4518 álmodó 2011-06-23 17:28:13 [Válasz erre: 4510 macskás 2011-06-20 14:04:57]
Héterő olvasói levelek topicban közzétett kérésére, üzenetét ideraktam! Héterő üzenete: Tisztelettel köszönöm, - és a macskám is.Sajnos, ezen a fórumon nem írhatok, mert a NAGY TESTVÉR így kívánja. Ál-fórumnéven írni pedig - nem az esetem. Valakinek valamin el kellene lassan töprengenie!
Héterő olvasói levelek topicban közzétett kérésére, üzenetét ideraktam! Héterő üzenete: Tisztelettel köszönöm, - és a macskám is.Sajnos, ezen a fórumon nem írhatok, mert a NAGY TESTVÉR így kívánja. Ál-fórumnéven írni pedig - nem az esetem. Valakinek valamin el kellene lassan töprengenie!
4517 macskás 2011-06-22 19:59:09
[url]http://videa.hu/videok/allatok/maru-a-legbugyutabb-macska-cica-japan-Ti04eO4LUjeFiheX;Ezt ppp-nek:))))[/url]
[url]http://videa.hu/videok/allatok/maru-a-legbugyutabb-macska-cica-japan-Ti04eO4LUjeFiheX;Ezt ppp-nek:))))[/url]
4516 macskás 2011-06-20 19:42:15
[url]http://indavideo.hu/video/Maru_es_a_nagy_doboz; Minden macskarajongónak:)))[/url]
[url]http://indavideo.hu/video/Maru_es_a_nagy_doboz; Minden macskarajongónak:)))[/url]
4514 Heiner Lajos 2011-06-20 16:52:57 [Válasz erre: 4513 Spangel Péter 2011-06-20 16:32:28]
Nem,nem. Behemohót Ormohótlan
Nem,nem. Behemohót Ormohótlan
4512 Heiner Lajos 2011-06-20 16:16:25
És hogy hívják a nem túl előnyös megjelenésű falánk macskát?
És hogy hívják a nem túl előnyös megjelenésű falánk macskát?
4511 Heiner Lajos 2011-06-20 15:35:21 [Válasz erre: 4508 macskás 2011-06-20 13:27:43]
Köszönöm! Cserébe egy találós kérdés: hogy hívják a nagytestű falánk macskát?
Köszönöm! Cserébe egy találós kérdés: hogy hívják a nagytestű falánk macskát?
4508 macskás 2011-06-20 13:27:43
[url]http://indavideo.hu/video/A_leglustabb_macska;Heiner Lajosnak:)))[/url]
[url]http://indavideo.hu/video/A_leglustabb_macska;Heiner Lajosnak:)))[/url]
4507 zalbarna 2011-05-19 08:46:51 [Válasz erre: 4506 Cilike 2011-05-19 08:27:09]
Nem Rád gondoltam... :)
Nem Rád gondoltam... :)
4506 Cilike 2011-05-19 08:27:09 [Válasz erre: 4503 zalbarna 2011-05-19 08:05:27]
Gondolom, nem rám gondolsz, mert én védtem azok támadásával szemben, akik nem tudnak róla jót írni.
Gondolom, nem rám gondolsz, mert én védtem azok támadásával szemben, akik nem tudnak róla jót írni.
4504 zalbarna 2011-05-19 08:05:49 [Válasz erre: 4503 zalbarna 2011-05-19 08:05:27]
A muszály direkt van...
A muszály direkt van...
4503 zalbarna 2011-05-19 08:05:27
Otello, Máo, 2011. május 17. | kedd. Egy olyan valaki, akinek a zenei ízlésében 40 éve nem csalódtam, ott volt,és azt mondta, Rost Andrea egyszerűen nagyon jó volt, Tiszta, érthető, élvezetes.stb, Ehhez képest itt a momuson napokig olvastam, hogy Rost nem jó, már nem jó, még nem jó, szóval egy csomó negatív dolgot... A végén majdnem elhittem. Most muszály megkérdeznem, sztetek , akik ezeket írtátok, mit kell egy énekesnek ott csinálni? Azon kívül, amit kedden este kifogástalanul megoldott? Szegény, azt olvassa, hogy a szakértők mit írnak róla....Bárcsak olvashatná, hallhatná a hallgatóinak a véleményét is, úgy biztos könnyebb lenne neki...
