Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


2043 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:11:39 [Válasz erre: 2041 álmodó 2010-01-05 22:10:42]
pedig... hkkk... naccerűűűű volt a vajaskenyér...

2042 álmodó 2010-01-05 22:11:06 [Válasz erre: 2040 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:09:03]
nem, az én csomagom már tele van.

2041 álmodó 2010-01-05 22:10:42 [Válasz erre: 2039 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:08:38]
mo-mo-momo, ejnye, már megint belőtted magad. Mondtam, hogy a kender a spájzban nem snidling.

2040 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:09:03 [Válasz erre: 2038 álmodó 2010-01-05 22:08:01]
neked van mezzo a csomagodban...?

2039 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:08:38 [Válasz erre: 2038 álmodó 2010-01-05 22:08:01]
az az... gladiátor. négy betű.

2038 álmodó 2010-01-05 22:08:01 [Válasz erre: 2037 álmodó 2010-01-05 22:07:10]
Ja nem, nincs radiátor a képen.

2037 álmodó 2010-01-05 22:07:10 [Válasz erre: 2036 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:05:09]
Arab tenorista fehér bundában takkol? Hmmmmm.... Varázsfuvola bemutató lesz valahol?

2036 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:05:09 [Válasz erre: 2035 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:04:56]
ja, nem... azt magának kell.

2035 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:04:56 [Válasz erre: 2034 álmodó 2010-01-05 22:04:15]
törekedjen, kisasszony.... rákérdezhetek...?

2034 álmodó 2010-01-05 22:04:15 [Válasz erre: 2033 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:02:53]
Hát Vágó úr, nem egyszerű..

2033 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:02:53 [Válasz erre: 2032 álmodó 2010-01-05 22:01:55]
az az... arab tenorista...

2032 álmodó 2010-01-05 22:01:55 [Válasz erre: 2029 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:49:25]
órát nyelt maci, vagy macinak álcázott arab, terrorista cselekmény közben.

2031 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:53:39 [Válasz erre: 2030 eccerű 2010-01-05 21:53:13]
tak...

2030 eccerű 2010-01-05 21:53:13
Itt szeretném jelezni, hogy a t-home kábelszolgáltató analóg programcsomagjaiban nem sugározza tovább a mezzo műsorát.

2029 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:49:25
[url]http://farm1.static.flickr.com/235/453083086_0bc271b1cb.jpg;tak[/url]...

2028 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:48:44
[url]http://mano24.files.wordpress.com/2009/01/dal.jpg;tak[/url]...

2027 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:47:10
t...

2026 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:46:58 [Válasz erre: 2025 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:45:20]
tak... tak...

2025 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:45:20 [Válasz erre: 2024 álmodó 2010-01-05 21:44:34]
tik-tak...

2024 álmodó 2010-01-05 21:44:34 [Válasz erre: 2023 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:41:40]
te...Egyre kevesebbet berregsz...Van egy rosszhírem. Lehet, hogy ébresztőóra lettél menet közben. De akkor kínai, mert lemerül az elem. Szajnosz.

2023 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:41:40 [Válasz erre: 2022 álmodó 2010-01-05 21:36:46]
brumm... brum... brrr...

2022 álmodó 2010-01-05 21:36:46 [Válasz erre: 2021 álmodó 2010-01-05 21:36:20]
bocs, meglátyjuk.

2021 álmodó 2010-01-05 21:36:20 [Válasz erre: 2020 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:35:18]
Hideg van, aludnod kéne tavaszig,aztán megláttyuk.

2020 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:35:18 [Válasz erre: 2019 álmodó 2010-01-05 21:34:54]
hideg van... brumm... brumm...

2019 álmodó 2010-01-05 21:34:54 [Válasz erre: 2018 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:33:09]
ja,ühüm....Persze. Alacsony az alapjárat, azért nem indul.

2018 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:33:09 [Válasz erre: 2017 álmodó 2010-01-05 21:32:29]
hát, hogy brumm... érted...

2017 álmodó 2010-01-05 21:32:29 [Válasz erre: 2016 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:24:16]
hogy mondod, mo-mo-momomo?

2016 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 21:24:16 [Válasz erre: 2013 álmodó 2010-01-05 21:01:39]
brumm-brumm Álmodó...

