5027 zalbarna 2013-01-04 00:15:19
Bemegy a villanyszerelő az intenzív osztályra és azt mondja: - Na emberek, vegyenek nagy levegőt, kicseréljük a biztosítékokat !
Bemegy a villanyszerelő az intenzív osztályra és azt mondja: - Na emberek, vegyenek nagy levegőt, kicseréljük a biztosítékokat !
5026 álmodó 2013-01-04 00:06:49
Bocs, tényleg senkit nem szeretnék megbántani, csak már elvesztettem a fonalat a másik fórumon tegnap valamelyik szövegkiejtési vagy szenttehenezési üzenet között, s azóta se találom. De szerintem más sem.
Bocs, tényleg senkit nem szeretnék megbántani, csak már elvesztettem a fonalat a másik fórumon tegnap valamelyik szövegkiejtési vagy szenttehenezési üzenet között, s azóta se találom. De szerintem más sem.
5025 álmodó 2013-01-04 00:01:33 [Válasz erre: 5023 Fux 2013-01-03 22:31:37]
Tényleg ennyire utálod, hogy nem tudsz leállni vele? :-) Hihi, nem semmi... :-D Napok óta embereket minősítesz, jelzőket aggatsz, videókat raksz fel, célozgatsz személyekre de marhára nem értjük, hogy most mit szeretnél voltaképpen? Mert szerintem ez nem beszélgetés... Mi a nyavalya (már bocsánat) ez a szövegkiejtés meg szövegformálás mánia?? És a szenttehenezés állandóan? Állítom, hogy a legtöbb nagy énekesnél lehetne találni hibákat, ha valaki erre utazik...Szerinted Callas hibátlan lehetett, Én nem hinném, de nem is ettől volt Ő az, aki. Bocs, de én nem értem, más nem érti, az ember eleinte csak röhög, aztán már egy idő múlva csak megkérdezi, hogy MOST MI VAN?? Mindenről nem juthat állandóan ugyanaz az eszedbe, nemár... :-) Tényleg elnézést, csak hát napok óta olvassuk ugye...
Tényleg ennyire utálod, hogy nem tudsz leállni vele? :-) Hihi, nem semmi... :-D Napok óta embereket minősítesz, jelzőket aggatsz, videókat raksz fel, célozgatsz személyekre de marhára nem értjük, hogy most mit szeretnél voltaképpen? Mert szerintem ez nem beszélgetés... Mi a nyavalya (már bocsánat) ez a szövegkiejtés meg szövegformálás mánia?? És a szenttehenezés állandóan? Állítom, hogy a legtöbb nagy énekesnél lehetne találni hibákat, ha valaki erre utazik...Szerinted Callas hibátlan lehetett, Én nem hinném, de nem is ettől volt Ő az, aki. Bocs, de én nem értem, más nem érti, az ember eleinte csak röhög, aztán már egy idő múlva csak megkérdezi, hogy MOST MI VAN?? Mindenről nem juthat állandóan ugyanaz az eszedbe, nemár... :-) Tényleg elnézést, csak hát napok óta olvassuk ugye...
5024 macskás 2013-01-03 23:28:18 [Válasz erre: 5023 Fux 2013-01-03 22:31:37]
Szerintem állítsd le magad. Túl sok vagy, feleslegesen.
Szerintem állítsd le magad. Túl sok vagy, feleslegesen.
5023 Fux 2013-01-03 22:31:37 [Válasz erre: 5019 törpekirály 2013-01-03 15:27:54]
"angol-francia számok eredetiben való erőszakolása,nyelvtudás nélkül" Csak nem fontos az idegen nyelven való helyes szöveg formálás? Vigyázz, mert ezért hamar meg leszel itt fenyítve. Még az is lehet, hogy büntibe kerülsz! Vagy az csak a "Szent Teheneknél" van?
"angol-francia számok eredetiben való erőszakolása,nyelvtudás nélkül" Csak nem fontos az idegen nyelven való helyes szöveg formálás? Vigyázz, mert ezért hamar meg leszel itt fenyítve. Még az is lehet, hogy büntibe kerülsz! Vagy az csak a "Szent Teheneknél" van?
5022 Búbánat 2013-01-03 22:07:52 [Válasz erre: 5019 törpekirály 2013-01-03 15:27:54]
De az a Himnusz nem ebből a televíziós közvetítésből való volt...
De az a Himnusz nem ebből a televíziós közvetítésből való volt...