Otello, Máo, 2011. május 17. | kedd. Egy olyan valaki, akinek a zenei ízlésében 40 éve nem csalódtam, ott volt,és azt mondta, Rost Andrea egyszerűen nagyon jó volt, Tiszta, érthető, élvezetes.stb, Ehhez képest itt a momuson napokig olvastam, hogy Rost nem jó, már nem jó, még nem jó, szóval egy csomó negatív dolgot... A végén majdnem elhittem. Most muszály megkérdeznem, sztetek , akik ezeket írtátok, mit kell egy énekesnek ott csinálni? Azon kívül, amit kedden este kifogástalanul megoldott? Szegény, azt olvassa, hogy a szakértők mit írnak róla....Bárcsak olvashatná, hallhatná a hallgatóinak a véleményét is, úgy biztos könnyebb lenne neki...
4502 eccerű 2011-05-15 00:07:28
Eurovíziós dalverseny. Pontozás. Általában a minőségtől függetlenül a rokon népeknek szokták adni a pontokat. Mivel nekünk nincs ilyen, ezért csak a szomszédos országban bízhatunk az ottani magyar kisebbség révén. Nos, még nincs vége a szavazásnak, de annyi már kiderült, hogy idén a szlovák és a horvát pontokra hiába vártunk.
Eurovíziós dalverseny. Pontozás. Általában a minőségtől függetlenül a rokon népeknek szokták adni a pontokat. Mivel nekünk nincs ilyen, ezért csak a szomszédos országban bízhatunk az ottani magyar kisebbség révén. Nos, még nincs vége a szavazásnak, de annyi már kiderült, hogy idén a szlovák és a horvát pontokra hiába vártunk.
4501 zalbarna 2011-05-12 01:32:52 [Válasz erre: 4499 IVA 2011-05-12 01:26:59]
Bocs, haver, tudod, én még a régi iskolába jártam, az Ikeába se megyek be, mer letegeznek. De így magunk között szevasz!
Bocs, haver, tudod, én még a régi iskolába jártam, az Ikeába se megyek be, mer letegeznek. De így magunk között szevasz!
4500 IVA 2011-05-12 01:31:07 [Válasz erre: 4497 sphynx 2011-05-11 16:12:36]
Még utalni sem akartam arra, hogy "az volt ám az élet". De tapasztaltam, hogy sokan vásároltak darabonként cigarettát a trafikban, munkába menet vagy hazafelé tartva azért, hogy így fékezzék a dohányzás ártalmait egészségükre és pénztárcájukra. Ha viszont meg kell venniük egy egész dobozzal, fennáll a kísértés, hogy azt el is szívják a munkahelyükön, illetve otthon. Magam különben (a dohányzáson túl is) ferde szemmel néztem a szálankénti árusítást: hogy eladó is, vevő is pénzkezeléssel felváltva fogdossa azt, ami a szájba kerül. Manapság azonban, amikor a kézmosás és általában a higiénia kultúrája aggasztóan mélyre süllyedt, mit sem számítana ilyen csekélység.
Még utalni sem akartam arra, hogy "az volt ám az élet". De tapasztaltam, hogy sokan vásároltak darabonként cigarettát a trafikban, munkába menet vagy hazafelé tartva azért, hogy így fékezzék a dohányzás ártalmait egészségükre és pénztárcájukra. Ha viszont meg kell venniük egy egész dobozzal, fennáll a kísértés, hogy azt el is szívják a munkahelyükön, illetve otthon. Magam különben (a dohányzáson túl is) ferde szemmel néztem a szálankénti árusítást: hogy eladó is, vevő is pénzkezeléssel felváltva fogdossa azt, ami a szájba kerül. Manapság azonban, amikor a kézmosás és általában a higiénia kultúrája aggasztóan mélyre süllyedt, mit sem számítana ilyen csekélység.
