Téma ismertetése: film, könyv, gasztro, építő, képző, tánc, etc
123 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:24:11
[url]http://mek.oszk.hu/03300/03360/html/reggel.jpg;Reggel I.[/url] 1927-28
[url]http://mek.oszk.hu/03300/03360/html/reggel.jpg;Reggel I.[/url] 1927-28
122 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:22:02
[url]http://www.smmi.hu/kepzomuv/svajcito.jpg;Svájci tó[/url] 1928
[url]http://www.smmi.hu/kepzomuv/svajcito.jpg;Svájci tó[/url] 1928
121 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:21:57
[url]http://www.smmi.hu/kepzomuv/svajcito.jpg;Reggel I.[/url] 1927
[url]http://www.smmi.hu/kepzomuv/svajcito.jpg;Reggel I.[/url] 1927
120 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:21:53
[url]http://mek.oszk.hu/03300/03360/html/kikoto.jpg;A génuai kikötő[/url] 1926
[url]http://mek.oszk.hu/03300/03360/html/kikoto.jpg;A génuai kikötő[/url] 1926
119 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:21:48
Bernáth Aurél: [url]http://mek.oszk.hu/03300/03360/html/starnberg1.jpg;Starnbergi tó I.[/url] 1924 Ez talán a legütősebb, de mégsem ez az igazi formanyelve.
Bernáth Aurél: [url]http://mek.oszk.hu/03300/03360/html/starnberg1.jpg;Starnbergi tó I.[/url] 1924 Ez talán a legütősebb, de mégsem ez az igazi formanyelve.
118 tilla 2008-07-20 21:09:57 [Válasz erre: 117 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:08:11]
persze de ha tudtam volna megnézegetem a másik linkeket is
persze de ha tudtam volna megnézegetem a másik linkeket is
117 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:08:11 [Válasz erre: 116 tilla 2008-07-20 21:07:03]
oké... ezek ilyen spontán kialakuló dolgok...
oké... ezek ilyen spontán kialakuló dolgok...
116 tilla 2008-07-20 21:07:03 [Válasz erre: 115 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:04:52]
majd máskor szólj ha jéték van ln nem tudtam
majd máskor szólj ha jéték van ln nem tudtam
115 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 21:04:52 [Válasz erre: 107 tarnhelm2 2008-07-20 20:47:37]
nem...
nem...
114 virius 2008-07-20 21:02:02 [Válasz erre: 107 tarnhelm2 2008-07-20 20:47:37]
55-re: én is gondoltam, hogy nem Dalí, az a kéményfej viszont amolyan Chirico-hatás... :)
55-re: én is gondoltam, hogy nem Dalí, az a kéményfej viszont amolyan Chirico-hatás... :)
113 tilla 2008-07-20 21:00:15 [Válasz erre: 108 tarnhelm2 2008-07-20 20:48:48]
Valóban nem csoda, mert csak benéztem ide. Az Ön rosszindulata azonban csoda. óriási csoda.
Valóban nem csoda, mert csak benéztem ide. Az Ön rosszindulata azonban csoda. óriási csoda.
112 tilla 2008-07-20 20:58:36 [Válasz erre: 107 tarnhelm2 2008-07-20 20:47:37]
Dali készített szobrot is. Ezt lehet hogy f zámbó csinálta de ettől még van Dali szobor.
Dali készített szobrot is. Ezt lehet hogy f zámbó csinálta de ettől még van Dali szobor.
111 tilla 2008-07-20 20:56:23 [Válasz erre: 109 tarnhelm2 2008-07-20 20:50:36]
Elárulja? Komolyan? És maga szerint mitől?
Elárulja? Komolyan? És maga szerint mitől?
110 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 20:54:39 [Válasz erre: 107 tarnhelm2 2008-07-20 20:47:37]
- A Kornissokon jót röhögtem... :-)
- A Kornissokon jót röhögtem... :-)
109 tarnhelm2 2008-07-20 20:50:36 [Válasz erre: 106 tilla 2008-07-20 20:45:29]
Elárulom magának, tilla, Bernáth Aurél nem ezek miatt neves festő.
Elárulom magának, tilla, Bernáth Aurél nem ezek miatt neves festő.
