3667 IVA 2010-09-03 09:14:29 [Válasz erre: 3666 der 2010-09-03 08:58:44]
Dehogynem, hiszen válaszolt. Ahogyan tudott...
Dehogynem, hiszen válaszolt. Ahogyan tudott...
3665 IVA 2010-09-03 02:52:34 [Válasz erre: 3663 der 2010-09-02 16:53:49]
V. ö.: 33074 (der - Előzmény 33071 - 2010-08-27 20:16:44) és 33083 (der - Előzmény 33080 - 2010-08-28 10:42:01) sz. hozzászólások a Mi újság a Magyar Állami Operaházban? topicban. (Idézhetném is, csak a megszólítást kellene kicserélnem.)
V. ö.: 33074 (der - Előzmény 33071 - 2010-08-27 20:16:44) és 33083 (der - Előzmény 33080 - 2010-08-28 10:42:01) sz. hozzászólások a Mi újság a Magyar Állami Operaházban? topicban. (Idézhetném is, csak a megszólítást kellene kicserélnem.)
3664 Amarilla 2010-09-02 22:53:15 [Válasz erre: 3663 der 2010-09-02 16:53:49]
Ez ugye egy vicc? Ha igaz,és mindenki számára követendőnek nevezte, akkor talán az exfeleségét is meg kéne agitálnia! Nem?
Ez ugye egy vicc? Ha igaz,és mindenki számára követendőnek nevezte, akkor talán az exfeleségét is meg kéne agitálnia! Nem?
3663 der 2010-09-02 16:53:49 [Válasz erre: 3662 yeti 2010-09-01 10:56:22]
Keveházi Gábor az Operaház balettigazgatója levélben üdvözölte Lovas Esztert - aki önfeljelentést tett maga ellen - és lépését mindenki számára követendőnek nevezte. Ezek után bement a VI. kerületi rendőrségre és feljelentette magát jogcím nélküli kifizetések ügyében.
Keveházi Gábor az Operaház balettigazgatója levélben üdvözölte Lovas Esztert - aki önfeljelentést tett maga ellen - és lépését mindenki számára követendőnek nevezte. Ezek után bement a VI. kerületi rendőrségre és feljelentette magát jogcím nélküli kifizetések ügyében.
3662 yeti 2010-09-01 10:56:22
Számlákkal manipulált a Fesztiválközpont gazdasági igazgatója Önfeljelentést tett maga ellen a rendőrségen Lovas Eszter, a Budapesti Fesztiválközpont gazdasági igazgatója, jelentette be tegnapi sajtótájékoztatóján Zimányi Zsófia, a Fesztiválközpont igazgatója. A gazdasági igazgató feltehetően fiktív számlákkal ügyeskedett. Az elmúlt öt évben körülbelül hétmilliárd forint volt a cég forgalma, ennek egy-másfél százalékára merült fel a számviteli visszaélések gyanúja. http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=341446
Számlákkal manipulált a Fesztiválközpont gazdasági igazgatója Önfeljelentést tett maga ellen a rendőrségen Lovas Eszter, a Budapesti Fesztiválközpont gazdasági igazgatója, jelentette be tegnapi sajtótájékoztatóján Zimányi Zsófia, a Fesztiválközpont igazgatója. A gazdasági igazgató feltehetően fiktív számlákkal ügyeskedett. Az elmúlt öt évben körülbelül hétmilliárd forint volt a cég forgalma, ennek egy-másfél százalékára merült fel a számviteli visszaélések gyanúja. http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=341446
3661 Spangel Péter 2010-08-27 16:49:59
Alföldi Róbert ismét az Armel Operaverseny rendezői között A Nemzeti Színház igazgatója meseoperát rendez Norvégiában
Alföldi Róbert ismét az Armel Operaverseny rendezői között A Nemzeti Színház igazgatója meseoperát rendez Norvégiában
3660 virius 2010-08-27 11:56:35 [Válasz erre: 3658 Amarilla 2010-08-25 23:56:07]
Netán a karmestert is? Mivelhogy GYRGY vezényli a tervek szerint. 2002-ben is ő vezényelte volna, ha a választások akkor nem úgy alakultak volna, ahogy, és hivatalában maradhatott volna.