4499 IVA 2011-05-12 01:26:59 [Válasz erre: 4495 zalbarna 2011-05-11 15:39:19]
Üdvözlöm az újabb önöző fórumtársat, aki mellőzi a net közmegegyezéses „nyelvét”. A fórumozás nem tragédia. Ennél többet pedig, ugye, aligha tudhatunk itt egymás (tragikus) személyiségéről?
Üdvözlöm az újabb önöző fórumtársat, aki mellőzi a net közmegegyezéses „nyelvét”. A fórumozás nem tragédia. Ennél többet pedig, ugye, aligha tudhatunk itt egymás (tragikus) személyiségéről?
4498 sphynx 2011-05-11 16:25:03 [Válasz erre: 4496 zalbarna 2011-05-11 15:40:23]
Olyannyira, hogy az már tragikomédia.
Olyannyira, hogy az már tragikomédia.
4497 sphynx 2011-05-11 16:12:36
Én még emlékszem, amikor cigarettát szálanként lehetett venni az átkosban. Az volt ám az élet.
Én még emlékszem, amikor cigarettát szálanként lehetett venni az átkosban. Az volt ám az élet.
4496 zalbarna 2011-05-11 15:40:23 [Válasz erre: 4495 zalbarna 2011-05-11 15:39:19]
Meg persze az enyém sem...
Meg persze az enyém sem...
4495 zalbarna 2011-05-11 15:39:19 [Válasz erre: 4494 IVA 2011-05-11 02:02:24]
A szabadság az, hogy ön most indíthat harcot a körcikkes sajtáért, és este nem megy magáért mégsem a fekete autó. ( bár azt hiszem a sajttal régebben is tettek engedményeket. Tudták, hogy ami kicsinyes, az nem veszélyes.) " Latinovits Zoltán tragédiája nem vonatkoztatható el a személyiségétől." Ennél csak egy magvasabb mondás van : A kő - kő. (Na, azért Karinthynak is van egy remeke: A túlsó parttal szemben mindig megtalálod az innensőt.) Hiszen senkinek a tragédiája ( az Öné sem ) nem vonatkoztatható el a személyiségétől.
A szabadság az, hogy ön most indíthat harcot a körcikkes sajtáért, és este nem megy magáért mégsem a fekete autó. ( bár azt hiszem a sajttal régebben is tettek engedményeket. Tudták, hogy ami kicsinyes, az nem veszélyes.) " Latinovits Zoltán tragédiája nem vonatkoztatható el a személyiségétől." Ennél csak egy magvasabb mondás van : A kő - kő. (Na, azért Karinthynak is van egy remeke: A túlsó parttal szemben mindig megtalálod az innensőt.) Hiszen senkinek a tragédiája ( az Öné sem ) nem vonatkoztatható el a személyiségétől.
4494 IVA 2011-05-11 02:02:24 [Válasz erre: 4491 zalbarna 2011-05-09 13:14:29]
Vajon érzi-e a szabadságot, aki két db körcikkes sajtot szeretne venni a szelet kenyeréhez, de csak egész dobozzal vehetne belőle, noha nincs rá 300 forintja, vagy nem akarja, hogy a maradék egész nap a táskájában poshadjon? Érzi-e a szabadságot, aki venne egy szál cigarettát, vagy ötöt, de csak 19-et vehet meg, olyan korban, amikor törvényes intézkedések születnek a dohányzás fékezésére? (Ez csak két nagyon banális példa, bagóügyben magam nem is vagyok érintett, szerencsére.) De ha ezek a szabadságok még léteznének, máris elvesztette a kereskedelem azt a szabadságát, amely a sajt cikkenkénti, a cigaretta szálankénti árusításának hátrányaitól megkíméli. A szabadság voltaképpen csak ábránd, amelynek illúzióját leginkább a pénz és a hatalom képes kelteni. Amit ma érzékelhetünk, legfeljebb a szólás tényleges szabadsága. De hozzá kell tennünk: szabad a szólás, de nagyon-nagyon sokba kerülhet.
