4468 eccerű 2011-04-24 23:41:31 [Válasz erre: 4466 Futott Még 2011-04-24 23:20:31]
Szerinted a Café momus ballibsi médium? Ha igen, az ölég furcsa gondolat, ha meg nem, akkor miért írod ezt?
Szerinted a Café momus ballibsi médium? Ha igen, az ölég furcsa gondolat, ha meg nem, akkor miért írod ezt?
4467 eccerű 2011-04-24 23:39:10
Azért az felettébb érdekelne, hogy Szőcs Géza honnan tudta egy hete, hogy Schmitt Pál holnap alá fogja írni...? Mert mi van, ha Pali bátyánk egyszer az életben karakán, és aszongya: nem. (Tudom, hogy ez nem következhet be, meg sakkban van tartva a múltjával, dehamégis?) Egyvalaki viszont a jogdíjak okán anyagilag elég jól fog járni ezzel az akcióval...
Azért az felettébb érdekelne, hogy Szőcs Géza honnan tudta egy hete, hogy Schmitt Pál holnap alá fogja írni...? Mert mi van, ha Pali bátyánk egyszer az életben karakán, és aszongya: nem. (Tudom, hogy ez nem következhet be, meg sakkban van tartva a múltjával, dehamégis?) Egyvalaki viszont a jogdíjak okán anyagilag elég jól fog járni ezzel az akcióval...
4466 Futott Még 2011-04-24 23:20:31 [Válasz erre: 4465 tiramisu 2011-04-24 22:41:41]
Mert a vezetőjük ennyire Orbán-hívő... nesze neked, ballibsi média, most aztán rágódhattok.
Mert a vezetőjük ennyire Orbán-hívő... nesze neked, ballibsi média, most aztán rágódhattok.
4465 tiramisu 2011-04-24 22:41:41 [Válasz erre: 4452 Cilike 2011-04-24 08:50:49]
Vajon miért nem hívták az NFZ-t?
Vajon miért nem hívták az NFZ-t?
4464 tiramisu 2011-04-24 22:35:23 [Válasz erre: 4458 WiseGentleman 2011-04-24 21:10:28]
Nagy igazságod vagyon...
Nagy igazságod vagyon...
4463 tiramisu 2011-04-24 22:34:13 [Válasz erre: 4455 monstrancia 2011-04-24 13:35:33]
Köszi a fejtágítást! :-)
Köszi a fejtágítást! :-)
4462 Heiner Lajos 2011-04-24 21:58:19 [Válasz erre: 4461 zalbarna 2011-04-24 21:39:45]
Majd segít Mann Daisy, és a büfére se lesz gond.
Majd segít Mann Daisy, és a büfére se lesz gond.
4461 zalbarna 2011-04-24 21:39:45 [Válasz erre: 4460 zalbarna 2011-04-24 21:32:14]
Mindig a nyugdíjasok húzzák ki a sz..-ból a mindenkori közt-i elnököt...:))
Mindig a nyugdíjasok húzzák ki a sz..-ból a mindenkori közt-i elnököt...:))
4459 Heiner Lajos 2011-04-24 21:25:36 [Válasz erre: 4457 zalbarna 2011-04-24 20:29:35]
Egyszerű a válasz: Játék és muzsika (kapcsoljuk az Astoria Éttermet)!
Egyszerű a válasz: Játék és muzsika (kapcsoljuk az Astoria Éttermet)!
4458 WiseGentleman 2011-04-24 21:10:28 [Válasz erre: 4457 zalbarna 2011-04-24 20:29:35]
Ez még mind semmi:)! Az új nemzeti húsvéti mitológiában kétszer szerepel a kereszt. Az egyik nagypéntek este, a másik húsvét hétfőn, amit az elnök úr rávés az alkotmányra, hehehe... (ha mán gonoszkodásról van szó...)
Ez még mind semmi:)! Az új nemzeti húsvéti mitológiában kétszer szerepel a kereszt. Az egyik nagypéntek este, a másik húsvét hétfőn, amit az elnök úr rávés az alkotmányra, hehehe... (ha mán gonoszkodásról van szó...)
