Bejelentkezés Regisztráció

Momus társalgó


2494 macskás 2010-02-11 16:31:57 [Válasz erre: 2490 Kúp Flóris 2010-02-11 13:32:05]
Tejóég, Flóris, honnan szorult Beléd ennyi izé???:)) Különbe nagyon jó, megin szétröhögtem agyam:)

2493 macskás 2010-02-11 16:30:50 [Válasz erre: 2491 Spangel Péter 2010-02-11 14:50:00]
Ne csigázz már, Péter, vér kíváncsi vagyok! :)

2492 tiramisu 2010-02-11 16:14:38 [Válasz erre: 2491 Spangel Péter 2010-02-11 14:50:00]
s kiről, miről? Vagy úgy?

2491 Spangel Péter 2010-02-11 14:50:00 [Válasz erre: 2489 tiramisu 2010-02-11 13:19:06]
Előre nem akarom elkiabálni, ha sikerül, időben szólok.

2490 Kúp Flóris 2010-02-11 13:32:05 [Válasz erre: 2487 Spangel Péter 2010-02-11 13:06:25]
Horgászpócz ? (tár-salgó) Említve egy csomó madár meg ez a bögre....kecseg-e? Ha ver é-h-bred (ért) fecse g-e? A Tennap Esti (mi-) Kór-mail:)

2489 tiramisu 2010-02-11 13:19:06 [Válasz erre: 2488 Spangel Péter 2010-02-11 13:08:40]
Csak nem írsz egy kötetet?

2488 Spangel Péter 2010-02-11 13:08:40 [Válasz erre: 2487 Spangel Péter 2010-02-11 13:06:25]
PS. Noszlopi Nickkelfinger Gusztáv

2487 Spangel Péter 2010-02-11 13:06:25 [Válasz erre: 2486 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 23:06:34]
Pálpusztai Pischhinger Oszkár Kaptárhegyi Schmasszermann Arzén

2486 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 23:06:34 [Válasz erre: 2484 Spangel Péter 2010-02-10 23:02:11]
"Oltári Slampos Béla" ez tecccik... :-))))

2485 Spangel Péter 2010-02-10 23:02:46 [Válasz erre: 2483 álmodó 2010-02-10 22:58:06]
Csocsi! Jó éjt.

2484 Spangel Péter 2010-02-10 23:02:11 [Válasz erre: 2482 álmodó 2010-02-10 22:56:48]
Kacsáriné könyyvéről készséggel írok recenziót, é az általam oly nagyra becsült művésznővel szívesen el is beszélgetek egy könyvbemutató keretében. Közreműködik: Hátultöltött Rozália (ének), zongorán kísér Városszéli Anasztázia, a bemutató moderátora Oltári Slampos Béla.

2483 álmodó 2010-02-10 22:58:06 [Válasz erre: 2481 Spangel Péter 2010-02-10 22:50:50]
az se rossz. Üdvözöllek a Clubban. :-) Pusz

2482 álmodó 2010-02-10 22:56:48 [Válasz erre: 2479 Spangel Péter 2010-02-10 22:43:48]
De holnap Kacsáriné dedikál Spangli, nehogy elszalaszd! szia :-)

2481 Spangel Péter 2010-02-10 22:50:50 [Válasz erre: 2480 álmodó 2010-02-10 22:45:45]
Hátultöltött Rozália búgó altja jól illik a háromnegyedházi javasasszonyok macerakórusához.

2480 álmodó 2010-02-10 22:45:45 [Válasz erre: 2479 Spangel Péter 2010-02-10 22:43:48]
Nem is kell. :-) Belejöttél te is? hihi

2479 Spangel Péter 2010-02-10 22:43:48 [Válasz erre: 2470 álmodó 2010-02-10 22:28:32]
Nem tudtam ellenállni...

2478 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:39:21 [Válasz erre: 2477 álmodó 2010-02-10 22:38:49]
te... te... lila tehén.