Netán a karmestert is? Mivelhogy GYRGY vezényli a tervek szerint. 2002-ben is ő vezényelte volna, ha a választások akkor nem úgy alakultak volna, ahogy, és hivatalában maradhatott volna.
3659 IVA 2010-08-26 02:48:15 [Válasz erre: 3658 Amarilla 2010-08-25 23:56:07]
Remélem, nem azt álmodta róla, hogy gyenge opera, amit neki valami faxniba kell csomagolnia.
Remélem, nem azt álmodta róla, hogy gyenge opera, amit neki valami faxniba kell csomagolnia.
3658 Amarilla 2010-08-25 23:56:07 [Válasz erre: 3657 virius 2010-08-25 21:19:37]
Állítólag nagyon készül rá! Régi álma a Macbeth, azt hallottam maga választotta ki a szereplőket is! Hát, majd meglátjuk!
Állítólag nagyon készül rá! Régi álma a Macbeth, azt hallottam maga választotta ki a szereplőket is! Hát, majd meglátjuk!
3657 virius 2010-08-25 21:19:37 [Válasz erre: 3652 tiberio 2010-08-23 22:22:41]
Én még Szinetár Macbeth-rendezésében sem vagyok biztos.Márminthogy ő rendezné a darabot. Hiszen majdnem 80...
Én még Szinetár Macbeth-rendezésében sem vagyok biztos.Márminthogy ő rendezné a darabot. Hiszen majdnem 80...
3656 macskás 2010-08-23 22:58:24 [Válasz erre: 3653 tiberio 2010-08-23 22:27:40]
Pályinka a tévé mellett, tudod, azon a gyönyörű posztamensen pöffeszked:) Nem kell illegalitásban nézni, de azért rajtam lesz szemüveg:) Szegény Ördög Róbert is megy? :)
Pályinka a tévé mellett, tudod, azon a gyönyörű posztamensen pöffeszked:) Nem kell illegalitásban nézni, de azért rajtam lesz szemüveg:) Szegény Ördög Róbert is megy? :)
3655 macskás 2010-08-23 22:56:34 [Válasz erre: 3654 bermuda 2010-08-23 22:46:49]
Még nemtom, holnap utánajárok, mi megy a másik palotában. Kávé OK:))
Még nemtom, holnap utánajárok, mi megy a másik palotában. Kávé OK:))
3654 bermuda 2010-08-23 22:46:49 [Válasz erre: 3651 macskás 2010-08-23 22:21:57]
A Mefisztora én is megyek....hogy stilszerű legyek a "felére" biztos, első szünetben kávé...kedves macskás??:-)
A Mefisztora én is megyek....hogy stilszerű legyek a "felére" biztos, első szünetben kávé...kedves macskás??:-)
3653 tiberio 2010-08-23 22:27:40 [Válasz erre: 3651 macskás 2010-08-23 22:21:57]
Tessék mondani, hol aggyák a pályinkát? Mefisztó annyira lesz, hogy Kovács János fogja dirigálni, és Bretz Gábor főszerepelni! Okvetlenül tessék eljönni!:) Momo miatt illegalitásban kell megnéznünk? Sejtekre oszolva, mint Kun Béláéknak? Miért? Mit vétett a szegény Ördög?
Tessék mondani, hol aggyák a pályinkát? Mefisztó annyira lesz, hogy Kovács János fogja dirigálni, és Bretz Gábor főszerepelni! Okvetlenül tessék eljönni!:) Momo miatt illegalitásban kell megnéznünk? Sejtekre oszolva, mint Kun Béláéknak? Miért? Mit vétett a szegény Ördög?