2015 szivárványarc 2010-01-05 21:03:57 [Válasz erre: 2007 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 18:14:02]
1.Sesto egyszerüen o.k,tök jófej ennyi! 2.Calleja ha jó passzban van nem Mekk Elek ,de sajna többnyire az,amugy rokonszenves. 3.az a bizonyos kép..hát cuki volt .-) 4.Rockernek már kijárt valami vicces beszolás 5.nosztalgia füles maci a mocin 6.mo mo momomo...ez is kedves vagy nem? na császtok,vár a jó kis fütyülös mézes barackpálinka igy a szilveszteri 3 napos buli után... .-))))

2014 álmodó 2010-01-05 21:03:21
De az utolsóban is van társadalmi mondanivaló(s)... Őrület.

2013 álmodó 2010-01-05 21:01:39 [Válasz erre: 2011 sphynx 2010-01-05 21:00:25]
Szerintem a Brumm-brumm

2012 álmodó 2010-01-05 21:00:45 [Válasz erre: 2010 szivárványarc 2010-01-05 20:57:40]
:-))) Hát, tudod... "Ez ám a magasröptű diskurzus"

2011 sphynx 2010-01-05 21:00:25 [Válasz erre: 2009 álmodó 2010-01-05 20:55:58]
A "csöpköbökörbö". Az szerintem nagyon ütős.

2010 szivárványarc 2010-01-05 20:57:40 [Válasz erre: 2009 álmodó 2010-01-05 20:55:58]
Jßo éjt gyerekek bucsuzik füles mára,bujjatok ti is be hamar a jó puha ágyba,de elötte ne igyatok mosatlan gyümölcslevet!!!!! csocsi

2009 álmodó 2010-01-05 20:55:58 [Válasz erre: 2008 sphynx 2010-01-05 20:15:35]
Neked melyik tetszik, Sphynx?

2008 sphynx 2010-01-05 20:15:35 [Válasz erre: 2007 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 18:14:02]
Szerintem jópofa. Csak irígykedsz.

2007 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 18:14:02 [Válasz erre: 2002 szivárványarc 2010-01-05 13:21:13]
Meg itt vannak a te magasröptű hozzászólásaid a különböző topicokból: Anna Nyetrebko: „Sesto jol operál,vagy operában ugyebár csupa okosságot hadovál? superál! sok ma már a csóka báj,kell egy szike nosza lám!” „calleja=Mekk elek!!! Mekk mekk Elek,Remekelek....No no no ?????????? AhAA HoHoHo Mery christmas!!!!!!!!!!!!!!!!!” MÁO topic: „cuki a kép,elélveztem..” „hello rocker. birom a stilusod. cupp cupp a popidra..” ” viccesek vagytok! Üdv. az átváltoztatott király vagy királynö?????? Most sietek mert épp rénszarvasban nyomom és már rámcsörgött a Santa,nagyot kapna ha a fogathajtoja elmaradna.” Operett librettók, szövegkönyvek: „Füles Mackó: Füles macko mond most néktek szép meséket gyerekek! Lekonyuló szép fülemnek köszönhetem nevemet! kedvencem a friss méz s más finom falatok! de azért szerettek hogyha kövér is vagyok!? Brumma brumma brumma brumma brumma brumma brumm brumm brummmmmmmm! :-))” Kedvenc előadók „louis de geraclisemente” „ekateria mihajlovna-kuthylingerdai” Társalgó „mo mo mo mo momomo...mo mozog a zoldlövölös csöpköbökörbö??? :-))” Szerintem nyugodtan leszállhatsz a többiekről… :-)))))

2006 álmodó 2010-01-05 17:01:54 [Válasz erre: 2005 álmodó 2010-01-05 16:45:23]
Semmi bántót...Csak ezt: "Sümegi Eszter ihletett alakitását én is megnézném már egyszer,az operettes avitt manirok helyett..." Vagy ezt: "Hogy Farkasréti Mária énekelte -e mär a Requiemet vagy sem nem tudom,de legutóbb egy nagyon siralmas Aida-t láttam töle,azok után nem tételezem fel,hogy bírná a Requiem nehéz állását,bár mint tudjuk nem a hang számit..." Kedvenc előadók • 2005 Tényleg, kedves Tamás. Vagy Ildikó??????????????????????????? :-))))))))))))))))))))))))))) Na csók, kedves.

