vissza a cimoldalra
2018-12-16
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Haladjunk tovább... (217)
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61410)
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4125)
Társművészetek (1283)
Kedvenc előadók (2825)
Milyen zenét hallgatsz most? (25007)
Momus társalgó (6349)
Kedvenc felvételek (149)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2283)
Kedvenc művek (143)

Olvasói levelek (11296)
A csapos közbeszól (95)

Operett, mint színpadi műfaj (3779)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1549)
Diana Damrau (429)
Franz Schmidt (3243)
Simándy József - az örök tenor (558)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3027)
Giacomo Puccini (133)
Erkel Színház (9499)
Jonas Kaufmann (2317)
Gioacchino Rossini (1023)
A magyar zenei élet elfeledett vagy kevéssé ismert művészei (1194)
MET-es operaelőadások moziban (623)
Juan Diego Flórez (725)
Élő közvetítések (7602)
Edita Gruberova (3065)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4393)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2017-11-14, kedd »
Sz
01
Cs
02
P
03
Sz
04
V
05
H
06
K
07
Sz
08
Cs
09
P
10
Sz
11
V
12
H
13
K
14
Sz
15
Cs
16
P
17
Sz
18
V
19
H
20
K
21
Sz
22
Cs
23
P
24
Sz
25
V
26
H
27
K
28
Sz
29
Cs
30
 Budapest 
10:00 | MűPa, Üvegterem
 
a Zeneakadémia ének tanszakának hallgatói
Eckhardt Gábor (moderátor)
"Hangulat Junior"
Gyümölcskosár - avagy hangok és hangzók játékai Farkas Ferenc nyomán
 
14:00 | Uránia Nemzeti Filmszínház
 
In Medias Brass rézfúvós kvintett"(Magyar) mesék az aranyhangszerek birodalmából" 
16:30 | Marczibányi Téri Művelődési Központ
 
Érdi Tamás (zongora)
műsorvezető: Czigány György
"Ki nyer ma?"
Játék és muzsika 70 percben
 
17:00 | MűPa, Zászlótér
 
Csipkés Sándor Neo Jazz Trió Feat Varga Dávid"Hangulatkoncert" 
19:00 | Magyar Rádió Márványterme
 
Elek Szilvia, Kassai István (zongora)
Kun Ágnes Anna (ének), Kuklis Gergely (hegedű)
Johannes Brahms és a magyar hagyomány
A Magyar táncok és forrásaik
 
19:00 | Benczúr Ház
 
Váradi László (zongora)LISZT: Pensée des morts
LISZT: h-moll szonáta
BEETHOVEN: f-moll „Appassionata" szonáta Op.57
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Ránki Fülöp (zongora)
Széll Cecília, Szalai Ágnes, Gaál Wéber Ildikó, Ódor Botond, Fülep Máté (ének)
A Zeneakadémia Szimfonikus Zenekara
Alma Mater Kórus (karigazgató: Somos Csaba)
Vezényel: Antal Mátyás
SZŐLLŐSY ANDRÁS: 4. concerto
BARTÓK: 3. zongoraverseny, BB 127
KODÁLY: Missa brevis
 
19:30 | Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
 
Stephan Genz (bariton)
A Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara és Énekkara
vez.: Vajda Gergely
MAHLER: Egy vándorlegény dalai
RAUTAVAARA: Cantus arcticus - concerto madarakra és zenekarra, Op.61
MAHLER: I. (D-dúr, „A titán”) szimfónia
 
 Gödöllő 
14:00 | Művészetek Háza
 
Kárpáti Attila (ének)
Bartek Zsolt (szaxofon), Unger Balázs (cimbalom)
Gödöllői Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Horváth Gábor
KODÁLY: Háry János - részletek