2674 pattaya 2003-11-07 12:54:56
Világcég, ha-ha-ha, ezt már ismerjük, messziről jött ember azt mond amit akar! Ócska kiss cég lehet ha ennyire nincs dógód : -))
Világcég, ha-ha-ha, ezt már ismerjük, messziről jött ember azt mond amit akar! Ócska kiss cég lehet ha ennyire nincs dógód : -))
2673 cintula 2003-11-07 12:52:58
Mi akkor koccintottunk, lekéstél.
Mi akkor koccintottunk, lekéstél.
2672 Megén 2003-11-07 12:52:32
Ezt még az én világcégem sem engedi meg magának, hát akkor egy költségvetési.......?
Ezt még az én világcégem sem engedi meg magának, hát akkor egy költségvetési.......?
2671 Megén 2003-11-07 12:51:47
Október 25-én, de azon már túlvagyunk.
Október 25-én, de azon már túlvagyunk.
2670 pattaya 2003-11-07 12:19:20
Megén, az ortodox naptár szerint esetleg nem akarsz ünnepeln? Tudod melyik hónapban volt a Nagy Októberi?
Megén, az ortodox naptár szerint esetleg nem akarsz ünnepeln? Tudod melyik hónapban volt a Nagy Októberi?
2669 cincogi 2003-11-07 12:17:05
Ha mulaszt a vezető nem kell a saját pénzéből megfizetnie? 1,5 millió azért nem kis hiány?
Ha mulaszt a vezető nem kell a saját pénzéből megfizetnie? 1,5 millió azért nem kis hiány?
2668 szanyi 2003-11-07 12:15:17
Megén hallottál természetbeni juttatásról? (Tudod szolgálati autó, út Dubaiba, maroktelefon stb) Na, ilyen az internet-előfizetés biztosítása.
Megén hallottál természetbeni juttatásról? (Tudod szolgálati autó, út Dubaiba, maroktelefon stb) Na, ilyen az internet-előfizetés biztosítása.
2667 Megén 2003-11-07 12:05:25
Rezső egyébként egy aranyos ember, és mi meg is ünnepeltük a névnapját akkor, amikor másért volt ünnep az a nap. De akárki akárhány éves is, a történelmet tudnia kell, ha egy társaságban beszélgetni szeretne.
Rezső egyébként egy aranyos ember, és mi meg is ünnepeltük a névnapját akkor, amikor másért volt ünnep az a nap. De akárki akárhány éves is, a történelmet tudnia kell, ha egy társaságban beszélgetni szeretne.
2666 Megén 2003-11-07 12:02:40
Csak nem az Opera költségvetéséből!
Csak nem az Opera költségvetéséből!
2665 B 2003-11-07 11:54:03
Most hallom, hogy derék vezetőink tegnap elbuktak másfél milliót!! A gondos igazgató tavaly elment nyaralni és közben nem törődött Győriványitól reklamált másfél milkó visszaszerzésével. Mire felébredt, kicsúszott a határidőből. Tegnap aztán kiderült a tárgyaláson hogy annyi. Szerintetek 1.500.000 Ft-ból hány közalkalmazott kaphatna a legolcsóbb internet csomagból?
Most hallom, hogy derék vezetőink tegnap elbuktak másfél milliót!! A gondos igazgató tavaly elment nyaralni és közben nem törődött Győriványitól reklamált másfél milkó visszaszerzésével. Mire felébredt, kicsúszott a határidőből. Tegnap aztán kiderült a tárgyaláson hogy annyi. Szerintetek 1.500.000 Ft-ból hány közalkalmazott kaphatna a legolcsóbb internet csomagból?
2664 pattaya 2003-11-07 11:49:05
Jóember, kérsz virslit? Rezsőben mi a politika?
Jóember, kérsz virslit? Rezsőben mi a politika?
2663 Megén 2003-11-07 11:00:04
2-ig akkor folyton politika lesz itten? Mér nem teccenek máshol politizálni? Tuttommal már eltörölték a munkahelyi politizálást.
2-ig akkor folyton politika lesz itten? Mér nem teccenek máshol politizálni? Tuttommal már eltörölték a munkahelyi politizálást.
2662 cintula 2003-11-07 10:59:18
Pajtikák, november 7. van! Rezső napja!!! Mi jut eszetekbe lakomáról és Rezsőről? Na? Lakoma + Rezső = ... ??? Na?? Búbánat te tudod a megfejtést? ***
Pajtikák, november 7. van! Rezső napja!!! Mi jut eszetekbe lakomáról és Rezsőről? Na? Lakoma + Rezső = ... ??? Na?? Búbánat te tudod a megfejtést? ***
2661 zizi 2003-11-07 10:56:01
A nagy ember bölcsen szóla!! Amikor a nyalni való magaslati vendégek érkeznek csak szólni kell a ligetieknek és már hozzák is a mustárt meg páros debrecenit. + Egy kancsó víz. Hát ezek imádni fogják.