4457 zalbarna 2011-04-24 20:29:35 [Válasz erre: 4456 WiseGentleman 2011-04-24 17:16:32]
Azért gonosz vagy ! Ha a köztársasági elnök elolvassa a bejegyzésedet, összezavarodik ! És akkor kit kérdezzen meg ? :) Az újságírókat ?
Azért gonosz vagy ! Ha a köztársasági elnök elolvassa a bejegyzésedet, összezavarodik ! És akkor kit kérdezzen meg ? :) Az újságírókat ?
4456 WiseGentleman 2011-04-24 17:16:32 [Válasz erre: 4452 Cilike 2011-04-24 08:50:49]
Azért az ünnepi beszéd előtt jó lenne tisztázni a köztársasági elnökünkkel a Psalmus Hungaricus szerzőségét (Bartók Béla, ugyebár), hehehe...
Azért az ünnepi beszéd előtt jó lenne tisztázni a köztársasági elnökünkkel a Psalmus Hungaricus szerzőségét (Bartók Béla, ugyebár), hehehe...
4455 monstrancia 2011-04-24 13:35:33 [Válasz erre: 4454 tiramisu 2011-04-24 11:39:46]
Kedves egészségedre! Szóval: lassan írom, hogy... el ne rontsam. A dolgozó nép szerves részeként több ízben vettem részt Pártunk felszólítására kom. szombatokon, ahol az olimPIÁKHOZ hasonlóan a részvétel volt fontos. Ez egybeesett osztályvezetőnk felfogásával, kiegészülve a piák fontosságával, amit /szocialista öntudat/ a dolgozó nép szerezett be magánköltségen. Ilyen módon a 'morális kötelezettséget' bizonyos derű lengte körül. Tehát mi fizettünk a komcsi szombatokért. Ezt a hétfőit viszont a mocskos anyagi érdek. /lengi körül/ Nyugdíjas résztvevőként ez - elhiheted - erősebb motiváció. A sonka után somlói juhfarkot ajánlok, amihez viszont a torma nem illik, de hát valamit valamiért.
Kedves egészségedre! Szóval: lassan írom, hogy... el ne rontsam. A dolgozó nép szerves részeként több ízben vettem részt Pártunk felszólítására kom. szombatokon, ahol az olimPIÁKHOZ hasonlóan a részvétel volt fontos. Ez egybeesett osztályvezetőnk felfogásával, kiegészülve a piák fontosságával, amit /szocialista öntudat/ a dolgozó nép szerezett be magánköltségen. Ilyen módon a 'morális kötelezettséget' bizonyos derű lengte körül. Tehát mi fizettünk a komcsi szombatokért. Ezt a hétfőit viszont a mocskos anyagi érdek. /lengi körül/ Nyugdíjas résztvevőként ez - elhiheted - erősebb motiváció. A sonka után somlói juhfarkot ajánlok, amihez viszont a torma nem illik, de hát valamit valamiért.
4454 tiramisu 2011-04-24 11:39:46 [Válasz erre: 4453 monstrancia 2011-04-24 11:09:13]
nem egészen értem, hogy mit fizettél és hol? Italt? Én nem vettem részt ilyen bulikon. Kiket kell most szidalmazni, vagy ? Ne haragudj, de én már megittam a sonka előtti tokaji aszú-pálinkát! :-)
nem egészen értem, hogy mit fizettél és hol? Italt? Én nem vettem részt ilyen bulikon. Kiket kell most szidalmazni, vagy ? Ne haragudj, de én már megittam a sonka előtti tokaji aszú-pálinkát! :-)
4453 monstrancia 2011-04-24 11:09:13 [Válasz erre: 4448 tiramisu 2011-04-23 14:25:50]
'Azokon' a komcsi szombatokon mi fizettünk. (különben miből piáltunk volna a "munka"helyünkön)Ezeken nincs semmi kényszer, max. anyagi megfontolások. Úgyhogy gyors váltással lehet immár azért szidalmazni 'azokat', hogy szórják az adófizetők pénzét.
