Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


4928 johanna 2012-11-26 09:26:06
[url]http://www.mundiromani.com/videos/?video[video][item]=95;Mindenkinek szeretettel...[/url]

4927 zalbarna 2012-11-20 14:48:40
Egy gólya már hosszú-hosszú ideje kering a levegõben, csõrében egy öregembert tart. - Te gólya, de most õszintén. Eltévedtünk?

4926 Momo 2012-11-13 08:33:40 [Válasz erre: 4919 Heiner Lajos 2012-11-12 19:19:54]
[url]http://farm6.staticflickr.com/5172/5463163791_23af2778a4_z.jpg;jaj, dehogynem...[/url] :-)))

4925 Kúp Flóris 2012-11-13 06:20:40
Bocsássd mega Zét keimet, s kizóm, Fizum, bezok-ni-zoom [url]http://magyarinfo.blog.hu/2012/10/22/tisztelet_a_gondolkodoknak;:([/url] Le ma'r adtam ! Miről lehet itt dumálni? Álmi' hol Volt A "Gyufabolt"? Áram-boot-olt ! Gún (y)á ra mon'd: Volt – coulomb – ("Goosembercomb)•… Augusztán Ha mán' – humán: Coulomb buszán Töltődjön föl, és belsőből d' öröm b öl jön Elektr'dizsi, húzó-muzsik' "szaru-dörzsi" zabra-diszkó (töltöt t ea Tesco-feszkó) ®égiZene- - begöngyölve – Match(k)' a sír-be), Hidegen hagy, Olaszosan: Vevő nem vagy Nótáira [url]http://www.trans4mind.hu/entry1-belso-ellenallas.html;Trans4mind a[/url] Vitália Sajgó-Talján Tom portáján Galli-ba ®nán fenyegetett sphynx egyedet. Volt kegyelet irgal- Ω - ból Kőmacskának való "skul(l)"- ó (F) luxus szerrel Ár amperrel Mamám perel: Nem kell – Válás ! A megoldás Ellenállás ! Ív – Kis üllés – az nem vót, és nemis "Békés" •… = "Grófiszerű (– Nemeccerű libafésű")

4924 Heiner Lajos 2012-11-12 22:06:53 [Válasz erre: 4923 Momo 2012-11-12 21:19:28]
Még bevásárlás előtt.

4923 Momo 2012-11-12 21:19:28
[url]http://horseandman.com/wp-content/uploads/bucket-horse5.jpg;hm...?[/url]

4922 macskás 2012-11-12 20:53:20 [Válasz erre: 4921 Heiner Lajos 2012-11-12 20:50:49]
:) Na jó, nem írok semmi pollyénossat, mer még félreértenek:)) grazie

4921 Heiner Lajos 2012-11-12 20:50:49 [Válasz erre: 4920 macskás 2012-11-12 20:34:35]
Hát nem szeretnék oda, ahová most a "vicc" után sokan kívánnak...

4920 macskás 2012-11-12 20:34:35 [Válasz erre: 4919 Heiner Lajos 2012-11-12 19:19:54]
És Te hova mész? :)

4919 Heiner Lajos 2012-11-12 19:19:54 [Válasz erre: 4917 Heiner Lajos 2012-11-12 17:42:56]
- folyt. - De a ló nem jött többet.

4918 zalbarna 2012-11-12 17:50:15 [Válasz erre: 4917 Heiner Lajos 2012-11-12 17:42:56]
:)) Bemegy a csontváz a kocsmába: - Kérek egy korsó sört. meg egy felmosórongyot !

