vissza a cimoldalra
2019-06-20
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11348)
A csapos közbeszól (95)

Pantheon (2356)
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61819)
Franz Schmidt (3351)
Opernglas, avagy operai távcső... (20233)
Ilosfalvy Róbert (847)
Operett, mint színpadi műfaj (3939)
Jacques Offenbach (477)
Palcsó Sándor (244)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3272)
Eiffel Műhelyház – Bánffy terem (72)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1680)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4505)
Simándy József - az örök tenor (606)
Élő közvetítések (7916)
Társművészetek (1305)
Erkel Színház (10237)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-04-29, hétfő »
H
01
K
02
Sz
03
Cs
04
P
05
Sz
06
V
07
H
08
K
09
Sz
10
Cs
11
P
12
Sz
13
V
14
H
15
K
16
Sz
17
Cs
18
P
19
Sz
20
V
21
H
22
K
23
Sz
24
Cs
25
P
26
Sz
27
V
28
H
29
K
30
 Budapest 
09:00 | Zeneakadémia, X. terem
 
Lukács Pál Országos Brácsaverseny - elődöntő 
11:00 | Erkel Színház
 
KODÁLY: Háry János 
16:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Kondorosi Karolina hegedű diplomakoncertje
FRANCK: A-dúr hegedű-zongora szonáta
Közreműködik: Minami Matsunaga (zongora)
J.S. BACH: 2. (d-moll) hegedűpartita, BWV 1004 – 5. Chaconne
SOSZTAKOVICS: 1. (a-moll) hegedűverseny, op. 77
Közreműködik: Taraszova Brigitta (zongora)
 
17:00 | Szent István Bazilika
 
Virágh András (orgona) 
18:00 | Zeneakadémia, XXIII. terem
 
Kiss Péter tanítványaiHázimuzsika a Zeneakadémián 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Park Seul Ki zongora diplomakoncertje
BEETHOVEN: 18. (Esz-dúr) zongoraszonáta, op. 31/3
DEBUSSY: Ballade
CHOPIN: 3. (Asz-dúr) ballada, op. 47
PROKOFJEV: Tíz darab a Rómeó és Júliából, op. 75 (részletek)
 
19:30 | Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
 
Grigorij Szokolov (zongora)BEETHOVEN: C-dúr szonáta, op. 2, No. 3
BEETHOVEN: 11 bagatell, op. 119
BRAHMS: Hat zongoradarab, op. 118
BRAHMS: Négy zongoradarab, op. 119
 
19:45 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Leif Ove Andsnes (zongora)
Budapesti Fesztiválzenekar
Vezényel: Manfred Honeck
VERDI: A végzet hatalma – nyitány
MOZART: 21. (C-dúr) zongoraverseny, K. 467 („Elvira Madigan”)
CSAJKOVSZKIJ: 5. (e-moll) szimfónia, op. 64
 
20:00 | Eiffel Műhelyház
 
KENESSEY JENŐ: Az arany meg az asszony
ÖRKÉNY ISTVÁN - TÓTH PÉTER: Tóték
 
 Székesfehérvár 
19:00 | Vörösmarty Színház
 
Ian Bousfield (harsona)
Alba Regia Szimfonikus Zenekar
vez.: Halász Péter
COPLAND: Tavasz az Appalache-hegységben
ROTA: C-dúr harsonaverseny
BRAHMS: 1. Szimfónia
 
 Tatabánya 
19:00 | Jászai Mari Színház
 
Román Krisztina, Urhegyi Viktória (fuvola), Károlyfalvi Krisztina
Tatabánya Város Szimfonikus Zenekara
vez.: Román Géza
WEBER: Nyitány - A bűvös vadász című operából (op.77)
CSAJKOVSZKIJ: Szvit, No. 4. "Mozartiana", op. 61
DOPPLER FERENC: Magyar fantázia két fuvolára, Op. 35
MENDELSSOHN: Szentivánéji álom szvit, op. 61 - Scherzo
MENDELSSOHN: Szentivánéji álom szvit, op. 61- Dal és kórus
BIZET: 1. C-dúr szimfónia - II. tétel (Adagio)