vissza a cimoldalra
2018-10-18
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61147)
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4069)
Társművészetek (1278)
Kedvenc előadók (2824)
Milyen zenét hallgatsz most? (24998)
Haladjunk tovább... (214)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2283)
Momus társalgó (6348)
Kedvenc művek (143)
Kedvenc felvételek (148)

Olvasói levelek (11291)
A csapos közbeszól (95)

Élő közvetítések (7454)
Gioacchino Rossini (1019)
Zenetörténet (237)
Opernglas, avagy operai távcső... (20146)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (2932)
A magyar zenei élet elfeledett vagy kevéssé ismert művészei (1116)
Opera, operett, dalciklus, librettók, szövegkönyvek, versek (591)
Kelemen Zoltán, operaénekes (90)
Simándy József - az örök tenor (552)
Operett, mint színpadi műfaj (3714)
Pantheon (2264)
Balett-, és Táncművészet (5560)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1503)
Franz Schmidt (3197)
Momus-játék (5543)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4355)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-04-08, vasárnap »
V
01
H
02
K
03
Sz
04
Cs
05
P
06
Sz
07
V
08
H
09
K
10
Sz
11
Cs
12
P
13
Sz
14
V
15
H
16
K
17
Sz
18
Cs
19
P
20
Sz
21
V
22
H
23
K
24
Sz
25
Cs
26
P
27
Sz
28
V
29
H
30
 Budapest 
10:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Amadinda Ütőegyüttes
Művészeti vezető: Rácz Zoltán
"A zene titkai"
Hangok kavalkádja
 
16:00 | Olasz Intézet
 
Réti Balázs (zongora)
Miskolci Szimfonikus Zenekar
vez.: Medveczky Ádám
GRIEG: Peer Gynt – I. szvit
CHOPIN: f-moll zongoraverseny
BEETHOVEN: VI. (F-dúr) szimfónia
 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Balogh Sándor (harsona)
Simonova Jaroslava (cselló), Sarkadi Katalin (zongora)
Dobi János, Czirok Zoltán, Brindás Barnabás (harsona)
Gödöllői Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Antal Mátyás
"Balogh Sándor harsona diplomakoncertje"
VIVALDI: 8. (a-moll) szonáta, RV 44
DEREK BOURGEOIS: Harsona kvartett – 1-2. tétel
FOLKE RABE: Basta
HIDAS: Harsona kettősverseny
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Emmanuel Pahud (fuvola)
Liszt Ferenc Kamarazenekar (koncertmester: Tfirst Péter)
BENDA: A-dúr szimfónia, L 1.8
C.P.E. BACH: B-dúr vonósszimfónia, Wq 182/2
C.P.E. BACH: d-moll fuvolaverseny, Wq 22
GRAUN: C-dúr szimfóniaII.
(Nagy) Frigyes: 1. (G-dúr) szimfónia
QUANTZ: G-dúr fuvolaverseny, QV 5:174
 
 Gödöllő 
15:00 | Művészetek Háza
 
Németh Gábor (hegedű), Agárdi Eszter (cselló)BOCCHERINI: D-dúr szonáta hegedűre és gordonkára
RAVEL: duó hegedűre és gordonkára
GLIERE: Duók Op. 39 (válogatás)
KODÁLY: Duó Op. 7
 
 Pozsony 
19:00 | Filharmónia Hangversenyterem
 
V4 operagála