2093 álmodó 2010-01-05 22:54:03 [Válasz erre: 2092 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:51:13]
Ez olyan békés, és meghitt. Biztos barátok. Vállról indítható rakétájuk is van..Minden ami kell.
Ez olyan békés, és meghitt. Biztos barátok. Vállról indítható rakétájuk is van..Minden ami kell.
2092 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:51:13 [Válasz erre: 2091 álmodó 2010-01-05 22:49:27]
hát, ma már bárkinek lehet [url]http://www.kumawar.com/Osama/m26.weapons.stinger-dvic463.jpg;rakétája[/url]...
hát, ma már bárkinek lehet [url]http://www.kumawar.com/Osama/m26.weapons.stinger-dvic463.jpg;rakétája[/url]...
2091 álmodó 2010-01-05 22:49:27 [Válasz erre: 2089 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:33]
?? dicsekvő arab tenorista.
?? dicsekvő arab tenorista.
2090 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:58 [Válasz erre: 2089 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:33]
úgy értem, hogy sehol egy japán...
úgy értem, hogy sehol egy japán...
2089 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:48:33 [Válasz erre: 2088 álmodó 2010-01-05 22:47:31]
persze... én is voltam már így.
persze... én is voltam már így.
2088 álmodó 2010-01-05 22:47:31 [Válasz erre: 2086 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:45:52]
? Meg tudod érteni?
? Meg tudod érteni?
2087 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:46:57 [Válasz erre: 2086 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:45:52]
és sehol egy japán...
és sehol egy japán...
2086 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:45:52 [Válasz erre: 2085 álmodó 2010-01-05 22:44:03]
hát nézd... én meg tudom érteni... szar lehet hikarinak lenni Budapesten... beállsz a megállóba a farkad meg a Nagymező utcáig ér...
hát nézd... én meg tudom érteni... szar lehet hikarinak lenni Budapesten... beállsz a megállóba a farkad meg a Nagymező utcáig ér...
2085 álmodó 2010-01-05 22:44:03 [Válasz erre: 2080 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:06]
Á, semmiség. Tegnap egy hikarival társalogtam a troli megállóban. Állatira panaszkodott a trolikra, de szerintem csak irigy volt a BKV-ra.
Á, semmiség. Tegnap egy hikarival társalogtam a troli megállóban. Állatira panaszkodott a trolikra, de szerintem csak irigy volt a BKV-ra.
2084 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:52 [Válasz erre: 2083 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:43]
a melegség...
a melegség...
2083 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:43 [Válasz erre: 2082 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:34]
a simogatás...
a simogatás...
2082 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:43:34 [Válasz erre: 2081 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:49]
a megértés...
a megértés...
2081 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:49 [Válasz erre: 2080 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:06]
nekünk is kell a lelki támasz...
nekünk is kell a lelki támasz...
2080 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:42:06 [Válasz erre: 2079 álmodó 2010-01-05 22:41:05]
Én tisztelem a képességeidet, Aura. Más az angyalokkal beszélget, te meg a motorokkal...
Én tisztelem a képességeidet, Aura. Más az angyalokkal beszélget, te meg a motorokkal...
2079 álmodó 2010-01-05 22:41:05 [Válasz erre: 2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44]
Értem. A doktor úr már elment, holnap reggel tessék visszajönni. És tessék hozni egy kis üveg oljat, hátha sokat kell várakozni.
Értem. A doktor úr már elment, holnap reggel tessék visszajönni. És tessék hozni egy kis üveg oljat, hátha sokat kell várakozni.
2078 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:39:41 [Válasz erre: 2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44]
csak megjátszom az Ottót.
csak megjátszom az Ottót.
2077 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:39:14 [Válasz erre: 2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44]
Úgy értem, Dízel Mikulás.
Úgy értem, Dízel Mikulás.
2076 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:38:44 [Válasz erre: 2075 álmodó 2010-01-05 22:36:11]
ez csak a látszat... valójában egy befecskendezős Dizel vagyok...
ez csak a látszat... valójában egy befecskendezős Dizel vagyok...
2075 álmodó 2010-01-05 22:36:11 [Válasz erre: 2074 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:34:46]
Ezaz! Egy Otto-motorral társalgok...Istenem, van ilyen is.
Ezaz! Egy Otto-motorral társalgok...Istenem, van ilyen is.
2074 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:34:46 [Válasz erre: 2073 álmodó 2010-01-05 22:34:27]
brumm...
brumm...
2073 álmodó 2010-01-05 22:34:27 [Válasz erre: 2072 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:33:04]
tapasztalatot. Ki fognak moderálni, azt tudod, mo-mo-mommo? Hüha, de magasrüptű diskurzus ez...
tapasztalatot. Ki fognak moderálni, azt tudod, mo-mo-mommo? Hüha, de magasrüptű diskurzus ez...
2072 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:33:04 [Válasz erre: 2071 álmodó 2010-01-05 22:32:24]
de még nem nyert szemmit, a kisasszony...
de még nem nyert szemmit, a kisasszony...
2071 álmodó 2010-01-05 22:32:24 [Válasz erre: 2070 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:31:48]
neeeeeem, Vágó úr, inkább én most megállok.
neeeeeem, Vágó úr, inkább én most megállok.
2070 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:31:48 [Válasz erre: 2069 álmodó 2010-01-05 22:31:36]
szabad a gazda...
szabad a gazda...
2069 álmodó 2010-01-05 22:31:36 [Válasz erre: 2067 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:30:23]
Hidegedik. Orr-stein lenne (Stein...)
Hidegedik. Orr-stein lenne (Stein...)
