vissza a cimoldalra
2019-12-16
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11457)
A csapos közbeszól (95)

Társművészetek (1541)
Rost Andrea (2048)
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (62032)
Magyar Televízió opera-, balett- és operett közvetítései - hazai produkciók (1365)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3541)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1824)
Franz Schmidt (3481)
Pantheon (2463)
Operett, mint színpadi műfaj (4183)
Kórusok, kórusművek, karéneklés (115)
Élő közvetítések (8279)
Szentély az isteni Anna Nyetrebko-nak (2999)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4628)
musical (189)
Kimernya? (3376)
Balett-, és Táncművészet (5940)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-03-29, péntek »
P
01
Sz
02
V
03
H
04
K
05
Sz
06
Cs
07
P
08
Sz
09
V
10
H
11
K
12
Sz
13
Cs
14
P
15
Sz
16
V
17
H
18
K
19
Sz
20
Cs
21
P
22
Sz
23
V
24
H
25
K
26
Sz
27
Cs
28
P
29
Sz
30
V
31
 Budapest 
18:00 | Festetics Palota, Tükörterem
 
Bartha Mátyás (hegedű), Rózsa Richárd (gordonka), Kőrösy Miklós (oboa), Falusi Melinda (fagott)
MÁV Szimfonikus Zenekar
vezényel: Csaba Péter
BEETHOVEN: F-dúr oboaverseny
MOZART: D-dúr, „Párizsi” szimfónia K.297
HAYDN: Sinfonia Concertante
 
19:00 | Régi Zeneakadémia, Kamaraterem
 
Pataki Ádám, Keresztes Sándor Kristóf (harmonika)
Bácsi Tamás (zongora)
"Pataki Ádám harmonika diplomakoncertje"
SCARLATTI: C-dúr szonáta, K. 384
RAMEAU: Les Cyclopes
SOSZTAKOVICS: e-moll prelúdium és fúga, op. 87/4
CSAJKOVSZKIJ: Dumka, op. 59
LISZT: 3. Paganini-etűd („La Campanella”) (Vjacseszlav Szemjonov átirata)
REPNIKOV: Concerto – 1. Moderato
GORKA HERMOSA: Northern Lights
ZOLOTARJOV: 3. harmonikaszonáta – 4. Allegro vivace con anima
FRANCK ANGELIS: Comastor
 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Wiedemann Bernadett (ének), Kokas Katalin (hegedű, brácsa), Virág Emese (zongora)"Ének karnyújtásnyira - Cigány dalok"
HOLLÓS MÁTÉ: Căra luma phírav (Járom a világot)
BRAHMS: Cigánydalok, op. 103
DVOŘÁK: Cigánydalok, op. 55
RAVEL: Tzigane
SZÉCHÉNYI IMRE: A három cigány
BRAHMS: Négy cigánydal, op. 112
LISZT: A három cigány
DUBROVAY LÁSZLÓ: Cigánydalok (ősbemutató)
ORBÁN GYÖRGY: Czigánymadrigál (ősbemutató)
 
19:00 | Erkel Színház
 
ERKEL: Bánk bán 
19:00 | Nádor Terem
 
Accord QuartetSCHUBERT: c-moll vonósnégyes tétel no. 12
SCHUBERT: a-moll vonósnégyes "Rosamunde" no. 13
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Jeremy Denk (zongora)
Nemzeti Filharmonikus Zenekar
Vezényel: Hamar Zsolt
CSAJKOVSZKIJ: 4. (G-dúr) szvit, op. 61 („Mozartiana”)
MOZART: 25. (C-dúr) zongoraverseny, K. 503
CSAJKOVSZKIJ: 6. (h-moll) szimfónia, op. 74 („Patetikus”)
 
20:00 | Mátyás-templom
 
Szakács Ildikó, Gion Zsuzsanna, Kálmán László, Najbauer Lóránt
Virágh András Gábor
ETUNAM Vegyeskar
Solti Kamarazenekar - művészeti vezető: P. Ispán Franciska
vez.: Virágh András
MOZART: Requiem 
 Szombathely 
19:00 | Bartók Terem
 
Horti Lilla, Mester Viktória, Szappanos Tibor, Palerdi András
Nemzeti Énekkar
Savaria Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Antal Mátyás
BEETHOVEN: 9. szimfónia