Popriscsin 2005-05-17 20:23:47]
Be vagy jelentkezve?
Be vagy jelentkezve?
271 Popriscsin 2005-05-17 20:23:47 [Válasz erre: 270 Orfeusz 2005-05-17 20:18:09]
Inkább visszamegyek... Ott mindent értettem....
Inkább visszamegyek... Ott mindent értettem....
270 Orfeusz 2005-05-17 20:18:09
Személyes üzenetet úgy lehet küldeni, hogy a kívánt személy nevére rákattintasz és ott megjelennek az \"adatai\" és ott tudsz írni üzenetet.
Személyes üzenetet úgy lehet küldeni, hogy a kívánt személy nevére rákattintasz és ott megjelennek az \"adatai\" és ott tudsz írni üzenetet.
269 Popriscsin 2005-05-17 20:16:20 [Válasz erre: 268 Caligula 2005-05-17 19:53:21]
Én eléggé nem találok a \"Bejelentkezés\" téglalapban \"Üzenetküldés\" menüpontot. De engem tényleg most engedtek ki a Lipórról...
Én eléggé nem találok a \"Bejelentkezés\" téglalapban \"Üzenetküldés\" menüpontot. De engem tényleg most engedtek ki a Lipórról...
268 Caligula 2005-05-17 19:53:21 [Válasz erre: 266 Popriscsin 2005-05-17 18:44:58]
Bal oldal, \"Bejelentkezés\" téglalap, \"Üzenetküldés\" menüpont. OK?
Bal oldal, \"Bejelentkezés\" téglalap, \"Üzenetküldés\" menüpont. OK?
267 sphynx 2005-05-17 18:56:53 [Válasz erre: 266 Popriscsin 2005-05-17 18:44:58]
Hát, az üzenet alá. Például: Kedves sphynx! Hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy gratuláljak... blablabla Üdvözlettel: Popriscsin
Hát, az üzenet alá. Például: Kedves sphynx! Hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy gratuláljak... blablabla Üdvözlettel: Popriscsin
264 Popriscsin 2005-05-17 18:15:00
Valaki legyen szíves momondja meg,hogyan lehet személyes üzenetet küldeni?
Valaki legyen szíves momondja meg,hogyan lehet személyes üzenetet küldeni?
263 frushena 2005-05-16 19:06:43 [Válasz erre: 262 mimi59 2005-05-16 18:23:05]
Szió Mimi! Sok fele lehet kapni. Én a bookline oldalán rendeltem sokat. Főleg Verdi-t és Puccini-t. Tarján Gábor honlapján is igen sok szövegkönyv fennt van. Magyarul is. Könyvtárak ... stb. :)
Szió Mimi! Sok fele lehet kapni. Én a bookline oldalán rendeltem sokat. Főleg Verdi-t és Puccini-t. Tarján Gábor honlapján is igen sok szövegkönyv fennt van. Magyarul is. Könyvtárak ... stb. :)
262 mimi59 2005-05-16 18:23:05 [Válasz erre: 261 frushena 2005-05-16 15:12:47]
Szia, frushena! Én is így gondoltam, csak egy rossz szóvicc volt. Ezért volt a \"Bocs,.....\" Hol lehet megvenni az operák szövegét?Üdv.mimi
Szia, frushena! Én is így gondoltam, csak egy rossz szóvicc volt. Ezért volt a \"Bocs,.....\" Hol lehet megvenni az operák szövegét?Üdv.mimi
261 frushena 2005-05-16 15:12:47 [Válasz erre: 259 mimi59 2005-05-16 09:56:04]
Szerintem arra gondolt, hogy olvasd a szöveget miközben megy a darab. Valóban érdekes így zenét hallgatni.
Szerintem arra gondolt, hogy olvasd a szöveget miközben megy a darab. Valóban érdekes így zenét hallgatni.