'Azokon' a komcsi szombatokon mi fizettünk. (különben miből piáltunk volna a "munka"helyünkön)Ezeken nincs semmi kényszer, max. anyagi megfontolások. Úgyhogy gyors váltással lehet immár azért szidalmazni 'azokat', hogy szórják az adófizetők pénzét.
4452 Cilike 2011-04-24 08:50:49
Őket nem is kérték, Budapesten a Rádiózenekar játszik. Nemzeti Gálaestek az Új Magyar Alkotmány tiszteletére 2011. április 25. 19.00 A koncertek részletes programja BUDAPEST, Művészetek Palotája Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem Erkel: Himnusz Dr Schmitt Pál köztársasági elnök ünnepi köszöntője Kodály: Psalmus Hungaricus MR Szimfonikus Zenekar MR Énekkar (karigazgató Somos Csaba) MR Gyermekkórusa (karigazgató Thész Gabriella) Kiss B. Attila (ének) Vezényel: Medveczky Ádám - . - Berlioz: Rákóczi induló Vezényel: Kesselyák Gergely Magyar népzene Jánosi Együttes Legényes Honvéd Táncszínház, Jánosi Együttes Kodály: Háry János – Tiszán innen, Dunán túl… Dobi-Kiss Veronika, Szegedi Csaba (ének), Vezényel: Kesselyák Gergely Bartók: 5. vonósnégyes – I. tétel Kelemen Kvartett Istvánffy Benedek: Rorate coeli Te Joseph celebrent Vezényel: Vashegyi György Liszt: Szent Erzsébet legendája – Szt. Erzsébet imája Kele Brigitta (ének), vezényel: Kesselyák Gergely Dohnányi: Ruralia Hungarica – II-III. tétel Orbán György: Passió – zárótétel Vezényel: Kesselyák Gergely Kurtág György: József Attila töredékek – részlet Kolonits Klára (ének) Erkel: Bánk bán – Hazám, hazám… Kiss B. Attila (ének), vezényel. Kesselyák Gergely Egressy: Szózat PÉCS, Kodály Zoltán Kulturális Központ Kodály: Psalmus Hungaricus Pannon Filharmonikus Zenekar Pécsi Mecsek Kórus (karigazgató: Kertész Attila) Pécsi Kamarakórus (karigazgató Tillai Aurél) Pécsi Volán Férfikar (karigazgató Lakner Tamás) Horváth István (ének) Vezényel: Vass András - . - Erkel: Hunyadi László – nyitány Népzenei program Zengő Együttes Kodály: Marosszéki táncok MISKOLC, Művészetek Háza Kodály: Psalmus Hungaricus Miskolci Szimfonikus Zenekar Miskolci Bartók Kórus (karigazgató Sándor Zoltán) László Boldizsár (ének) Vezényel: Kovács László - . - Liszt: Les préludes DEBRECEN, Bartók terem Kodály: Psalmus Hungaricus Debreceni Filharmonikus Zenekar Debreceni Kodály Kórus (karigazgató Pad Zoltán) Molnár András (ének) Vezényel: Kocsár Balázs - . - Erkel: Hunyadi László - nyitány Bánk bán - Bánk áriája Bánk-Tiborc duett Közreműködik: Wagner Lajos, Molnár András (ének) Ég ura kérünk… (Debreceni Kodály Kórus) Bordal (Wagner Lajos) Hunyadi László – Palotás Közreműködik a Cívis Táncegyüttes SZEGED, Nemzeti Színház Kodály: Psalmus Hungaricus Szegedi Szimfonikus Zenekar Szegedi Vaszy Viktor Kórus (Karigazgató Gyüdi Sándor) Vadász Dániel (ének) Vezényel: Pál Tamás - . - Liszt: Les préludes Vezényel. Gyüdi Sándor 2. magyar rapszódia SZOMBATHELY, Bartók terem Kodály: Psalmus Hungaricus Savaria Szimfonikus Zenekar Veszprém Város Vegyeskara (karigazgató Erdélyi Ágnes) Bándi János (ének) Vezényel. Vásáry Tamás - . - Kodály: Galántai táncok GYŐR, Richter János Hangversenyterem :Kodály: Psalmus Hungaricus Győri