A nagy ember bölcsen szóla!! Amikor a nyalni való magaslati vendégek érkeznek csak szólni kell a ligetieknek és már hozzák is a mustárt meg páros debrecenit. + Egy kancsó víz. Hát ezek imádni fogják.
2660 vadászkürt 2003-11-07 10:54:27
Megszólalt a vállalkozói semmitevő és nyugdíjas szakasz. Virslit nekik
Megszólalt a vállalkozói semmitevő és nyugdíjas szakasz. Virslit nekik
2659 Caligula 2003-11-07 10:54:15
Fogadjunk, hogy 2ig!
Fogadjunk, hogy 2ig!
2658 Megén 2003-11-07 10:24:33
Megismétlem a kérést, november 7-én legalább ne politizáljunk!
Megismétlem a kérést, november 7-én legalább ne politizáljunk!
2657 Fityisz 2003-11-07 10:10:21
Kedves Topictársak! A MÁO-ban megkezdődött a közalkalmazotti munkaidő, megjöttek a POTYERÁSOK!! Figyeljünk, pénteken meddig hivatalnokoskodnak?!
Kedves Topictársak! A MÁO-ban megkezdődött a közalkalmazotti munkaidő, megjöttek a POTYERÁSOK!! Figyeljünk, pénteken meddig hivatalnokoskodnak?!
2656 pattaya 2003-11-07 10:04:07
Nagy ember mondja: „Utólag egyébként mindenki okos, én is; azt mondom, két pár virsli egy kis mutárral-tormával és egy szelet barna kenyérrel – mert én azt szeretem – nagyon megfelelt volna.” : -))))) http://index.hu/politika/belfold/sojtor1106/
Nagy ember mondja: „Utólag egyébként mindenki okos, én is; azt mondom, két pár virsli egy kis mutárral-tormával és egy szelet barna kenyérrel – mert én azt szeretem – nagyon megfelelt volna.” : -))))) http://index.hu/politika/belfold/sojtor1106/
2655 cintula 2003-11-07 09:38:07
Hé, a virslinél gondolj a lovak érzékenységére! (Különösen a nyugdíjas lovakéra)**
Hé, a virslinél gondolj a lovak érzékenységére! (Különösen a nyugdíjas lovakéra)**
2654 cintula 2003-11-07 09:37:09
???
???
2653 cincogi 2003-11-07 09:34:33
Ketyere, szerinted Miklósék szeretik a virslit?
Ketyere, szerinted Miklósék szeretik a virslit?
2652 Búbánat 2003-11-07 09:33:28
Egyszerű a válasz: ha majd visszatér a Győriványi-Locsmándi páros.Vagy akkor se. Miért kérjenek bocsánatot az elődjük tetteiért, ha az erre képtelen. Igaz, Kovács László a Napkeltében nyilvánosan hamut szórt a fejére a söjtöri lakoma költségvetése miatt.
Egyszerű a válasz: ha majd visszatér a Győriványi-Locsmándi páros.Vagy akkor se. Miért kérjenek bocsánatot az elődjük tetteiért, ha az erre képtelen. Igaz, Kovács László a Napkeltében nyilvánosan hamut szórt a fejére a söjtöri lakoma költségvetése miatt.
2651 Bázakerettye 2003-11-07 09:16:37
Búbánat, szerinted az operai lakomák miatt mikor követik meg az adófizetőket?
Búbánat, szerinted az operai lakomák miatt mikor követik meg az adófizetőket?
2650 Tácsics 2003-11-07 09:12:28
Ne feledd fiam: Népszava, isten szava !
Ne feledd fiam: Népszava, isten szava !
2649 Fityisz 2003-11-07 09:10:08
Csatlakozom. A gond a, hogy ezeknek a sértett hivatalnokoknak lövésük sincs a művészethez, s itt élik ki arctalanul és névtelenül magukat.. Tehát számukra 10 deka sajt vagy szüleik nyugdíja is politika. Balhé-buli-barátok- Fanta- nyomulás. Ők jutottak a MÁO-nak a munkaerőkiválasztás során...
