vissza a cimoldalra
2018-06-25
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4045)
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (60904)
Momus társalgó (6335)
Milyen zenét hallgatsz most? (24997)
Társművészetek (1255)
Haladjunk tovább... (213)
Kedvenc előadók (2821)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2277)
Kedvenc művek (143)
Kedvenc felvételek (148)

Olvasói levelek (11279)
A csapos közbeszól (95)

Kimernya? (2713)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (2777)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4290)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1426)
Franz Schmidt (3143)
Georg Phillip Telemann (1681 - 1767) (213)
Edita Gruberova (3061)
A magyar zenei élet elfeledett vagy kevéssé ismert művészei (908)
Palcsó Sándor (219)
Wagner (2597)
Erkel Színház (9363)
Élő közvetítések (7254)
A MET felvételei (127)
Operett, mint színpadi műfaj (3618)
Rost Andrea (2027)
Kinek tetszik Rimszkij-Korszakov ? (47)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-05-11, péntek »
K
01
Sz
02
Cs
03
P
04
Sz
05
V
06
H
07
K
08
Sz
09
Cs
10
P
11
Sz
12
V
13
H
14
K
15
Sz
16
Cs
17
P
18
Sz
19
V
20
H
21
K
22
Sz
23
Cs
24
P
25
Sz
26
V
27
H
28
K
29
Sz
30
Cs
31
 Budapest 
11:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
16:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
19:00 | Ódry Színpad
 
"Örömünnep"
előadás Johann Sebastian Bach világi kantátái alapján
 
19:00 | ERŐMŰVHÁZ
 
Hegedűs Endre, Hegedűs Katalin (zongora)"Chopin és Liszt - két jó barát" 
19:00 | BMC, Koncertterem
 
Szakács Ildikó (ének)
Bassi-Nagy Katalin (fuvola), Szilágyi Kristóf (fagott), Dinyés Soma (csembaló)
vezényel: Hámori Máté
házigazda: Eckhardt Gábor
VIVALDI: a-moll triószonáta
VIVALDI: Sinfonia al Santo Sepolcro
ZOMBOLA PÉTER: Meditáció (ősbemutató)
VIVALDI: Sonata al Santo Sepolcro
VIVALDI: Nulla in mundo pax sincera
 
19:00 | Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ
 
Budafoki Dohnányi Zenekar
Vezényel: Werner Gábor
TISZAI PÉTER: Divertimento
STRAVINSKY: Pulcinella-suite
CSAJKOVSZKIJ: IV. szimfónia
 
19:00 | Duna Palota
 
Balog József (zongora)
Jazzation énekegyüttes
Duna Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Deák András
Műsorvezető: Zelinka Tamás
"Amerikai rapszódia"
Válogatás Gershwin műveiből
F-dúr zongoraverseny
Rhapsody in blue
Dalok
Egy amerikai Párizsban
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Matuska Flóra (cselló)
Dani Imre (zongora)
A hallgató barátaiból alakult zenekar
Vezényel: Hontvári Gábor
"Matuska Flóra cselló diplomakoncertje"
J.S. BACH: 1. (C-dúr) csellószvit, BWV 1009
BRAHMS: 2. (F-dúr) cselló-zongora szonáta, Op.99
SOSZTAKOVICS: 1. (Esz-dúr) csellóverseny, Op.107
 
19:45 | Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
 
Christiane Karg (szoprán), Elisabeth Kulman (alt)
a Cseh Filharmónia Énekkara, Brno
Budapesti Fesztiválzenekar
Vezényel: Fischer Iván
MAHLER: II. (c-moll, „Feltámadás”) szimfónia 
20:00 | Szent István Bazilika
 
"Orgonaestek" 
 Veszprém 
19:00 | Hangvilla
 
Anderkó Dániel (klarinét)
Győri Filharmonikus Zenekar
Vezényel: Kobayashi Ken-Ichiro
WEBER: A bűvös vadász - nyitány
WEBER: Esz-dúr klarinétverseny, Op.74
BEETHOVEN: V. (c-moll) szimfónia, Op.67