vissza a cimoldalra
2019-11-14
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11446)
A csapos közbeszól (95)

Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4447)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4607)
Mi újság a ZAK-on és a hazai koncerttermekben? (300)
Giuseppe Verdi (1394)
Zenei témájú könyvek (99)
Élő közvetítések (8236)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1800)
Franz Schmidt (3453)
Momus-játék (5763)
Kimernya? (3277)
Operett, mint színpadi műfaj (4147)
Szentély az isteni Anna Nyetrebko-nak (2943)
Plácido Domingo (917)
José Cura (580)
Requiem (456)
Zenetörténet (256)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2018-02-25, vasárnap »
Cs
01
P
02
Sz
03
V
04
H
05
K
06
Sz
07
Cs
08
P
09
Sz
10
V
11
H
12
K
13
Sz
14
Cs
15
P
16
Sz
17
V
18
H
19
K
20
Sz
21
Cs
22
P
23
Sz
24
V
25
H
26
K
27
Sz
28
 Budapest 
11:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
"Liszt-kukacok akadémiája"
A „felesleges” operarendező
10-15 éveseknek
Jelenetek Mozart Varázsfuvola című operájából
 
11:00 | MOM Kulturális Központ
 
"A Virtuózok és Junior Prima Díjasok örömkoncertje"
Mozart, Händel, Saint-Saëns, Paganini és Rachmaninov legnépszerűbb művei.
 
11:00 | Erkel Színház
 
MOZART Cosí fan tutte 
15:00 | Operettszínház
 
OFFENBACH: Kékszakáll 
17:00 | Duna Palota
 
Bodrogi Éva (szoprán), Kónya István (barokk lant), Krommer Lúcia (viola da gamba)"Lagrime miei/Könnyeim"
Monteverdi, Carissimi, Rossi, Strozzi, Purcell, Mozart, Haydn, Marais művei
 
18:00 | Erkel Színház
 
OFFENBACH: A rajnai sellők 
19:00 | Marczibányi Téri Művelődési Ház
 
"Gradus ad publicum"
Fiatal tehetségeket bemutató komolyzenei sorozat
 
19:00 | Operettszínház
 
OFFENBACH: Kékszakáll 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Cosima Soulez Larivière (hegedű)
Balázs János (zongora)
A Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
Vezényel: Vásáry Tamás
Műsorvezető: Bősze Ádám
"Hommage à Cziffra Gálahangverseny"
BRAHMS: d-moll hegedű-zongora szonáta, Op.108
LISZT: Les Préludes
LISZT: 1. (Esz-dúr) zongoraverseny
 
19:45 | BMC, Koncertterem
 
"A Budapesti Fesztiválzenekar kortárs kamaraestje"
GILAD COHEN: Trió furfangos klarinétra, bánatos csellóra és töprengő hárfára
PIERRE BOULEZ: Derive 1
ORBÁN GYÖRGY: Zongorás trió
KURTÁG GYÖRGY: Bagatellek, Op.14/d
GALINA USZTVOLSZKAJA: Composition 1 ('Dona nobis pacem')
PHILIPP GLASS: 2. vonósnégyes ('Company')
 
 Gödöllő 
15:00 | Királyi váró
 
Scheuring Kata (fuvola)
Kovács Gergely (zongora)
POULENC: Szonáta
HINDEMITH: 8 stücke für flöte allein
TAKTAKISHVILI: Szonáta
DOHNÁNYI: Ária
DUTILLEUX: Szonatina