vissza a cimoldalra
2020-06-06
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11498)
A csapos közbeszól (95)

Kimernya? (3647)
A MET felvételei (467)
Pantheon (2652)
Momus-játék (5854)
Operett a magyar rádióban (1949-től napjainkig) (3900)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4814)
Operett, mint színpadi műfaj (4322)
Balett-, és Táncművészet (6025)
Történelem (494)
Franz Schmidt (3611)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1953)
Magyar Rádió operafelvételei és operaközvetítések – magyar előadóművészekkel (1015)
Kolonits Klára (1176)
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4595)
Bartók Rádió (774)
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (62175)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-10-08, kedd »
K
01
Sz
02
Cs
03
P
04
Sz
05
V
06
H
07
K
08
Sz
09
Cs
10
P
11
Sz
12
V
13
H
14
K
15
Sz
16
Cs
17
P
18
Sz
19
V
20
H
21
K
22
Sz
23
Cs
24
P
25
Sz
26
V
27
H
28
K
29
Sz
30
Cs
31
 Budapest 
10:00 | Müpa, Üvegterem
ismétlés: 11:30 
a Zeneakadémia Rendkívüli Tehetségek Előkészítő Tagozatának növendékei és a Zeneakadémia Mesterképzőjének hallgatói
moderátor: Eckhardt Gábor
"Hangulat Junior"
Mozart-kugli - az osztrák zene ízei
 
18:00 | Bartók Emlékház
 
Dolfin Balázs (gordonka)
Berecz Mihály (zongora)
SCHUBERT: Arpeggione-szonáta, D. 821
SCHUMANN: Öt darab népies stílusban, op. 102
BRAHMS: F-dúr szonáta, op. 99
 
18:30 | Belvárosi Szent Mihály Templom
 
Banda Ádám (hegedű), Balázs János (zongora), Pálfalvi Tamás (trombita)
Bizják Dóra (zongora)
műsorvezető: Tóth Endre
Rising Stars - különkiadás
A Müpa+ hűségprogram zárt körű évadnyitó rendezvénye
RACHMANINOV-HUBAY: Elégia, op. 3 No. 1
HUBAY: Carmen-fantázia
LISZT: 123. Petrarca-szonett
BALAKIREV: Islamey - keleti fantázia, op. 18
GERSHWIN-PÁLFALVI: Prelude No. 2
BARTÓK: Román népi táncok
VIVALDI: B-dúr versenymű trombitára, hegedűre és vonószenekarra, RV 548 (átirat trombitára, hegedűre és zongorára)
 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Concerto Armonico Budapest
(koncertmester: Homoki Gábor, művészeti vezető: Spányi Miklós)
"CAFÉ ZIMMERMANN - Kávéházi zene Lipcséből"
TELEMANN: A-dúr szvit hegedűre és zenekarra, TWV 55:A4
J.S. BACH: d-moll csembalóverseny, BWV 1052
TELEMANN: e-moll hegedű-kettősverseny, TWV 52:e2
J.S. BACH: 1. (C-dúr) zenekari szvit, BWV 1066
 
19:00 | Orosz Kulturális Központ
 
Kruppa vonósnégyes
Pregun Tamás (zongora)
"Orosz Zenei Fesztivál"
Glinka kamarája
 
19:00 | Magyar Rádió Márványterme
 
Kalló Zsolt (hegedű), Dobozy Borbála (csembaló)BACH: Hat szonáta, BWV 1014-1019 
19:30 | BMC Koncertterem
 
Károlyi Katalin, Horti Lilla (ének)
Dinyés Dániel (zongora)
"Emberi hang • 2.2"
JOHN CAGE: Europera 5