5020 tiramisu 2013-01-03 19:56:07 [Válasz erre: 5017 Búbánat 2013-01-03 14:02:26]
Köszönöm a választ.
Köszönöm a választ.
5019 törpekirály 2013-01-03 15:27:54
Az egész este egy rémálomnak tünt!Horváth István volt az egyetlen kivétel.A rábizott nótákat elénekelte rendesen és szépen.nem táncolt hozzá,nem cigánykerekezett,mert az nem állna jól neki.A szedett-vedett műsorszámok,a rémes ruhák és az eröltetett sztárolás/lásd:Kertész Marcella/ a z állandóan hajszolt zenei tempók,a rémes angol-francia számok eredetiben való erőszakolása,nyelvtudás nélkül,az álmagyarkodós betétek,mind a gagyi szinvonalára süllyesztették a műsort.És ennek koronája a Himnusz tragikusan hamis előadása éjfélkor!
Az egész este egy rémálomnak tünt!Horváth István volt az egyetlen kivétel.A rábizott nótákat elénekelte rendesen és szépen.nem táncolt hozzá,nem cigánykerekezett,mert az nem állna jól neki.A szedett-vedett műsorszámok,a rémes ruhák és az eröltetett sztárolás/lásd:Kertész Marcella/ a z állandóan hajszolt zenei tempók,a rémes angol-francia számok eredetiben való erőszakolása,nyelvtudás nélkül,az álmagyarkodós betétek,mind a gagyi szinvonalára süllyesztették a műsort.És ennek koronája a Himnusz tragikusan hamis előadása éjfélkor!
5018 Bambu 2013-01-03 15:27:11 [Válasz erre: 5013 tiramisu 2013-01-02 17:32:53]
Bocsánat, csak most jártam erre újra, azért nem reagáltam. Látom, a kérdés már megválaszolásra került. Köszönöm a gyorsaságot!
Bocsánat, csak most jártam erre újra, azért nem reagáltam. Látom, a kérdés már megválaszolásra került. Köszönöm a gyorsaságot!
5017 Búbánat 2013-01-03 14:02:26 [Válasz erre: 5013 tiramisu 2013-01-02 17:32:53]
Határtalan zene (2012) Szilveszteri gálaműsor a Szolnoki Szigligeti Színházból Itt visszanézhető a teljes műsor: [url] http://videotar.mtv.hu/Videok/2013/01/01/00/Hatartalan_zene_2012_.aspx; video [/url] Horváth István egyedül vagy másokkal együtt az alábbi dalokat énekelte: 00: 23:18-tól „Húzzad csak kivilágos virradatig…” – együttes /Kálmán Imre: Csárdáskirálynő – eredetileg a Kis király című operett dala, innen került át a Csárdáskirálynőbe/ 00:20:42-től „Kislány, vigyázz…” - együttes /Ábrahám Pál: Viktória/ 00: 23:18-tól „Húzzad csak kivilágos virradatig…” - együttes /Kálmán Imre: Csárdáskirálynő – eredetileg a Kis király című operett dala, innen került át a Csárdáskirálynőbe/ 01:13:25-tól „Maria, Maria…” /Leonard Bernstein: West Side Story/ 01:28:45-tól és 01:33:13-tól dalok-egyveleg („Granada” …)
Határtalan zene (2012) Szilveszteri gálaműsor a Szolnoki Szigligeti Színházból Itt visszanézhető a teljes műsor: [url] http://videotar.mtv.hu/Videok/2013/01/01/00/Hatartalan_zene_2012_.aspx; video [/url] Horváth István egyedül vagy másokkal együtt az alábbi dalokat énekelte: 00: 23:18-tól „Húzzad csak kivilágos virradatig…” – együttes /Kálmán Imre: Csárdáskirálynő – eredetileg a Kis király című operett dala, innen került át a Csárdáskirálynőbe/ 00:20:42-től „Kislány, vigyázz…” - együttes /Ábrahám Pál: Viktória/ 00: 23:18-tól „Húzzad csak kivilágos virradatig…” - együttes /Kálmán Imre: Csárdáskirálynő – eredetileg a Kis király című operett dala, innen került át a Csárdáskirálynőbe/ 01:13:25-tól „Maria, Maria…” /Leonard Bernstein: West Side Story/ 01:28:45-tól és 01:33:13-tól dalok-egyveleg („Granada” …)
5016 Búbánat 2013-01-03 13:00:13 [Válasz erre: 5011 Búbánat 2013-01-02 12:57:16]
[url] http://szigligeti-szinhaz.hu/alap.php?inc=galeria_details&kat_id=210; Képgaléria [/url] A Szolnoki Szigligeti Színház igazgatója, [url] http://mno.hu/hirtv/ujra-meg-akarja-kerulni-a-foldet-rajatszas-szerda-2005-1128075; Balázs Péter a szerdai Rájátszásban [/url] – Hír TV-video
[url] http://szigligeti-szinhaz.hu/alap.php?inc=galeria_details&kat_id=210; Képgaléria [/url] A Szolnoki Szigligeti Színház igazgatója, [url] http://mno.hu/hirtv/ujra-meg-akarja-kerulni-a-foldet-rajatszas-szerda-2005-1128075; Balázs Péter a szerdai Rájátszásban [/url] – Hír TV-video
5014 macskás 2013-01-02 18:06:57 [Válasz erre: 5012 Bambu 2013-01-02 17:23:37]
Nagyon jó volt a Psalmusban is!