Filharmonikus Zenekar Székesfehérvári Alba Regia Kórus (karigazgató Kneifel Imre) Budapesti Studio Kórus (karigazgató Strausz Kálmán) Boncsér Gergely (ének) Vezényel: Héja Domonkos - . - Erkel: Hunyadi László - nyitány Bánk bán – Hazám, hazám (Boncsér Gergely) Liszt: Les préludes BÉKÉSCSABA, Evangélikus Kistemplom Kodály: Psalmus Hungaricus Békés Megyei Szimfonikus Zenekar Nyíregyházi Cantemus Kórus (karigazgató Szabó Soma) Szerekován János (ének) Vezényel. Somogyi-Tóth Dániel - . - „Laus Pannoniae” Szokolay Dongó Balázs és Bolya Mátyás (fúvós és pengetős Népzenei ihletésű improvizatív kamarazene hangszerek) KECSKEMÉT, Katona József Színház Kodály: Psalmus Hungaricus Szolnoki Szimfonikus Zenekar Kecskeméti Cantus Nobilis Kórus (karigazgató Laczkó János) Szolnoki Bartók Béla Kamarakórus (karigazgató Molnár Éva) Pataki Potyók Dániel (ének) Vezényel: Izaki Maszahiro - . - Kodály: 50. genfi zsoltár (Cantus Nobilis Kórus) Kodály: Sík Sándor Te Deuma Liszt: Les préludes KOLOZSVÁR, Kolozsvári Magyar Operaház Kodály Psalmus Hungaricus Kolozsvári Magyar Opera Kórusa és Zenekara Bardon Antal (ének) Vezényel. Selmeczi György - . - Erkel: Hunyadi László - Palotás Vezényel: Kulcsár Szabolcs La Grange ária - Vigh Ibolya (ének) Sarolta - Sarolta áriája - Covacinschi Yolanda (ének) Brankovics György -Brankovics áriája Sándor Árpád (ének) Bánk bán - Bordal Fülöp Márton (ének) Kodály: Háry János - Ó, mely sok hal… Szilágyi János (ének) - A jó lovas katonának..Sándor Árpád (ének) Székely fonó - Én elmentem a vásárba… Molnár Mária (ének) Régi erdélyi zene Flauto Dolce Együttes (Művészeti vezető Majó Zoltán)
Őket nem is kérték, Budapesten a Rádiózenekar játszik. Nemzeti Gálaestek az Új Magyar Alkotmány tiszteletére 2011. április 25. 19.00 A koncertek részletes programja BUDAPEST, Művészetek Palotája Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem Erkel: Himnusz Dr Schmitt Pál köztársasági elnök ünnepi köszöntője Kodály: Psalmus Hungaricus MR Szimfonikus Zenekar MR Énekkar (karigazgató Somos Csaba) MR Gyermekkórusa (karigazgató Thész Gabriella) Kiss B. Attila (ének) Vezényel: Medveczky Ádám - . - Berlioz: Rákóczi induló Vezényel: Kesselyák Gergely Magyar népzene Jánosi Együttes Legényes Honvéd Táncszínház, Jánosi Együttes Kodály: Háry János – Tiszán innen, Dunán túl… Dobi-Kiss Veronika, Szegedi Csaba (ének), Vezényel: Kesselyák Gergely Bartók: 5. vonósnégyes – I. tétel Kelemen Kvartett Istvánffy Benedek: Rorate coeli Te Joseph celebrent Vezényel: Vashegyi György Liszt: Szent Erzsébet legendája – Szt. Erzsébet imája Kele Brigitta (ének), vezényel: Kesselyák Gergely Dohnányi: Ruralia Hungarica – II-III. tétel Orbán György: Passió – zárótétel Vezényel: Kesselyák Gergely Kurtág György: József Attila töredékek – részlet Kolonits Klára (ének) Erkel: Bánk bán – Hazám, hazám… Kiss B. Attila (ének), vezényel. Kesselyák Gergely Egressy: Szózat PÉCS, Kodály Zoltán Kulturális Központ Kodály: Psalmus Hungaricus Pannon Filharmonikus Zenekar Pécsi Mecsek Kórus (karigazgató: Kertész Attila) Pécsi Kamarakórus (karigazgató Tillai Aurél) Pécsi