108 tarnhelm2 2008-07-20 20:48:48 [Válasz erre: 105 tilla 2008-07-20 20:33:10]
Az volt. Hogy nem ismerte fel, nem csoda. :)
Az volt. Hogy nem ismerte fel, nem csoda. :)
107 tarnhelm2 2008-07-20 20:47:37 [Válasz erre: 104 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 20:13:20]
A többire nem jött megfejtés? 33. Pollock helyett Kornis Dezső (tilla kedvéért) 35. Indykrafft helyett Tilla 37 Korniss Dezső helyett Kornis Mihály 49. Cézanne csendélet helyett Czigány Dezső 51 Gulácsynál - Watteau 52Benczúr esetében Heckel 55. A \"Salvador Dali-szobrot\" pedig természetesen ef Zámbó István készítette.
A többire nem jött megfejtés? 33. Pollock helyett Kornis Dezső (tilla kedvéért) 35. Indykrafft helyett Tilla 37 Korniss Dezső helyett Kornis Mihály 49. Cézanne csendélet helyett Czigány Dezső 51 Gulácsynál - Watteau 52Benczúr esetében Heckel 55. A \"Salvador Dali-szobrot\" pedig természetesen ef Zámbó István készítette.
106 tilla 2008-07-20 20:45:29 [Válasz erre: 53 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 16:09:15]
Bernáth Kiemelkedő egyéniségű, klasszikus stílust képviselő festőművész volt. Köztéri művei A Dunán (secco, 1959, Budapest, Metropol Szálló étterme, 1969-ben elpusztult) Hőerőmű (secco, 1960, Inota, Inotai Hőerőmű Kultúrháza) Történelem (freskó, 1967, Budapest, MTA Régészeti Intézet) Munkásállam (secco, 1970, Budapest, MSZMP Központi Bizottság Székháza- ma Képviselői Irodaház) Szentivánéji álom, Az ember tragédiája (freskó, secco, 1973, Budapest, Erkel Színház) Pannó (1974, Kaposvár, Házasságkötő terem).
Bernáth Kiemelkedő egyéniségű, klasszikus stílust képviselő festőművész volt. Köztéri művei A Dunán (secco, 1959, Budapest, Metropol Szálló étterme, 1969-ben elpusztult) Hőerőmű (secco, 1960, Inota, Inotai Hőerőmű Kultúrháza) Történelem (freskó, 1967, Budapest, MTA Régészeti Intézet) Munkásállam (secco, 1970, Budapest, MSZMP Központi Bizottság Székháza- ma Képviselői Irodaház) Szentivánéji álom, Az ember tragédiája (freskó, secco, 1973, Budapest, Erkel Színház) Pannó (1974, Kaposvár, Házasságkötő terem).
105 tilla 2008-07-20 20:33:10 [Válasz erre: 104 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 20:13:20]
Ja ez játék volt? Egyet néztem meg az ál-Bernáthot. De ha már szóba került be lehetne linkelni azt a képet ( a valódit).
Ja ez játék volt? Egyet néztem meg az ál-Bernáthot. De ha már szóba került be lehetne linkelni azt a képet ( a valódit).
104 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 20:13:20
Tehát, hogy egészen konkrétan, miről szólt a délutáni játék: 27: Bosch helyett Breughelt linkeltem be 28: Monet helyett Manet-t 29: Rembrandt helyett Rubens-t 30: Csontváry helyett Grecot 31: „Munkácsy Mihály fotóján” Verne Gyula van 32: Paul Newman helyén Robert Redford 34: Robert Redford helyén Marlon Brando 36: Pollock, az Pollock 47: a ’Szüret c. „Munkácsy” kép valójában id. Markó Károlyé 48: a ’Honfoglalás’ viszont Munkácsyé és nem Székely Bertalané 53: a Bernáth Aurél „pannó” pedig egy Csontváry festmény… Tarnhelm az 50-esben Egry Józsefnek titulálta William Turnert, én pedig a képen látható angol sorhajót, a Fighting Temeraire-t az 54-esben ’Hunor’-nak… Ahogy elkezdtem, Tarnhelm felismerte a képek körüli átverést, privátban nagyrészt elsorolta, ki, kicsoda valójában. Aztán ős is beszállt, a maga trükkös linkjeivel… de azokat fejtse meg ő… :-) Közben Búbánat és Macskás, rájött, hogy Paul Newman nem Robert Redford/Bredpitt. :-) Tilla pedig, hogy a Bernáth Aurél „pannó”, az Csontváry.
