vissza a cimoldalra
2020-10-30
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11562)
A csapos közbeszól (95)

Régizene (4821)
Richard Strauss (751)
Pantheon (2746)
Operett a magyar rádióban (1949-től napjainkig) (4153)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4967)
Kimernya? (3830)
Operett, mint színpadi műfaj (4571)
A MET felvételei (1309)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (2082)
Franz Schmidt (3711)
Egyházi zene (229)
Rost Andrea (2055)
Lehár Ferenc (728)
A nap képe (2240)
Jacques Offenbach (484)
Momus-játék (5927)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-06-08, szombat »
Sz
01
V
02
H
03
K
04
Sz
05
Cs
06
P
07
Sz
08
V
09
H
10
K
11
Sz
12
Cs
13
P
14
Sz
15
V
16
H
17
K
18
Sz
19
Cs
20
P
21
Sz
22
V
23
H
24
K
25
Sz
26
Cs
27
P
28
Sz
29
V
30
 Budapest 
11:00 | Régi Zeneakadémia, Kamaraterem
 
Banda Ádám (hegedű), Soós Orsolya (zongora)VITALI: g-moll chaconne
BRAHMS: 2. (A-dúr) hegedű-zongora szonáta, op. 100
SCHUMANN: 1. (a-moll) hegedű-zongora szonáta, op. 105
 
11:00 | Erkel Színház
 
Ifj. HARANGOZÓ GYULA / KOCSÁK TIBOR: Hófehérke és a 7 törpe
Táncjáték két felvonásban
 
17:00 | Müpa, Üvegterem
 
Central European String Quartet:
Miranda Liu, Soós Máté (hegedű), Haruka Nagao (brácsa), Szabó Judit (gordonka)
Szalai Éva (zongora)
"Hangulatkoncert"
SMETANA: I. (e-moll) vonósnégyes "Az életemből”
BRITTEN: Szvit hegedűre és zongorára - Keringő, No. 3
KARLOWICZ: A-dúr hegedűverseny - I. tétel
 
18:00 | Erkel Színház
 
Ifj. HARANGOZÓ GYULA / KOCSÁK TIBOR: Hófehérke és a 7 törpe
Táncjáték két felvonásban
 
18:00 | Molnár C. Pál Műterem
 
GRIEG: g-moll vonósnégyes, op. 27 - 1. tétel
MENDELSSOHN: Capriccio, op. 81
Németh Mátyás, Surján Péter (hegedű), Izsák Ilona (brácsa), Vámos Marcell (cselló)
BEETHOVEN: f-moll („Serioso") vonósnégyes, op. 95
Tarkó-Nagymengyi Dóra, Ligetiné Beke Ágnes (hegedű), Kárpáti Szilvia (brácsa), Oláh Miklós (cselló)
 
18:00 | Olasz Kultúrintézet
 
Alexander Markov (hegedű)
MÁV Szimfonikus Zenekar
vezényel: Takács-Nagy Gábor
CSAJKOVSZKIJ: Hegedűverseny
CSAJKOVSZKIJ: Manfréd szimfónia
 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Bácsi Tamás (zongora)Bácsi Tamás zongora diplomakoncertje
GRANADOS: Goyescas – 1. Los Requiebros, 5. El Amor y la muerte
BRAHMS: 1. (f-moll) klarinét-zongora szonáta, op. 120/1
Közreműködik: Varga Erika (klarinét)
FRANÇOIS MOREL: Étude de Sonorité No. 2
DEBUSSY – VYACHESLAV GRYAZNOV: Egy faun délutánja
POULENC: d-moll zongora-kettősverseny
Közreműködik: Gonda Katalin (zongora)
 
19:00 | Régi Zeneakadémia, Kamaraterem
 
Kende Mátyás (zongora)Kende Mátyás zongora diplomakoncertje
J. S. BACH: Olasz koncert, BWV 971
MENDELSSOHN: Variations sérieuses, op. 54
BEETHOVEN: 8. (c-moll) zongoraszonáta, op. 13 („Pathétique”)
LISZT: 3. Mefisztó-keringő
CHOPIN: 5. (fisz-moll) polonéz, op. 44
SZKRJABIN: 5. Zongoraszonáta, op. 53
 
19:00 | BMC, Koncertterem
 
David Grimal (hegedű)
Anima Musicae Kamarazenekar
Művészeti vezető: G. Horváth László
BEETHOVEN: 7. Szimfónia, Op. 92.
BEETHOVEN: Hegedűverseny, Op. 61.
 
19:45 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Mirijam Contzen (hegedű)
Budapesti Fesztiválzenekar
Vezényel: Reinhard Goebel
REBEL: Tánckarakterek
VIVALDI: g-moll concerto, RV 577
ZELENKA: a-moll szimfónia, ZWV 189
W. F. BACH: Adagio és fúga, F 65
HÄNDEL: F-dúr triószonáta, HWV 392
TELEMANN: F-dúr hegedűverseny, TWV 51:F4
 
20:00 | Eiffel Műhelyház
 
SZÁLINGER BALÁZS: Krizantémok, avagy Liù halála
Kamaradarab sok zenével (premier)