3966 eccerű 2010-11-10 22:13:50 [Válasz erre: 3965 der 2010-11-10 21:51:29]
"Csak Szőcs Géza kedvet ne kapjon valami hasonlóhoz!" Mihez? Az egyeztetéshez? Attól nem kell félni... Egyébként sincs beleszólása.
"Csak Szőcs Géza kedvet ne kapjon valami hasonlóhoz!" Mihez? Az egyeztetéshez? Attól nem kell félni... Egyébként sincs beleszólása.
3965 der 2010-11-10 21:51:29
MTI 2010. november 10., szerda 20:55 A román kormány döntése alapján nagyszabású elbocsátások lesznek a kulturális minisztériumhoz tartozó intézményekben a gazdasági válság miatt. A minisztérium szerdai közleménye szerint 638 állást szüntetnek meg, köztük egy jelenleg betöltetlen államtitkári posztot. Folyamatos lesz az egyeztetés a színházakkal és a múzeumokkal, akárcsak a szakszervezetekkel a megszüntetendő posztokról - ígérte Kelemen Hunor kulturális miniszter. Csak Szőcs Géza kedvet ne kapjon valami hasonlóhoz!
MTI 2010. november 10., szerda 20:55 A román kormány döntése alapján nagyszabású elbocsátások lesznek a kulturális minisztériumhoz tartozó intézményekben a gazdasági válság miatt. A minisztérium szerdai közleménye szerint 638 állást szüntetnek meg, köztük egy jelenleg betöltetlen államtitkári posztot. Folyamatos lesz az egyeztetés a színházakkal és a múzeumokkal, akárcsak a szakszervezetekkel a megszüntetendő posztokról - ígérte Kelemen Hunor kulturális miniszter. Csak Szőcs Géza kedvet ne kapjon valami hasonlóhoz!
3964 zalbarna 2010-11-10 16:56:59 [Válasz erre: 3963 zalbarna 2010-11-10 16:52:35]
Miért nem radikális itt senki? Most ebben a kérdésben nyilvánvalóan radikális hozzáállás kellene. A dologban az a dühítő, hogy egyik fél sem radikális. Politikai meccsre készülnek. politizálni fognak, nem cselekedni.
Miért nem radikális itt senki? Most ebben a kérdésben nyilvánvalóan radikális hozzáállás kellene. A dologban az a dühítő, hogy egyik fél sem radikális. Politikai meccsre készülnek. politizálni fognak, nem cselekedni.
3963 zalbarna 2010-11-10 16:52:35 [Válasz erre: 3961 eccerű 2010-11-09 22:17:56]
Nesze neked, nemzeti összefogás. Itt most marhára nem "politizálásra" van szükség.. Falra mászok tőle !!!
Nesze neked, nemzeti összefogás. Itt most marhára nem "politizálásra" van szükség.. Falra mászok tőle !!!
3962 zuniga 2010-11-10 16:25:33 [Válasz erre: 3961 eccerű 2010-11-09 22:17:56]
Lesz még (kicsit) bővebben????
Lesz még (kicsit) bővebben????
3961 eccerű 2010-11-09 22:17:56 [Válasz erre: 3951 zuniga 2010-11-07 14:39:56]
[url]http://index.hu/belfold/2010/11/09/vallalhatatlan_lenne_ha_nem_szolnek/;ugyanaz[/url] kicsit bővebben
[url]http://index.hu/belfold/2010/11/09/vallalhatatlan_lenne_ha_nem_szolnek/;ugyanaz[/url] kicsit bővebben
3960 tiramisu 2010-11-09 21:53:40 [Válasz erre: 3959 Steff 2010-11-09 19:51:49]
Remélem, ma már nem! Mert előfordult...
Remélem, ma már nem! Mert előfordult...
3959 Steff 2010-11-09 19:51:49 [Válasz erre: 3958 tiramisu 2010-11-09 11:48:03]
Az autóutak, mint a nevükből is kitűnik, tankok számára épülnek.
Az autóutak, mint a nevükből is kitűnik, tankok számára épülnek.
3957 Steff 2010-11-08 21:02:33 [Válasz erre: 3953 tiramisu 2010-11-07 16:58:58]
Nem. Utak városok között.