4917 Heiner Lajos 2012-11-12 17:42:56 [Válasz erre: 4916 zalbarna 2012-11-12 17:19:05]
Bemegy a ló a háztartási boltba. Köszön. Kér egy vödör piros festéket. Fizet, elteszi a visszajárót, köszön, elmegy. Az eladók persze teljesen paffok. Másnap nyílik a háztartási bolt ajtaja, belép a ló, köszön. Kér egy vödör piros festéket. Fizet, elteszi a visszajárót, köszön, elmegy. Harmadik nap megint jön a ló, a vödörrel, kéri a piros festéket. Udvariasan elköszön, elmegy. Az egyik eladó azt mondja a másiknak: hát most már megkérdezem legközelebb, mire kell neki minden nap az a vödör piros festék. -folyt. köv. -

4916 zalbarna 2012-11-12 17:19:05 [Válasz erre: 4915 Haandel 2012-11-12 17:10:16]
Egy ló bemegy a kocsmába : - Kérek egy Dab sört. Megissza. A kocsmáros megkérdezi: - Nem enne esetleg egy kis zabot? Mire a ló: - Hm... abrak a Dabra?!

4915 Haandel 2012-11-12 17:10:16
Abrakadabra, redukálom az egészet a legszebb darabra. Az abrakadabra néha csak abrak a dobra.

4914 Momo 2012-11-12 16:59:31 [Válasz erre: 4913 virius 2012-11-12 15:58:33]
igen, ezek jó fej szamarak... :-)

4913 virius 2012-11-12 15:58:33 [Válasz erre: 4912 Momo 2012-11-12 14:59:47]
Elég értelmes arcuk van... :-) Ezek még a Klapkára is bízhatnák a vagyonukat, nem mondaná rájuk Klapka úr, hogy: "Szamár"... :-)

4912 Momo 2012-11-12 14:59:47
[url]http://mediaserver.dwpub.com/press-release/23240/donkey.jpg;helló[/url] (érdeklődő szamarak a Donkey Sanctuary fotóján) :-)

4911 Momo 2012-11-12 00:06:03
Hát, én elnézést kérek, hogy belelibátlankodtam a beszélgetésbe (nem a résztvevőknek szólt), de mivel itt kezdtem el Márton-napi liba-sorozatot, itt is szerettem volna befejezni. Sok boldogságot kívánok. :-)))

4910 álmodó 2012-11-11 23:15:59 [Válasz erre: 4909 zalbarna 2012-11-11 23:07:40]
Nna látod?! A végén mégis kihúztad a gyufát... :-) Puszó, álmodj szépeket a Járda Szigeteken-, Libalegelőről,ludaskásáról és tollasbálról!

4909 zalbarna 2012-11-11 23:07:40 [Válasz erre: 4908 álmodó 2012-11-11 22:59:41]
Esküvő is meg válóper,... mi?!? ...Pedig csak gyufáér jöttem le valahonnan sztem.... nem is ittam sokat se.... na jó, egykét haverrel összefutottam azér...szóval akkor az a nő egy másik kutyához tartozik... nna énasszem lefekszek ide a járdára ekissé..

4908 álmodó 2012-11-11 22:59:41 [Válasz erre: 4904 johanna 2012-11-11 22:49:19]
Mindjárt a válóperre is (egyet fizet kettőt kap)

4906 álmodó 2012-11-11 22:58:30 [Válasz erre: 4903 zalbarna 2012-11-11 22:46:56]
Nem, Sky a Wesselényi utcában lakik egy nőnél, szoktam látni őket néha, amikor sétálnak... Egy szúnyoghálót hord a kicsi Sky mostanában, egész csinos. A csaj múltkor itt csókolózott egy krapekkal, aszongyák, valami gyufagyáros fia.... Akkor lehet, hogy te nem is velem lax?

4907 álmodó 2012-11-11 22:58:30 [Válasz erre: 4903 zalbarna 2012-11-11 22:46:56]
Nem, Sky a Wesselényi utcában lakik egy nőnél, szoktam látni őket néha, amikor sétálnak... Egy szúnyoghálót hord a kicsi Sky mostanában, egész csinos. A csaj múltkor itt csókolózott egy krapekkal, aszongyák, valami gyufagyáros fia.... Akkor lehet, hogy te nem is velem lax?

