Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


2093 álmodó 2010-01-05 22:54:03 [Válasz erre: 2092 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:51:13]
Ez olyan békés, és meghitt. Biztos barátok. Vállról indítható rakétájuk is van..Minden ami kell.

2092 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:51:13 [Válasz erre: 2091 álmodó 2010-01-05 22:49:27]
hát, ma már bárkinek lehet [url]http://www.kumawar.com/Osama/m26.weapons.stinger-dvic463.jpg;rakétája[/url]...

2091 álmodó 2010-01-05 22:49:27 [Válasz erre: 2089 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:33]
?? dicsekvő arab tenorista.

2090 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:58 [Válasz erre: 2089 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:33]
úgy értem, hogy sehol egy japán...

2089 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:33 [Válasz erre: 2088 álmodó 2010-01-05 22:47:31]
persze... én is voltam már így.

2088 álmodó 2010-01-05 22:47:31 [Válasz erre: 2086 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:45:52]
? Meg tudod érteni?

2087 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:46:57 [Válasz erre: 2086 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:45:52]
és sehol egy japán...

2086 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:45:52 [Válasz erre: 2085 álmodó 2010-01-05 22:44:03]
hát nézd... én meg tudom érteni... szar lehet hikarinak lenni Budapesten... beállsz a megállóba a farkad meg a Nagymező utcáig ér...

2085 álmodó 2010-01-05 22:44:03 [Válasz erre: 2080 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:06]
Á, semmiség. Tegnap egy hikarival társalogtam a troli megállóban. Állatira panaszkodott a trolikra, de szerintem csak irigy volt a BKV-ra.

2084 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:52 [Válasz erre: 2083 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:43]
a melegség...

2083 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:43 [Válasz erre: 2082 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:34]
a simogatás...

2082 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:34 [Válasz erre: 2081 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:49]
a megértés...

2081 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:49 [Válasz erre: 2080 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:06]
nekünk is kell a lelki támasz...

2080 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:06 [Válasz erre: 2079 álmodó 2010-01-05 22:41:05]
Én tisztelem a képességeidet, Aura. Más az angyalokkal beszélget, te meg a motorokkal...

2079 álmodó 2010-01-05 22:41:05 [Válasz erre: 2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44]
Értem. A doktor úr már elment, holnap reggel tessék visszajönni. És tessék hozni egy kis üveg oljat, hátha sokat kell várakozni.

2078 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:39:41 [Válasz erre: 2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44]
csak megjátszom az Ottót.

2077 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:39:14 [Válasz erre: 2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44]
Úgy értem, Dízel Mikulás.

2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44 [Válasz erre: 2075 álmodó 2010-01-05 22:36:11]
ez csak a látszat... valójában egy befecskendezős Dizel vagyok...

2075 álmodó 2010-01-05 22:36:11 [Válasz erre: 2074 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:34:46]
Ezaz! Egy Otto-motorral társalgok...Istenem, van ilyen is.

2074 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:34:46 [Válasz erre: 2073 álmodó 2010-01-05 22:34:27]
brumm...

2073 álmodó 2010-01-05 22:34:27 [Válasz erre: 2072 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:33:04]
tapasztalatot. Ki fognak moderálni, azt tudod, mo-mo-mommo? Hüha, de magasrüptű diskurzus ez...

2072 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:33:04 [Válasz erre: 2071 álmodó 2010-01-05 22:32:24]
de még nem nyert szemmit, a kisasszony...

2071 álmodó 2010-01-05 22:32:24 [Válasz erre: 2070 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:31:48]
neeeeeem, Vágó úr, inkább én most megállok.

2070 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:31:48 [Válasz erre: 2069 álmodó 2010-01-05 22:31:36]
szabad a gazda...

2069 álmodó 2010-01-05 22:31:36 [Válasz erre: 2067 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:30:23]
Hidegedik. Orr-stein lenne (Stein...)

2068 álmodó 2010-01-05 22:30:49 [Válasz erre: 2065 álmodó 2010-01-05 22:30:03]
akkor legfeljebb Or-rajan lenne.