Vajon érzi-e a szabadságot, aki két db körcikkes sajtot szeretne venni a szelet kenyeréhez, de csak egész dobozzal vehetne belőle, noha nincs rá 300 forintja, vagy nem akarja, hogy a maradék egész nap a táskájában poshadjon? Érzi-e a szabadságot, aki venne egy szál cigarettát, vagy ötöt, de csak 19-et vehet meg, olyan korban, amikor törvényes intézkedések születnek a dohányzás fékezésére? (Ez csak két nagyon banális példa, bagóügyben magam nem is vagyok érintett, szerencsére.) De ha ezek a szabadságok még léteznének, máris elvesztette a kereskedelem azt a szabadságát, amely a sajt cikkenkénti, a cigaretta szálankénti árusításának hátrányaitól megkíméli. A szabadság voltaképpen csak ábránd, amelynek illúzióját leginkább a pénz és a hatalom képes kelteni. Amit ma érzékelhetünk, legfeljebb a szólás tényleges szabadsága. De hozzá kell tennünk: szabad a szólás, de nagyon-nagyon sokba kerülhet.
4493 IVA 2011-05-11 01:43:48 [Válasz erre: 4487 zalbarna 2011-05-08 18:08:31]
Hogy csak az Operánál maradjunk: új magyar operák rendszeres bemutatása, Bartók műveinek ápolása, egy-egy ritkaság előadása nem mondható profánul a szórakoztatás támogatásának. Persze hogy a kultúra sokak számára szórakozás, vagy az is. Latinovits Zoltán tragédiája nem vonatkoztatható el a személyiségétől.
Hogy csak az Operánál maradjunk: új magyar operák rendszeres bemutatása, Bartók műveinek ápolása, egy-egy ritkaság előadása nem mondható profánul a szórakoztatás támogatásának. Persze hogy a kultúra sokak számára szórakozás, vagy az is. Latinovits Zoltán tragédiája nem vonatkoztatható el a személyiségétől.
4492 IVA 2011-05-11 01:36:47 [Válasz erre: 4486 eccerű 2011-05-08 17:44:00]
Mindennek ára volt - de volt hozama is. Pl. az Operaház irányított ambíciója volt az opera- illetve balett-társulat tisztességes orosz-szovjet repertoárja, amint én nagyon értékeltem és élveztem. Bár nem hívták "Novemberünnepnek", a november 7-e körüli napokban, hetekben sűrűsödtek a programban az orosz darabok, részben szovjet vendégművészek forgalmával, aminek nagyon tudtam örülni, s tudok most, utólag is, amikorra Muszorgszkijt kiirtották a repertoárból, s a többit nem is mondom...
Mindennek ára volt - de volt hozama is. Pl. az Operaház irányított ambíciója volt az opera- illetve balett-társulat tisztességes orosz-szovjet repertoárja, amint én nagyon értékeltem és élveztem. Bár nem hívták "Novemberünnepnek", a november 7-e körüli napokban, hetekben sűrűsödtek a programban az orosz darabok, részben szovjet vendégművészek forgalmával, aminek nagyon tudtam örülni, s tudok most, utólag is, amikorra Muszorgszkijt kiirtották a repertoárból, s a többit nem is mondom...
4491 zalbarna 2011-05-09 13:14:29 [Válasz erre: 4490 eccerű 2011-05-09 13:05:46]
Most szabadság van. Ha úgy tetszik, szabadon szar a helyzet. A kettőt nem lehet összehasonlítani. Amikor dícsértem, azokra gondoltam, akik a tiltás ellenére, vagy azt kijátszva közvetítették a kultúrát. De nem Aczél elvtársra. Őt nem dícsérem, dícsérik elegen. Nem mintha bajom lenne vele. De a névteleneké az igazi érdem, ez is biztos.
Most szabadság van. Ha úgy tetszik, szabadon szar a helyzet. A kettőt nem lehet összehasonlítani. Amikor dícsértem, azokra gondoltam, akik a tiltás ellenére, vagy azt kijátszva közvetítették a kultúrát. De nem Aczél elvtársra. Őt nem dícsérem, dícsérik elegen. Nem mintha bajom lenne vele. De a névteleneké az igazi érdem, ez is biztos.
