Bejelentkezés Regisztráció

Hírek

2003-02-14

2003-02-14 08:34:00

A Debreceni Filharmonikus Zenekar az előzetes tervek alapján a 2003/2004-es évadban két bérletet indít. Az első konstrukcióban olyan koncertek szerepelnek, melyekre neves külföldi karmestereket kérnek fel, akik többek közt saját országuk zenéjét mutatják be a közönségnek. A másik bérlet a \"Kilencedik\" nevet viseli, ennek keretében a kilencedik szimfóniákat (többek közt Mahler, Schubert, Sosztakovics kompozícióit) szólaltatja majd meg a zenekar.
Az együttes hangversenyeinek szervezését a jövőben is a Filharmónia látja el, de egyre inkább előtérbe kerülnek a saját szervezésű koncertek, elsősorban más vidéki zenekarokkal kölcsönösen együttműködve.






A lapunkban megjelent szövegek a Café Momus, vagy a szerző kizárólagos szellemi tulajdonát képezik és szerzői jog védi őket.
A szerkesztőség külön, írásos engedélye nélkül mindennemű (részben vagy egészben történő) sokszorosításuk, felhasználásuk, kiadásuk és terjesztésük tilos.