vissza a cimoldalra
2020-01-29
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11463)
A csapos közbeszól (95)

Bartók Rádió (758)
Kimernya? (3431)
Élő közvetítések (8358)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4668)
Palcsó Sándor (280)
Operett, mint színpadi műfaj (4211)
Opera, operett, dalciklus, librettók, szövegkönyvek, versek (606)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1856)
Társművészetek (1577)
Magyar Televízió opera-, balett- és operett közvetítései - hazai produkciók (1385)
Erkel Színház (10442)
Miklósa Erika (1241)
Franz Schmidt (3513)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3649)
Jonas Kaufmann (2476)
Hozzászólások a Momus írásaihoz (7244)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-02-25, vasárnap »
Cs
01
P
02
Sz
03
V
04
H
05
K
06
Sz
07
Cs
08
P
09
Sz
10
V
11
H
12
K
13
Sz
14
Cs
15
P
16
Sz
17
V
18
H
19
K
20
Sz
21
Cs
22
P
23
Sz
24
V
25
H
26
K
27
Sz
28
 Budapest 
11:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
"Liszt-kukacok akadémiája"
A „felesleges” operarendező
10-15 éveseknek
Jelenetek Mozart Varázsfuvola című operájából
 
11:00 | MOM Kulturális Központ
 
"A Virtuózok és Junior Prima Díjasok örömkoncertje"
Mozart, Händel, Saint-Saëns, Paganini és Rachmaninov legnépszerűbb művei.
 
11:00 | Erkel Színház
 
MOZART Cosí fan tutte 
15:00 | Operettszínház
 
OFFENBACH: Kékszakáll 
17:00 | Duna Palota
 
Bodrogi Éva (szoprán), Kónya István (barokk lant), Krommer Lúcia (viola da gamba)"Lagrime miei/Könnyeim"
Monteverdi, Carissimi, Rossi, Strozzi, Purcell, Mozart, Haydn, Marais művei
 
18:00 | Erkel Színház
 
OFFENBACH: A rajnai sellők 
19:00 | Marczibányi Téri Művelődési Ház
 
"Gradus ad publicum"
Fiatal tehetségeket bemutató komolyzenei sorozat
 
19:00 | Operettszínház
 
OFFENBACH: Kékszakáll 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Cosima Soulez Larivière (hegedű)
Balázs János (zongora)
A Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
Vezényel: Vásáry Tamás
Műsorvezető: Bősze Ádám
"Hommage à Cziffra Gálahangverseny"
BRAHMS: d-moll hegedű-zongora szonáta, Op.108
LISZT: Les Préludes
LISZT: 1. (Esz-dúr) zongoraverseny
 
19:45 | BMC, Koncertterem
 
"A Budapesti Fesztiválzenekar kortárs kamaraestje"
GILAD COHEN: Trió furfangos klarinétra, bánatos csellóra és töprengő hárfára
PIERRE BOULEZ: Derive 1
ORBÁN GYÖRGY: Zongorás trió
KURTÁG GYÖRGY: Bagatellek, Op.14/d
GALINA USZTVOLSZKAJA: Composition 1 ('Dona nobis pacem')
PHILIPP GLASS: 2. vonósnégyes ('Company')
 
 Gödöllő 
15:00 | Királyi váró
 
Scheuring Kata (fuvola)
Kovács Gergely (zongora)
POULENC: Szonáta
HINDEMITH: 8 stücke für flöte allein
TAKTAKISHVILI: Szonáta
DOHNÁNYI: Ária
DUTILLEUX: Szonatina