3652 tiberio 2010-08-23 22:22:41 [Válasz erre: 3650 Búbánat 2010-08-23 22:12:41]
Ugye Kovalik rendezés? Nem félek. Az eddig látott munkáival fele-fele arányban elégedett vagyok. Vagy talán inkább pozitív a mérleg. Szinetár bácsi Macbeth rendezésétől sokkal jobban fázom. Pedig ez a Verdi opera a kedvencem a korai darabok közül.
Ugye Kovalik rendezés? Nem félek. Az eddig látott munkáival fele-fele arányban elégedett vagyok. Vagy talán inkább pozitív a mérleg. Szinetár bácsi Macbeth rendezésétől sokkal jobban fázom. Pedig ez a Verdi opera a kedvencem a korai darabok közül.
3651 macskás 2010-08-23 22:21:57 [Válasz erre: 3649 tiberio 2010-08-23 21:39:41]
Bezzegh Pályinkát adnak, mi?:))) Ideje, hogy megnézzem a kalendáriumot, eddig csak a müpás koncokat néztem át. Mefisztó-féle? Az is lesz? Ott a helyem, csak Momo meg nem tuggya:)
Bezzegh Pályinkát adnak, mi?:))) Ideje, hogy megnézzem a kalendáriumot, eddig csak a müpás koncokat néztem át. Mefisztó-féle? Az is lesz? Ott a helyem, csak Momo meg nem tuggya:)
3650 Búbánat 2010-08-23 22:12:41 [Válasz erre: 3649 tiberio 2010-08-23 21:39:41]
Na, a Mefisztofele-től rendezésileg nem leszel elragadtatva - amiket kikotyogtak nekem a bennfentesek!...
Na, a Mefisztofele-től rendezésileg nem leszel elragadtatva - amiket kikotyogtak nekem a bennfentesek!...
3649 tiberio 2010-08-23 21:39:41 [Válasz erre: 3646 macskás 2010-08-18 20:35:19]
Legközelebb a "Fel!Támadás!"-t szemlélem meg közelebbről. Oszt, Mefisztóféle, 17-én. Már alig várom! Marlenkát itt nem is adnak:(( Csak minyomot. Utálom gyerekkorom óta! )
Legközelebb a "Fel!Támadás!"-t szemlélem meg közelebbről. Oszt, Mefisztóféle, 17-én. Már alig várom! Marlenkát itt nem is adnak:(( Csak minyomot. Utálom gyerekkorom óta! )
3647 álmodó 2010-08-18 21:26:15 [Válasz erre: 3646 macskás 2010-08-18 20:35:19]
"Operában idén többször voltam, mint általában. :)" nana, akkor te akarsz valamit... :-)
"Operában idén többször voltam, mint általában. :)" nana, akkor te akarsz valamit... :-)
3646 macskás 2010-08-18 20:35:19 [Válasz erre: 3645 tiberio 2010-08-18 15:20:28]
Operában idén többször voltam, mint általában. :) Majd figyellek a marlenkázók közt:) Vagy a láncfűrészre fókuszáljak?:)
Operában idén többször voltam, mint általában. :) Majd figyellek a marlenkázók közt:) Vagy a láncfűrészre fókuszáljak?:)
3645 tiberio 2010-08-18 15:20:28 [Válasz erre: 3643 macskás 2010-08-17 23:40:03]
Kevés koncon voltam az első félévben, talán ezért. Az operában viszont gyakran, ha nincs nyári szünet.:))
Kevés koncon voltam az első félévben, talán ezért. Az operában viszont gyakran, ha nincs nyári szünet.:))
3644 SzJ 2010-08-17 23:59:27 [Válasz erre: 3638 tiberio 2010-08-17 20:44:08]
:-) A láncfűrész mellett igen nagy készletük van távcsőből és Mach 3-ból is :-)
:-) A láncfűrész mellett igen nagy készletük van távcsőből és Mach 3-ból is :-)
3643 macskás 2010-08-17 23:40:03 [Válasz erre: 3641 tiberio 2010-08-17 22:42:07]
:) Rég láttalak kultúrában. Vagy csak nem ismertelek meg? Ez az egyik fogyatékosságom:(((
:) Rég láttalak kultúrában. Vagy csak nem ismertelek meg? Ez az egyik fogyatékosságom:(((
3642 álmodó 2010-08-17 22:53:00 [Válasz erre: 3641 tiberio 2010-08-17 22:42:07]
12.-én meg "eltűnt" egy laptop. Úgyhogy ha valaki mostanában azt árulna odakint, ne lepődj meg!
