vissza a cimoldalra
2019-12-06
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11455)
A csapos közbeszól (95)

Kedvenc magyar operaelőadók (1149)
A díjakról általában (1076)
Operett, mint színpadi műfaj (4173)
Mi újság a Szegedi Nemzeti Színházban? (2690)
Belcanto (932)
Franz Schmidt (3467)
Kimernya? (3361)
Alexandru Agache, a bariton (184)
Kolonits Klára (1141)
Eiffel Műhelyház – Bánffy terem (112)
Szentély az isteni Anna Nyetrebko-nak (2946)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3527)
modern eszement rendezesek (338)
Élő közvetítések (8265)
Nagy koncertek emlékezete (38)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1815)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-09-14, szombat »
V
01
H
02
K
03
Sz
04
Cs
05
P
06
Sz
07
V
08
H
09
K
10
Sz
11
Cs
12
P
13
Sz
14
V
15
H
16
K
17
Sz
18
Cs
19
P
20
Sz
21
V
22
H
23
K
24
Sz
25
Cs
26
P
27
Sz
28
V
29
H
30
 Budapest 
11:00 | Régi Zeneakadémia, Kamaraterem
 
Lisa Yui (zongora)SCHUBERT: 14. (a-moll) zongoraszonáta, D. 784
LISZT: Költői és vallásos harmóniák – 3. Bénédiction de Dieu dans la solitude
BEACH: Hermit Thrush at Eve, op. 92/1
DEBUSSY: A boldog sziget
 
11:00 | Erkel Színház
 
Billy Elliot - A musical 
15:00 | Magyar Rádió 6-os stúdiója
 
Borbély László (zongora)
Műsorvezető: Kovács Sándor
"Zenebeszéd"
BRAHMS: Változatok egy Händel-témára
 
16:00 | Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum
 
Tavasz Nőikar
Bujdosóné Pécsy Klára (zongora)
vez.: Tóth András
 
17:00 | Müpa, Üvegterem
 
Anderkó Dániel (klarinét), Ueda Mizuki (gordonka), Yamagami Souhei (zongora)"Hangulatkoncert"
BEETHOVEN: B-dúr trió, op. 11
BRAHMS: a-moll trió, op. 114
 
18:00 | BMC, Koncertterem
 
Classicus Quartet
Bevezetőt mond Molnár Szabolcs zenetörténész
Das Wohltemperierte Streichquartett VI. – 'ESZ'
MOZART: Esz-dúr vonósnégyes, K. 428
WEBERN: Langsamer Satz (1905)
BALOGH MÁTÉ: Das Rhein am Tomasee
CSAJKOVSZKIJ: esz-moll vonósnégyes, Op. 30
 
18:00 | Fasori Református templom
 
Ábrahám Márta (hegedű), Pálúr János (orgona)
Ábrahám Consort
PURCELL: Pavane és Chaconne
BACH: D-dúr orgonaverseny, BWV 1054
HÄNDEL: F-dúr orgonaverseny
VIVALDI: e-moll hegedűverseny (Il Favorito)
 
19:00 | Erkel Színház
 
Billy Elliot - A musical 
19:00 | Kiscelli Múzeum
 
Anima Muiscae Kamarazenekar
Művészeti vezető: G. Horváth László
DOHNÁNYI-SITKOVETSKY: Szerenád
CSAJKOVSZKIJ: Szerenád
 
19:00 | Belvárosi Szent Mihály Templom
 
"Organ & Choir" 
19:00 | Óbudai református templom
 
Jekl László (basszus)
Savaria Barokk Zenekar
Művészeti vezető: Németh Pál
Savaria Barokk - J. S. Bach műveiből 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Nemzeti Filharmonikus Zenekar
Vezényel: Hamar Zsolt
"Bartók Világverseny és Fesztivál"
Zenekari döntő
 
20:00 | Duna Palota
 
Duna Szimfonikus Zenekar
vez.: Deák András
Budapest Gálakoncert 
20:00 | Jezsuita Templom
 
Bolgár Dániel (marimba), Markovich Mónika (hárfa)
Somodi Dániel (ütőhangszerek), Clara Bystrand (ének)
Debussy és Fauré dalai... 
 Sárospatak 
17:00 | Református Kollégium
 
Lucas Krupinski (zongora)"V4 Nemzetközi Zongorafesztivál"
SCHUBERT: Asz-dúr impromptu Op.142
CHOPIN: f-moll ballada Op.52, Asz-dúr etűd Op.25 No.1., Fisz-dúr Barcarolle Op. 60
SZKRJABIN: 3. zongoraszonáta Op.23
RAVEL: La Valse