2477 álmodó 2010-02-10 22:38:49 [Válasz erre: 2476 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:37:09]
Hárpia! ki leszel rúgva, vacsorázhatsz a kukából...Te irigy bögölye

2476 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:37:09
Hajrá Bögrés Boriska...!

2475 álmodó 2010-02-10 22:36:16
Hajrá Kacsáriné Vedres Sári!

2474 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:36:15 [Válasz erre: 2473 álmodó 2010-02-10 22:32:54]
Igen az Erkel... az van a Nagymező utcában... szerettem ott fellépni. Csókollak drágám... holnap hívlak, és végre lesz idő, hogy megbeszéljük az élet dolgait. Irén.

2473 álmodó 2010-02-10 22:32:54 [Válasz erre: 2472 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:29:40]
Nem, ne félj te jótét lélek! Mindig hozzák utánam a vastüdőt, minden esetre... És végsősoron a hibernáció sem jár már annyira gyermekcipőben. Mi lenne ha a jövő évi előadásokat áttennénk 2100-ba? Találkozzunk az Erkelferenc szinház előtt, de ne a metró kijáratnál, mert hátha még csúszik egy kicsit! Na, pá drága!

2472 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:29:40 [Válasz erre: 2469 álmodó 2010-02-10 22:27:06]
igen szívem... a héten van még két Rigolettóm... aztán egy kis pihi a Boriszig. Te se énekelj már sokat... nem leszel már fiatalabb... mindig aggódom, amikor hallgatlak.

2471 álmodó 2010-02-10 22:29:31 [Válasz erre: 2467 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:25:54]
Menjünk inkább memoárt írni!

2470 álmodó 2010-02-10 22:28:32 [Válasz erre: 2468 Spangel Péter 2010-02-10 22:26:50]
Hmmmm....Bátor vagy Spangi, hogy csakúgy beszállsz...:-)))

2469 álmodó 2010-02-10 22:27:06 [Válasz erre: 2467 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:25:54]
De én szejetlek. Tleg. Csak kérlek, drágám...Ha nem nagy kérés: ne énekelj, ne is fáraszd magad!

2468 Spangel Péter 2010-02-10 22:26:50 [Válasz erre: 2466 álmodó 2010-02-10 22:24:05]
Közben pedig elégedetten morrantgat. De vigyázz, a velőscsont marcangolásának egy idő után furcsa hangokkal és rozmaringillatokkal járó szövődményei vannak, f-dúrban... -:)))

2467 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:25:54 [Válasz erre: 2466 álmodó 2010-02-10 22:24:05]
hm... na igen... azért lássuk be, hogy mi Dívák nem vagyunk egyszerű esetek.

2466 álmodó 2010-02-10 22:24:05 [Válasz erre: 2465 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:19:47]
Mert a közért előtt mindig otthagyta a bejárónő és megszokta a drágám. Ebédre mindíg a Zsolnaival terítettünk...Az én édesem a kandallónál szeret feküdni délidőben, és figyel. Olyan megnyugtató amikor a velőscsontot marcangolja

2465 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:19:47 [Válasz erre: 2464 álmodó 2010-02-10 22:18:10]
ezekre én soha nem tudtam rávenni... :-( de a te Károlyod imádja, ha kikötözöm...

2464 álmodó 2010-02-10 22:18:10 [Válasz erre: 2463 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:13:58]
a Lajos egy angyal. :-) Reggelente ágyba hozza a reggelit. Aztán kiküldöm ujságért...Pisil a sarkon és megszaglásza a virágokat a kertben, boldogan pacsit ad a kertésznek és igen, remek fürdőt csinál. :-)

2463 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:13:58 [Válasz erre: 2462 álmodó 2010-02-10 22:13:06]
nade milyen fürdővizet csinál a Lajos... ugye drágám...

2462 álmodó 2010-02-10 22:13:06 [Válasz erre: 2461 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:11:00]
Férjet cseréltünk???????...... Ezért nincs reggel cukor a kávémban?!

