3915 álmodó 2010-11-02 23:47:12 [Válasz erre: 3913 macskás 2010-11-02 23:43:38]
Felkeltem, hogy megköszönjem kedves gondoskodásodat, a hozzám való kedves jóindulatodat, féltő rám figyelésedet, kedves Lőrincze Lajosné. Cathedra, így jó neked? Remélem, így már nem zavarja meg az álmodat sem. :-)
Felkeltem, hogy megköszönjem kedves gondoskodásodat, a hozzám való kedves jóindulatodat, féltő rám figyelésedet, kedves Lőrincze Lajosné. Cathedra, így jó neked? Remélem, így már nem zavarja meg az álmodat sem. :-)
3913 macskás 2010-11-02 23:43:38 [Válasz erre: 3907 Momo 2010-11-02 23:20:53]
Momo, 'catedra' volt az ominózus írásban. Túinvan:)
Momo, 'catedra' volt az ominózus írásban. Túinvan:)
3912 Cilike 2010-11-02 23:32:34
Hogy is van? "Akor most daloljuk el a makk ász belépőjét a Lóhering című operából!"
Hogy is van? "Akor most daloljuk el a makk ász belépőjét a Lóhering című operából!"
3911 Cilike 2010-11-02 23:30:22 [Válasz erre: 3899 Budapest 2010-11-02 23:14:43]
Valóban, én is inkább Rejtőnek adtam volna Nobel-díjat. Abszolút megérdemelné. Nem kap az ember gyomorbajt, ha olvassa.
Valóban, én is inkább Rejtőnek adtam volna Nobel-díjat. Abszolút megérdemelné. Nem kap az ember gyomorbajt, ha olvassa.
3910 zalbarna 2010-11-02 23:27:38 [Válasz erre: 3909 Momo 2010-11-02 23:26:10]
Egy Ady vers címe: Mindent másképpen szeretnék
Egy Ady vers címe: Mindent másképpen szeretnék
3909 Momo 2010-11-02 23:26:10 [Válasz erre: 3908 Budapest 2010-11-02 23:24:02]
Ez tény... már Buddha is megmondta.
Ez tény... már Buddha is megmondta.
3908 Budapest 2010-11-02 23:24:02 [Válasz erre: 3906 Polgár 2010-11-02 23:19:33]
Minden másképpen van.
Minden másképpen van.
3907 Momo 2010-11-02 23:20:53
Latinosan ex cathedra magyarosan ex katedra... Én magyar szövegben jobb szeretem magyarosan írni.
Latinosan ex cathedra magyarosan ex katedra... Én magyar szövegben jobb szeretem magyarosan írni.
3906 Polgár 2010-11-02 23:19:33
Úri ember nem zsidózik, nem cigányozik, nem buzizik - a többinek meg nem szabad.
Úri ember nem zsidózik, nem cigányozik, nem buzizik - a többinek meg nem szabad.
3905 zalbarna 2010-11-02 23:18:01 [Válasz erre: 3898 álmodó 2010-11-02 23:14:16]
Kegyeskedjék máskor is erre hazajárni, nagysád..
Kegyeskedjék máskor is erre hazajárni, nagysád..
3904 Budapest 2010-11-02 23:17:50 [Válasz erre: 3903 álmodó 2010-11-02 23:17:17]
Nem. ez nagyon jó megállapítás-
Nem. ez nagyon jó megállapítás-
3903 álmodó 2010-11-02 23:17:17 [Válasz erre: 3899 Budapest 2010-11-02 23:14:43]
Rossz megállapítás. Szia :-)
Rossz megállapítás. Szia :-)
3901 zalbarna 2010-11-02 23:16:26 [Válasz erre: 3899 Budapest 2010-11-02 23:14:43]
Igen, ebből az estéből ez a tanulság.... :))))
Igen, ebből az estéből ez a tanulság.... :))))
3900 álmodó 2010-11-02 23:15:14 [Válasz erre: 3897 zalbarna 2010-11-02 23:13:46]
;-) "..én tipennetek nem piszok...Buclok iborfvágányon."
;-) "..én tipennetek nem piszok...Buclok iborfvágányon."
3899 Budapest 2010-11-02 23:14:43 [Válasz erre: 3897 zalbarna 2010-11-02 23:13:46]
Így jutnak el az emberek Kertésztől Rejtőig. És milyen érdekes, mintha Rejtőt jobban kedvelnék, mint Kertészt.
Így jutnak el az emberek Kertésztől Rejtőig. És milyen érdekes, mintha Rejtőt jobban kedvelnék, mint Kertészt.