Volán Férfikar (karigazgató Lakner Tamás) Horváth István (ének) Vezényel: Vass András - . - Erkel: Hunyadi László – nyitány Népzenei program Zengő Együttes Kodály: Marosszéki táncok MISKOLC, Művészetek Háza Kodály: Psalmus Hungaricus Miskolci Szimfonikus Zenekar Miskolci Bartók Kórus (karigazgató Sándor Zoltán) László Boldizsár (ének) Vezényel: Kovács László - . - Liszt: Les préludes DEBRECEN, Bartók terem Kodály: Psalmus Hungaricus Debreceni Filharmonikus Zenekar Debreceni Kodály Kórus (karigazgató Pad Zoltán) Molnár András (ének) Vezényel: Kocsár Balázs - . - Erkel: Hunyadi László - nyitány Bánk bán - Bánk áriája Bánk-Tiborc duett Közreműködik: Wagner Lajos, Molnár András (ének) Ég ura kérünk… (Debreceni Kodály Kórus) Bordal (Wagner Lajos) Hunyadi László – Palotás Közreműködik a Cívis Táncegyüttes SZEGED, Nemzeti Színház Kodály: Psalmus Hungaricus Szegedi Szimfonikus Zenekar Szegedi Vaszy Viktor Kórus (Karigazgató Gyüdi Sándor) Vadász Dániel (ének) Vezényel: Pál Tamás - . - Liszt: Les préludes Vezényel. Gyüdi Sándor 2. magyar rapszódia SZOMBATHELY, Bartók terem Kodály: Psalmus Hungaricus Savaria Szimfonikus Zenekar Veszprém Város Vegyeskara (karigazgató Erdélyi Ágnes) Bándi János (ének) Vezényel. Vásáry Tamás - . - Kodály: Galántai táncok GYŐR, Richter János Hangversenyterem :Kodály: Psalmus Hungaricus Győri Filharmonikus Zenekar Székesfehérvári Alba Regia Kórus (karigazgató Kneifel Imre) Budapesti Studio Kórus (karigazgató Strausz Kálmán) Boncsér Gergely (ének) Vezényel: Héja Domonkos - . - Erkel: Hunyadi László - nyitány Bánk bán – Hazám, hazám (Boncsér Gergely) Liszt: Les préludes BÉKÉSCSABA, Evangélikus Kistemplom Kodály: Psalmus Hungaricus Békés Megyei Szimfonikus Zenekar Nyíregyházi Cantemus Kórus (karigazgató Szabó Soma) Szerekován János (ének) Vezényel. Somogyi-Tóth Dániel - . - „Laus Pannoniae” Szokolay Dongó Balázs és Bolya Mátyás (fúvós és pengetős Népzenei ihletésű improvizatív kamarazene hangszerek) KECSKEMÉT, Katona József Színház Kodály: Psalmus Hungaricus Szolnoki Szimfonikus Zenekar Kecskeméti Cantus Nobilis Kórus (karigazgató Laczkó János) Szolnoki Bartók Béla Kamarakórus (karigazgató Molnár Éva) Pataki Potyók Dániel (ének) Vezényel: Izaki Maszahiro - . - Kodály: 50. genfi zsoltár (Cantus Nobilis Kórus) Kodály: Sík Sándor Te Deuma Liszt: Les préludes KOLOZSVÁR, Kolozsvári Magyar Operaház Kodály Psalmus Hungaricus Kolozsvári Magyar Opera Kórusa és Zenekara Bardon Antal (ének) Vezényel. Selmeczi György - . - Erkel: Hunyadi László - Palotás Vezényel: Kulcsár Szabolcs La Grange ária - Vigh Ibolya (ének) Sarolta - Sarolta áriája - Covacinschi Yolanda (ének) Brankovics György -Brankovics áriája Sándor Árpád (ének) Bánk bán - Bordal Fülöp Márton (ének) Kodály: Háry János - Ó, mely sok hal… Szilágyi János (ének) - A jó lovas katonának..Sándor Árpád (ének) Székely fonó - Én elmentem a vásárba… Molnár Mária (ének) Régi erdélyi zene Flauto Dolce Együttes (Művészeti vezető Majó Zoltán)
4450 eccerű 2011-04-24 00:09:45 [Válasz erre: 4449 zalbarna 2011-04-23 14:44:16]
A NFZ nem fogja játszani hétfőn...
