Örmény győzelem az Erzsébet királynő versenyen
2005-05-31 14:40:00
Véget ért Belgiumban a rangos Concours Reine Elisabeth zenei verseny, melyen idén a hegedűsök mérhették össze tudásukat. A győzelmet az örmény Szergej Khachatryan szerezte meg, aki már korábban is nagyobb kiadóknál jelentetett meg lemezeket, második lett bolgár származású, de belga színekben induló Yossif Ivanov, míg harmadik helyen a német Sophia Jaffé végzett. Szalai Antal a rangos mezőnyben a döntőig jutott el.