3898 álmodó 2010-11-02 23:14:16
Na, hölgyeim és uraim, köszönöm a társalgást, egy élvezet volt. Jó éjt
Na, hölgyeim és uraim, köszönöm a társalgást, egy élvezet volt. Jó éjt
3897 zalbarna 2010-11-02 23:13:46 [Válasz erre: 3894 álmodó 2010-11-02 23:12:21]
Fülig Jimmy levele...
Fülig Jimmy levele...
3896 álmodó 2010-11-02 23:13:12 [Válasz erre: 3893 Budapest 2010-11-02 23:11:59]
Ehhez késő van, holnap mondja ezt el újra, a reggeli órákban ha kérhetem..
Ehhez késő van, holnap mondja ezt el újra, a reggeli órákban ha kérhetem..
3895 Budapest 2010-11-02 23:13:01 [Válasz erre: 3891 álmodó 2010-11-02 23:11:24]
Ok. Akkor te tudod, hogy én mit gondolok. Remek.
Ok. Akkor te tudod, hogy én mit gondolok. Remek.
3894 álmodó 2010-11-02 23:12:21 [Válasz erre: 3892 zalbarna 2010-11-02 23:11:38]
Hurrá! Tuttam, hoty idészet, merrokoss vatyok! :-)))
Hurrá! Tuttam, hoty idészet, merrokoss vatyok! :-)))
3893 Budapest 2010-11-02 23:11:59 [Válasz erre: 3889 álmodó 2010-11-02 23:11:01]
Nem. Hozzászólás. Megjegyzés. Az azt jelenti: reagálás. Én így gondolom. Ez akkor is így van, ha mondjuk azt mondom, hogy másképpen látom.
Nem. Hozzászólás. Megjegyzés. Az azt jelenti: reagálás. Én így gondolom. Ez akkor is így van, ha mondjuk azt mondom, hogy másképpen látom.
3892 zalbarna 2010-11-02 23:11:38 [Válasz erre: 3887 álmodó 2010-11-02 23:09:54]
Galamb mondja az éneklő kísértetnek, mikor találkoznak a sivatagban. Előretolt helyőrség.
Galamb mondja az éneklő kísértetnek, mikor találkoznak a sivatagban. Előretolt helyőrség.
3891 álmodó 2010-11-02 23:11:24 [Válasz erre: 3888 Budapest 2010-11-02 23:10:23]
Nem mondtad, lenézted.
Nem mondtad, lenézted.
3890 Budapest 2010-11-02 23:11:09 [Válasz erre: 3881 zalbarna 2010-11-02 23:05:39]
Szabad. Mindent szabad. Hogyne.
Szabad. Mindent szabad. Hogyne.
3889 álmodó 2010-11-02 23:11:01 [Válasz erre: 3886 Budapest 2010-11-02 23:09:52]
Nem hozzászólás, hanem hozzákötekedés, Bp.
Nem hozzászólás, hanem hozzákötekedés, Bp.
3888 Budapest 2010-11-02 23:10:23 [Válasz erre: 3876 álmodó 2010-11-02 23:00:38]
Érdekes. Mondtam, hogy lenézem?
Érdekes. Mondtam, hogy lenézem?
3887 álmodó 2010-11-02 23:09:54 [Válasz erre: 3885 zalbarna 2010-11-02 23:08:26]
Ez egy idézet? Nemtom honnan... :-) :-(
Ez egy idézet? Nemtom honnan... :-) :-(
3886 Budapest 2010-11-02 23:09:52 [Válasz erre: 3877 Momo 2010-11-02 23:02:08]
Nem beszólás ez, hanem hozzászólás.
Nem beszólás ez, hanem hozzászólás.
3885 zalbarna 2010-11-02 23:08:26 [Válasz erre: 3883 álmodó 2010-11-02 23:07:25]
Kegyed elbűvölő ma este, nagysád...
Kegyed elbűvölő ma este, nagysád...
3884 zalbarna 2010-11-02 23:07:29 [Válasz erre: 3879 macskás 2010-11-02 23:02:55]
Jóvan, macskás, látod, fönn van mind a két kezem, de micsinyájjak, ha nem bírom elolvasni ???
Jóvan, macskás, látod, fönn van mind a két kezem, de micsinyájjak, ha nem bírom elolvasni ???
3883 álmodó 2010-11-02 23:07:25 [Válasz erre: 3880 zalbarna 2010-11-02 23:03:35]
Én már elhatároztam...Semmilyen leszek. Az kifizetődő, Vanek úr.
Én már elhatároztam...Semmilyen leszek. Az kifizetődő, Vanek úr.