Nagyon jó volt a Psalmusban is!
5013 tiramisu 2013-01-02 17:32:53 [Válasz erre: 5012 Bambu 2013-01-02 17:23:37]
Mit énekelt Horváth I.?
Mit énekelt Horváth I.?
5012 Bambu 2013-01-02 17:23:37 [Válasz erre: 5009 márta 2013-01-02 09:47:41]
Én csak Horváth Istvánt hallgattam örömmel. Gyönyörűen énekel! A mikroportos műszaki problémát is jól kezelte. A szegedi Ory grófja óta nagy kedvencem. Az itteni vezetőség nagy hibája, hogy akkor nem csaptak le rá. Évente legalább egy operát lehetne ráépíteni.
Én csak Horváth Istvánt hallgattam örömmel. Gyönyörűen énekel! A mikroportos műszaki problémát is jól kezelte. A szegedi Ory grófja óta nagy kedvencem. Az itteni vezetőség nagy hibája, hogy akkor nem csaptak le rá. Évente legalább egy operát lehetne ráépíteni.
5011 Búbánat 2013-01-02 12:57:16 [Válasz erre: 5007 joska141 2013-01-01 22:36:00]
Igazad lehet - most felvételről adta a televízió Igaz, pontban 23.00 órakor megkondultak a "harangok" és a teljes társulat és a közönség felállva elénekelte a Székely Himnuszt - Romániában ugye, egy órás időeltolódás miatt akkor már éjfélt üt az óra... Ez utalt volna arra, hogy aznap éjjel, élőben ment a közvetítés.
Igazad lehet - most felvételről adta a televízió Igaz, pontban 23.00 órakor megkondultak a "harangok" és a teljes társulat és a közönség felállva elénekelte a Székely Himnuszt - Romániában ugye, egy órás időeltolódás miatt akkor már éjfélt üt az óra... Ez utalt volna arra, hogy aznap éjjel, élőben ment a közvetítés.
5010 tiramisu 2013-01-02 10:01:56 [Válasz erre: 5008 IVA 2013-01-02 04:28:56]
Nem állítottam, hogy csodateremtésről írt VA kapcsán! Én csak és kizárólag KÉRDEZTEM - információt , mert utoljára Bánk bán-ját láttam a Nemzetiben! Köszönöm az infót.
Nem állítottam, hogy csodateremtésről írt VA kapcsán! Én csak és kizárólag KÉRDEZTEM - információt , mert utoljára Bánk bán-ját láttam a Nemzetiben! Köszönöm az infót.
5009 márta 2013-01-02 09:47:41
Nagyon tanulságos gála volt, kitűnő produkciókkal. pl. Kertész Marcellától, és szörnyű diletánsokkal. Horváth Istvánt nagy örömmel hallgattam. Nyári Zoltánt kevesebbel.
Nagyon tanulságos gála volt, kitűnő produkciókkal. pl. Kertész Marcellától, és szörnyű diletánsokkal. Horváth Istvánt nagy örömmel hallgattam. Nyári Zoltánt kevesebbel.