Tehát, hogy egészen konkrétan, miről szólt a délutáni játék: 27: Bosch helyett Breughelt linkeltem be 28: Monet helyett Manet-t 29: Rembrandt helyett Rubens-t 30: Csontváry helyett Grecot 31: „Munkácsy Mihály fotóján” Verne Gyula van 32: Paul Newman helyén Robert Redford 34: Robert Redford helyén Marlon Brando 36: Pollock, az Pollock 47: a ’Szüret c. „Munkácsy” kép valójában id. Markó Károlyé 48: a ’Honfoglalás’ viszont Munkácsyé és nem Székely Bertalané 53: a Bernáth Aurél „pannó” pedig egy Csontváry festmény… Tarnhelm az 50-esben Egry Józsefnek titulálta William Turnert, én pedig a képen látható angol sorhajót, a Fighting Temeraire-t az 54-esben ’Hunor’-nak… Ahogy elkezdtem, Tarnhelm felismerte a képek körüli átverést, privátban nagyrészt elsorolta, ki, kicsoda valójában. Aztán ős is beszállt, a maga trükkös linkjeivel… de azokat fejtse meg ő… :-) Közben Búbánat és Macskás, rájött, hogy Paul Newman nem Robert Redford/Bredpitt. :-) Tilla pedig, hogy a Bernáth Aurél „pannó”, az Csontváry.
103 virius 2008-07-20 20:05:41 [Válasz erre: 84 WiseGentleman 2008-07-20 17:54:34]
Az biza csak Akaki, nem pedig Akakij, methogy nem orosz, hanem grúz volt a szentem, a neve is mutassa... :)))
Az biza csak Akaki, nem pedig Akakij, methogy nem orosz, hanem grúz volt a szentem, a neve is mutassa... :)))
102 WiseGentleman 2008-07-20 20:03:34 [Válasz erre: 98 virius 2008-07-20 19:37:03]
Nem lehet mindenki mindenben penge. Unicornissal inkább Berniniről és Borrominiről beszélgess, az az ő szakterülete...
Nem lehet mindenki mindenben penge. Unicornissal inkább Berniniről és Borrominiről beszélgess, az az ő szakterülete...
101 WiseGentleman 2008-07-20 20:00:32 [Válasz erre: 99 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 19:41:09]
Ez a Morgó gyerekkori kedvenc mesekönyvemre emlékeztet, a Macókára...
Ez a Morgó gyerekkori kedvenc mesekönyvemre emlékeztet, a Macókára...
100 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 19:41:42
100.
100.
99 Momo von Hofmannsthal 2008-07-20 19:41:09 [Válasz erre: 61 unicornis 2008-07-20 16:51:54]
Félreértettél Morgó... azt mondtam, hogy látom ugyan, hogy idejöttél a délutáni alvás után rosszkedvűen beleböfögni, az oldott, jó hangulatba (azóta is azt csinálod minden beírásodban) de azért ne haragudj meg, ha nem vesszük fel a kesztyűt. Másról nem volt itt szó. (Egyébként szerintem konkrétan seggfej az az ember, aki külön erőt fordít arra, hogy elrontsa mások ártatlan jókedvét, és játékát. Ha nem tud jobbat, maradjon csendben.) Mért nem mész a Homokozóba hányni, ahogy eddig? Oda már nem írunk a magadfajták miatt. Jössz utánunk rombolni…? Maradj ott, aztán politizálj. Itt arról nem volt szó. Nem kell mindent leönteni epével.
Félreértettél Morgó... azt mondtam, hogy látom ugyan, hogy idejöttél a délutáni alvás után rosszkedvűen beleböfögni, az oldott, jó hangulatba (azóta is azt csinálod minden beírásodban) de azért ne haragudj meg, ha nem vesszük fel a kesztyűt. Másról nem volt itt szó. (Egyébként szerintem konkrétan seggfej az az ember, aki külön erőt fordít arra, hogy elrontsa mások ártatlan jókedvét, és játékát. Ha nem tud jobbat, maradjon csendben.) Mért nem mész a Homokozóba hányni, ahogy eddig? Oda már nem írunk a magadfajták miatt. Jössz utánunk rombolni…? Maradj ott, aztán politizálj. Itt arról nem volt szó. Nem kell mindent leönteni epével.