4905 zalbarna 2012-11-11 22:56:28 [Válasz erre: 4904 johanna 2012-11-11 22:49:19]
Milyen esküvő...várjunk azért még ... előbb a gyufa érjen haza...

4904 johanna 2012-11-11 22:49:19 [Válasz erre: 4903 zalbarna 2012-11-11 22:46:56]
Meghívtok az esküvőre?

4903 zalbarna 2012-11-11 22:46:56 [Válasz erre: 4902 álmodó 2012-11-11 22:39:30]
Jaj, most viccelsz ugyeeE :)..! Neked van az a pici kutyád, az a sky vagymi, a múltkor megveregettem a hátát és ha nincs az ablakon a szunyogháló, hát...de azér jófej, hát majdnem becsaptál ezzel a Rottembillerrel, nem rossz....:))

4902 álmodó 2012-11-11 22:39:30 [Válasz erre: 4901 zalbarna 2012-11-11 22:32:24]
Wesselényi????? Hát ki lakik a Wesselényi utcában?? Hát nem a Rottenbiller utcában van az összes zoknid?? Hát hová tettem én az eszemet, szegény anyósom is csak áll itt az ablaknál már hetek óta és vár, mert azt mondtad, mindjárt jössz, hát van neked szíved???????? Ne gyere! Menj a Wesselényibe, és vidd a gyufáidat is! Most levettem rólad a kezemet, a szarudat kiraktam a gangra és remélem, esni fog ma!

4901 zalbarna 2012-11-11 22:32:24 [Válasz erre: 4900 álmodó 2012-11-11 22:29:32]
És akkor Wesselényi utca, ugye...?

4900 álmodó 2012-11-11 22:29:32 [Válasz erre: 4899 zalbarna 2012-11-11 22:27:40]
:-)

4899 zalbarna 2012-11-11 22:27:40 [Válasz erre: 4898 álmodó 2012-11-11 22:23:19]
Ja, a gyufa, basszus !!

4898 álmodó 2012-11-11 22:23:19 [Válasz erre: 4897 zalbarna 2012-11-11 22:18:03]
Velem jó... :-) Én is szeretlek ám ... :-) Azért mentünk külön, mert feledékeny vagy, de én ezt is szeretem benned. Augusztus 5.-én lementél gyufáért, azóta elfelejtettél hazajönni, de én várlak... Csak majd hozz egy gyufát.

4897 zalbarna 2012-11-11 22:18:03 [Válasz erre: 4895 álmodó 2012-11-11 22:13:41]
Veled olyan jól lehet beszélgetni.... Miért is mentünk külön..?

4896 Momo 2012-11-11 22:14:10 [Válasz erre: 4889 Momo 2012-11-11 22:00:13]
[url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/ba/Embden_Goose_Chick.jpg;jövőre már én is nagy liba leszek...[/url]

4895 álmodó 2012-11-11 22:13:41 [Válasz erre: 4894 zalbarna 2012-11-11 22:09:22]
Na, ez az elfojtott szexualitás is, hát tudod... Asszem, mégsem megyek hozzád, vagy csak ha mindenhol vak dugók lesznek.

4894 zalbarna 2012-11-11 22:09:22 [Válasz erre: 4893 álmodó 2012-11-11 22:08:20]
Vagy egy elektromos kis ülés...

4893 álmodó 2012-11-11 22:08:20 [Válasz erre: 4892 zalbarna 2012-11-11 22:05:58]
Igen, ebben a sorrendben. meg a gamba és a szaru. Nem beszélve, a csemballókról. És a nők... Ja meg a nők (férfiak?) Talán egy elektromos cigi segíthetne ezeket összefogni, vagy nem tudom.

4892 zalbarna 2012-11-11 22:05:58 [Válasz erre: 4891 álmodó 2012-11-11 22:04:08]
Az agár..? vagy a kártya..? vagy az ellenőr ??

