26 Momo 2006-08-03 11:20:08 [Válasz erre: 25 álmodó 2006-08-03 11:15:17]
Alapvetően szeretem az egyenruhás nőket. Vasutas, ápolónő, villanyszerelő...
Alapvetően szeretem az egyenruhás nőket. Vasutas, ápolónő, villanyszerelő...
25 álmodó 2006-08-03 11:15:17 [Válasz erre: 24 Momo 2006-08-03 10:59:27]
Utálom, hogy mindíg kiadsz mások előtt. Na és ha a pénzed kellett? Nyerted azt a néhány milliót a végkielégítéssel, azzal vagy olyan nagyra?! A vasútról meg ne is beszélj nekem! Senki nem tudja mit álltam ki sokszor, amikor éjjelente 2 és 3 között arra riadtam, hogy azt ordítod teli torokból: \"Zalaszentgrótról szerelvény érkezik, a 6-os vágánynál tessék vigyázni!\".S aztán az a sípolás! Na, hagyjuk... Bezzeg az a fekete szemű asszony a szomszédban, aki mostanában folyton vasutassapkában köszön reggelente neked, az tetszik, mi?! Férfiak...
Utálom, hogy mindíg kiadsz mások előtt. Na és ha a pénzed kellett? Nyerted azt a néhány milliót a végkielégítéssel, azzal vagy olyan nagyra?! A vasútról meg ne is beszélj nekem! Senki nem tudja mit álltam ki sokszor, amikor éjjelente 2 és 3 között arra riadtam, hogy azt ordítod teli torokból: \"Zalaszentgrótról szerelvény érkezik, a 6-os vágánynál tessék vigyázni!\".S aztán az a sípolás! Na, hagyjuk... Bezzeg az a fekete szemű asszony a szomszédban, aki mostanában folyton vasutassapkában köszön reggelente neked, az tetszik, mi?! Férfiak...
24 Momo 2006-08-03 10:59:27 [Válasz erre: 23 álmodó 2006-08-03 10:01:06]
Azért lássuk be, hogy kettőnk között elsősorban nem a hajad színe volt a probléma, hanem az, hogy kizárólag a pénzemre hajtottál, és ezért alapvetően nem szerettél játszani a játékvasutammal...
Azért lássuk be, hogy kettőnk között elsősorban nem a hajad színe volt a probléma, hanem az, hogy kizárólag a pénzemre hajtottál, és ezért alapvetően nem szerettél játszani a játékvasutammal...
23 álmodó 2006-08-03 10:01:06 [Válasz erre: 8 sphynx 2006-08-02 23:50:12]
Naná ;-) Sajnos a szőkéknek semmi esélye nála. :-( Elég nehéz volt ezt feldolgoznom, de.... ez van.
Naná ;-) Sajnos a szőkéknek semmi esélye nála. :-( Elég nehéz volt ezt feldolgoznom, de.... ez van.
21 Heiner Lajos 2006-08-03 08:31:01 [Válasz erre: 19 frushena 2006-08-03 08:21:35]
Az embert nyilvánvalóan befolyásolja a személyes élmény, valamint a DVD-n a képi hatás is. Nekem az előadásból egyedül Hampson nem tetszik igazán.
Az embert nyilvánvalóan befolyásolja a személyes élmény, valamint a DVD-n a képi hatás is. Nekem az előadásból egyedül Hampson nem tetszik igazán.
20 Orfeusz 2006-08-03 08:30:01
Azért ez a topic cím kissé súlyos:)
Azért ez a topic cím kissé súlyos:)
19 frushena 2006-08-03 08:21:35 [Válasz erre: 18 Heiner Lajos 2006-08-03 07:58:05]
Én nem olyan rég hallgattam meg CD-n az előadást. Nem igazán tetszett. Viszont hallottam vele Ave Mariat, az nagyon szép volt.
Én nem olyan rég hallgattam meg CD-n az előadást. Nem igazán tetszett. Viszont hallottam vele Ave Mariat, az nagyon szép volt.
18 Heiner Lajos 2006-08-03 07:58:05 [Válasz erre: 17 frushena 2006-08-03 07:37:05]
Ne bolondozz, miért haragudnék. Netrebko számomra óriási élmény volt tavaly Salzburgban, és hamarosan írok az előadásról készült DVD-ről is - előre tudom, hogy ambivalensen viszonyulnak a hölgyhöz az emberek, dehát ezért szép az operajátszás.
Ne bolondozz, miért haragudnék. Netrebko számomra óriási élmény volt tavaly Salzburgban, és hamarosan írok az előadásról készült DVD-ről is - előre tudom, hogy ambivalensen viszonyulnak a hölgyhöz az emberek, dehát ezért szép az operajátszás.
17 frushena 2006-08-03 07:37:05 [Válasz erre: 16 Heiner Lajos 2006-08-03 07:30:08]
Remélem nem haragszol kedves Lajos. Tényleg nem voltam benne biztos, hogy Te írtad e. Akkor ezekszerint beletrafáltam. Azért maradt meg bennem, mert igen jót mosolyogtam rajta.
Remélem nem haragszol kedves Lajos. Tényleg nem voltam benne biztos, hogy Te írtad e. Akkor ezekszerint beletrafáltam. Azért maradt meg bennem, mert igen jót mosolyogtam rajta.