12.-én meg "eltűnt" egy laptop. Úgyhogy ha valaki mostanában azt árulna odakint, ne lepődj meg!
3641 tiberio 2010-08-17 22:42:07 [Válasz erre: 3640 macskás 2010-08-17 22:22:58]
Azt nem mondtam, hogy nem alkudtunk meg... Megvettem, és kivágtam vele a harmadik felvonás téli fasorát. Ha valakinek feltűnne a hiánya, hát ezért van.
Azt nem mondtam, hogy nem alkudtunk meg... Megvettem, és kivágtam vele a harmadik felvonás téli fasorát. Ha valakinek feltűnne a hiánya, hát ezért van.
3640 macskás 2010-08-17 22:22:58 [Válasz erre: 3638 tiberio 2010-08-17 20:44:08]
Köllött Neked kiőtözni:)
Köllött Neked kiőtözni:)
3639 álmodó 2010-08-17 22:15:16 [Válasz erre: 3638 tiberio 2010-08-17 20:44:08]
Érdekes megállapításod szöget ütött a fejemben: talán a lányok is többre mennének, ha a kezükben egy csilivili láncfűrészt lóbálva próbálnák magukat a kuncsaft nyakába varrni.
Érdekes megállapításod szöget ütött a fejemben: talán a lányok is többre mennének, ha a kezükben egy csilivili láncfűrészt lóbálva próbálnák magukat a kuncsaft nyakába varrni.
3638 tiberio 2010-08-17 20:44:08
Csak érdekességként említem meg, érintőlegesen a leszólításokra reagálva, hogy a napokban, miközben az Opera előtt álltam a Bohémélet előtt - klakkban-frakkban úgyszólván - a barátnőmre várva, megszólított egy fiatal ember, kezében egy vadonatúj benzines láncfűrésszel, hogy aszongya: " Főnök, érdekel? "
Csak érdekességként említem meg, érintőlegesen a leszólításokra reagálva, hogy a napokban, miközben az Opera előtt álltam a Bohémélet előtt - klakkban-frakkban úgyszólván - a barátnőmre várva, megszólított egy fiatal ember, kezében egy vadonatúj benzines láncfűrésszel, hogy aszongya: " Főnök, érdekel? "
3637 macskás 2010-08-17 18:33:14 [Válasz erre: 3635 WiseGentleman 2010-08-17 18:29:59]
Akkor van még mit behoznod:) Gondolj bele, egy jó vacsi után:)
Akkor van még mit behoznod:) Gondolj bele, egy jó vacsi után:)
3636 WiseGentleman 2010-08-17 18:31:09
Egyébként polhomokozó sajnálatos kimúlása után jön az újabb botránytopik? Kommerciális szex? Rákóczi tér vs. Oranienburgerstraße? Avagy a türelmi zóna nyúlik, mint Schrödinger szétkent macskája...
Egyébként polhomokozó sajnálatos kimúlása után jön az újabb botránytopik? Kommerciális szex? Rákóczi tér vs. Oranienburgerstraße? Avagy a türelmi zóna nyúlik, mint Schrödinger szétkent macskája...
3635 WiseGentleman 2010-08-17 18:29:59 [Válasz erre: 3632 Momo 2010-08-16 23:05:24]
Hamburgban a Reeperbahnon vagy Frankfurtban a Bahnhofsviertelben ez nem probléma (én ugyan nem jártam ott, ismerősök mesélték...): "Jugendliche unter 18 Jahren und Frauen keinen Zutritt"! (Egynél több ok, hogy a nagyjójúeszéjben be legyen tiltva a prostitúció - leszámítva néhány nevadai megyét. A fenti felszólítás ugyanis súlyosan szexista.)