4891 álmodó 2012-11-11 22:04:08 [Válasz erre: 4890 zalbarna 2012-11-11 22:02:18]
Nem, hát én is tudom... Csak amióta elhatalmasodott ez a szenvedély...

4890 zalbarna 2012-11-11 22:02:18 [Válasz erre: 4888 álmodó 2012-11-11 21:58:17]
Minek a múltat felhánytorgatni? Akkor még különben sem tartoztam senkinek, a szüleim rendesek, vigyáztak az ilyesmire...

4889 Momo 2012-11-11 22:00:13
Na, és akkor Márton nap alkalmából, egy igazi klasszikus: [url]http://fenymagtar.hu/papgabor/ludas_matyi.jpg;Lúdas Mátyás és csapata[/url] 1949-ből.

4888 álmodó 2012-11-11 21:58:17 [Válasz erre: 4887 zalbarna 2012-11-11 21:54:09]
Legalább lennél tekintettel a nehéz gyermekkoromra.

4887 zalbarna 2012-11-11 21:54:09 [Válasz erre: 4885 álmodó 2012-11-11 21:50:18]
Nem kapkodom el...érdekes, hogy egyből gyorsabban vált a momus télleg.... Gondolom, jogilag tisztább így...

4886 álmodó 2012-11-11 21:51:13 [Válasz erre: 4884 zalbarna 2012-11-11 21:49:33]
Már nem kerget senkit.... R.I.P.

4885 álmodó 2012-11-11 21:50:18 [Válasz erre: 4882 zalbarna 2012-11-11 21:44:23]
Miért, megadod végre??? Már egy hete ígéred...

4884 zalbarna 2012-11-11 21:49:33 [Válasz erre: 4880 álmodó 2012-11-11 21:40:19]
Az a kis bicska jó...Jó hogy Nálad volt a múltkor is, mikor az ellenőr megkergetett, emlékszel?..Hát, ha akkor hirtelen nem vágod le róla a jómodort, nem álltak volna mellénk az utasok...

4883 álmodó 2012-11-11 21:47:46 [Válasz erre: 4881 zalbarna 2012-11-11 21:42:33]
Ja, semmi különös. Már éppen nyerésben voltam, amikor beesett az ajtón egy féllábú tag (de ő még nem is tudta, hogy nincs meg a másik lába, mert egy fél órával előbb még volt neki), és elfeküdt az asztal mellett vérezni. Mondom." én nem vérfürdőbe jöttem, ha tudom, el se indulok, már kikapcsolódni sem lehet az embernek"- és kikúsztam az asztalok között míg lehetett... Az utcán már nem lőttek, nem is volt hideg, hát hazasétáltam.... Egy csendes, romantikus este volt, ennyi nagyjából... Kár, hogy nem jöttél, egyedül azért kicsit uncsi.

4882 zalbarna 2012-11-11 21:44:23 [Válasz erre: 4881 zalbarna 2012-11-11 21:42:33]
Lassú a momus reakcióideje.... bezzeg, ha pénzről lenne szó....

4881 zalbarna 2012-11-11 21:42:33 [Válasz erre: 4879 álmodó 2012-11-11 21:38:34]
ÁÁ, én is arra akartam menni, de aztán inkább erre, bár ha tudom, hogy Te odamész...na és mi volt?

4880 álmodó 2012-11-11 21:40:19 [Válasz erre: 4878 zalbarna 2012-11-11 21:37:47]
ja értem. hát én olyan helyekre nem járok ahol úri körök lehetnek, az ember soha ne adja fel az elveit. Hogy néznék már ki amikor a szalonnámat rágcsálom lila hagymával, a kis bicskámmal ami nélkül meg nem megyek sehova??

4879 álmodó 2012-11-11 21:38:34 [Válasz erre: 4877 zalbarna 2012-11-11 21:36:05]
tegnap én egy másikon voltam szerintem, de voltam.





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.