vissza a cimoldalra
2018-06-24
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (60902)
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4041)
Momus társalgó (6335)
Milyen zenét hallgatsz most? (24997)
Társművészetek (1255)
Haladjunk tovább... (213)
Kedvenc előadók (2821)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2277)
Kedvenc művek (143)
Kedvenc felvételek (148)

Olvasói levelek (11279)
A csapos közbeszól (95)

A magyar zenei élet elfeledett vagy kevéssé ismert művészei (901)
Edita Gruberova (3059)
Élő közvetítések (7254)
Erkel Színház (9361)
A MET felvételei (127)
Palcsó Sándor (217)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (2771)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4287)
Operett, mint színpadi műfaj (3618)
Rost Andrea (2027)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1425)
Franz Schmidt (3142)
Kinek tetszik Rimszkij-Korszakov ? (47)
Pantheon (2237)
Erkel Ferenc (1046)
Wagner (2594)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-05-10, csütörtök »
K
01
Sz
02
Cs
03
P
04
Sz
05
V
06
H
07
K
08
Sz
09
Cs
10
P
11
Sz
12
V
13
H
14
K
15
Sz
16
Cs
17
P
18
Sz
19
V
20
H
21
K
22
Sz
23
Cs
24
P
25
Sz
26
V
27
H
28
K
29
Sz
30
Cs
31
 Budapest 
11:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
16:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
16:00 | Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom
 
"Orgonahangverseny" 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Ifj. Bazsinka József, Bazsinka József (tuba)
Tóth Sámuel Csaba (zongora)
Bazsinka Zsuzsanna (szoprán)
A Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola Fúvószenekara
Vezényel: Makovecz Pál
In Medias Brass Quintet: Kresz Richárd, Pálfalvi Tamás (trombita), Benyus János (kürt), Sztán Attila (harsona), ifj. Bazsinka József (tuba)
"Ifj. Bazsinka József tuba DLA zárókoncertje"
VIVALDI: Trombita kettősverseny, RV 537
J.S. BACH: G-dúr viola da gamba szonáta, BWV 1039
HIDAS: Tuba concerto
PETROVICS: Cassazione
SZOKOLAY: Hommage á Bartók, Op.81
DUBROVAY LÁSZLÓ: Quintetto, No. 3. – 3. tétel (Boszorkánygalopp)
SELMECZI GYÖRGY: Himnuszok – 2. tétel
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Vigh Andrea (hárfa), Balázs János (zongora)
Budafoki Dohnányi Zenekar
Vezényel: Hollerung Gábor
"Béres Alapítvány Jótékonysági Koncert"
CSAJKOVSZKIJ: b-moll zongoraverseny, Op.23
DEBUSSY: Danse sacrée et danse profane
KODÁLY: Galántai táncok
 
19:30 | Erkel Színház, Bernáth büfé
 
Megyesi Schwartz Lúcia, Fodor Beatrix, Keszei Bori, Bátki Fazekas Zoltán (ének), Zsoldos Bálint (zongora)
Házigazda: László Ferenc
"Wagner: A dalnok"
Dors, mon enfant (Schlafe mein Kind)
Mignonne (Liebchen)
Attente (Die Erwartung)
Meine Ruh ist hin (Gretchen am Spinnrade)
Branders Lied
Lied der Mephistopheles I-II.
WAGNER-LISZT: Izolda szerelmi halála
Wesendonck-dalok
 
 Debrecen 
19:30 | Pásti utcai zsinagóga
 
Ludmány Sebestyén (cselló), Ludmány Dénes (brácsa)
Kodály Kórus Debrecen
Vezényel: Gary Graden
"Svéd és balti kórusmuzsika"