5008 IVA 2013-01-02 04:28:56 [Válasz erre: 4999 tiramisu 2012-12-31 13:12:15]
Ez az előre-, illetve visszafelé lépés az életútjukra értendő? Írtam én, hogy Vidnyánszky csodákat mutatott Debrecenben? Debreceni rendezései közül csak hármat láttam: a Liberté ’56-ot 2007 áprilisában (totálisan elhibázott és hazug előadás volt), A sasfiókot 2008 áprilisában (affektált és giccsbe forduló szemfényvesztés) és az Úri murit 2008 októberében („a túlnyújtottság és a zavaros, hovatovább az eredeti regény ismeretének hiányában követhetetlen ötletkavalkád” – ezt a véleményt Kovács Bálinttól, a MaNcs kritikusától idéztem, amivel tökéletesen egyetértettem). Persze az azóta eltelt négy évben még mutathatott csodákat Vidnyánszky Debrecenben, de én nem voltam kíváncsi rá.
Ez az előre-, illetve visszafelé lépés az életútjukra értendő? Írtam én, hogy Vidnyánszky csodákat mutatott Debrecenben? Debreceni rendezései közül csak hármat láttam: a Liberté ’56-ot 2007 áprilisában (totálisan elhibázott és hazug előadás volt), A sasfiókot 2008 áprilisában (affektált és giccsbe forduló szemfényvesztés) és az Úri murit 2008 októberében („a túlnyújtottság és a zavaros, hovatovább az eredeti regény ismeretének hiányában követhetetlen ötletkavalkád” – ezt a véleményt Kovács Bálinttól, a MaNcs kritikusától idéztem, amivel tökéletesen egyetértettem). Persze az azóta eltelt négy évben még mutathatott csodákat Vidnyánszky Debrecenben, de én nem voltam kíváncsi rá.
5007 joska141 2013-01-01 22:36:00 [Válasz erre: 5006 Búbánat 2013-01-01 19:51:12]
Tisztelt "Búbánat"! Azt hiszem, ez az első szolnoki gála volt, amit nem élőben sugároztak. Erre már napokkal előbb utalt egy interjúban Balázs Péter, hogy a délutáni "főpróbát" felveszi a televízió és esetleg azt sugározza. Szolnokon 21,30-kor kezdődött, tévében 21,55-kor, Szolnokon volt közben szünet, tévében egyben ment le. Mindenkinek boldog újévet kívánok.
Tisztelt "Búbánat"! Azt hiszem, ez az első szolnoki gála volt, amit nem élőben sugároztak. Erre már napokkal előbb utalt egy interjúban Balázs Péter, hogy a délutáni "főpróbát" felveszi a televízió és esetleg azt sugározza. Szolnokon 21,30-kor kezdődött, tévében 21,55-kor, Szolnokon volt közben szünet, tévében egyben ment le. Mindenkinek boldog újévet kívánok.
5006 Búbánat 2013-01-01 19:51:12 [Válasz erre: 5004 zalbarna 2013-01-01 15:10:27]
A szolnokiak társulatának évzáró szilveszteri gáláját évek óta élőben sugározza a közszolgálati televízóadó. Ez a színházi közvetítés lépett a szegény, megboldogult Kovács József vezette társulat interoperett-gála helyébe. A semminél ez is jobb. A vendégfellépők között volt Nyári Zoltán, Sáfár Monika, Horváth Istvéán is.
A szolnokiak társulatának évzáró szilveszteri gáláját évek óta élőben sugározza a közszolgálati televízóadó. Ez a színházi közvetítés lépett a szegény, megboldogult Kovács József vezette társulat interoperett-gála helyébe. A semminél ez is jobb. A vendégfellépők között volt Nyári Zoltán, Sáfár Monika, Horváth Istvéán is.
5005 zalbarna 2013-01-01 15:11:47 [Válasz erre: 5004 zalbarna 2013-01-01 15:10:27]
És hogy mi kéne helyette.... Lehetőleg komplett műsortervet kérek szereplőkkel...:))
És hogy mi kéne helyette.... Lehetőleg komplett műsortervet kérek szereplőkkel...:))
5004 zalbarna 2013-01-01 15:10:27 [Válasz erre: 5003 chenier 2013-01-01 14:23:03]
Hát... jelenleg ez a közszolgálati trend .. Érték(t)rend nélkül nem is lesz más. Egy országban az értékrend meg a kultúra papjainak, a művészeknek a felségterülete... Úgyhogy ócsárolni öngól. Kritizálni ( miért is volt szar, tételesen..) az más.
Hát... jelenleg ez a közszolgálati trend .. Érték(t)rend nélkül nem is lesz más. Egy országban az értékrend meg a kultúra papjainak, a művészeknek a felségterülete... Úgyhogy ócsárolni öngól. Kritizálni ( miért is volt szar, tételesen..) az más.