Nem. Utak városok között.
3956 álmodó 2010-11-08 09:11:52 [Válasz erre: 3955 Budapest 2010-11-07 23:52:51]
Te képzőművész vagy, Budapest... ;-)
Te képzőművész vagy, Budapest... ;-)
3955 Budapest 2010-11-07 23:52:51
Talán még nincs késő! Felhívás a városvédő műsor megmentéséért! http://www.vfszhungarianostra.hu/
Talán még nincs késő! Felhívás a városvédő műsor megmentéséért! http://www.vfszhungarianostra.hu/
3954 zuniga 2010-11-07 19:17:16 [Válasz erre: 3952 Steff 2010-11-07 16:49:44]
Ez lenne az a "hideg lehelet a tarkón", amit P.Z. nyolc évvel ezelõtt beigért?
Ez lenne az a "hideg lehelet a tarkón", amit P.Z. nyolc évvel ezelõtt beigért?
3953 tiramisu 2010-11-07 16:58:58 [Válasz erre: 3952 Steff 2010-11-07 16:49:44]
Tervszerűen - utak a világháborúba.
Tervszerűen - utak a világháborúba.
3952 Steff 2010-11-07 16:49:44 [Válasz erre: 3949 zuniga 2010-11-07 12:03:43]
Még az is előfordulhat véletlenül. Ahogy Hitler idejében is csökkent a munkanélküliség, meg épültek az autóutak.
Még az is előfordulhat véletlenül. Ahogy Hitler idejében is csökkent a munkanélküliség, meg épültek az autóutak.
3951 zuniga 2010-11-07 14:39:56 [Válasz erre: 3950 tiramisu 2010-11-07 13:22:22]
"Pokorni a csütörtöki megnyitón mondott beszédében érzékeltette a megjelentetekkel, hogy hiába tagja az egyik kormánypártnak, és hiába vezeti az országgyűlés szakbizottságát, nem tudja befolyásolni az oktatásügy szakmai lépéseit." Hm..?
"Pokorni a csütörtöki megnyitón mondott beszédében érzékeltette a megjelentetekkel, hogy hiába tagja az egyik kormánypártnak, és hiába vezeti az országgyűlés szakbizottságát, nem tudja befolyásolni az oktatásügy szakmai lépéseit." Hm..?
3950 tiramisu 2010-11-07 13:22:22 [Válasz erre: 3949 zuniga 2010-11-07 12:03:43]
Pokorny regnálása idején kezdte el a "bolognai-rendszer" megvalósítását az egyetemeken. Tehát az ő gyermeke is.
Pokorny regnálása idején kezdte el a "bolognai-rendszer" megvalósítását az egyetemeken. Tehát az ő gyermeke is.
3949 zuniga 2010-11-07 12:03:43 [Válasz erre: 3947 eccerű 2010-11-05 16:51:24]
"Pokorni Zoltán csak reménykedni tud, hogy puszta revansvágyból a következő időszakban nem fogják tönkretenni azt, amit az elmúlt években eredményként könyvelhetett el a hazai oktatásügy." Csak nem arról van szó, hogy az elmúlt években "eredmények" voltanak? Nocsak, nocsak....
"Pokorni Zoltán csak reménykedni tud, hogy puszta revansvágyból a következő időszakban nem fogják tönkretenni azt, amit az elmúlt években eredményként könyvelhetett el a hazai oktatásügy." Csak nem arról van szó, hogy az elmúlt években "eredmények" voltanak? Nocsak, nocsak....
3948 Kúp Flóris 2010-11-06 03:00:32 [Válasz erre: 3939 macskás 2010-11-03 00:07:58]
Gomboltam seggíítök máilmin:) Álmira a macsek vó te tt (s ha e voksbúl jól kigyünnek) Épülhetne itt az Elzett (ex lemezipari művek) Macseké a tejhatalom Lesz majd itten "rí a dalom" ! Épüljön fő sok mosó gyár" ? Győzzön azé' álmodóvár !
Gomboltam seggíítök máilmin:) Álmira a macsek vó te tt (s ha e voksbúl jól kigyünnek) Épülhetne itt az Elzett (ex lemezipari művek) Macseké a tejhatalom Lesz majd itten "rí a dalom" ! Épüljön fő sok mosó gyár" ? Győzzön azé' álmodóvár !