16 Heiner Lajos 2006-08-03 07:30:08 [Válasz erre: 4 frushena 2006-08-02 23:41:18]
Nem akartál, de mégis sikerült.
Nem akartál, de mégis sikerült.
15 Momo 2006-08-03 06:55:49
[url]http://operotic.uw.hu/;Operotic[/url]
[url]http://operotic.uw.hu/;Operotic[/url]
14 dreboot 2006-08-03 01:28:23 [Válasz erre: 13 sphynx 2006-08-03 00:28:41]
Legyen szabad ilyen tájt, Bámulnom egy ilyen szájt! Annyányi lélek emelőn, Álmodoznék e két melon. Bármit kérhetne tőlem Anna, Ez nem csak üres handa-banda! :-)
Legyen szabad ilyen tájt, Bámulnom egy ilyen szájt! Annyányi lélek emelőn, Álmodoznék e két melon. Bármit kérhetne tőlem Anna, Ez nem csak üres handa-banda! :-)
13 sphynx 2006-08-03 00:28:41 [Válasz erre: 12 Apika 2006-08-03 00:27:22]
Gyönyörű. Köszönöm, rajongótársam!
Gyönyörű. Köszönöm, rajongótársam!
12 Apika 2006-08-03 00:27:22
[url]http://www.nol.hu/viewattachment/view/411959/1/65/;És ez?[/url]
[url]http://www.nol.hu/viewattachment/view/411959/1/65/;És ez?[/url]
11 sphynx 2006-08-03 00:11:17 [Válasz erre: 10 janomano 2006-08-03 00:03:17]
Nem tetszik nekem ez fitymálkodó hang! Kicsit több rajongást, ha kérhetném. És a fenomén-t NAGY betűkkel írjuk. FENOMÉN. Így.
Nem tetszik nekem ez fitymálkodó hang! Kicsit több rajongást, ha kérhetném. És a fenomén-t NAGY betűkkel írjuk. FENOMÉN. Így.
10 janomano 2006-08-03 00:03:17 [Válasz erre: 1 sphynx 2006-08-02 23:37:19]
Egy nekem való topik! Végre egy igazi fenomén, aki kiválik az énekesnők szürke tömegéből. Csodálatos hang, nő, anya, ember és háziasszony egyszemélyben. Ezért érdemes volt élni! Viva la franc! Bon apetit! stb...
Egy nekem való topik! Végre egy igazi fenomén, aki kiválik az énekesnők szürke tömegéből. Csodálatos hang, nő, anya, ember és háziasszony egyszemélyben. Ezért érdemes volt élni! Viva la franc! Bon apetit! stb...
9 sphynx 2006-08-02 23:51:11
Házias is... (vasalók vannak a kezében)
Házias is... (vasalók vannak a kezében)
8 sphynx 2006-08-02 23:50:12
A Momónak[url]http://www.donaubote.net/a_Echo_Netrebko.jpg;ez[/url] biztos bejön.
A Momónak[url]http://www.donaubote.net/a_Echo_Netrebko.jpg;ez[/url] biztos bejön.
7 sphynx 2006-08-02 23:48:04
Vannak jobb képek róla, de nekem se az esetem. A vonásai durvák. De azért mutatósabb, mint a G., a D., a M., stb...
Vannak jobb képek róla, de nekem se az esetem. A vonásai durvák. De azért mutatósabb, mint a G., a D., a M., stb...
5 sphynx 2006-08-02 23:43:50 [Válasz erre: 4 frushena 2006-08-02 23:41:18]
Hogy messsszzz ilyet állítani! Ja, á Lajos! De hát mi ért ő a nőkhöz?
Hogy messsszzz ilyet állítani! Ja, á Lajos! De hát mi ért ő a nőkhöz?
4 frushena 2006-08-02 23:41:18 [Válasz erre: 3 sphynx 2006-08-02 23:39:35]
Nem akarok hülyeséget írni, hogy ki írta (talán Lajos) \"Helyes kis pofika, de nneél nem több\"
Nem akarok hülyeséget írni, hogy ki írta (talán Lajos) \"Helyes kis pofika, de nneél nem több\"
3 sphynx 2006-08-02 23:39:35
Az [url]http://www.clivearrowsmith.co.uk/galleries/colour/images/Anna-Netrebko-1-web.jpg;Istennő[/url]!
Az [url]http://www.clivearrowsmith.co.uk/galleries/colour/images/Anna-Netrebko-1-web.jpg;Istennő[/url]!
2 sphynx 2006-08-02 23:38:17 [Válasz erre: 0 frushena 2006-08-02 23:36:10]
Anna hangjához méltó. Ilyen fajsúlyú hang rég nem hanzott fel operaházak színpadán!!!!
Anna hangjához méltó. Ilyen fajsúlyú hang rég nem hanzott fel operaházak színpadán!!!!
1 sphynx 2006-08-02 23:37:19
Oh, ah és oh! Végre! Következzen a képek, a videók és a méltatások tömege!
Oh, ah és oh! Végre! Következzen a képek, a videók és a méltatások tömege!
0 frushena 2006-08-02 23:36:10
Jó estét Sphynx! Súlyos ez a cím! :)
Jó estét Sphynx! Súlyos ez a cím! :)