260 Megén 2005-05-16 10:33:09 [Válasz erre: 250 Cilike 2005-05-14 11:42:49]
Bizony, és én önmegtartóztattam, mert az epret nem szeretem. Csak a barackot. De azt nagyon. Szép élményeket a fogasztáshoz.
Bizony, és én önmegtartóztattam, mert az epret nem szeretem. Csak a barackot. De azt nagyon. Szép élményeket a fogasztáshoz.
259 mimi59 2005-05-16 09:56:04 [Válasz erre: 257 janomano 2005-05-14 19:21:54]
Mit jelent a ( persze szöveggel) ? Van szöveg nélküli Bohémélet is? Bocs, janomano!!!!
Mit jelent a ( persze szöveggel) ? Van szöveg nélküli Bohémélet is? Bocs, janomano!!!!
258 Popriscsin 2005-05-15 23:56:14
Újra itt vagyok drágáim! Bodor Úr!!! Mi van Veled?
Újra itt vagyok drágáim! Bodor Úr!!! Mi van Veled?
257 janomano 2005-05-14 19:21:54 [Válasz erre: 253 maki 2005-05-14 14:53:37]
Hallgasd meg Puccini egyik legszebb operáját, a Bohéméletet. (persze szöveggel) Biztos válaszra lelsz.
Hallgasd meg Puccini egyik legszebb operáját, a Bohéméletet. (persze szöveggel) Biztos válaszra lelsz.
256 agyament 2005-05-14 18:39:15 [Válasz erre: 255 Momo 2005-05-14 17:10:05]
Valamelyik topikban egyszer ezt már bőségesen kitárgyaltuk. Tán az olvasói vagy a kávéház? Nemtom. Jó régen volt...
Valamelyik topikban egyszer ezt már bőségesen kitárgyaltuk. Tán az olvasói vagy a kávéház? Nemtom. Jó régen volt...
255 Momo 2005-05-14 17:10:05 [Válasz erre: 251 maki 2005-05-14 14:01:18]
\"Momus is the Greek deity of mockery, faultfinding, scoff and (un)fair criticism. He is also the patron of writers and poets. He found fault with the man made by Hephaestus for not having little doors in his breast through which his secret thoughts might be seen, and with Aphrodite for talking too much and because her sandals creaked (although he could find no fault with her naked body). This and other mocking and criticism of the gods led to his downfall and he was banished from the Olympus. Hesiod called him a son of Nyx (Night).\" Hát ez érdekes... Különösen az első mondat.
\"Momus is the Greek deity of mockery, faultfinding, scoff and (un)fair criticism. He is also the patron of writers and poets. He found fault with the man made by Hephaestus for not having little doors in his breast through which his secret thoughts might be seen, and with Aphrodite for talking too much and because her sandals creaked (although he could find no fault with her naked body). This and other mocking and criticism of the gods led to his downfall and he was banished from the Olympus. Hesiod called him a son of Nyx (Night).\" Hát ez érdekes... Különösen az első mondat.
254 sphynx 2005-05-14 15:00:36 [Válasz erre: 253 maki 2005-05-14 14:53:37]
Nem akarlak félrevezetni, de szerintem a \"mumus\" szó is erre utal. Nagy szőrős dolog, amivel a gyerekeket ijesztgetik. A café momus éppen erre az ellentétre épít, olyan kb. mint az \"elefánt a porcelánboltban\". Elvégre mit kereshet egy mamut a kávéházban?
Nem akarlak félrevezetni, de szerintem a \"mumus\" szó is erre utal. Nagy szőrős dolog, amivel a gyerekeket ijesztgetik. A café momus éppen erre az ellentétre épít, olyan kb. mint az \"elefánt a porcelánboltban\". Elvégre mit kereshet egy mamut a kávéházban?