5003 chenier 2013-01-01 14:23:03 [Válasz erre: 5002 eccerű 2013-01-01 12:14:03]
Mi is elborzadtunk és inkább magunk énekeltük el a himnuszt. Picit hamis volt, kicsit pezsgős, de a miénk. Apropo, az egész szilveszteri műsor az összes csatornán inkább egy agysejtleszívó nótármarys blamás, vagy halálciki retrós 1976-os szocialista fürdőszobás diszletes slágeres visszemlékezés, vagy humor nélküli sassjózsis hang nélküli magyar nótás műsorból állt!
Mi is elborzadtunk és inkább magunk énekeltük el a himnuszt. Picit hamis volt, kicsit pezsgős, de a miénk. Apropo, az egész szilveszteri műsor az összes csatornán inkább egy agysejtleszívó nótármarys blamás, vagy halálciki retrós 1976-os szocialista fürdőszobás diszletes slágeres visszemlékezés, vagy humor nélküli sassjózsis hang nélküli magyar nótás műsorból állt!
5002 eccerű 2013-01-01 12:14:03
Azért azt a förmedvényt, amit ma 0:00 és 0:02 között lehetett látni a közszolgálati csatornákon "Himnusz" fedőnév alatt, kikérem magamnak! Nem tudom, mi baj volt a régi Ferencsik felvétellel, de a '98-tól '02-ig regnáló kormánynak nem tetszett, és újat csináltatott. Elég szörnyű volt, de megszoktuk. Úgy látszik, most már az sem elég jó.
Azért azt a förmedvényt, amit ma 0:00 és 0:02 között lehetett látni a közszolgálati csatornákon "Himnusz" fedőnév alatt, kikérem magamnak! Nem tudom, mi baj volt a régi Ferencsik felvétellel, de a '98-tól '02-ig regnáló kormánynak nem tetszett, és újat csináltatott. Elég szörnyű volt, de megszoktuk. Úgy látszik, most már az sem elég jó.
5001 Búbánat 2012-12-31 16:25:49 [Válasz erre: 4999 tiramisu 2012-12-31 13:12:15]
Azt olvastam, hogy Alföldit hívják vissza a Heti Hetesbe. Ez lenne számára előrelépés? Vidnyánszky semmi csodát nem művelt Debrecenben, tette a dolgát, botrány nem volt körülötte...
Azt olvastam, hogy Alföldit hívják vissza a Heti Hetesbe. Ez lenne számára előrelépés? Vidnyánszky semmi csodát nem művelt Debrecenben, tette a dolgát, botrány nem volt körülötte...
5000 eccerű 2012-12-31 15:03:41
5000 BÚÉK!
5000 BÚÉK!
4999 tiramisu 2012-12-31 13:12:15 [Válasz erre: 4998 IVA 2012-12-31 03:28:30]
Alföldi előrelépett, Vidnyánszky valószínűleg visszafele. De milyen csodákat mutatott Debrecenben?
Alföldi előrelépett, Vidnyánszky valószínűleg visszafele. De milyen csodákat mutatott Debrecenben?
4998 IVA 2012-12-31 03:28:30 [Válasz erre: 4986 eccerű 2012-12-28 19:56:19]
Alföldivel nagyon sok baja volt a Jobbiknak és a Kereszténydemokrata Néppártnak, szerintük tűrhetetlenül vezette a Nemzeti Színházat, ők pedig nem azért vannak, hogy türelmesek legyenek. Továbbá "Vidnyánszky, aki maga a szakma", Alföldi képességeinek leereszkedő elismerése mellett, évek óta kinyilatkoztatja, hogy egy nemzeti színházat nem így kell vezetni. Ezért küldték el Alföldit: szinte csoda, hogy csak a pályázati komédia alkalmával. A gusztustalan és a Fideszre nézve tipikus szituációra azért volt szükség, mert senki, még a Fidesz sem tud másmilyen lenni, mint amilyen. Bár szerintem a szituáció nem a Fideszre nézve tipikus, hanem a pályázati rendszer hazugságára és a politika mocskosságára nézve általában.