3947 eccerű 2010-11-05 16:51:24
"Pokorni Zoltán csak reménykedni tud, hogy puszta revansvágyból a következő időszakban nem fogják tönkretenni azt, amit az elmúlt években eredményként könyvelhetett el a hazai oktatásügy. A Fidesz alelnöke egy nevelésügyi konferencián többször is érzékeltette, hogy nem tud azonosulni a Hoffmann Rózsa oktatásügyi államtitkár által képviselt irányzattal, de nincs ráhatása a KDNP-s irányvonalra." [url]http://index.hu/belfold/2010/11/05/pokorni_zoltan_elhatarolta_magat_hoffmann_rozsaektol/;forrás[/url] Most akkor örüljünk? Beszéljék meg egymást közt, és döntsék már el végre, mit akarnak!
"Pokorni Zoltán csak reménykedni tud, hogy puszta revansvágyból a következő időszakban nem fogják tönkretenni azt, amit az elmúlt években eredményként könyvelhetett el a hazai oktatásügy. A Fidesz alelnöke egy nevelésügyi konferencián többször is érzékeltette, hogy nem tud azonosulni a Hoffmann Rózsa oktatásügyi államtitkár által képviselt irányzattal, de nincs ráhatása a KDNP-s irányvonalra." [url]http://index.hu/belfold/2010/11/05/pokorni_zoltan_elhatarolta_magat_hoffmann_rozsaektol/;forrás[/url] Most akkor örüljünk? Beszéljék meg egymást közt, és döntsék már el végre, mit akarnak!
3946 eszbe 2010-11-05 15:13:36
Egy "aranyos" példa a Wikipedia megbízhatóságára: [url]http://en.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%B2_Amati;Amati[/url] Egymás alatt olvashatók a következő "változatok": Nicolò Nicollò Niccolò Az oldal alján a következő olvasható még: This page was last modified on 5 November 2010 at 11:09.
Egy "aranyos" példa a Wikipedia megbízhatóságára: [url]http://en.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%B2_Amati;Amati[/url] Egymás alatt olvashatók a következő "változatok": Nicolò Nicollò Niccolò Az oldal alján a következő olvasható még: This page was last modified on 5 November 2010 at 11:09.
3945 zuniga 2010-11-04 11:39:48
Egy 1956 november 4-i "VALÒSÀG" cikk részlete: "Felkerestük a fővárosi színházakat és beszélgetéseinkről az alábbiakban számolunk be olvasóinknak: ÀLLAMI OPERAHÀZ Az intéző bizottság megkezdte az előkészületeket. Az eddigi tervek szerint az Operaház Verdi: Requiem-jével kezdi meg előadásait. Az Operaház épületében károk nem keletkeztek, akár hétfőn megtarthatják első előadásukat."
Egy 1956 november 4-i "VALÒSÀG" cikk részlete: "Felkerestük a fővárosi színházakat és beszélgetéseinkről az alábbiakban számolunk be olvasóinknak: ÀLLAMI OPERAHÀZ Az intéző bizottság megkezdte az előkészületeket. Az eddigi tervek szerint az Operaház Verdi: Requiem-jével kezdi meg előadásait. Az Operaház épületében károk nem keletkeztek, akár hétfőn megtarthatják első előadásukat."
3944 zalbarna 2010-11-03 21:49:29
" Kritika azért szükséges, mert nem látjuk az igazságot és azért lehetséges, mert mégis látjuk az igazságot.."
" Kritika azért szükséges, mert nem látjuk az igazságot és azért lehetséges, mert mégis látjuk az igazságot.."
3943 Spangel Péter 2010-11-03 09:34:30 [Válasz erre: 3939 macskás 2010-11-03 00:07:58]
Tudok javasolni igazán finom biotejet a CBA-ban, házitejet a Roby-ban és komáromi házitejet az Auchanban. Elönt a gyönyör, ha ezeket iszom, az asszony meg nem érti, hova tűnik az a sok tej.
Tudok javasolni igazán finom biotejet a CBA-ban, házitejet a Roby-ban és komáromi házitejet az Auchanban. Elönt a gyönyör, ha ezeket iszom, az asszony meg nem érti, hova tűnik az a sok tej.