Csatlakozom. A gond a, hogy ezeknek a sértett hivatalnokoknak lövésük sincs a művészethez, s itt élik ki arctalanul és névtelenül magukat.. Tehát számukra 10 deka sajt vagy szüleik nyugdíja is politika. Balhé-buli-barátok- Fanta- nyomulás. Ők jutottak a MÁO-nak a munkaerőkiválasztás során...
2648 Megén 2003-11-07 09:00:41
Tegnap este én voltam a budapesti jóember? Ez political correct. Ha a naptárra nézünk, \"kegyeleti\" okokból rendeljünk el mára politikai szünetet!
Tegnap este én voltam a budapesti jóember? Ez political correct. Ha a naptárra nézünk, \"kegyeleti\" okokból rendeljünk el mára politikai szünetet!
2647 pattaya 2003-11-07 08:17:52
Milyen jó, hogy a rendőrség egyes napokon újságot is olvas. A Népszabadság írja, hogy papír-török ügyben „megjelent újságcikk alapján újra elővesszük az irattárból a többéves nyomozás anyagát „ Eszembe jutott az „Utolsó hálapénz” című opera és arra gondoltan, mi lenne ha a Népszabadság cikk jelenne meg az ellentmondásos körülmények között kiszaladt 840 ezerről?
Milyen jó, hogy a rendőrség egyes napokon újságot is olvas. A Népszabadság írja, hogy papír-török ügyben „megjelent újságcikk alapján újra elővesszük az irattárból a többéves nyomozás anyagát „ Eszembe jutott az „Utolsó hálapénz” című opera és arra gondoltan, mi lenne ha a Népszabadság cikk jelenne meg az ellentmondásos körülmények között kiszaladt 840 ezerről?
2646 Tudatlan 2003-11-07 08:03:05
A tárgyalást februárban folytatják,SZ. 8 oldalas vádbeszédet tartott GYRGY alkalmatlanságát bizonyítandó. De nem sikerült neki.
A tárgyalást februárban folytatják,SZ. 8 oldalas vádbeszédet tartott GYRGY alkalmatlanságát bizonyítandó. De nem sikerült neki.
2645 Brezsnyev 2003-11-06 23:56:18
Tud valaki valamit a mai tárgyalás ( GyRGy kontra MÁO ) eredményéről?
Tud valaki valamit a mai tárgyalás ( GyRGy kontra MÁO ) eredményéről?
2644 Teréz Anya 2003-11-06 22:58:40
Addig, míg az Operaház vezetősége a Népszavát fizeti elő sok példányban, beszélhetünk-e arról, hogy a MÁO-nak nincs ( \"ne legyen\" ) köze a politikához???????
Addig, míg az Operaház vezetősége a Népszavát fizeti elő sok példányban, beszélhetünk-e arról, hogy a MÁO-nak nincs ( \"ne legyen\" ) köze a politikához???????
2643 sphynx 2003-11-06 22:14:26
Látod, ezért jó, ha néha megmutatod anyukádnak, hogy mit írsz.
Látod, ezért jó, ha néha megmutatod anyukádnak, hogy mit írsz.
2642 Radics 2003-11-06 21:55:07
ll
ll
2641 Radics 2003-11-06 21:55:00
Áljon le jóember a csúsztatásaival!
Áljon le jóember a csúsztatásaival!
2640 Megén 2003-11-06 17:25:58
Ezt művelt nyugatéknál úgy mondják \"no political correct\" a nyugdíjasokon gúnyolódni. Bár ez itten nem a politika helye. Úgy látom, akik nem szeretnek politizálni reménytelennek látván a helyzetet feladták. De azért ma nincs politika! Még van idő éjfélig. És holnap sem lesz politika!
Ezt művelt nyugatéknál úgy mondják \"no political correct\" a nyugdíjasokon gúnyolódni. Bár ez itten nem a politika helye. Úgy látom, akik nem szeretnek politizálni reménytelennek látván a helyzetet feladták. De azért ma nincs politika! Még van idő éjfélig. És holnap sem lesz politika!
2639 pattaya 2003-11-06 16:39:49
Azt se szabad kimondani hogy 840.000, mert az politika.
Azt se szabad kimondani hogy 840.000, mert az politika.
2638 cintula 2003-11-06 16:22:02
Ja ne, jön Mora Lisa...
Ja ne, jön Mora Lisa...
2637 Megén 2003-11-06 16:18:34
Nyugdíjasok nem érdemelnek gúnyolódást!
Nyugdíjasok nem érdemelnek gúnyolódást!
2636 cincogi 2003-11-06 16:14:13
Hogy felkapta a vizet... Pedig jön az 53. heti!!! Vehettek parizert!