Hamburgban a Reeperbahnon vagy Frankfurtban a Bahnhofsviertelben ez nem probléma (én ugyan nem jártam ott, ismerősök mesélték...): "Jugendliche unter 18 Jahren und Frauen keinen Zutritt"! (Egynél több ok, hogy a nagyjójúeszéjben be legyen tiltva a prostitúció - leszámítva néhány nevadai megyét. A fenti felszólítás ugyanis súlyosan szexista.)
3634 Momo 2010-08-17 17:03:40 [Válasz erre: 3633 Steff 2010-08-17 08:34:42]
hát igen, mi is hamar rájöttünk, hogy miről van szó... :-)
hát igen, mi is hamar rájöttünk, hogy miről van szó... :-)
3633 Steff 2010-08-17 08:34:42 [Válasz erre: 3629 Momo 2010-08-16 22:42:33]
Mért, az, hogy a barátnőddel voltál, egy dolog. Vannak többszemélyes konstrukciók is. Honnan tudhatták volna, hogy nem épp olyanra áhítozol, és csak a félszegség tart vissza.
Mért, az, hogy a barátnőddel voltál, egy dolog. Vannak többszemélyes konstrukciók is. Honnan tudhatták volna, hogy nem épp olyanra áhítozol, és csak a félszegség tart vissza.
3632 Momo 2010-08-16 23:05:24 [Válasz erre: 3630 violentino 2010-08-16 22:59:25]
Az egy dolog, hogy engem zavar ez a tendencia, mert szerintem nem így kéne kinéznie egy normális városnak. De akinek van mondjuk egy-két 13-14 év körüli fia, annak mindjárt mást jelent ez a probléma.
Az egy dolog, hogy engem zavar ez a tendencia, mert szerintem nem így kéne kinéznie egy normális városnak. De akinek van mondjuk egy-két 13-14 év körüli fia, annak mindjárt mást jelent ez a probléma.
3631 Momo 2010-08-16 23:01:59 [Válasz erre: 3630 violentino 2010-08-16 22:59:25]
Igen, semmi gond... imádom a csatatereket.
Igen, semmi gond... imádom a csatatereket.
3630 violentino 2010-08-16 22:59:25 [Válasz erre: 3629 Momo 2010-08-16 22:42:33]
jé,azt hittem, a Rákóczi teret már felszámolták ilyen szempontból.Elég szomorú a helyzetkép,amit leírtál.De te mint egy életerős férfi,gondolom azért le tudod őket rázni,mégis fölényben vagy,nem?:))
jé,azt hittem, a Rákóczi teret már felszámolták ilyen szempontból.Elég szomorú a helyzetkép,amit leírtál.De te mint egy életerős férfi,gondolom azért le tudod őket rázni,mégis fölényben vagy,nem?:))
3629 Momo 2010-08-16 22:42:33 [Válasz erre: 3625 violentino 2010-08-16 22:18:37]
Egyébként az az én problémám ezzel, hogy az "oké", hogy a Rákóczi tér környékén ez van. Mert ott már 100 éve ez van. Hát maximum nem megy arra az ember, ha nincs ott dolga. Nade, hogy olyan helyeken a városba, ahol egyébként ez nem volt szokás...? A Váci utca este 8 után hosszú évek óta a kurváké. Persze a külföldiekre vadásznak. A Duna korzón ugyanakkor a fiatal ukrán fiúk árulják magukat. Nem volt gond, hogy a barátnőmmel vagyok, úgy is nyomultak. Ezeket is elkönyveltem. Nem megyek arra se. Végül is nem vagyok turista. De hogy a Nyugatinál a nagy aluljáróban is ott áll 1-2 lány naphosszat, (meg a két pasi, aki vigyáz rájuk...) (a Blahán, és a Teréz körúton is láttam ilyet), és legutóbb, már a Zeneakadémia mellett is nekem estek. (Mivel nem feléjük mentem, átjött a két csaj utánam az utca túloldalára. :-) Hova tudunk még fejlődni…? (Persze nem mindig erőszakosak.) Sztem rájöttek, hogy nem kell ragaszkodni a VIII. kerülethez. Szép, nagy város Budapest, és a sok szabad utcája, meg tere sok, sok munkalehetőség.