3942 macskás 2010-11-03 00:09:55 [Válasz erre: 3940 álmodó 2010-11-03 00:09:05]
Alszunk, vaze? Majd holnap gyúrunk agyra:) Mer akkor jóccakát:)
Alszunk, vaze? Majd holnap gyúrunk agyra:) Mer akkor jóccakát:)
3941 macskás 2010-11-03 00:09:09 [Válasz erre: 3937 Momo 2010-11-03 00:07:17]
Én ugyan nem állok! Most is ülök. Sajnos, csak két oldalam van, a jobb, meg a bal, de mindig összekeverem. A Fideszről se tudom, hogy bal, vagy jobboldali:(( :(((
Én ugyan nem állok! Most is ülök. Sajnos, csak két oldalam van, a jobb, meg a bal, de mindig összekeverem. A Fideszről se tudom, hogy bal, vagy jobboldali:(( :(((
3940 álmodó 2010-11-03 00:09:05 [Válasz erre: 3939 macskás 2010-11-03 00:07:58]
Hát, sztem aludjunk (aluggyunk?) rá egyet (egggyet)! Szia :-)))
Hát, sztem aludjunk (aluggyunk?) rá egyet (egggyet)! Szia :-)))
3939 macskás 2010-11-03 00:07:58 [Válasz erre: 3936 álmodó 2010-11-03 00:05:55]
Hú, ez is bonyolult! Pláne, hogy csak a házi tejet szeretem:)) Meg a sok lemezt:) Nem lehetne lemezgyár? De akkor meg nem jön ki a ritmus!! Jaj, micsinájjunk, álmodó?
Hú, ez is bonyolult! Pláne, hogy csak a házi tejet szeretem:)) Meg a sok lemezt:) Nem lehetne lemezgyár? De akkor meg nem jön ki a ritmus!! Jaj, micsinájjunk, álmodó?
3938 álmodó 2010-11-03 00:07:37 [Válasz erre: 3936 álmodó 2010-11-03 00:05:55]
várjál, az első sántít... :-)))
várjál, az első sántít... :-)))
3937 Momo 2010-11-03 00:07:17 [Válasz erre: 3935 macskás 2010-11-03 00:05:41]
Hát mikor, mivel állsz elő... olyan sokoldalú vagy.
Hát mikor, mivel állsz elő... olyan sokoldalú vagy.
3936 álmodó 2010-11-03 00:05:55 [Válasz erre: 3933 macskás 2010-11-03 00:02:19]
Hát itt! Mondjuk, minden nap egyszer be kéne írnod kampány jelleggel-tudod, hogy "Azért győzzön álmodóvár,hogy megépül majd a sok gyár" Namost, én meg ha akarod beírom, hogy Lesz majd itten vigadalom, Macseké a tejhatalom" Na??? :-)))
Hát itt! Mondjuk, minden nap egyszer be kéne írnod kampány jelleggel-tudod, hogy "Azért győzzön álmodóvár,hogy megépül majd a sok gyár" Namost, én meg ha akarod beírom, hogy Lesz majd itten vigadalom, Macseké a tejhatalom" Na??? :-)))
3935 macskás 2010-11-03 00:05:41 [Válasz erre: 3934 Momo 2010-11-03 00:03:48]
Bakker, múltkor másért akartál belém szeretni! Rossz a memóriád, Momo! Ja, és nem javítgatok mindig, mert az időigényes:)))
Bakker, múltkor másért akartál belém szeretni! Rossz a memóriád, Momo! Ja, és nem javítgatok mindig, mert az időigényes:)))
3934 Momo 2010-11-03 00:03:48 [Válasz erre: 3931 macskás 2010-11-03 00:01:45]
végül beléd szeretek, ahogy itt javítgatod a fórum hozzászólásainkat... mindig izgultam a magyartanáraimra...
végül beléd szeretek, ahogy itt javítgatod a fórum hozzászólásainkat... mindig izgultam a magyartanáraimra...
3933 macskás 2010-11-03 00:02:19 [Válasz erre: 3932 álmodó 2010-11-03 00:01:46]
De figyi, nem tudok esemest írni. Hogy szavazzak így???