3882 álmodó 2010-11-02 23:06:03 [Válasz erre: 3879 macskás 2010-11-02 23:02:55]
Azért az ex catedra kifejezést (?) nem Momó találta ki, bár én kinézem belőle ezt is...:-))) Nyilván, ha a T. fórumozók többsége olyan "olvashatatlanságokat" tudott volna írni mint az említett író-, nem ide írna mégis.
Azért az ex catedra kifejezést (?) nem Momó találta ki, bár én kinézem belőle ezt is...:-))) Nyilván, ha a T. fórumozók többsége olyan "olvashatatlanságokat" tudott volna írni mint az említett író-, nem ide írna mégis.
3881 zalbarna 2010-11-02 23:05:39 [Válasz erre: 3875 álmodó 2010-11-02 23:00:15]
Rejtő egy óriás ! ... bocs, szerény véleményem szerint, hm öhö, ha szabadna..
Rejtő egy óriás ! ... bocs, szerény véleményem szerint, hm öhö, ha szabadna..
3880 zalbarna 2010-11-02 23:03:35 [Válasz erre: 3873 álmodó 2010-11-02 22:59:24]
És legyél valamilyen... :))))
És legyél valamilyen... :))))
3879 macskás 2010-11-02 23:02:55 [Válasz erre: 3873 álmodó 2010-11-02 22:59:24]
EZ az ex cathedra (hogy pontosak legyünk) kísértetiesen momós:((( Nekem sem tetszett egy-egy (az összesen kettő)színes megnyilvánulás:( Azért Schiff András nem véletlenül nyomott le egy Beethoven-szonátát Kertész Imre tiszteletére.
EZ az ex cathedra (hogy pontosak legyünk) kísértetiesen momós:((( Nekem sem tetszett egy-egy (az összesen kettő)színes megnyilvánulás:( Azért Schiff András nem véletlenül nyomott le egy Beethoven-szonátát Kertész Imre tiszteletére.
3878 zalbarna 2010-11-02 23:02:36 [Válasz erre: 3872 álmodó 2010-11-02 22:58:17]
Ebbe én beleegyezek, ha katedra lettem volna, bocs...
Ebbe én beleegyezek, ha katedra lettem volna, bocs...
3877 Momo 2010-11-02 23:02:08 [Válasz erre: 3874 Budapest 2010-11-02 22:59:38]
Ma eddig 10-ből 10-szer beszóltál a fórumozóknak... nem lehetne, hogy nem csinálod...?
Ma eddig 10-ből 10-szer beszóltál a fórumozóknak... nem lehetne, hogy nem csinálod...?
3876 álmodó 2010-11-02 23:00:38 [Válasz erre: 3874 Budapest 2010-11-02 22:59:38]
Ha te lenézed, a te dolgod.
Ha te lenézed, a te dolgod.
3875 álmodó 2010-11-02 23:00:15 [Válasz erre: 3874 Budapest 2010-11-02 22:59:38]
Te képzeld, én szeretem.
Te képzeld, én szeretem.
3874 Budapest 2010-11-02 22:59:38 [Válasz erre: 3872 álmodó 2010-11-02 22:58:17]
Jó recept. Olvass akkor Rejtő Jenőt, ha az tetszik.
Jó recept. Olvass akkor Rejtő Jenőt, ha az tetszik.
3873 álmodó 2010-11-02 22:59:24 [Válasz erre: 3871 macskás 2010-11-02 22:57:35]
Hm? :-) Én nem vagyok semmilyen sem, csak nem szeretem, ha ex catedra mondanak ki véleményeket.
Hm? :-) Én nem vagyok semmilyen sem, csak nem szeretem, ha ex catedra mondanak ki véleményeket.
3872 álmodó 2010-11-02 22:58:17
Gondolok egy megoldásra, valahol hallhattam talán... Ha valaki nem szeret olvasni egy rótól, akkor nem olvassa. Ennyi.
Gondolok egy megoldásra, valahol hallhattam talán... Ha valaki nem szeret olvasni egy rótól, akkor nem olvassa. Ennyi.
3870 álmodó 2010-11-02 22:56:16 [Válasz erre: 3868 álmodó 2010-11-02 22:54:54]
Annyira tudja itt mindenki ki a jó író, én nagyon büszke vagyok rátok! Hűha... .-)))
Annyira tudja itt mindenki ki a jó író, én nagyon büszke vagyok rátok! Hűha... .-)))
3868 álmodó 2010-11-02 22:54:54
El fog durranni a fejetek a sok észtől, fijúk (lányok?)
El fog durranni a fejetek a sok észtől, fijúk (lányok?)