Hogy felkapta a vizet... Pedig jön az 53. heti!!! Vehettek parizert!
2635 Megén 2003-11-06 16:02:47
Mantuai, én úgy emlékszem, hogy nagyon politikai dolog volt az a magyar-japán közös határosdi, úgyhogy most azt hagyjuk.
Mantuai, én úgy emlékszem, hogy nagyon politikai dolog volt az a magyar-japán közös határosdi, úgyhogy most azt hagyjuk.
2634 Caligula 2003-11-06 15:15:22
Nyugdíjazd magad, Cintula!
Nyugdíjazd magad, Cintula!
2633 cintula 2003-11-06 14:58:24
A külügyminiszter az politikai ember, nem? Hú, akkor vigyázat, akkor Bánffyról se lehet írni! Majd kaptok mindjárt a nyugdíjasi/vállalkozói szekciótól! : -))
A külügyminiszter az politikai ember, nem? Hú, akkor vigyázat, akkor Bánffyról se lehet írni! Majd kaptok mindjárt a nyugdíjasi/vállalkozói szekciótól! : -))
2632 vadászkürt 2003-11-06 11:56:04
Nagyon szép a Bánffy életrajz. Sok félét csinált. Elolvasva a szöveget (+ Újfalussy cikk + Bálint Aladár kritika) én se értem miért gondolja az igazgató, hogy Dohnányi helyett Bánffy érdemelne könyvet. Szerintem vagy mind a kettő, vagy ha csak könyvre van pénz akkor Dohnányi. Ő mégiscsak 25 évig muzsikált velünk.
Nagyon szép a Bánffy életrajz. Sok félét csinált. Elolvasva a szöveget (+ Újfalussy cikk + Bálint Aladár kritika) én se értem miért gondolja az igazgató, hogy Dohnányi helyett Bánffy érdemelne könyvet. Szerintem vagy mind a kettő, vagy ha csak könyvre van pénz akkor Dohnányi. Ő mégiscsak 25 évig muzsikált velünk.
2631 eszkimo 2003-11-06 11:49:12
Rozsos – Rotter eleget próbáltak? Tudják a szerepet?
Rozsos – Rotter eleget próbáltak? Tudják a szerepet?
2630 cincogi 2003-11-06 11:09:20
Nem baj Mantua, úgy se érdekelt. ***
Nem baj Mantua, úgy se érdekelt. ***
2629 Bánk 2003-11-06 10:32:46
A pénz kisibolásáról is lehetne darabot írni. Az egyik főszereplő feleségének szólamát pl Iván Ildikó autentikusan tudná elővezetni. (énekelni, azt inkább nem..)
A pénz kisibolásáról is lehetne darabot írni. Az egyik főszereplő feleségének szólamát pl Iván Ildikó autentikusan tudná elővezetni. (énekelni, azt inkább nem..)
2628 Mantuai herceg 2003-11-06 10:30:29
Lemeradt a kérdésből, sorry: ...kik által hangzott el ez a követelés...
Lemeradt a kérdésből, sorry: ...kik által hangzott el ez a követelés...
2627 Mantuai herceg 2003-11-06 10:29:10
Az operához keresek történész szakértőt, librettistákat, nem MÁO-s énekeseket, zenészeket, szervezőket, stb. A következőre is lehet készülni, ideiglenes munkacíme: Mio MÁ(J)O A határnak egyébként Celebesz térségét javasolom. Kérdés: tudja-e valaki, hol és mikor, kik által történelemben?
Az operához keresek történész szakértőt, librettistákat, nem MÁO-s énekeseket, zenészeket, szervezőket, stb. A következőre is lehet készülni, ideiglenes munkacíme: Mio MÁ(J)O A határnak egyébként Celebesz térségét javasolom. Kérdés: tudja-e valaki, hol és mikor, kik által történelemben?
2626 cintula 2003-11-06 10:00:37
A videó remek!! Aszongya \"erre a bizonyos számlárára én már annyiszó válaszoltam...\" meg hogy \"miután érdemben válaszoltam, nézzen utána\"... : - ) Csakhát sosem válaszolt érdemben... A pénzt meg felvette.
A videó remek!! Aszongya \"erre a bizonyos számlárára én már annyiszó válaszoltam...\" meg hogy \"miután érdemben válaszoltam, nézzen utána\"... : - ) Csakhát sosem válaszolt érdemben... A pénzt meg felvette.
2625 Búbánat 2003-11-06 09:23:11
Ja, és nem volt aláírva, tehát a szerzője számomra ismeretlen.
Ja, és nem volt aláírva, tehát a szerzője számomra ismeretlen.