A NFZ nem fogja játszani hétfőn...
4449 zalbarna 2011-04-23 14:44:16 [Válasz erre: 4442 parampampoli 2011-04-23 12:03:53]
Nosza, nem kell engedelmeskedni...
Nosza, nem kell engedelmeskedni...
4448 tiramisu 2011-04-23 14:25:50 [Válasz erre: 4442 parampampoli 2011-04-23 12:03:53]
Kommunista szombat.
Kommunista szombat.
4447 tiramisu 2011-04-23 14:25:18 [Válasz erre: 4441 zalbarna 2011-04-23 10:46:36]
Azt 40 éve folyamatosan. Bármikor.
Azt 40 éve folyamatosan. Bármikor.
4445 sphynx 2011-04-23 12:17:38
4444 biztos, ami biztos
4444 biztos, ami biztos
4444 sphynx 2011-04-23 12:17:06
4444
4444
4443 sphynx 2011-04-23 12:17:00
4444
4444
4442 parampampoli 2011-04-23 12:03:53 [Válasz erre: 4423 Cilike 2011-04-21 18:32:34]
A Psalmust helyes játszani bármikor, bárhol. De erre felszólítani, kötelező érvénnyel, a művet napi politikai eszközként felhasználni - na, az gusztustalan. De minimum képtelenség, és nevetséges is. (Nem az egyetlen az utóbbi időben.)
A Psalmust helyes játszani bármikor, bárhol. De erre felszólítani, kötelező érvénnyel, a művet napi politikai eszközként felhasználni - na, az gusztustalan. De minimum képtelenség, és nevetséges is. (Nem az egyetlen az utóbbi időben.)
4441 zalbarna 2011-04-23 10:46:36 [Válasz erre: 4440 zalbarna 2011-04-23 10:28:27]
És könnyeket sztem már most is tudnál csalni bárki szemébe... :)))
És könnyeket sztem már most is tudnál csalni bárki szemébe... :)))
4440 zalbarna 2011-04-23 10:28:27 [Válasz erre: 4439 tiramisu 2011-04-23 10:13:36]
Már most sem féltelek..:)
Már most sem féltelek..:)
4439 tiramisu 2011-04-23 10:13:36 [Válasz erre: 4438 zalbarna 2011-04-23 09:43:06]
Mondd és kb. mennyi idő amíg olyan szintre jutok, hogy bárkinek elhúzzam a nótáját? :-)
Mondd és kb. mennyi idő amíg olyan szintre jutok, hogy bárkinek elhúzzam a nótáját? :-)
4438 zalbarna 2011-04-23 09:43:06 [Válasz erre: 4437 tiramisu 2011-04-23 09:24:37]
De csak a színes tojást hozza a nyúl ! A hegedűtanulással nem az a baj, hogy érett fejjel nem lehet elkezdeni, hanem az, hogy az első két hónapot egy felnőttől nem tűri el senki. :))
De csak a színes tojást hozza a nyúl ! A hegedűtanulással nem az a baj, hogy érett fejjel nem lehet elkezdeni, hanem az, hogy az első két hónapot egy felnőttől nem tűri el senki. :))
4437 tiramisu 2011-04-23 09:24:37 [Válasz erre: 4435 unicornis 2011-04-23 06:15:36]
Mit kell próbálni? Szerencsére a tojást a nyúl hozza ! :-)
Mit kell próbálni? Szerencsére a tojást a nyúl hozza ! :-)
4436 tiramisu 2011-04-23 09:20:55 [Válasz erre: 4434 zalbarna 2011-04-22 23:59:57]
Azon már sajnos túl vagyok, így tudatlanul kell meghalnom. Igazán sajnálom... :-((
Azon már sajnos túl vagyok, így tudatlanul kell meghalnom. Igazán sajnálom... :-((
4435 unicornis 2011-04-23 06:15:36 [Válasz erre: 4433 tiramisu 2011-04-22 23:44:06]
két megjegyzés lehet: -próbáltad már? -tojást sem kell tojnod ahhoz... :))
két megjegyzés lehet: -próbáltad már? -tojást sem kell tojnod ahhoz... :))
4434 zalbarna 2011-04-22 23:59:57 [Válasz erre: 4433 tiramisu 2011-04-22 23:44:06]
Azon még lehet segíteni:) ( feltéve, hogy elég későn érő típus vagy....)
