vissza a cimoldalra
2018-12-10
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61384)
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4125)
Társművészetek (1283)
Haladjunk tovább... (216)
Kedvenc előadók (2825)
Milyen zenét hallgatsz most? (25007)
Momus társalgó (6349)
Kedvenc felvételek (149)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2283)
Kedvenc művek (143)

Olvasói levelek (11295)
A csapos közbeszól (95)

Hozzászólások a Momus írásaihoz (6696)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4391)
Juan Diego Flórez (724)
A magyar zenei élet elfeledett vagy kevéssé ismert művészei (1187)
Erkel Színház (9483)
Élő közvetítések (7593)
Pitti Katalin (822)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3019)
Operett, mint színpadi műfaj (3777)
Bretz Gábor (127)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1542)
Franz Schmidt (3240)
film és zene (190)
Egyházi zene (215)
A díjakról általában (1044)
Ilosfalvy Róbert (821)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-05-03, csütörtök »
K
01
Sz
02
Cs
03
P
04
Sz
05
V
06
H
07
K
08
Sz
09
Cs
10
P
11
Sz
12
V
13
H
14
K
15
Sz
16
Cs
17
P
18
Sz
19
V
20
H
21
K
22
Sz
23
Cs
24
P
25
Sz
26
V
27
H
28
K
29
Sz
30
Cs
31
 Budapest 
11:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
16:00 | Erkel Színház
 
TOTAL DANCE
Balett-est két részben
 
16:00 | Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom
 
"Orgonahangverseny" 
18:00 | Zeneakadémia, XXIII. terem
 
Falvay Attila tanítványai"Házimuzsika a Zeneakadémián" 
19:00 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Kaneko Miyuji (zongora)
MÁV Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Kobajasi Kenicsiro
GLINKA: Ruszlán és Ludmilla – nyitány
RACHMANINOV: 2. (c-moll) zongoraverseny, Op.18
RIMSZKIJ-KORSZAKOV: Seherezádé
 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Bögös Dániel (gitár)
Szemadám Tamás, Fellegi Dávid, Papp Dávid (gitár)
Boross Szilvia (zongora)
"Bögös Dániel gitár diplomakoncertje"
J.S. BACH: c-moll szvit, BWV 997
WERTHMÜLLER: A-dúr szonáta, Op.17
REGONDI: Air varié de l'opera de Bellini „I Capuleti e i Montecchi”
J.S. BACH: 3. (G-dúr) brandenburgi verseny, BWV 1048
CASTELNUOVO-TEDESCO: 1. (D-dúr) gitárverseny, Op.99
 
19:00 | Szent István Király Gimnázium
Belépés díjtalan! 
Nagy Vidor (mélyhegedű)
Nagy Péter (zongora)
SCHUBERT: a-moll (Arpeggione) szonáta
SCHUMANN: Fantesiestücke
RAVEL: Sonate posthume
FRANCK: A-dúr szonáta
 
19:30 | Uránia Nemzeti Filmszínház
 
Eckhardt Violetta (hegedű), Szabó Péter (gordonka), Lajkó István (zongora)"Take Brahms – 6. hangverseny"
e-moll szonáta gordonkára és zongorára Nr.1., Op.38
G-dúr szonáta hegedűre és zongorára Nr.1., Op.78
Dal-átiratok gordonkára és zongorára
F-dúr szonáta gordonkára és zongorára Nr.2., Op.99