2067 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:30:23 [Válasz erre: 2065 álmodó 2010-01-05 22:30:03]
hm... Bernstein...?

2066 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:30:08 [Válasz erre: 2064 álmodó 2010-01-05 22:29:45]
si, si... álommeló.

2065 álmodó 2010-01-05 22:30:03 [Válasz erre: 2063 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:28:38]
hideg

2064 álmodó 2010-01-05 22:29:45 [Válasz erre: 2061 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:27:09]
chippendale mikulás felmosófejjel?

2063 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:28:38 [Válasz erre: 2062 álmodó 2010-01-05 22:28:13]
Karajan.

2062 álmodó 2010-01-05 22:28:13 [Válasz erre: 2060 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:26:38]
ennek nagy az orra. Túl nagy. Hasonlít egy karmesterre...Hmmm...Nem jut eszembe.

2061 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:27:09 [Válasz erre: 2059 álmodó 2010-01-05 22:25:33]
a felmosófej kell... idén te vagy a Mikulás...

2060 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:26:38
[url]http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/62/m_6a0818769d6d40d384eba85a758e4957.jpg;ez[/url] meg én vagyok...

2059 álmodó 2010-01-05 22:25:33 [Válasz erre: 2056 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:42]
:-))) Ugye? Szerintem is. Csak híznom kéne kicsit. Meg a piros felmosófej nem kéne a fejemre, de így is elmegy(ek)

2058 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:24:08 [Válasz erre: 2057 álmodó 2010-01-05 22:23:37]
nézhetnél néha tükörbe...

2057 álmodó 2010-01-05 22:23:37 [Válasz erre: 2055 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:04]
Ja igen, tényleg. Mindig elfelejtem, hogy az én vagyok.

2056 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:42 [Válasz erre: 2055 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:04]
jó pasi vagy Álmodó...

2055 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:04 [Válasz erre: 2053 álmodó 2010-01-05 22:20:48]
ja... hát volt egy képem rólad... így feltettem ide.

2054 álmodó 2010-01-05 22:21:50 [Válasz erre: 2051 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:19:46]
te....az nem te vagy ott a képen? Hm? biztos?

2053 álmodó 2010-01-05 22:20:48 [Válasz erre: 2049 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:18:02]
Vááááááááááááoooooooooááááááá, azannnnnya!!!!!!! -Mondanám, ha nem volnék én. Így azonban elégedjünk meg annyival: nocsak.

2052 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:20:22 [Válasz erre: 2051 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:19:46]
nem ez a képen (az a húsvéti nyuszi)

2051 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:19:46 [Válasz erre: 2050 álmodó 2010-01-05 22:18:51]
nem lehet kevesebb a szőr... én vagyok a Mikulás...

2050 álmodó 2010-01-05 22:18:51 [Válasz erre: 2048 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:16:19]
Ja, ha ennyi az anyai ösztönnek... Szerintem a kicsi szőrös komolyzenészek is a kendertől vannak. Kevesebb vajaskenyér-kevesebb szőr.

2049 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:18:02
[url]http://scorchedsheets.com/wp-content/uploads/2009/12/sexy_santa_1.jpg;Mikulás[/url]

2048 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:16:19 [Válasz erre: 2047 álmodó 2010-01-05 22:15:47]
sebaj...

2047 álmodó 2010-01-05 22:15:47 [Válasz erre: 2045 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:13:07]
Többen vannak? Az veszélyes. Majd jól elvisznek magukkal, és nemileg beavatkoznak neked. Sose leszel anya.

2046 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:14:56 [Válasz erre: 2045 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:13:07]
kicsi, szőrős komolyzenészek

2045 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:13:07 [Válasz erre: 2044 álmodó 2010-01-05 22:12:25]
mezzókok

2044 álmodó 2010-01-05 22:12:25 [Válasz erre: 2043 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:11:39]
s mi van a te csomagodban?





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.