4490 eccerű 2011-05-09 13:05:46 [Válasz erre: 4489 zalbarna 2011-05-08 23:46:31]
Ha azt mondod, egyes emberek, azzal kb. Aczélt dicsérted. Nélküle nem lehetett semmit tenni. Mégis a tévé-, és rádióműsor tele volt színházi és koncertközvetítésekkel, hogy mást ne mondjak. Most? Akkor ezek szerint a mostani rendszer rosszabb?
Ha azt mondod, egyes emberek, azzal kb. Aczélt dicsérted. Nélküle nem lehetett semmit tenni. Mégis a tévé-, és rádióműsor tele volt színházi és koncertközvetítésekkel, hogy mást ne mondjak. Most? Akkor ezek szerint a mostani rendszer rosszabb?
4489 zalbarna 2011-05-08 23:46:31 [Válasz erre: 4488 macskás 2011-05-08 23:10:14]
Értem én, mit mond eccerű, de ezzel : "ezt még akkor is feltétlenül pozitívan kell értékelni," az átkos SZÁNDÉKAIT magyarázza félre, nem az egyes emberekét, akik esetleg tettek valamit a kultúráért... Maga a rendszer SEMMIT nem tett pozitíve, ez biztos... Sokba van sokunknak....
Értem én, mit mond eccerű, de ezzel : "ezt még akkor is feltétlenül pozitívan kell értékelni," az átkos SZÁNDÉKAIT magyarázza félre, nem az egyes emberekét, akik esetleg tettek valamit a kultúráért... Maga a rendszer SEMMIT nem tett pozitíve, ez biztos... Sokba van sokunknak....
4488 macskás 2011-05-08 23:10:14 [Válasz erre: 4487 zalbarna 2011-05-08 18:08:31]
Kevered a dolgokat.
Kevered a dolgokat.
4487 zalbarna 2011-05-08 18:08:31 [Válasz erre: 4486 eccerű 2011-05-08 17:44:00]
Nem a kultúra élvezett támogatást, hanem a szórakozás...Az volt a koncepció. Más kérdés, hogy ebbe a kultúra is beleesett. Latinovits meg belehalt....
Nem a kultúra élvezett támogatást, hanem a szórakozás...Az volt a koncepció. Más kérdés, hogy ebbe a kultúra is beleesett. Latinovits meg belehalt....
4486 eccerű 2011-05-08 17:44:00 [Válasz erre: 4484 IVA 2011-05-08 02:48:53]
ugyan csak részben tartozik a tárgyhoz, de megjegyezném, hogy az átkosban a kultúra komoly támogatást élvezett. (Nemcsak nálunk, de nálunk mindenképpen.) Ebben sem törődtek a "piaci viszonyokkal", és ezt még akkor is feltétlenül pozitívan kell értékelni, ha mindennek ára volt - gondolok itt arra, hogy megvoltak a játékszabályok, mi számít tabunak.
ugyan csak részben tartozik a tárgyhoz, de megjegyezném, hogy az átkosban a kultúra komoly támogatást élvezett. (Nemcsak nálunk, de nálunk mindenképpen.) Ebben sem törődtek a "piaci viszonyokkal", és ezt még akkor is feltétlenül pozitívan kell értékelni, ha mindennek ára volt - gondolok itt arra, hogy megvoltak a játékszabályok, mi számít tabunak.
4485 eccerű 2011-05-08 07:54:05
Hogy van az, hogy országos zenei verseny díjait ugyanannak a tanárnak a növendékei nyerik, a zsűri elnökéé? Nota bene az illetővel már nem először esik meg, hogy összeegyeztethetőnek véli a két funkciót - ilyen végeredmény mellett.
Hogy van az, hogy országos zenei verseny díjait ugyanannak a tanárnak a növendékei nyerik, a zsűri elnökéé? Nota bene az illetővel már nem először esik meg, hogy összeegyeztethetőnek véli a két funkciót - ilyen végeredmény mellett.