253 maki 2005-05-14 14:53:37 [Válasz erre: 252 sphynx 2005-05-14 14:29:52]
Ez tipp, vagy biztos info? Ugynis a neten a találatok között olyan is kijött hogy vmi nepnek az istene, stb.. Ilyen összefüggést, hogy a mamut régies elnevezése lenne nem találok sehol. Nem kötözködni akarok, csak tényleg érdekel a dolog.
Ez tipp, vagy biztos info? Ugynis a neten a találatok között olyan is kijött hogy vmi nepnek az istene, stb.. Ilyen összefüggést, hogy a mamut régies elnevezése lenne nem találok sehol. Nem kötözködni akarok, csak tényleg érdekel a dolog.
251 maki 2005-05-14 14:01:18
sziasztok, vki meg tudná mondani nekem, hogy mi jelent pontosan a \"momus\" szó, és hogy honnan ered? köszönöm
sziasztok, vki meg tudná mondani nekem, hogy mi jelent pontosan a \"momus\" szó, és hogy honnan ered? köszönöm
250 Cilike 2005-05-14 11:42:49 [Válasz erre: 247 Megén 2005-05-12 10:15:23]
Huhú, én is nemrég kaptam egy anthon Berget, epres-pezsgőset. Sajna, ez nagggyon finom. /Már csak 3 db van.../
Huhú, én is nemrég kaptam egy anthon Berget, epres-pezsgőset. Sajna, ez nagggyon finom. /Már csak 3 db van.../
248 tépé 2005-05-13 21:10:26 [Válasz erre: 247 Megén 2005-05-12 10:15:23]
Nem avasodott meg az a csoki ennyi idő alatt?
Nem avasodott meg az a csoki ennyi idő alatt?
247 Megén 2005-05-12 10:15:23 [Válasz erre: 246 Megén 2005-05-12 09:01:46]
És most ettem is egy ilyet, barackos, brandy-s, csokis, marcipános. (Anthon Berg Dániából, since 1884.) Mindenkinek kívánom, hogy álmai így teljesüljenek!
És most ettem is egy ilyet, barackos, brandy-s, csokis, marcipános. (Anthon Berg Dániából, since 1884.) Mindenkinek kívánom, hogy álmai így teljesüljenek!
246 Megén 2005-05-12 09:01:46 [Válasz erre: 240 Caligula 2005-05-11 20:49:55]
A legjobb a marcipános. És a marcipán úgy egyáltalán.
A legjobb a marcipános. És a marcipán úgy egyáltalán.
245 Megén 2005-05-12 09:00:19 [Válasz erre: 237 sphynx 2005-05-11 19:12:43]
Öreg kutya (ló) új kunsztot nem tanul! .-))
Öreg kutya (ló) új kunsztot nem tanul! .-))
244 Momo 2005-05-11 23:14:08 [Válasz erre: 238 kapa 2005-05-11 20:19:59]
Neked, és mindenkinek, aki nem értett meg: Nem a pontozás eredeti célja zavar, hanem, amire most használják! Ha nem vétek az alap (etikai és viselkedési) normák ellen, nekem ne véleményezze senki (pontokkal), amit beírok. Ez nem irodalom dolgozat, mellesleg egyetlen pontozó sem birtokolja a bölcsek kövét. Az internetes fórum az a hely, ahol a szabadon megfogalmazott vélemények ütközhetnek. Erre most jönnek a botcsinálta \"istenek\" és szájízük szerint a partvonalra szoríthatnak, leradírozhatnak, ha nem tetszik nekik, amit beírunk. Ez zavar...
Neked, és mindenkinek, aki nem értett meg: Nem a pontozás eredeti célja zavar, hanem, amire most használják! Ha nem vétek az alap (etikai és viselkedési) normák ellen, nekem ne véleményezze senki (pontokkal), amit beírok. Ez nem irodalom dolgozat, mellesleg egyetlen pontozó sem birtokolja a bölcsek kövét. Az internetes fórum az a hely, ahol a szabadon megfogalmazott vélemények ütközhetnek. Erre most jönnek a botcsinálta \"istenek\" és szájízük szerint a partvonalra szoríthatnak, leradírozhatnak, ha nem tetszik nekik, amit beírunk. Ez zavar...