Alföldivel nagyon sok baja volt a Jobbiknak és a Kereszténydemokrata Néppártnak, szerintük tűrhetetlenül vezette a Nemzeti Színházat, ők pedig nem azért vannak, hogy türelmesek legyenek. Továbbá "Vidnyánszky, aki maga a szakma", Alföldi képességeinek leereszkedő elismerése mellett, évek óta kinyilatkoztatja, hogy egy nemzeti színházat nem így kell vezetni. Ezért küldték el Alföldit: szinte csoda, hogy csak a pályázati komédia alkalmával. A gusztustalan és a Fideszre nézve tipikus szituációra azért volt szükség, mert senki, még a Fidesz sem tud másmilyen lenni, mint amilyen. Bár szerintem a szituáció nem a Fideszre nézve tipikus, hanem a pályázati rendszer hazugságára és a politika mocskosságára nézve általában.
4997 IVA 2012-12-31 03:03:58 [Válasz erre: 4977 Spangel Péter 2012-12-27 09:49:38]
Nem értem, hogy az egyetlen tisztességes újság miért nem tudja egy rábízott levélből kiszerkeszteni a helyesírási és gépelési hibákat. Minden érában jellemzően előfordult, hogy az emberek egy része számára fontos eseményekről a sajtó nem tudósít. Ez nem Orbán Viktor leleménye, és nem a Schiff András iránti egyedi figyelmetlenség. A hála szép dolog, de nem jár, hiszen akkor már üzletről beszélnénk. Hálásnak lenni megható, de a hálát reklamálni nem elegáns.
Nem értem, hogy az egyetlen tisztességes újság miért nem tudja egy rábízott levélből kiszerkeszteni a helyesírási és gépelési hibákat. Minden érában jellemzően előfordult, hogy az emberek egy része számára fontos eseményekről a sajtó nem tudósít. Ez nem Orbán Viktor leleménye, és nem a Schiff András iránti egyedi figyelmetlenség. A hála szép dolog, de nem jár, hiszen akkor már üzletről beszélnénk. Hálásnak lenni megható, de a hálát reklamálni nem elegáns.
4995 virius 2012-12-29 14:30:46
Tudom disznót, jót öltetek, Kolbászt, májast töltöttetek, Ha engem nem részesíttek, Több újévet ne érjetek! BOLDOG ÚJ ÉVET! :-)
Tudom disznót, jót öltetek, Kolbászt, májast töltöttetek, Ha engem nem részesíttek, Több újévet ne érjetek! BOLDOG ÚJ ÉVET! :-)
4994 frushena 2012-12-29 13:45:59
[url]https://www.youtube.com/watch?v=l3Wa9KP2iYs&feature=youtube_gdata_player;ezt csak úgy[/url]
[url]https://www.youtube.com/watch?v=l3Wa9KP2iYs&feature=youtube_gdata_player;ezt csak úgy[/url]
4993 zalbarna 2012-12-28 21:22:31 [Válasz erre: 4992 eccerű 2012-12-28 21:12:21]
Sure, Schiffről és az Ő nagyságos lelkiismeretéről. Állítólag az minden embernek van. De sztem nem olyan nagy horderejű dolog ez. Csupán csak kupán csap.
Sure, Schiffről és az Ő nagyságos lelkiismeretéről. Állítólag az minden embernek van. De sztem nem olyan nagy horderejű dolog ez. Csupán csak kupán csap.
4992 eccerű 2012-12-28 21:12:21 [Válasz erre: 4982 Spangel Péter 2012-12-27 19:49:21]
Most Schiffről beszélünk?
Most Schiffről beszélünk?
4991 eccerű 2012-12-28 20:46:23 [Válasz erre: 4977 Spangel Péter 2012-12-27 09:49:38]
Szomorú és jellemző is a történet minden aktív és passzív résztvevőjére.
Szomorú és jellemző is a történet minden aktív és passzív résztvevőjére.
4990 eccerű 2012-12-28 20:45:28 [Válasz erre: 4975 zalbarna 2012-12-25 18:07:37]
Persze, szeretne még főnök maradni.
Persze, szeretne még főnök maradni.
4989 eccerű 2012-12-28 20:44:53 [Válasz erre: 4974 zalbarna 2012-12-25 18:00:03]
Ó, ezt már sok éve mondogatja.
Ó, ezt már sok éve mondogatja.