4484 IVA 2011-05-08 02:48:53 [Válasz erre: 4481 IVA 2011-05-07 03:52:19]
"A szocializmus évtizedei alatt Európa barbár feléhez tartoztunk." Egy fórumtárs privát levelében szembesített azzal, hogy e megfogalmazásom sommás, valamint általánosító, mind a korántsem homogén „évtizedek” tekintetében, mind a kor politikusaira nézve, akik közül egyesekre igazságtalanul terhelő. Gondolkoztam, milyen pontosítással helyesbítsem a mondatot, de alapvető elhibázottsága miatt inkább visszavonom. Szóval, azt akartam mondani, hogy az idézett politikusi megnyilvánulás minősége a ma igen szigorú kritikákkal illetett időkben is szokatlan lett volna.
"A szocializmus évtizedei alatt Európa barbár feléhez tartoztunk." Egy fórumtárs privát levelében szembesített azzal, hogy e megfogalmazásom sommás, valamint általánosító, mind a korántsem homogén „évtizedek” tekintetében, mind a kor politikusaira nézve, akik közül egyesekre igazságtalanul terhelő. Gondolkoztam, milyen pontosítással helyesbítsem a mondatot, de alapvető elhibázottsága miatt inkább visszavonom. Szóval, azt akartam mondani, hogy az idézett politikusi megnyilvánulás minősége a ma igen szigorú kritikákkal illetett időkben is szokatlan lett volna.
4483 tiramisu 2011-05-07 14:42:48 [Válasz erre: 4481 IVA 2011-05-07 03:52:19]
Pedig Réthelyi professzor urat kulturálisan kiművelt főnek hittem! Kár. Csalódás volt, akárkiknek is szánta kijelentéseit
Pedig Réthelyi professzor urat kulturálisan kiművelt főnek hittem! Kár. Csalódás volt, akárkiknek is szánta kijelentéseit
4482 koborbalazs 2011-05-07 06:34:07 [Válasz erre: 4480 yeti 2011-05-04 10:50:06]
A "negatívumok" negatívumok?
A "negatívumok" negatívumok?
4481 IVA 2011-05-07 03:52:19 [Válasz erre: 4480 yeti 2011-05-04 10:50:06]
Valószínű, hogy Németh László nem a beszámoló ellenére írta drámáit, Bartók nem szerepvállalása ellenére komponált, József Attila pedig nem világnézete ellenére költött. Különös, hogy amikor végigolvastam Thomas Mann életművét, szexuális érdeklődéséről pontosan annyit sejtettem, amennyit arról a hősein keresztül sejtelmesen és titokzatosan (= művészien) elárult. Nem volt ez olyan régen, magánszemélyéről csámcsogni az utóbbi pár év divatja; sokkal divatosabb, mint műveivel, művészetével foglalkozni. Egyébként egy négygyermekes családapa vonatkozásában, aki életét egy jelentékeny tartalmú házasságban élte le, semmi esetre sem egzakt kifejezés a homoszexualitás! Viszont ha műveit annak „ellenére” írta volna, a Mario és a varázsló, a József Egyiptomban, az Egy szélhámos vallomásai valószínűleg nem ilyenek (sokkal gyengébbek) lennének, A halál Velencében pedig talán meg sem született volna. Tűnődöm, tűnődöm. A szocializmus évtizedei alatt Európa barbár feléhez tartoztunk. Nem gondolom, hogy politikusaink és kultúrpolitikusaink mindegyike előítéletektől mentes és kulturálisan magas színvonalon kiművelt fő volt. De valahogyan ki volt találva, vagy meg volt szervezve, hogy senki se blamálja magát ilyen sokoldalúan a kijelentéseivel.