98 virius 2008-07-20 19:37:03 [Válasz erre: 60 unicornis 2008-07-20 16:48:21]
\"Tudom, Dante festett egy freskót, amelyiken Giotto látható, ez minden.\" Rosszul tudod. Dante költő volt, fő műve a Divina Commedia, a freskót pedig Domenico di Michelino festette Dantéról, háttérben a Pokollal, Purgatóriummal és Paradicsommal. (Ez a freskó volt a borítója az ifjúsági Képes Történelem-sorozat \"A reneszánsz világa\" c. kötetének.)
\"Tudom, Dante festett egy freskót, amelyiken Giotto látható, ez minden.\" Rosszul tudod. Dante költő volt, fő műve a Divina Commedia, a freskót pedig Domenico di Michelino festette Dantéról, háttérben a Pokollal, Purgatóriummal és Paradicsommal. (Ez a freskó volt a borítója az ifjúsági Képes Történelem-sorozat \"A reneszánsz világa\" c. kötetének.)
97 virius 2008-07-20 19:33:20 [Válasz erre: 56 unicornis 2008-07-20 16:30:02]
És akkor még nem is beszéltünk Duccio di Buoninsegnáról vagy a Lorenzetti-fivérekről. Különben Giotto és a Lorenzettiek képei nagy számban voltak kivetítve a Lombardokban plusz egy csatajelenet a Képes Krónikából is... Emlékeztek? :)))
És akkor még nem is beszéltünk Duccio di Buoninsegnáról vagy a Lorenzetti-fivérekről. Különben Giotto és a Lorenzettiek képei nagy számban voltak kivetítve a Lombardokban plusz egy csatajelenet a Képes Krónikából is... Emlékeztek? :)))
96 WiseGentleman 2008-07-20 19:19:05 [Válasz erre: 95 unicornis 2008-07-20 19:12:57]
Faszság az, ha valaki a görög betűket összecseréli, bocs. Akinek igaza van, az minek görcsöljön. Asszem, megyek is iszom még egy kis Dunkles Weißbiert...
Faszság az, ha valaki a görög betűket összecseréli, bocs. Akinek igaza van, az minek görcsöljön. Asszem, megyek is iszom még egy kis Dunkles Weißbiert...
95 unicornis 2008-07-20 19:12:57 [Válasz erre: 94 WiseGentleman 2008-07-20 19:09:10]
ossobuco (osso buco, osso bucco) wazze, de te csak írd, én meg élvezem. Görcsölj csak. Ahogyan megboldogult öreg tenisztrénerem mondta, mikor valaki a fával csapta el a labdát: \"- Maga kérem, nagy fasz...\" (sic!)
ossobuco (osso buco, osso bucco) wazze, de te csak írd, én meg élvezem. Görcsölj csak. Ahogyan megboldogult öreg tenisztrénerem mondta, mikor valaki a fával csapta el a labdát: \"- Maga kérem, nagy fasz...\" (sic!)
94 WiseGentleman 2008-07-20 19:09:10 [Válasz erre: 93 unicornis 2008-07-20 18:57:31]
A Taügetosszal és az Osso Bucóval ki is égette magát? Caro signor Fontana, felszarvazva ki lett??
A Taügetosszal és az Osso Bucóval ki is égette magát? Caro signor Fontana, felszarvazva ki lett??
93 unicornis 2008-07-20 18:57:31 [Válasz erre: 90 WiseGentleman 2008-07-20 18:49:47]
wazze, már megint meg akarod magad égetni mint a tajgetosszal? Igyál még egy kis Kindlt. Weissét vagy pilstet, csak árcscson...
wazze, már megint meg akarod magad égetni mint a tajgetosszal? Igyál még egy kis Kindlt. Weissét vagy pilstet, csak árcscson...
92 WiseGentleman 2008-07-20 18:56:42 [Válasz erre: 91 unicornis 2008-07-20 18:55:04]
Most éppen egy német DVD-t néztem, Der Arzt von Stalingrad, Radványi Géza rendezésében...
Most éppen egy német DVD-t néztem, Der Arzt von Stalingrad, Radványi Géza rendezésében...