Azon még lehet segíteni:) ( feltéve, hogy elég későn érő típus vagy....)
4433 tiramisu 2011-04-22 23:44:06 [Válasz erre: 4432 zalbarna 2011-04-22 23:22:16]
Istenuccse , nem értek hozzá! Valószínű. Sőt hegedülni sem tudok... :-(
Istenuccse , nem értek hozzá! Valószínű. Sőt hegedülni sem tudok... :-(
4432 zalbarna 2011-04-22 23:22:16 [Válasz erre: 4431 tiramisu 2011-04-22 22:53:41]
Ha kell, hát kell. De ne mondd rá, hogy jó. Mondd azt, hogy nem értesz hozzá...:)))
Ha kell, hát kell. De ne mondd rá, hogy jó. Mondd azt, hogy nem értesz hozzá...:)))
4431 tiramisu 2011-04-22 22:53:41 [Válasz erre: 4430 zalbarna 2011-04-21 22:54:27]
nyilván a Psalmus egy hangját sem adom az egész Zistvánért.... De ilyen is kell.
nyilván a Psalmus egy hangját sem adom az egész Zistvánért.... De ilyen is kell.
4429 zalbarna 2011-04-21 22:49:37 [Válasz erre: 4428 tiramisu 2011-04-21 22:03:00]
Nem értem, miért nem értékelsz...csak ennyi. A jó nem alternatív. ( Ja, és lakik mellettem egy rockoperás csávó, úgyhogy kijut nekem...néha átmegyek a hegedűvel a kezemben és megkérem, hogy mutassa meg rajta a potmétert, hogy én is tudjak gyakorolni...
Nem értem, miért nem értékelsz...csak ennyi. A jó nem alternatív. ( Ja, és lakik mellettem egy rockoperás csávó, úgyhogy kijut nekem...néha átmegyek a hegedűvel a kezemben és megkérem, hogy mutassa meg rajta a potmétert, hogy én is tudjak gyakorolni...
4428 tiramisu 2011-04-21 22:03:00 [Válasz erre: 4426 zalbarna 2011-04-21 20:35:06]
Most túlságosan sötétbarnán látod a dolgokat! :-)
Most túlságosan sötétbarnán látod a dolgokat! :-)
4427 tiramisu 2011-04-21 22:01:47 [Válasz erre: 4425 Cilike 2011-04-21 19:49:54]
Hogy lehet összehasonlítani a két opuszt? Mindegyiket a maga helyére. A Zistvánnak is vannak nyilvánvaló értékei és nyilvánvalóan magm is inkább a Psalmust hallgatom. A Psalmust nem sok tenor tudja elénekelni, ahogy kell! Sajnos.
Hogy lehet összehasonlítani a két opuszt? Mindegyiket a maga helyére. A Zistvánnak is vannak nyilvánvaló értékei és nyilvánvalóan magm is inkább a Psalmust hallgatom. A Psalmust nem sok tenor tudja elénekelni, ahogy kell! Sajnos.