Valószínű, hogy Németh László nem a beszámoló ellenére írta drámáit, Bartók nem szerepvállalása ellenére komponált, József Attila pedig nem világnézete ellenére költött. Különös, hogy amikor végigolvastam Thomas Mann életművét, szexuális érdeklődéséről pontosan annyit sejtettem, amennyit arról a hősein keresztül sejtelmesen és titokzatosan (= művészien) elárult. Nem volt ez olyan régen, magánszemélyéről csámcsogni az utóbbi pár év divatja; sokkal divatosabb, mint műveivel, művészetével foglalkozni. Egyébként egy négygyermekes családapa vonatkozásában, aki életét egy jelentékeny tartalmú házasságban élte le, semmi esetre sem egzakt kifejezés a homoszexualitás! Viszont ha műveit annak „ellenére” írta volna, a Mario és a varázsló, a József Egyiptomban, az Egy szélhámos vallomásai valószínűleg nem ilyenek (sokkal gyengébbek) lennének, A halál Velencében pedig talán meg sem született volna. Tűnődöm, tűnődöm. A szocializmus évtizedei alatt Európa barbár feléhez tartoztunk. Nem gondolom, hogy politikusaink és kultúrpolitikusaink mindegyike előítéletektől mentes és kulturálisan magas színvonalon kiművelt fő volt. De valahogyan ki volt találva, vagy meg volt szervezve, hogy senki se blamálja magát ilyen sokoldalúan a kijelentéseivel.
4480 yeti 2011-05-04 10:50:06
"Réthelyi azt írja: éppen az idő igazolta, hogy benne kell maradnia "a kánonban" Németh Lászlónak a szovjetunióbeli úti beszámolója ellenére, Bartóknak a 1919-es szerepvállalása ellenére, Thomas Mann-nak a homoszexualitása ellenére, József Attilának a kommunista párttagsága ellenére, és a sort - a miniszter szerint - még hosszan lehetne folytatni."
"Réthelyi azt írja: éppen az idő igazolta, hogy benne kell maradnia "a kánonban" Németh Lászlónak a szovjetunióbeli úti beszámolója ellenére, Bartóknak a 1919-es szerepvállalása ellenére, Thomas Mann-nak a homoszexualitása ellenére, József Attilának a kommunista párttagsága ellenére, és a sort - a miniszter szerint - még hosszan lehetne folytatni."
4479 macskás 2011-04-26 17:43:44 [Válasz erre: 4478 Cilike 2011-04-26 17:24:26]
Igen, ezzel többen vagyunk így:)
Igen, ezzel többen vagyunk így:)
4478 Cilike 2011-04-26 17:24:26
Ó, már reméltem, hogy az Operaház főigazgatója.
Ó, már reméltem, hogy az Operaház főigazgatója.
4477 tiramisu 2011-04-25 17:06:01 [Válasz erre: 4476 tiramisu 2011-04-25 17:04:14]
támogatás -kis t-vel.
támogatás -kis t-vel.
4476 tiramisu 2011-04-25 17:04:14 [Válasz erre: 4475 eccerű 2011-04-25 15:43:08]
A Médiaszolgáltatás - Támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) kulturális főszerkesztője lett..
A Médiaszolgáltatás - Támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) kulturális főszerkesztője lett..
4474 eccerű 2011-04-25 13:39:29 [Válasz erre: 4469 macskás 2011-04-25 00:25:18]
Akkor némileg célt tévesztett. Elég idillikus állapot lenne, ha a ballibsi média egy emberként a Café Momus komolyzenei magazin Momus társalgó című fórumát bújná, miközben halálra izgulná magát, hogy vajon KZ mer-e nemet mondani a ma estére. Valószínűleg nagyobb bajuk is van ennél.
Akkor némileg célt tévesztett. Elég idillikus állapot lenne, ha a ballibsi média egy emberként a Café Momus komolyzenei magazin Momus társalgó című fórumát bújná, miközben halálra izgulná magát, hogy vajon KZ mer-e nemet mondani a ma estére. Valószínűleg nagyobb bajuk is van ennél.
4473 tiramisu 2011-04-25 09:23:13
Gratulálok Rockenbauer Zoltánnak!
Gratulálok Rockenbauer Zoltánnak!
4472 zalbarna 2011-04-25 00:41:01 [Válasz erre: 4471 macskás 2011-04-25 00:34:14]
Neem, ő nem általános... Il y a un homme dans la chambre...általános alany...:))
Neem, ő nem általános... Il y a un homme dans la chambre...általános alany...:))
4469 macskás 2011-04-25 00:25:18 [Válasz erre: 4468 eccerű 2011-04-24 23:41:31]
Sztem általános alanyként értette.
Sztem általános alanyként értette.