91 unicornis 2008-07-20 18:55:04 [Válasz erre: 85 yeti 2008-07-20 18:01:17]
... - Nevem Tintoretto, ...festő vagyok. -Igen. Honnan is való Ön? -Cinquecentoból. -Az valahol Savoiában van? -Kis község, Avignon és Toulon között. -Tudom, tudom. ...egy rokonom lakott ott... illetve a közelben...Van ott egy hasonló helység, nem? -De igen, Quattrocento. - Igen olyasmi. Rendező-pályaudvara van. Ott élt egy rokonom, sovány ember, író (fordító) volt. (nem W- a szerk.) -Aha, ismerem. A Petrarca! -B-vel kezdődött a neve.... -Botticelli! -Azt hiszem... -Persze! Sandro Botticelli! Mit csinál most az öreg? -Tajtékpipákat.... Ps: Tintorettó Kázmér -ismert szimbolista (a szimbola hosszú hangszer, három darabból rakják össze). Rejtő pótolhatatlan, W., magyar eredetiben kell olvasni, amerikai DVD nem az igazi. :)
... - Nevem Tintoretto, ...festő vagyok. -Igen. Honnan is való Ön? -Cinquecentoból. -Az valahol Savoiában van? -Kis község, Avignon és Toulon között. -Tudom, tudom. ...egy rokonom lakott ott... illetve a közelben...Van ott egy hasonló helység, nem? -De igen, Quattrocento. - Igen olyasmi. Rendező-pályaudvara van. Ott élt egy rokonom, sovány ember, író (fordító) volt. (nem W- a szerk.) -Aha, ismerem. A Petrarca! -B-vel kezdődött a neve.... -Botticelli! -Azt hiszem... -Persze! Sandro Botticelli! Mit csinál most az öreg? -Tajtékpipákat.... Ps: Tintorettó Kázmér -ismert szimbolista (a szimbola hosszú hangszer, három darabból rakják össze). Rejtő pótolhatatlan, W., magyar eredetiben kell olvasni, amerikai DVD nem az igazi. :)
90 WiseGentleman 2008-07-20 18:49:47 [Válasz erre: 89 unicornis 2008-07-20 18:39:34]
Nem Tyeofan, hanem Feofan, mert a görög thétát az oroszok f-nek ejtik, bizony... Például a gaz utolsó szellemiprosti bolsik által bevezetett írásreform előtt volt a thétához hasonló betűjük, amit úgy ejtettek, hogy \"fíta\". A jattyról és a szóvégi \"tvjordij znak\"-ról nem is beszélve.
Nem Tyeofan, hanem Feofan, mert a görög thétát az oroszok f-nek ejtik, bizony... Például a gaz utolsó szellemiprosti bolsik által bevezetett írásreform előtt volt a thétához hasonló betűjük, amit úgy ejtettek, hogy \"fíta\". A jattyról és a szóvégi \"tvjordij znak\"-ról nem is beszélve.
89 unicornis 2008-07-20 18:39:34 [Válasz erre: 84 WiseGentleman 2008-07-20 17:54:34]
és Greco -kak Tyeofan.
és Greco -kak Tyeofan.
88 unicornis 2008-07-20 18:38:14 [Válasz erre: 81 WiseGentleman 2008-07-20 17:50:48]
...és ez mmmmmmmmmmmmindíg ppppasszzzzzzol....
...és ez mmmmmmmmmmmmindíg ppppasszzzzzzol....
87 unicornis 2008-07-20 18:37:09 [Válasz erre: 80 tarnhelm2 2008-07-20 17:30:36]
\"a kedves unokahúga még mindíg Ruszcsukban él? (kedves Levin).... kicsi ez a világ, tarn- mi is biztosan rokonok vagyunk.
\"a kedves unokahúga még mindíg Ruszcsukban él? (kedves Levin).... kicsi ez a világ, tarn- mi is biztosan rokonok vagyunk.
86 WiseGentleman 2008-07-20 18:01:46 [Válasz erre: 85 yeti 2008-07-20 18:01:17]
Baratelit vagy Botticellit kérdezed?
Baratelit vagy Botticellit kérdezed?
85 yeti 2008-07-20 18:01:17 [Válasz erre: 78 unicornis 2008-07-20 17:25:19]
És hogy van mostanában az öreg Sandro?
És hogy van mostanában az öreg Sandro?
84 WiseGentleman 2008-07-20 17:54:34
Ja, és Grek kak Theophanész, hehehe... Akakij Cereteliről és Ilja Csavcsavadzéről, és a Szveti-Choveliról már nem is beszélve...
Ja, és Grek kak Theophanész, hehehe... Akakij Cereteliről és Ilja Csavcsavadzéről, és a Szveti-Choveliról már nem is beszélve...
