vissza a cimoldalra
2019-04-23
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11346)
A csapos közbeszól (95)

Társművészetek (1299)
Eiffel Műhelyház – Bánffy terem (22)
Erkel Színház (9939)
Pantheon (2341)
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4337)
Fanyalgások és Nyavalygások… avagy virtuális siránkozó elégedetleneknek (163)
Kolonits Klára (1093)
Élő közvetítések (7829)
László Margit (195)
Milyen zenét hallgatsz most? (25018)
Balett-, és Táncművészet (5793)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1640)
Franz Schmidt (3313)
Operett, mint színpadi műfaj (3886)
Thomas Hampson (266)
Charles Gounod (221)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-04-16, kedd »
H
01
K
02
Sz
03
Cs
04
P
05
Sz
06
V
07
H
08
K
09
Sz
10
Cs
11
P
12
Sz
13
V
14
H
15
K
16
Sz
17
Cs
18
P
19
Sz
20
V
21
H
22
K
23
Sz
24
Cs
25
P
26
Sz
27
V
28
H
29
K
30
 Budapest 
10:00 | Müpa, Üvegterem
ismétlés: 11:30 
Trio Encuentro:
Tóth Kristóf (hegedű), Agárdi Eszter (gordonka), Szőcs Henrik (zongora)
Közreműködik: Fülei Balázs
"Hangulat Junior"
SCHUBERT: Esz-dúr trió, D 929 - részletek
 
11:00 | Zeneakadémia, X. terem
 
Pauk György kamarazene mesterkurzus 
17:30 | MOM Kulturális Központ
 
17. Budapesti Nemzetközi Kórusverseny és Fesztivál 
18:00 | Zeneakadémia, XXIII. terem
 
Rónaszéki Tamás tanítványai"Házimuzsika a Zeneakadémián" 
18:00 | Erkel Színház
 
GERSHWIN: Porgy és Bess 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Rippert Péter (zongora)
Demeter Áron (zongora), Hencz Kornél, Láposi Dániel (ütőhangszerek)
Rippert Péter zongora diplomahangversenye
BEETHOVEN: 27. (e-moll) zongoraszonáta, op. 90
RAVEL: Tükröződések – 2. Szomorú madarak, 4. Alborada del gracioso
LISZT: Zarándokévek, 2. év – 7. Dante-szonáta
BARTÓK: Szonáta két zongorára és ütőhangszerekre, BB 115
 
19:00 | Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom
 
Jónás Krisztina, Kéringer László, Korbász Viktor, Jekl László,
Najbauer Lóránt
Belvárosi Kántorátus (karnagy: Gesztesi Tóth László)
Gabrieli Choir (karnagy: Alastair Cameron)
Savaria Barokk Zenekar
Vezényel: Németh Pál
J.S. BACH: JÁNOS PASSIÓ 
19:00 | Benczúr Ház
 
Virtuózok Kamaraegyüttes
Kis Virtuózok Alapítvány
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Ránki Fülöp (zongora)
Szemere Zita (szoprán)
Alma Mater Kórus (karigazgató: Somos Csaba)
A Zeneakadémia Szimfonikus Zenekara
Vezényel: Ménesi Gergely [1, 2], Somos Csaba [3]
LISZT: Orfeusz – szimfonikus költemény
LISZT: 1. (Esz-dúr) zongoraverseny
POULENC: Stabat Mater
 
 Debrecen 
19:30 | Szent Anna Székesegyház
 
a Kodály Filharmonikusok művészei
Kodály Kórus Debrecen
Vezényel: Szabó Sipos Máté
LISZT: Via crucis
VAJDA JÁNOS: Via crucis
ARVO PÄRT: The Beatitudes