2068 álmodó 2010-01-05 22:30:49 [Válasz erre: 2065 álmodó 2010-01-05 22:30:03]
akkor legfeljebb Or-rajan lenne.
akkor legfeljebb Or-rajan lenne.
2067 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:30:23 [Válasz erre: 2065 álmodó 2010-01-05 22:30:03]
hm... Bernstein...?
hm... Bernstein...?
2066 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:30:08 [Válasz erre: 2064 álmodó 2010-01-05 22:29:45]
si, si... álommeló.
si, si... álommeló.
2064 álmodó 2010-01-05 22:29:45 [Válasz erre: 2061 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:27:09]
chippendale mikulás felmosófejjel?
chippendale mikulás felmosófejjel?
2063 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:28:38 [Válasz erre: 2062 álmodó 2010-01-05 22:28:13]
Karajan.
Karajan.
2062 álmodó 2010-01-05 22:28:13 [Válasz erre: 2060 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:26:38]
ennek nagy az orra. Túl nagy. Hasonlít egy karmesterre...Hmmm...Nem jut eszembe.
ennek nagy az orra. Túl nagy. Hasonlít egy karmesterre...Hmmm...Nem jut eszembe.
2061 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:27:09 [Válasz erre: 2059 álmodó 2010-01-05 22:25:33]
a felmosófej kell... idén te vagy a Mikulás...
a felmosófej kell... idén te vagy a Mikulás...
2060 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:26:38
[url]http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/62/m_6a0818769d6d40d384eba85a758e4957.jpg;ez[/url] meg én vagyok...
[url]http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/62/m_6a0818769d6d40d384eba85a758e4957.jpg;ez[/url] meg én vagyok...
2059 álmodó 2010-01-05 22:25:33 [Válasz erre: 2056 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:42]
:-))) Ugye? Szerintem is. Csak híznom kéne kicsit. Meg a piros felmosófej nem kéne a fejemre, de így is elmegy(ek)
:-))) Ugye? Szerintem is. Csak híznom kéne kicsit. Meg a piros felmosófej nem kéne a fejemre, de így is elmegy(ek)
2058 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:24:08 [Válasz erre: 2057 álmodó 2010-01-05 22:23:37]
nézhetnél néha tükörbe...
nézhetnél néha tükörbe...
2057 álmodó 2010-01-05 22:23:37 [Válasz erre: 2055 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:04]
Ja igen, tényleg. Mindig elfelejtem, hogy az én vagyok.
Ja igen, tényleg. Mindig elfelejtem, hogy az én vagyok.
2056 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:42 [Válasz erre: 2055 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:04]
jó pasi vagy Álmodó...
jó pasi vagy Álmodó...
2055 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:22:04 [Válasz erre: 2053 álmodó 2010-01-05 22:20:48]
ja... hát volt egy képem rólad... így feltettem ide.
ja... hát volt egy képem rólad... így feltettem ide.
2054 álmodó 2010-01-05 22:21:50 [Válasz erre: 2051 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:19:46]
te....az nem te vagy ott a képen? Hm? biztos?
te....az nem te vagy ott a képen? Hm? biztos?
2053 álmodó 2010-01-05 22:20:48 [Válasz erre: 2049 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:18:02]
Vááááááááááááoooooooooááááááá, azannnnnya!!!!!!! -Mondanám, ha nem volnék én. Így azonban elégedjünk meg annyival: nocsak.
Vááááááááááááoooooooooááááááá, azannnnnya!!!!!!! -Mondanám, ha nem volnék én. Így azonban elégedjünk meg annyival: nocsak.
2052 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:20:22 [Válasz erre: 2051 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:19:46]
nem ez a képen (az a húsvéti nyuszi)
nem ez a képen (az a húsvéti nyuszi)
2051 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:19:46 [Válasz erre: 2050 álmodó 2010-01-05 22:18:51]
nem lehet kevesebb a szőr... én vagyok a Mikulás...
nem lehet kevesebb a szőr... én vagyok a Mikulás...
2050 álmodó 2010-01-05 22:18:51 [Válasz erre: 2048 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:16:19]
Ja, ha ennyi az anyai ösztönnek... Szerintem a kicsi szőrös komolyzenészek is a kendertől vannak. Kevesebb vajaskenyér-kevesebb szőr.
Ja, ha ennyi az anyai ösztönnek... Szerintem a kicsi szőrös komolyzenészek is a kendertől vannak. Kevesebb vajaskenyér-kevesebb szőr.
2049 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:18:02
[url]http://scorchedsheets.com/wp-content/uploads/2009/12/sexy_santa_1.jpg;Mikulás[/url]
[url]http://scorchedsheets.com/wp-content/uploads/2009/12/sexy_santa_1.jpg;Mikulás[/url]
2048 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:16:19 [Válasz erre: 2047 álmodó 2010-01-05 22:15:47]
sebaj...
sebaj...
2047 álmodó 2010-01-05 22:15:47 [Válasz erre: 2045 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:13:07]
Többen vannak? Az veszélyes. Majd jól elvisznek magukkal, és nemileg beavatkoznak neked. Sose leszel anya.
Többen vannak? Az veszélyes. Majd jól elvisznek magukkal, és nemileg beavatkoznak neked. Sose leszel anya.
2046 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:14:56 [Válasz erre: 2045 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:13:07]
kicsi, szőrős komolyzenészek
kicsi, szőrős komolyzenészek
2045 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:13:07 [Válasz erre: 2044 álmodó 2010-01-05 22:12:25]
mezzókok
mezzókok
2044 álmodó 2010-01-05 22:12:25 [Válasz erre: 2043 Momo von Hofmannsthal 2010-01-05 22:11:39]
s mi van a te csomagodban?
s mi van a te csomagodban?