243 Caligula 2005-05-11 22:33:16
Az életben nem írtam még ilyen hosszan fórumba. Látod, mit hozol ki belőlem? ;-)
Az életben nem írtam még ilyen hosszan fórumba. Látod, mit hozol ki belőlem? ;-)
242 Caligula 2005-05-11 22:32:38 [Válasz erre: 241 janomano 2005-05-11 21:40:55]
Na ja, ha már mindegyik tele van E-vel, akkor már a legfinomabbat eszem meg. Egyébként régi jó szokás szerint először leszopogatom a csokit és a zselét külön fogyasztom el. Mindazonáltal megjegyezném, hogy engem ez nem is hízlal, mert külön emésztési rendszert fejlesztettem ki, mely korlátlan fogyasztásra alkalmas, de kizárólag zselés szaloncukrot lehet bele adagolni (csak nagy adagokat fogad el a rendszer!). Sajna csak az év bizonyos szakában jut elegendő táplálékhoz, ezért a köztes időre kénytelen voltam egy almás-mákos rétes befogadó rekeszt is létrehozni.
Na ja, ha már mindegyik tele van E-vel, akkor már a legfinomabbat eszem meg. Egyébként régi jó szokás szerint először leszopogatom a csokit és a zselét külön fogyasztom el. Mindazonáltal megjegyezném, hogy engem ez nem is hízlal, mert külön emésztési rendszert fejlesztettem ki, mely korlátlan fogyasztásra alkalmas, de kizárólag zselés szaloncukrot lehet bele adagolni (csak nagy adagokat fogad el a rendszer!). Sajna csak az év bizonyos szakában jut elegendő táplálékhoz, ezért a köztes időre kénytelen voltam egy almás-mákos rétes befogadó rekeszt is létrehozni.
241 janomano 2005-05-11 21:40:55 [Válasz erre: 240 Caligula 2005-05-11 20:49:55]
Te is azt kamázod? :-)))
Te is azt kamázod? :-)))
240 Caligula 2005-05-11 20:49:55 [Válasz erre: 239 janomano 2005-05-11 20:43:35]
Zseléset kérek! Köszönöm. :-)
Zseléset kérek! Köszönöm. :-)
239 janomano 2005-05-11 20:43:35 [Válasz erre: 238 kapa 2005-05-11 20:19:59]
Nem értem, hogy mire gondolsz! Most már nem tudják egyesek kontrolálatlanul ideönteni béltartalmukat. Nem jobb így? A pontozásról: ha szaloncukrokat osztogatnának, akkor meg azt reklamálnák, hogy ki kapott zseléset, ki csokisat, etc... :-)
Nem értem, hogy mire gondolsz! Most már nem tudják egyesek kontrolálatlanul ideönteni béltartalmukat. Nem jobb így? A pontozásról: ha szaloncukrokat osztogatnának, akkor meg azt reklamálnák, hogy ki kapott zseléset, ki csokisat, etc... :-)
238 kapa 2005-05-11 20:19:59 [Válasz erre: 233 Momo 2005-05-11 16:05:26]
Azt hiszem a felnöttség esélyét az elmúlt hónapokban néhányan elvették tőlünk. Én sem örülök ennek a pontozósdinak - én nem is pontozhatok - de nem értem, hogy miért ezen nyavajogtok? Szerintem nem a szerk. tehet róla, ha moderálni volt kénytelen néhány iderondító bunkót.
Azt hiszem a felnöttség esélyét az elmúlt hónapokban néhányan elvették tőlünk. Én sem örülök ennek a pontozósdinak - én nem is pontozhatok - de nem értem, hogy miért ezen nyavajogtok? Szerintem nem a szerk. tehet róla, ha moderálni volt kénytelen néhány iderondító bunkót.