2005 álmodó 2010-01-05 16:45:23 [Válasz erre: 2004 álmodó 2010-01-05 16:41:59]
Illetve, semmit, "kedves" Tamás, Szegedről.

2004 álmodó 2010-01-05 16:41:59 [Válasz erre: 2002 szivárványarc 2010-01-05 13:21:13]
Semmit. "nacsók"

2003 Spangel Péter 2010-01-05 14:11:12 [Válasz erre: 2002 szivárványarc 2010-01-05 13:21:13]
Das ist die Warheit! Hihi!

2002 szivárványarc 2010-01-05 13:21:13 [Válasz erre: 1998 álmodó 2010-01-05 09:12:59]
de sok ????????????????jel meg NAAAAAAAAAAAAAAAAA MELLETT VAN EGY NAGY ELÖNYÖM;SOSE IROK BÁNTOT ''KEDVES'' NA CSÓK !.:-))))))))))))))

2001 unicornis 2010-01-05 10:53:22
A Space Odyssey

2000 tarnhelm2 2010-01-05 10:11:57
2000

1999 álmodó 2010-01-05 09:16:52 [Válasz erre: 1996 szivárványarc 2010-01-05 00:37:41]
Te azon kívül, hogy megjegyzd, mennyire "nem magasröptű" a társalgás, és hogy ki "nyomul rád", meg kiraksz 35 kérdőjelet vagy más írásjelet, semmit nem írsz. Úgyhogy kedves, innen nézve bizony a te "beírásaid" sem fogják megrengetni a Földet.

1998 álmodó 2010-01-05 09:12:59 [Válasz erre: 1997 álmodó 2010-01-05 09:09:32]
Várjá, írok még tőled mélyenszántó gondolatokat, úgymint: "????????????" vagy " :-)))))"

1997 álmodó 2010-01-05 09:09:32 [Válasz erre: 1996 szivárványarc 2010-01-05 00:37:41]
Szia. :-) Ahhoz képest amiket írni szoktál (például: "naaaaaaaaaaaa") ez valóban a kanyarban sincs. :-)))))

1996 szivárványarc 2010-01-05 00:37:41 [Válasz erre: 1992 álmodó 2010-01-04 20:49:56]
hüha ez ám a magasröptü diskurzus...

1995 Kúp Flóris 2010-01-05 00:06:58 [Válasz erre: 1989 tiramisu 2010-01-04 20:20:58]
Pediglen mostan látom, hogy a [url]http://szentkoronaradio.com/ittechtudomany/2009_12_26_a-hewlett-packard-ujdonsaga-rasszista-webkamera;Hewlett Packard[/url]-ot elfelejtém belink- elleni:)

1994 Momo von Hofmannsthal 2010-01-04 21:34:28 [Válasz erre: 1993 tiramisu 2010-01-04 21:13:27]
hát, azért... azt írtad, hogy a "harmadosztályú fellépők"... - szerintem azok is művészek. Próbateremben, színpadon élnek, dolgoznak, igyekeznek, küszködnek a tehetségük szerint. Nem kell megnézni a műsort, ha az ember a „nagy nevekre” vágyik. Még Kovács Józsi is művész, ha megöregedett, és megroggyant is. Életét a színpadon töltötte, ahogy mi is. Előbb-utóbb mindenki megöregszik. Isten adja, hogy ne kelljen akkor is színpadon lennie. (KJ nem nézett ki jól, és ezért nem tudok haragudni rá, mert lehet, hogy tényleg beteg.) A közönség végül úgyis ítél. Nem kell nekünk egymás torkát átharapni. (Azt meg nem tudom eldönteni, hogy Kovács Józsi mérhetetlenül pénzsóvár, és ezért szervezi még mindig az egyre hakniszerűbb Interoperettet, vagy azért csinálja, mert szüksége van a bevételre, hogy a lukakat tömködje a költségvetésében. Látatlanban nem akarom meg/elítélni. Ha meg tudnám, akkor se. Kollégáról rosszat én ide nem írok. Tudom mennyi szarság, fájdalom, félelem, aggodalom van egy lefelé tartó karrier mögött.)





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.