83 WiseGentleman 2008-07-20 17:51:58
Basszus, a Danyilov-kolostort kihagytam. Ez tényleg nem az én napom...
Basszus, a Danyilov-kolostort kihagytam. Ez tényleg nem az én napom...
82 WiseGentleman 2008-07-20 17:51:10
De Rejtőben sajnos nem vagyok olyan művelt...
De Rejtőben sajnos nem vagyok olyan művelt...
81 WiseGentleman 2008-07-20 17:50:48 [Válasz erre: 75 unicornis 2008-07-20 17:14:01]
Úgy látom, félszavakból megértjük egymást. Azt mondod Uszpenszkij, azt mondom, Blagovescsenszkij, azt mondod Borisz Godunov, azt mondom Szergij Radomezsszkij, azt mondod Novogyevicsi, azt mondom Kolomenszkoje...
Úgy látom, félszavakból megértjük egymást. Azt mondod Uszpenszkij, azt mondom, Blagovescsenszkij, azt mondod Borisz Godunov, azt mondom Szergij Radomezsszkij, azt mondod Novogyevicsi, azt mondom Kolomenszkoje...
80 tarnhelm2 2008-07-20 17:30:36 [Válasz erre: 78 unicornis 2008-07-20 17:25:19]
De az egésznek mi köze a galaci révkapitány feleségéhez, aki mint feldühödött fúria, kezben két élesre töltött kabócával üldözte álmában, szegény Vanek urat? :)
De az egésznek mi köze a galaci révkapitány feleségéhez, aki mint feldühödött fúria, kezben két élesre töltött kabócával üldözte álmában, szegény Vanek urat? :)
79 unicornis 2008-07-20 17:26:24 [Válasz erre: 78 unicornis 2008-07-20 17:25:19]
Rejtő- Howard. P. :)))
Rejtő- Howard. P. :)))
78 unicornis 2008-07-20 17:25:19 [Válasz erre: 76 tarnhelm2 2008-07-20 17:14:46]
ahogyan rejtő írta; Quattrocento a Trecento melletti kisváros, ott lakott az öreg Botticelli, aki tajtékpipákat faragott. Meg a Petrarca.
ahogyan rejtő írta; Quattrocento a Trecento melletti kisváros, ott lakott az öreg Botticelli, aki tajtékpipákat faragott. Meg a Petrarca.
77 tarnhelm2 2008-07-20 17:16:25 [Válasz erre: 76 tarnhelm2 2008-07-20 17:14:46]
vagyis pontosítok: a due és trecento két egymást követő, firenzei nagy mesterének...
vagyis pontosítok: a due és trecento két egymást követő, firenzei nagy mesterének...
76 tarnhelm2 2008-07-20 17:14:46 [Válasz erre: 74 unicornis 2008-07-20 17:11:01]
Ok, én se téged. De azért feltételezhetnéd, hogy a trecento két egymást követő nagy mesterének a neve mond valamit nekünk is. :)) Egyébként nem olyan öncélú játék ez, ha jobban megnézed.
Ok, én se téged. De azért feltételezhetnéd, hogy a trecento két egymást követő nagy mesterének a neve mond valamit nekünk is. :)) Egyébként nem olyan öncélú játék ez, ha jobban megnézed.
75 unicornis 2008-07-20 17:14:01 [Válasz erre: 73 WiseGentleman 2008-07-20 17:08:33]
wazze, megin\' ráöntöd a kakaóbiztos tasztatúrára a perkeltet. De jó hogy beleböfögsz a sörmámorban bármibe.... Grek kak Teotokopulosz.
wazze, megin\' ráöntöd a kakaóbiztos tasztatúrára a perkeltet. De jó hogy beleböfögsz a sörmámorban bármibe.... Grek kak Teotokopulosz.
74 unicornis 2008-07-20 17:11:01 [Válasz erre: 70 tarnhelm2 2008-07-20 17:03:22]
akkor a következő kérdés Giovanni Bellini lesz. Aztán majd folytatjuk a velencei festészet egyéb szereplőivel. Tarn, én nem akarlak piszkálni, csak a korábbi ökörködést tartom feleslegesnek.
akkor a következő kérdés Giovanni Bellini lesz. Aztán majd folytatjuk a velencei festészet egyéb szereplőivel. Tarn, én nem akarlak piszkálni, csak a korábbi ökörködést tartom feleslegesnek.
