19-én, kedden lesz a szezon első Bohém-klubja.
2006-09-17 14:05:00
A Bohém Ragtime Jazz Band kedden fél nyolctól tízig tartja az első klubestet, a szokásos helyen, Kecskeméten az Erdei Ferenc Művelődési Központban.A klubok minden hónap harmadik keddjén este fél nyolckor lesznek (kivétel december, amikor 19-én hétkor a nagyteremben lesz jótékonysági koncertünk, illetve március, amikor a Bohém Fesztivál miatt nincsen klub).