Egyébként az az én problémám ezzel, hogy az "oké", hogy a Rákóczi tér környékén ez van. Mert ott már 100 éve ez van. Hát maximum nem megy arra az ember, ha nincs ott dolga. Nade, hogy olyan helyeken a városba, ahol egyébként ez nem volt szokás...? A Váci utca este 8 után hosszú évek óta a kurváké. Persze a külföldiekre vadásznak. A Duna korzón ugyanakkor a fiatal ukrán fiúk árulják magukat. Nem volt gond, hogy a barátnőmmel vagyok, úgy is nyomultak. Ezeket is elkönyveltem. Nem megyek arra se. Végül is nem vagyok turista. De hogy a Nyugatinál a nagy aluljáróban is ott áll 1-2 lány naphosszat, (meg a két pasi, aki vigyáz rájuk...) (a Blahán, és a Teréz körúton is láttam ilyet), és legutóbb, már a Zeneakadémia mellett is nekem estek. (Mivel nem feléjük mentem, átjött a két csaj utánam az utca túloldalára. :-) Hova tudunk még fejlődni…? (Persze nem mindig erőszakosak.) Sztem rájöttek, hogy nem kell ragaszkodni a VIII. kerülethez. Szép, nagy város Budapest, és a sok szabad utcája, meg tere sok, sok munkalehetőség.
3628 sphynx 2010-08-16 22:36:08
Tényleg súlyos lehet a válság, ha már a kurvák is ennyire leadtak az igényeikből.
Tényleg súlyos lehet a válság, ha már a kurvák is ennyire leadtak az igényeikből.
3627 Steff 2010-08-16 22:35:01 [Válasz erre: 3623 Momo 2010-08-16 22:15:14]
Tény, hogy ha már utcán meg lehet kapni őket, régen rossz. Amelyiket érdemes lenne, az nem utcázik, és jó drága.
Tény, hogy ha már utcán meg lehet kapni őket, régen rossz. Amelyiket érdemes lenne, az nem utcázik, és jó drága.
3626 violentino 2010-08-16 22:22:19 [Válasz erre: 3624 nizajemon 2010-08-16 22:17:44]
van ilyen is,megértem:))
van ilyen is,megértem:))
3625 violentino 2010-08-16 22:18:37 [Válasz erre: 3623 Momo 2010-08-16 22:15:14]
De,értem a problémát teljesen,bár egy kicsit elvonatkoztattam a témától,bocs.Elhiszem,milyen kellemetlen lehet ha az embert macerálják.
De,értem a problémát teljesen,bár egy kicsit elvonatkoztattam a témától,bocs.Elhiszem,milyen kellemetlen lehet ha az embert macerálják.