De figyi, nem tudok esemest írni. Hogy szavazzak így???
3932 álmodó 2010-11-03 00:01:46 [Válasz erre: 3926 macskás 2010-11-02 23:56:44]
A. Tejecske B. Milka csoki C. Túrórudi
A. Tejecske B. Milka csoki C. Túrórudi
3931 macskás 2010-11-03 00:01:45 [Válasz erre: 3928 Momo 2010-11-02 23:59:57]
Azért az életed nem vagyok. Vagy nem én vagyok
Azért az életed nem vagyok. Vagy nem én vagyok
3930 macskás 2010-11-03 00:01:03 [Válasz erre: 3929 macskás 2010-11-03 00:00:31]
Na jó, a tagmondatokat elválasztó:)))
Na jó, a tagmondatokat elválasztó:)))
3929 macskás 2010-11-03 00:00:31 [Válasz erre: 3928 Momo 2010-11-02 23:59:57]
Most is hiányzik:(( Az a vessző. Tudod!
Most is hiányzik:(( Az a vessző. Tudod!
3928 Momo 2010-11-02 23:59:57 [Válasz erre: 3927 macskás 2010-11-02 23:57:42]
milyen vessző életem...?
milyen vessző életem...?
3927 macskás 2010-11-02 23:57:42 [Válasz erre: 3925 Momo 2010-11-02 23:56:39]
Az a fránya vessző... :) A nyuszikat is nagyon szeretem, csinálj nekem egy nyuszis képeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!! Meg rózsaszín talpú cicást is!!!!
Az a fránya vessző... :) A nyuszikat is nagyon szeretem, csinálj nekem egy nyuszis képeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!! Meg rózsaszín talpú cicást is!!!!
3924 álmodó 2010-11-02 23:56:17 [Válasz erre: 3922 macskás 2010-11-02 23:54:22]
Terveim között szerepel, hogy kötelezővé teszem. Szavazz rám!
Terveim között szerepel, hogy kötelezővé teszem. Szavazz rám!
3922 macskás 2010-11-02 23:54:22 [Válasz erre: 3916 álmodó 2010-11-02 23:47:58]
Úrinőnek ezexerint lehet? :)
Úrinőnek ezexerint lehet? :)
3921 Momo 2010-11-02 23:54:21 [Válasz erre: 3919 álmodó 2010-11-02 23:52:56]
Wesselényi, az a veszett nőfaló...? Én nem laknék egy olyan utcában...
Wesselényi, az a veszett nőfaló...? Én nem laknék egy olyan utcában...
3920 macskás 2010-11-02 23:53:35 [Válasz erre: 3915 álmodó 2010-11-02 23:47:12]
Akkor betakarhatlak, hogy tudj tovább alvadni:) Jó lesz a cathedra:) Nem, sajnovics nem Lőrincze Lajosné, egyáltalán semmilyen -né nem vok, és nem is leszek. Tudod, az egyenjogúság:)
Akkor betakarhatlak, hogy tudj tovább alvadni:) Jó lesz a cathedra:) Nem, sajnovics nem Lőrincze Lajosné, egyáltalán semmilyen -né nem vok, és nem is leszek. Tudod, az egyenjogúság:)
3919 álmodó 2010-11-02 23:52:56
Jövő héten, minden délután 3-4ig tartok további előadásokat az ügyben. Kérem az érdeklődőket, a Wesselényi u.12.-ben a 23-as kapucsengőt nyomják és Dr Varsányinét keressék. Köszönöm.
Jövő héten, minden délután 3-4ig tartok további előadásokat az ügyben. Kérem az érdeklődőket, a Wesselényi u.12.-ben a 23-as kapucsengőt nyomják és Dr Varsányinét keressék. Köszönöm.
3918 álmodó 2010-11-02 23:51:09 [Válasz erre: 3904 Budapest 2010-11-02 23:17:50]
Rossz megállapítás, mivel a két írót tök felesleges összevetni. Azért jó szerinted, mert azt gondolod, az egyikkel degradálhatod a másikat. Pedig dehogy.
Rossz megállapítás, mivel a két írót tök felesleges összevetni. Azért jó szerinted, mert azt gondolod, az egyikkel degradálhatod a másikat. Pedig dehogy.
