vissza a cimoldalra
2019-01-22
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4189)
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61446)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2285)
Társművészetek (1286)
Haladjunk tovább... (218)
Kedvenc felvételek (150)
Kedvenc előadók (2832)
Milyen zenét hallgatsz most? (25007)
Momus társalgó (6349)
Kedvenc művek (143)

Olvasói levelek (11308)
A csapos közbeszól (95)

Élő közvetítések (7682)
Jonas Kaufmann (2348)
Magyar Rádió operafelvételei és operaközvetítések – magyar előadóművészekkel (963)
Bánk bán (2971)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3087)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1572)
Franz Schmidt (3263)
Operett, mint színpadi műfaj (3806)
Mi újság a Szegedi Nemzeti Színházban? (2650)
Rost Andrea (2039)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4421)
A magyar zenei élet elfeledett vagy kevéssé ismert művészei (1254)
Opera, operett, dalciklus, librettók, szövegkönyvek, versek (594)
Balett-, és Táncművészet (5596)
Pantheon (2294)
Abbado – az ember (154)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-05-11, péntek »
K
01
Sz
02
Cs
03
P
04
Sz
05
V
06
H
07
K
08
Sz
09
Cs
10
P
11
Sz
12
V
13
H
14
K
15
Sz
16
Cs
17
P
18
Sz
19
V
20
H
21
K
22
Sz
23
Cs
24
P
25
Sz
26
V
27
H
28
K
29
Sz
30
Cs
31
 Budapest 
11:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
16:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
19:00 | Ódry Színpad
 
"Örömünnep"
előadás Johann Sebastian Bach világi kantátái alapján
 
19:00 | ERŐMŰVHÁZ
 
Hegedűs Endre, Hegedűs Katalin (zongora)"Chopin és Liszt - két jó barát" 
19:00 | BMC, Koncertterem
 
Szakács Ildikó (ének)
Bassi-Nagy Katalin (fuvola), Szilágyi Kristóf (fagott), Dinyés Soma (csembaló)
vezényel: Hámori Máté
házigazda: Eckhardt Gábor
VIVALDI: a-moll triószonáta
VIVALDI: Sinfonia al Santo Sepolcro
ZOMBOLA PÉTER: Meditáció (ősbemutató)
VIVALDI: Sonata al Santo Sepolcro
VIVALDI: Nulla in mundo pax sincera
 
19:00 | Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ
 
Budafoki Dohnányi Zenekar
Vezényel: Werner Gábor
TISZAI PÉTER: Divertimento
STRAVINSKY: Pulcinella-suite
CSAJKOVSZKIJ: IV. szimfónia
 
19:00 | Duna Palota
 
Balog József (zongora)
Jazzation énekegyüttes
Duna Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Deák András
Műsorvezető: Zelinka Tamás
"Amerikai rapszódia"
Válogatás Gershwin műveiből
F-dúr zongoraverseny
Rhapsody in blue
Dalok
Egy amerikai Párizsban
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Matuska Flóra (cselló)
Dani Imre (zongora)
A hallgató barátaiból alakult zenekar
Vezényel: Hontvári Gábor
"Matuska Flóra cselló diplomakoncertje"
J.S. BACH: 1. (C-dúr) csellószvit, BWV 1009
BRAHMS: 2. (F-dúr) cselló-zongora szonáta, Op.99
SOSZTAKOVICS: 1. (Esz-dúr) csellóverseny, Op.107
 
19:45 | Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
 
Christiane Karg (szoprán), Elisabeth Kulman (alt)
a Cseh Filharmónia Énekkara, Brno
Budapesti Fesztiválzenekar
Vezényel: Fischer Iván
MAHLER: II. (c-moll, „Feltámadás”) szimfónia 
20:00 | Szent István Bazilika
 
"Orgonaestek" 
 Veszprém 
19:00 | Hangvilla
 
Anderkó Dániel (klarinét)
Győri Filharmonikus Zenekar
Vezényel: Kobayashi Ken-Ichiro
WEBER: A bűvös vadász - nyitány
WEBER: Esz-dúr klarinétverseny, Op.74
BEETHOVEN: V. (c-moll) szimfónia, Op.67