4987 eccerű 2012-12-28 20:43:39 [Válasz erre: 4960 virius 2012-12-22 11:34:29]
Persze, hogy nem volt, de az egész egy félreértésből indult: elfelejtettek lapozni az inka naptárban. Csak egy világév ért véget, és kezdődik a következő. De nem kell bántani az amcsikat, én itthon is hallottam olyan családról, akik eladták (természetesen áron alul, hiszen sürgős volt) a házukat, albérletet vettek ki minimális időre, és bekészítették maguknak a mérget, amit bevettek volna. Hogy most mit fognak csinálni, azt nem tudom.
Persze, hogy nem volt, de az egész egy félreértésből indult: elfelejtettek lapozni az inka naptárban. Csak egy világév ért véget, és kezdődik a következő. De nem kell bántani az amcsikat, én itthon is hallottam olyan családról, akik eladták (természetesen áron alul, hiszen sürgős volt) a házukat, albérletet vettek ki minimális időre, és bekészítették maguknak a mérget, amit bevettek volna. Hogy most mit fognak csinálni, azt nem tudom.
4986 eccerű 2012-12-28 19:56:19 [Válasz erre: 4958 unicornis 2012-12-20 18:34:30]
Nem érted a probléma lényegét. 1. Alföldivel sem a szakmának, sem az illetékes elvtársnak nem volt baja, ő is elismerte, hogy jól vezette a NSZ-at. Akkor miért küldték el? (Tudom, formálisan nem küldték el, de praktikusan igen.) 2. Vidnyánszky egyike a keveseknek, akik alkalmasak lehetnek erre a pozícióra. Miért volt szükség erre a gusztustalan, és a Fideszre nézve tipikus szituációra, amit ez a pályázat jelképezett?
Nem érted a probléma lényegét. 1. Alföldivel sem a szakmának, sem az illetékes elvtársnak nem volt baja, ő is elismerte, hogy jól vezette a NSZ-at. Akkor miért küldték el? (Tudom, formálisan nem küldték el, de praktikusan igen.) 2. Vidnyánszky egyike a keveseknek, akik alkalmasak lehetnek erre a pozícióra. Miért volt szükség erre a gusztustalan, és a Fideszre nézve tipikus szituációra, amit ez a pályázat jelképezett?
4985 eccerű 2012-12-28 19:29:40 [Válasz erre: 4957 unicornis 2012-12-20 18:30:41]
Valóban lemaradt egy "e" betű. Nem ez volt az első, és ígérhetem, nem is az utolsó elgépelésem. De azért tetszik, hogy te beszélsz zsigeri választásról. ;)
Valóban lemaradt egy "e" betű. Nem ez volt az első, és ígérhetem, nem is az utolsó elgépelésem. De azért tetszik, hogy te beszélsz zsigeri választásról. ;)
4983 zalbarna 2012-12-27 22:19:37 [Válasz erre: 4982 Spangel Péter 2012-12-27 19:49:21]
A lelkiismeret nem fut a gazdája után. Érte kell menni. Azért nem okos otthagyni valahol és elfutni.
A lelkiismeret nem fut a gazdája után. Érte kell menni. Azért nem okos otthagyni valahol és elfutni.
4982 Spangel Péter 2012-12-27 19:49:21 [Válasz erre: 4981 zalbarna 2012-12-27 17:52:47]
És mi van, ha utoléri? Hazajön? El se kellett volna mennie. Jut eszembe, január elsején nem a Teremtést kellett volna vezényelnie a MÜPÁ-ban? Arról volt szó, hogy ez rendszeres lesz. Egyébként örülök Rillingnek és az Évszakoknak is, nem beszélve Vashegyi György együtteseiről.
És mi van, ha utoléri? Hazajön? El se kellett volna mennie. Jut eszembe, január elsején nem a Teremtést kellett volna vezényelnie a MÜPÁ-ban? Arról volt szó, hogy ez rendszeres lesz. Egyébként örülök Rillingnek és az Évszakoknak is, nem beszélve Vashegyi György együtteseiről.
4981 zalbarna 2012-12-27 17:52:47 [Válasz erre: 4980 miketyson 2012-12-27 16:47:43]
Az mindenkinek van, csak van, aki elfut előle..
Az mindenkinek van, csak van, aki elfut előle..
4980 miketyson 2012-12-27 16:47:43 [Válasz erre: 4979 zalbarna 2012-12-27 16:37:30]
Az pont nincs neki
Az pont nincs neki
4979 zalbarna 2012-12-27 16:37:30 [Válasz erre: 4978 miketyson 2012-12-27 16:23:54]
A lelkiismerete? :)
A lelkiismerete? :)
