vissza a cimoldalra
2018-08-16
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61020)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2283)
Társművészetek (1268)
Momus társalgó (6348)
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4053)
Milyen zenét hallgatsz most? (24997)
Haladjunk tovább... (213)
Kedvenc előadók (2821)
Kedvenc művek (143)
Kedvenc felvételek (148)

Olvasói levelek (11286)
A csapos közbeszól (95)

Évfordulók, jeles napok, születésnapok etc. (760)
Hozzászólások a Momus írásaihoz (6681)
Pantheon (2244)
Élő közvetítések (7344)
A magyar zenei élet elfeledett vagy kevéssé ismert művészei (984)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1464)
Franz Schmidt (3166)
Birgit Nilsson (36)
Erkel Színház (9452)
Jules Massenet ! Ki ismeri ? (302)
Fanyalgások és Nyavalygások… avagy virtuális siránkozó elégedetleneknek (155)
A nap képe (2077)
Opernglas, avagy operai távcső... (20129)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4330)
Dmitrij Dmitrijevics Sosztakovics (93)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (2837)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-03-23, péntek »
Cs
01
P
02
Sz
03
V
04
H
05
K
06
Sz
07
Cs
08
P
09
Sz
10
V
11
H
12
K
13
Sz
14
Cs
15
P
16
Sz
17
V
18
H
19
K
20
Sz
21
Cs
22
P
23
Sz
24
V
25
H
26
K
27
Sz
28
Cs
29
P
30
Sz
31
 Budapest 
15:00 | Újpesti Kulturális Központ
 
"ZENEDÉLUTÁN iskolás bérlet"
4. ea. Utazz velünk Oroszországba! 4
 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Enyedi Ágnes (ének), Salamon Soma (furulya, kaval, tilinka, harmonika), Maruzsenszki Andor (hegedű), Mihó Attila (hegedű), Éri Márton (brácsa), Enyedi Tamás (cimbalom), Tóth Máté (bőgő), András Orsolya m.v. (ütőgardon)"Akuszikus, autentikus"
Enyedi Ágnes és a Bandárium
Útravaló népzene
 
19:00 | Erkel Színház
 
ZAHAROV, ASZAFJEV: A bahcsiszeráji szökőkút 
19:00 | Kulturális Szalon
 
Flautett fuvolanégyes:
Ernyei-Balogh Júlia, Gedai Eszter, Kovács Kinga, Réman Zsófia
"Bach Mindenkinek Fesztivál" 
19:00 | Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ
 
Borbély László (zongora)
Budafoki Dohnányi Zenekar
Vezényel: Werner Gábor
HORVÁTH MÁRTON LEVENTE: Viivre
DEBUSSY: Egy Faun délutánja
POULENC: Zongoraverseny
DEBUSSY: A tenger
 
19:00 | Duna Palota
 
Duna Szimfonikus Zenekar
a Nemzeti Énekkar szólistái és a Nemzeti Énekkar
Vezényel: Somos Csaba
Műsorvezető: Zelinka Tamás
Részletek Verdi Nabucco, A lombardok az első keresztes hadjáratban, Macbeth, A trubadúr, Traviata, Aida és az Otello c. operáiból 
19:00 | Nádor Terem
 
Musiciens Libres:
Bán Máté (fuvola), Karosi Júlia (ének), Környei Miklós (gitár, művészeti vezető), Mohai Bálint (fagott), Pregun Tamás (zongora), Razvalyaeva Anasztázia (hárfa), Szűcs Péter (klarinét)
"Magyar képek / spanyol tájakon"
Bartók Béla, Kodály Zoltán és Huzella Elek művei
ALBÉNIZ: Suite espanola, Op.47
(Granada, Cataluna, Sevilla, Cádiz, Asturias, Aragón, Cuba, Castilla)
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Tomoki Sakata (zongora)
Óbudai Danubia Zenekar
Vezényel: Stanislav Kochanovsky
RACHMANINOV: 3. (d-moll) zongoraverseny, Op.30
RACHMANINOV: 1. (d-moll) szimfónia, Op.13
 
19:30 | Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
 
Várdai István (gordonka)
Pannon Filharmonikusok
Vezényel: Bogányi Tibor
ELGAR: Caractacus, Op.35 - Győzelmi induló
WALTON: Gordonkaverseny
RIMSZKIJ-KORSZAKOV: Seherezadé, Op.35