4426 zalbarna 2011-04-21 20:35:06 [Válasz erre: 4424 tiramisu 2011-04-21 19:44:49]
Ez igy nyakatekert, nem értek Veled egyet ! :)) El a rockoperával, szóljon az igazi helyette. Alibi- bóvli.
Ez igy nyakatekert, nem értek Veled egyet ! :)) El a rockoperával, szóljon az igazi helyette. Alibi- bóvli.
4425 Cilike 2011-04-21 19:49:54
Ne érts félre, én is szeretem a Zistván a királyt, csak mégis magasabb rendűnek érzem a Psalmust. Nem tudom, honnan szednek annyi tenoristát, szedjék össze magukat és daloljanak!
Ne érts félre, én is szeretem a Zistván a királyt, csak mégis magasabb rendűnek érzem a Psalmust. Nem tudom, honnan szednek annyi tenoristát, szedjék össze magukat és daloljanak!
4424 tiramisu 2011-04-21 19:44:49 [Válasz erre: 4423 Cilike 2011-04-21 18:32:34]
Van ennyi tenoristánk,vagy beosztják és 1 vagy 2 tenor rohan az egyik zenekar koncertjéről a másikra? A Zistván a král, jó zene, ha könnyű is. Ma már többszörös családanyák és családapák nőttek fel rajta-megtanulva a "rockopera" kifejezést , utánakérdezva, és mi az, hogy OPERA!
Van ennyi tenoristánk,vagy beosztják és 1 vagy 2 tenor rohan az egyik zenekar koncertjéről a másikra? A Zistván a král, jó zene, ha könnyű is. Ma már többszörös családanyák és családapák nőttek fel rajta-megtanulva a "rockopera" kifejezést , utánakérdezva, és mi az, hogy OPERA!
4423 Cilike 2011-04-21 18:32:34 [Válasz erre: 4418 parampampoli 2011-04-21 15:09:01]
Mér, most ezzel mi a baj? Psalmust játszeni nekem bármilyen indok jó, mivelhogy szeretem. Inkább, mint hogy a Zistván a királyt játsszák. Ez legalább komolyzene.
Mér, most ezzel mi a baj? Psalmust játszeni nekem bármilyen indok jó, mivelhogy szeretem. Inkább, mint hogy a Zistván a királyt játsszák. Ez legalább komolyzene.
4422 tiramisu 2011-04-21 17:11:43 [Válasz erre: 4421 zuniga 2011-04-21 16:19:26]
De akkor hol van a Bartók Béla Zeneművészeti Egyetem?
De akkor hol van a Bartók Béla Zeneművészeti Egyetem?
4421 zuniga 2011-04-21 16:19:26 [Válasz erre: 4419 tiramisu 2011-04-21 16:09:49]
"Bartók Béla Zeneművészeti -Szakközépiskola Liszt Ferenc Zeneművészeti - Egyetem Szerintem a kettő között van, de nincs." A kettő között a Rádió és a reptér terül el.....:-))
"Bartók Béla Zeneművészeti -Szakközépiskola Liszt Ferenc Zeneművészeti - Egyetem Szerintem a kettő között van, de nincs." A kettő között a Rádió és a reptér terül el.....:-))
4420 tiramisu 2011-04-21 16:10:49 [Válasz erre: 4418 parampampoli 2011-04-21 15:09:01]
Sződd a selymet elvtárs..... ! :-)
Sződd a selymet elvtárs..... ! :-)
4419 tiramisu 2011-04-21 16:09:49 [Válasz erre: 4417 eccerű 2011-04-21 15:03:58]
Bartók Béla Zeneművészeti -Szakközépiskola Liszt Ferenc Zeneművészeti - Egyetem Szerintem a kettő között van, de nincs.
Bartók Béla Zeneművészeti -Szakközépiskola Liszt Ferenc Zeneművészeti - Egyetem Szerintem a kettő között van, de nincs.