3624 nizajemon 2010-08-16 22:17:44 [Válasz erre: 3620 violentino 2010-08-16 21:58:58]
Hááát...én tudnék mutatni mostanság olyan alkalmi "kolléganőket",hogy nincs az a férfi ki utánuk vágyakozna:) Van itt egy "kvartett",ha őket meghajkurássza valaki....Jolányka,Virdzsinia,Szimonetta és Katrin...és nem igénylik a túlságosan ékítményes vakerát:)
Hááát...én tudnék mutatni mostanság olyan alkalmi "kolléganőket",hogy nincs az a férfi ki utánuk vágyakozna:) Van itt egy "kvartett",ha őket meghajkurássza valaki....Jolányka,Virdzsinia,Szimonetta és Katrin...és nem igénylik a túlságosan ékítményes vakerát:)
3623 Momo 2010-08-16 22:15:14 [Válasz erre: 3620 violentino 2010-08-16 21:58:58]
Hidd el nekem, hogy a normális kerékvágásban létezve (család, barátnő, munkába jársz, intézed a dolgaidat, stb.) elég kellemetlen, amikor rendszeresen megtörténik az, hogy az utcán 300 méteren belül háromszor szólít le 2-3 kurva, és ha normális vagy velük, mint más földi halandóval lennél, akkor nem lehet őket levakarni, rád tapadnak, beléd karolnak, mennek utánad, akár még a kabátzsebedben is turkálnak, ha nem veszed észre. Az ember azt sem szereti, ha erőszakosan lejmolnak. Ez minimum olyan. Én például szeretek nyugodtan végigmenni az utcán. (egyébként pedig, ha nem érted a problémát, a kulcsszó: empátia :-)
Hidd el nekem, hogy a normális kerékvágásban létezve (család, barátnő, munkába jársz, intézed a dolgaidat, stb.) elég kellemetlen, amikor rendszeresen megtörténik az, hogy az utcán 300 méteren belül háromszor szólít le 2-3 kurva, és ha normális vagy velük, mint más földi halandóval lennél, akkor nem lehet őket levakarni, rád tapadnak, beléd karolnak, mennek utánad, akár még a kabátzsebedben is turkálnak, ha nem veszed észre. Az ember azt sem szereti, ha erőszakosan lejmolnak. Ez minimum olyan. Én például szeretek nyugodtan végigmenni az utcán. (egyébként pedig, ha nem érted a problémát, a kulcsszó: empátia :-)
3622 Momo 2010-08-16 22:06:24 [Válasz erre: 3621 der 2010-08-16 22:03:02]
Neked meg az hogy jutott eszedbe, hogy nekem arról jutott eszembe...? :-)))) Tudod, arra van másik topic, ez itt a társalgó... úgyhogy most nyugodtan kérj bocsánatot tőlem is.
Neked meg az hogy jutott eszedbe, hogy nekem arról jutott eszembe...? :-)))) Tudod, arra van másik topic, ez itt a társalgó... úgyhogy most nyugodtan kérj bocsánatot tőlem is.
3621 der 2010-08-16 22:03:02 [Válasz erre: 3602 Momo 2010-08-15 01:02:39]
Ezek után csak a kurvákról tudtok értekezni? Kedves Momo, egy születésnap apropóján, hogy juthatott ez az eszedbe? Én kérek bocsánatot Lukács Ervintől!
Ezek után csak a kurvákról tudtok értekezni? Kedves Momo, egy születésnap apropóján, hogy juthatott ez az eszedbe? Én kérek bocsánatot Lukács Ervintől!
3620 violentino 2010-08-16 21:58:58 [Válasz erre: 3605 Spangel Péter 2010-08-15 11:38:24]
Ti szegénységes férfiak,be sajnállak titeket!:)Na arról mikor számoltok be,hogy előletek mikor menekültek a nők?Érdekelne,mert ha nektek kéne futni utánuk,nem igen lenne merszetek,olyankor inatokba száll a bátorság, s menekültök.Szép mondhatom!:))Hol egy jó kis történet,ahol a csajokat hajkurásszátok?
Ti szegénységes férfiak,be sajnállak titeket!:)Na arról mikor számoltok be,hogy előletek mikor menekültek a nők?Érdekelne,mert ha nektek kéne futni utánuk,nem igen lenne merszetek,olyankor inatokba száll a bátorság, s menekültök.Szép mondhatom!:))Hol egy jó kis történet,ahol a csajokat hajkurásszátok?
3619 Heiner Lajos 2010-08-16 15:19:14 [Válasz erre: 3618 macskás 2010-08-16 13:14:34]
Pozsonyba járni és nem elmenni a Mammutba a Cintorinskan?
Pozsonyba járni és nem elmenni a Mammutba a Cintorinskan?
3618 macskás 2010-08-16 13:14:34 [Válasz erre: 3617 Heiner Lajos 2010-08-16 12:10:55]
Értettem! De Lajos, én nem is szoktam sörözni:((( És Pozsonyba járok Prága helyett, most mi lesssssz? :)
Értettem! De Lajos, én nem is szoktam sörözni:((( És Pozsonyba járok Prága helyett, most mi lesssssz? :)