2461 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:11:00 [Válasz erre: 2459 álmodó 2010-02-10 22:07:30]
hát bocs, gyerekek... csak vicc volt. (hagyd Sárikám, elszóltam magam) Játszottunk itt nektek nagyszerű kolléganőmmel, Kacsárinéval, akit természetesen imádok. Gyerekeink együtt nőnek fel. Havonta férjet cserélünk. Együtt megy el a hangunk... Minden oké. Bögrés Boriska.

2460 álmodó 2010-02-10 22:10:27 [Válasz erre: 2457 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:05:58]
..."basta Roberti"...

2459 álmodó 2010-02-10 22:07:30 [Válasz erre: 2455 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:03:54]
nana, ezzel azért óvatosan fogalmaznék. "egy rövid darabig" "egy egészen rövid kis darabig" "néhány napig" "néhány percig" 10..9...8..7

2458 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:07:17 [Válasz erre: 2457 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:05:58]
...sszameg lebuktam

2457 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:05:58 [Válasz erre: 2456 álmodó 2010-02-10 22:05:27]
én már akkor a Met-ben énekeltem, amikor te még beszélni se tudtál...

2456 álmodó 2010-02-10 22:05:27 [Válasz erre: 2454 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:03:25]
Nem ismered a mamát. :-) Te keselyű 3 napja.

2455 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:03:54 [Válasz erre: 2454 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:03:25]
én legalább még tudok énekelni... (egy darabig)

2454 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:03:25 [Válasz erre: 2453 álmodó 2010-02-10 22:02:48]
édesanyád a kakadu... te lila varjú.

2453 álmodó 2010-02-10 22:02:48 [Válasz erre: 2452 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:00:34]
Nem jut eszedbe, mi? Na segítek: varjú. :-) Most írtam volna erre, hogy "uggynmá, te kakadu?"

2452 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 22:00:34 [Válasz erre: 2450 álmodó 2010-02-10 21:58:02]
figyi... vannak ám személyiségjogi perek... elég megnézni az IP címedet. Nem lehet büntetlenül mocskolni az ország vezető koloratúrbaritonját. vegyé vissza... kismadár.

2451 álmodó 2010-02-10 22:00:26 [Válasz erre: 2449 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 21:57:01]
Mé ne tudnám? Mindig felírom és eldugom. Nehogy álmomban, mikor alvajárok előszedjem és bejelentkezzek. Egyszer bejelentkeztem és elkezdtem veszekedni. Reggel láttam, hogy magammal vesztem össze. De nagyon meg is sértődtem akkor. Sokáig nem is írtam.

2450 álmodó 2010-02-10 21:58:02 [Válasz erre: 2447 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 21:54:40]
Boriska, a púpos? A fél város a púpját simogatja, hogy szerencsét hozzon! Nyáron meg másodállásban teveként statisztál az Aidában! Méghogy Rigoletto! De Varangyi, a naaaagy basszus, az igen! Micsoda hang! Egy kút mélységű, az ám a művész!

2449 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 21:57:01 [Válasz erre: 2448 álmodó 2010-02-10 21:54:42]
ja írsz ide 8 nicken... asszed nem derül ki... mindenki tudja, hogy ki vagy. (Kivéve téged...)

2448 álmodó 2010-02-10 21:54:42 [Válasz erre: 2445 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 21:50:17]
Kikérem magamnak! Én nem vagyok Fazék Hella. Én Ka...kakaka..Kacsá... ...csári Sári vagyok, de csak pár hete! Előtte Krigli Yvett voltam, de magyarosítottam.

2447 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 21:54:40 [Válasz erre: 2444 álmodó 2010-02-10 21:48:56]
mire van nagy arcod... má most sincs hangod... 3 év múlva nyugdíjas operaénekes leszel. Hajrá Boriska! Már alig várom vele a Rigolettót.

2446 álmodó 2010-02-10 21:51:16 [Válasz erre: 2443 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 21:48:50]
Sirály!

2445 Momo von Hofmannsthal 2010-02-10 21:50:17 [Válasz erre: 2444 álmodó 2010-02-10 21:48:56]
...hát azért elég gáz, hogy a művésznő magát fényezi itt álnéven.





A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.